Martes Sport (Szczecin)

Opinie o Martes Sport (Szczecin)

Ała Nowy wpis

Byłam na sklepie bez kierownika. BHP o kant (usunięte przez administratora)rozbić - nie przenoś tylko pchaj, gaśnica i jak wspomóc w akcji serca, tyle. Szkolenie o kant dupska znowu. Byłam świadkiem jak pani regionalna ustawiała w grafiku 3x12 godzin pod rząd tak po prostu bez uprzedzenia pracownika, zmiany w środku miesiąca. Ostatni dzień który mogłabym pieprzyć i wziąć zwolnienie? Ale przyszłam, po prostu mówiłam że mi się nie chce. Więc zaczęto patrzeć mi na ręce i zdążyłam usłyszeć że do toalety to mam na przerwie wychodzić. Jak chciałam zwrócić uwagę kierownik (która przyjechała bo nie było starszych którzy robią za kierownika) to musiałam powiedzieć przy klientach że coś jest nie tak. A jako że jest najpewniej jakaś zorganizowana grupa która kradnie (oczywiście nikt tego nie wyłapał po tym jak dosłownie każdy klient piszczał gdy musiałam powiedzieć o tym przy klientach, że mam podejrzenia). Na zwieńczenie tego wszystkiego miałam krwotok z nosa, a po takim BHP nikt nie udzielał mi pomocy bez moich instrukcji (nie powinnam w ogóle mówić w tej sytuacji). Nie było zgodnie z kodeksem wyznaczonej osoby do udzielania pierwszej pomocy, nie chciałam po komentarzu o toalecie mówić że powinnam siedzieć 10 minut i dosłownie ktoś powinien pójść po coś słodkiego dla mnie (bo jakbym wyszła sama to mogło mi się coś stać), do końca zmiany było mi słabo. Odniosłam wrażenie że nie było świadomości że przy takim krwotoku można stracić życie, bo to jednak krew tętnicza. Może dlatego że sama by być opanowana zaczęłam się uśmiechać i żartować, to pomaga na rozładowanie. Zarobki za małe w stosunku do wykonywanej pracy, bardzo dziwny system benefitów - pierwszy raz spotkałam się z tym że kierownik twojego sklepu musi ci wypisać kartkę, więc nie pójdziesz na inny sklep kupić nic za zniżkę pracowniczą. Nie polecam na dosłownie każdej płaszczyźnie.

Kiedyś Nowy wpis

Nie polecam po zmianach w firmie i kadra totalne (usunięte przez administratora) Pani „regionalna” i jej czystki godne pożałowania jak jej umiejętności ale czego można spodziewać się po firmie krzak z tak nie kompetentnymi ludźmi

Paulina Nowy wpis

Czy w martesie są zniżki na ich asortyment?

Ja Nowy wpis

Są zniżki na produkty sportowe dla pracowników?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Martes Sport (Szczecin), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
?

Do makroregionalnej K.czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce,ludzie cierpią przez Twoją niekompetencję,powinni Cię zwolnić.

Feliks

Pewni jesteście, że nie można pozytywnie napisać o pracy w firmie?

Niki

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mógłby docenić pracownika a zwłaszcza tego który poswięca lata pracy dla firmy. Obcinanie wynagrodzenia za byle co zabieranie nawet minimalnych dopłat Świątecznych to żenada. Firma niestety nie liczy sie z pracownikami traktowani są przedmiotowo jesteśmy tyllo numerem konta jak nie to to inne bedzie- to jest bardzo przykre.

Jaxd

Byłam na okresie próbnym... i w sumie się cieszę że mnie uwolnili. Praca do bani. Brak pracowników, zero organizacji, wszystko robi sie na ostatnią chwilę, ci co są wyżej od Ciebie odreagowuja na tobie swój stres. Drom mordy o brak zaangażowania w sprzedaż produktów promocyjnych mimo tego że polecasz to g...o każdemu klientowi ale i tak uważają ze na malo sie starasz ale to nie twoja wina ze nikt nie chce kupować jakich (usunięte przez administratora) br /> Zdecydowanie odradzam

Najgorsze miejsce do jakiego możesz trafić. Cieszysz się, że zarobisz 200 zł wiecej niz w innym sklepie? Pamietaj, ze w martes sport jestes sprzedawca, ochroniarzem i sprzataczka jednoczesnie! Liczysz na znizki? Nawet nie przeliczaj, bo i tak wyjdzie wiecej niz aktualna cena w sklepie. Do tego trzeba pamietac, ze takich zakupow mozesz dokonac tylko dwa dni w tygodniu! Po prostu odczuwa sie, ze to Polska marka, ktora przycina na czym tylko moze. I do tego kurtki przeceniane o 75%, ktore potrafia kosztowac w regularnej cenie nawet 1000 zł, gdzie w sklepie obok taka dama kosztuje 200. Spogladajac na swoje kilkuletnie doswiadczeniena sklepach do dzis nie wiem co tam robil. Wiem tylko ttle, ze gorzej nigdzie nie bedzie.

gigo
@Paweł

Galaxy, Molo czy Outlet? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport (Szczecin) - Szczecin

• Jak się pracuje w Martes Sport (Szczecin)?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport (Szczecin) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Martes Sport (Szczecin)