Hymon Energy Sp. z o.o.

Opinie o Hymon Energy Sp. z o.o.

Paula

Super panele :) Polecam!

Łukasz

jako klient mogę powiedzieć o tej firmie jedynie to że jest wzorem do naśladowania, nie chodzi tutaj o jakąś przesadną uprzejmość, ale to co oni robią to naprawdę majstersztyk

Klient

Świetna komunikacja z firmą, szybko odpisują na maile i udzielają szczegółowych informacji.

Fabio

Można się w każdej kwestii dogadać bez problemu. Dobrze traktują pracowników i nie ma spin.

Wiktoria
@Fabio

Super, że można w Hymon Energy liczyć na dobrą atmosferę pracy i nie ma problemu z dogadaniem się w żadnej kwestii. Może napiszesz jeszcze coś o innych warunkach zatrudnienia? Jak wygląda zakres obowiązków czy wynagrodzenie w firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do Hymon Energy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Osti

Do paneli przekonałem się w zeszłym roku i sprawdzałem oferty firm. Różnie to wyglądało, ale ostatecznie wybrałem Hymon i myślę że to był dobry wybór. Duży profesjonalizm, fachowa obsługa.

Kamyk

Mogę polecić współpracę. Od początku jest bardzo dobrze.

Szadok

Dobra oferta, konkretni ludzie. Wszystko załatwione bardzo szybko. Polecam

Rado

Wykonanie na najwyższym poziomie, dopasowują się do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Verteq

Polecacie panele od Hymon? Jak oceniacie współpracę? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam, Bartek

Od pierwszego spotkania było słychać profesjonalne podejście do wykonania swojej pracy. Porada na 5, obsługa klienta na 5, cena na 5, wykonanie na 5. Doradzili najlepsze rozwiązania pod każdym względem. Po prostu świetna współpraca.

Kapi

Serdecznie polecam bardzo profesjonalna firma wszystko dziala jak należy na nic nie trzeba było czekać naprawdę polecam

Kamel

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Panele sprawdzają się super ;) Ludzie ogarnięci i konkretni.

Krk

Firma rozwojowa, dobre zarobki, jest dobrze. Sporo można się nauczyć, ekipa zgrana.

Pablo

Bardzo polecam wszystkim tym którzy mają zamiar założyć fotowoltaikę

Martyna

Jestem zadowolona z paneli. Świetne wykonanie :)

wk

Praca w dobrych warunkach z solidnym i właściwym wynagrodzeniem. Zero powodów do narzekania. Polecam!

sprzedaż leadów

Jako Eurocallcenter Sp. z o.o. wspieramy kampanie sprzedażowe naszych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w umawianiu spotkań handlowych z klientami oraz codziennie pozyskujemy wysokiej jakości leady sprzedażowe, które możemy zaoferować w bardzo atrakcyjnej cenie. Obecnie współpracujemy z około trzydziestoma firmami z branży fotowoltaiki. Nie jesteśmy zwykłym Call Center, bardziej wyróżnia nas określenie "telemarketing nakierowany na spotkania sprzedażowe". Dzięki naszym leadom zwiększysz swoją sprzedaż i dotrzesz bezpośrednio do klientów zainteresowanych instalacją paneli fotowoltaicznych. W celu weryfikacji, na początku możemy zaoferować próbną kampanię testową - dzięki temu przekonasz się co do jakości leadów jakie oferujemy. Jeśli nasza oferta zainteresowała cię prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 504 903 556 lub pod adresem mailowym: anowakowska @ eurocallcenter.pl

Daria

Super! Panele sprawują się bardzo dobrze. Nie wiem czemu tak długo zwlekaliśmy z podjęciem decyzji o panelach. Polecam każdemu Hymon!

Ada

Praca mi tutaj pasuje. Warunki takie że człowiek nie musi się martwić że nie dotrwa do kolejnej wypłaty. Płacą dobrze i na czas

cozza

sporo juz sie nauczylem, warunki mi pasuja i nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Hymon Energy Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hymon Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 88 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hymon Energy Sp. z o.o.