Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Opinie o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Pola

Czy staże w Grid Dynamics odbywają się w formie stacjonarnej czy jest też możliwość w formie zdalnej?

Stażysta
@Pola

W moim dziale (Big Data) staż jest w formie hybrydowej, z dowolnością po stronie pracownika. Osobiście pracuję zdalnie większość czasu i nikt nie miał z tym do tej pory problemu.

Pola
@Stażysta

@Stażysta Czy ciężko było się dostać na ten staż(Big Data)?

kandydat
@Stażysta

W Krakowie czy Warszawie?

Sandra

I was looking for a BA internship and I saw that Grid Dynamics has such an opportunity in Gdańsk. I completed the online assessment tests with the following results: English knowledge: 90% BSA Basics knowledge: 91% But I didn't get any feedback about my candidacy. Dear Internship Management team, I ask you to pay attention to this. It's very frustrating. I have already written emails, and they also remained unanswered.

Interviewer
@Sandra

I had the same situation ;)

Interviewer

I don't recommend the company. Once I finished job interview I asked recruiter for the feedback but she hasn't responded to me for over 6 days already. I have noticed she saw the message (because we were using (usunięte przez administratora) and I messaged here again - no response. I can interpreter this as you are not interested in my person but it would be professional to respond at least. You can contact me so I can provide more details on this akademikbeta816@gmail.com

hahaha

Ładnie moderowane opinie :-) GD nie wstyd Wam?

Programista Python

Jedna z gorzej wspominanych przeze mnie rozmów kwalifikacyjnych. Rekruterzy niezbyt przyjemni, z silnym akcentem utrudniającym zrozumienie (a pracowałem już z różnymi narodowościami i zazwyczaj nie mam problemów). Vapowali przez całą rozmowę.

Pytania bardziej devops niż Python. Sami nie wiedzą czego potrzeba na stanowisku. Zmarnowany czas. Rozmowa przerwana z mojej inicjatywy.

Pytanie 1

Czy firma jest otwarta na pracowników po 40, bez doświadczenia w IT ?

D
@Pytanie 1

Jeśli chodzi o staż - zdecydowanie. Obecnie jestem na stażu, a moi koledzy to ludzie z roznego przedzialu wiekowego (od 20 do 55) i z rozna historia zatrudnienia. :)

Ewelina
@D

Wiek odgrywa tu rolę jeśli chodzi o zauważalne postępy?

Kandydatka

Brałam udział w procesie rekrutacji w Grid Dynamics, niestety po 2 etapach przestali się zupełnie odzywać. W dzisiejszych czasach dbanie o candidate experience wydaje mi się już być standardem, jestem zdziwiona, że firma w ten sposób podchodzi do kandydatów. Dla mnie to od razu sygnał, że firma nie dba o ważne ludzkie rzeczy.

@Kandydatka

Witam, Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jesteśmy w trakcie weryfikacji tego, co się wydarzyło. Prosimy o kontakt mailowy z naszą firmą: cv-krakow@griddynamics.com celem zapoznania się ze szczegółami. Pozdrawiamy serdecznie.

Julia

Pracuję od kilku miesięcy w dziale administracyjnym i jestem zadowolona! Fajny zespół, możliwość pracy z domu. Od czasu do czasu eventy dla pracowników w biurze. Ubezpieczenie zdrowotne oraz inne kafeteria jak najbardziej są super. Intensywny początek, dużo nowych rzeczy do ogarnięcia, ale to jak w każdej innej firmie.

Justyna
@Julia

A jak wygląda praca z domu? Macie określony czas na pracę zdalną czy jakoś hybrydowo działacie?

Exhausted

Bardzo zawiły proces rekrutacyjny. Po teście technicznym przychodzi czas na techniczną rozmowę, a później na kolejną, również techniczną. W międzyczasie są jeszcze rozmowy HR-owe. Dużo spotkań, z których kompletnie nic nie wynika. Trzeba sporo czasu i cierpliwości.

Magdalena
@Exhausted

Na czym polega ten test techniczny, o którym wspominasz?

Employee

Firma daje świetne możliwości rozwoju. Na stażu, pod okiem doświadczonego mentora, stażysta zdobywa ogromną wiedzę z danej dziedziny, po czym ma szansę dołączyć do projektu. Na duży plus zasługuje zdecydowanie praca zdalna, benefity, najnowsze technologie, cloud, szeroki zakres kursów oraz kompetentni ludzie, którzy zawsze są chętni do pomocy. Poza tym w biurze panuje bardzo miła atmosfera. Polecam!

Justyna
@Employee

Fajnie to wszystko brzmi. A czy stażyści dostają komputer do pracy zdalnej?

@Justyna

kazdy dostaje macbooka

Kazimierz
@:)

I co jeszcze wchodzi w skład tych dodatków?

tukan

Pracuję od dwóch miesięcy i wrażenia są bardzo fajne. Widać, że firma dba o pracowników, jest fajny pakiet benefitów, zawsze jakieś przekąski w biurze, jasny system poziomów technicznych - wiadomo, co trzeba zrobić, żeby awansować. Do tego regularne 1:1 z managerem, przypisany opiekun techniczny. HR obecny w biurze, bardzo przyjazny, można podejść i zapytać, zawsze pomagają. Póki co bardzo mi się podoba.

Tomasz

Jestem zadowolony z usług. Polecam firme!

Super firma, polecam bardzo proces rekrutacyjny

Aktualnie pracuje w firmie jako junior Developer ale zaczynałem jako stażysta. Staż wspominam bardzo dobrze. Nauka na stażu rozpoczyna się praktycznie od samych podstaw, a następnie przechodzi do faktycznych wykorzystywanych w pracy technologii. Atmosfera pracy jest bardzo luźna, nie czuję dużej presji, a zadania które otrzymuję są adekwatne do mojego poziomu.

Zatrudniona jestem od prawie roku i jak najbardziej polecam pracodawcę. Elastyczne godziny pracy, przyjazna atmosfera, benefity oraz szerokie możliwości rozwoju osobistego.

Employee

Świetna opcja szczególnie na start, można w szybki sposób zwiększać swoją wiedzę i umiejętności, dodatkowym atutem jest bardzo elastyczny grafik.

Zadowolony

Też mogę z czystym sumieniem polecić proces rekrutacyjny. Super podejście do kandydata, wszystko jasne i klarowne od A do Z. Rozmowa dla mnie trochę stresująca, ale to bardziej dlatego, że mi bardzo zależy, żeby się tam dostać do pracy.

Magdalena
@Zadowolony

O co Cię pytali na rozmowie rekrutacyjnej? :) powiesz mi żebym mogła jakoś się nastawić, jakbym CV tam złożyła?

PS

Bardzo dobra firma z przyjazną atmosferą. Oferuje wiele ścieżek kariery, ciekawych projektów i możliwość pracy w miedzynarodowym środowisku. Firma jest otwarta zarówno na początkujących (rozbudowany program stażowy) jak i doświadczonych pracowników, oferuje jasne warunki zatrudnienia, a kontakt z działem HR jest prosty i przyjemny. Polecam.

Super firma. Świetny proces rekrutacyjny. Osobiście jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić :) Czekam na odpowiedź i liczę, że zostanę przyjęty.

Employee

Firma oferuje wiele możliwości rozwoju (kursy, programy stażowe), co może się okazać przydatne dla studentów wchodzących na rynek pracy oraz osób chcących rozpocząć karierę w IT. Dużym udogodnieniem jest elastyczny czas pracy.

Polecam pracę w tym miejscu, przyjazna atmosfera i fajny zespół. Można się dużo nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 18 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.