Opinie o Opinia24 w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Opinia24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opinia24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opinia24 w Radom

tobie

o Abriga w radomiu tez słyszałam że jest spoko to małe call center i sa inne stanowiska nie tylko na telefonie i dzwoni sie podobno do stałych klientów aptek itp

o
@tobie

podobno można złożyć cv tez osobiście w bierze to wtedy przyjmuja

Praca w opnini 24 to żenada

zygmus

SŁYSZAŁEM ZĘ ABRIGA RADOM fajna praca call center i są inne stanowska to praca przy kompie poszukują pracowników mój znajomy pracuje , praca od poniedziałku do piątku osiem godzin podobno ok 2000 tysiaki i więcej zależy od stanowiska, bEZ ,LIPY są umowy o pracę, też tam aplikuje praca w centrum ta firma jest na u;l. staromiejskiej. Można składać cv osobiście w oddziale i szukać przez internet i aplikować

Pracujaca

Praca calkiem spoko. Niektorzy szukaja chyba takiej pracy Z by sie tylko poobijac. Jak wam cos nie pasuje w supervisorach to idzcie i im o tym powiedzcie prosto w twarz

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opinia24? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma nie jest dobrym rozwiązaniem dla kogoś kto nie chce od razu wylecieć. Supervisorzy są tak nadeci ze milo by było gdyby ktoś spuscil im powietrze. Ucinaja wyplaty nie szanuja pracownikow. Nie polecam nikomu...

Z tego co widzę to tu się zgłaszają tylko osoby, które się pewnie w pracy obijały-nie klikanie na czas responsów, przecież nikt nie będzie Wam nikt brawa bił za kliknęcie "poczta głosowa" w czasie 50 sekund. Nie ma się co później dziwić, że z wypłaty leci. Tak samo ludzie, którzy nie trzymają poziomu w rozmowie, bądź nie stosują się do instrukcji przełożonych. Praca w porządku. Jak najbardziej na plus, jeśli chcesz sobie dodatkowo dorobić. Jedno z lepszych cc w Radomiu

Żądza Pieniądza
@Anonim

Nieprawda. Zgłaszają się również osoby, które mają świadomość, że nie będą w stanie w 100% sprostać oczekiwaniom, i w 100% nie oczekują w zamian ideału. Nawet roboty mają w systemie wyliczony zakres prawdopodobieństwa na wystąpienie błędu. Ja osobiście firmę polecałam, i złego słowa nigdy nie powiedziałam - do momentu, gdy się „Firma” wycofała ze słów mówionych mi prosto w twarz. A to przyniosło bardzo smutne konsekwencje. Nauczona w niejednym call center, żeby mieć oczy dookoła głowy, tutaj bardzo miło trwała współpraca, i to mnie zmyliło. Straciłam czujność, i chłodne myślenie. I wcale nie chodzi o doliczanie się pieniędzy co do sekundy z mojej strony, czy o podpisywanie umowy z miesięcznym opóźnieniem bez kompletu elementów stanowiących autentyczność i ważność dokumentu, czy o inne wymyślne głupoty powodujące konflikt.

Arek
@Anonim

Chyba nie wiesz co piszesz ... Nie polecam tej pracy. Hah pewnie ktos z fimry ratuje wizerunek :)

Specjalista

Dla osób, które dopiero zaczynają dobra rada- zapisujcie sobie dokładnie godziny (kiedy zaczynacie pracę, chodzicie na przerwy i kończycie pracę). Jeżeli okaże się, że brakuje godzin do wypłaty to IDZCIE DO SUPERVISORA. Nikt nie ma prawa ucinać godzin bo słabiej idzie projekt i trzeba sobie odbić straty. Niestety tak jest.

Biała wdowa

Jak ktoś wyżej napisał- na początku firma funkcjonowała dobrze, aż do ostatnich tygodni, a właściwie miesięcy. Od marca tego roku zaczęły się problemy. Ucinanie godzin, ucinanie wypłat, nieokreślone kary. Nie. Nie pisze tego osoba, która się obijała. W pocie czoła obdzwaniałam ludzi. Nie robiłam zbyt długich przerw. Mimo wszystko ucięcia w wypłacie były. Mało tego, w ostatnich tygodniach odwoływano osoby, które były zapisane na zmianę. Jednych anulowano, drudzy pracowali normalnie. Poczułam się niekomfortowo. Szkoda wielka. Bo atmosfera w tej pracy pisała się dobrze mimo tych komputerów i marnych słuchawek. Mam nadzieję że firma solidnie wykona rachunek sumienia i znów stanie na nogi. Pozdrowienia dla pani Oli. Wspaniała osoba i dla niej ocena celująca.

Martinaxxx

Ja uważam, że jest to bardzo dobra praca dla osób, które chcą sobie dorobić. Stawka przeciętna a czasem nawet ankieterzy sa wynagradzami za prace. Samej udalo mi sie dostac wyzsza stawke za zeszly miesiac :) Pracuje tam wiekszosc mlodych ludzi i jest super atmosfera.

Żądza Pieniądza

Niektórzy ludzie to powinni w życiu spotkać samych siebie.

Niegodni mojej osoby

Dziękuję za otworzenie mi oczu, że nie wolno Wam zaufać...

Pracuję już od pół roku, atmosfera potwornie się popsuła w ostatnich tygodniach. Szkoda. Było miło.

Życie

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

justyna

Cześć widzę,że opinie są różne troche tak jakby pół 50/50 Chyba osobiście przyjdę do tje firmy i popracuje ocenie jak to wszystko wygląda.BO tka naprawde nie wiem czy to pisze konkurencja czy byli pracownicy.Od znajomej słysze,że to jest dobra firma więc wielki znak zapytania..

Myślę, że PIP powinna spr tą firmę. W końcu ktoś to zgłosi bo nie te czasy żeby ludzi oszukiwać. Nie dajcie się wykorzystywać. Jak się godziny nie zgadzają to najlepiej je zapisywać i iść do kierownika czy lidera i to wyjaśnić. Ewentualnie powiedzieć,że to zgłosicie do PIP. Myślę,że nie powinno być problemów. Piszcie jak najwięcej opinii. Każda jest przydatna.

polishwolf97

Pracowałem w firmie, atmosfera całkiem fajna ale niestety porzuciłem ją dlatego że mało płacili, oszukali mnie że szkolenie płatne oraz jeszcze niechętnie dawali umowy do skopiowania, również sprzęt jakim firma się posługiwała do niczego. Częste problemy z komputerami starymi (prawdopodobnie poleasingowymi) oraz jeszcze niewygodne słuchawki z mikrofonem które często nie działały. Również firma nie rozliczała prawidłowo godzin prac gdyż liczyli je przez program komputerowy a one się często psuły. Jednym słowem nie polecam pracy dla osób które mają duże oczekiwania odnośnie płacy.

Żal

Oszukują z pieniedzmi i z godzinami. Masakra, co to za firma ktora karze podpisywac umowe o prace i o wypłatę pieniedzy. PARANOJA

pracująca

mówią że szkolenie jest płatne , nie prawda. nie płacą tyle ile powinni, jedno wielkie kłamstwo i oszustwo .

ROLF

Banda oszustów co wymyślają bujdę żeby zwolnić. Zdecydowanie nikomu nie polecam i broń Boże niech nikt tam nie idzie, bo bardzo się zawiedzie.

badzia

jest mila atmosfera nikt nie stoi nad glowa ciekawe ankiety apracowac trzeba wszedzie placa naa czas fajni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Opinia24 - Radom

• Jak się pracuje w Opinia24?

Zobacz opinie na temat firmy Opinia24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opinia24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opinia24
1.4/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Wiktorska 63
    02-587 Radom