Hymon Energy Sp. z o.o.

Opinie o Hymon Energy Sp. z o.o.

iron

dobra umowa, pieniądze też ok, szybko się wdrożyłem i ogarniam ;)

Gent

Jako Klient mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie. Porządna i pewna firma.

Maciek

Jak dla mnie firma godna polecenia. Wszystko zgodnie z umową. Konkretni, porządni ludzie.

Stano

Polecę współpracę z Hymon. Płacą na czas i mila atmosfera dzięki której praca staje się lepsza :)

Brałeś udział w rekrutacji do Hymon Energy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mateo

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia.

Artur

Świetny kontakt, bardzo szybki montaż. Polecam!

cziko

Warunki pracy bardzo dobre, jasno określone warunki współpracy, polecam

King

Robota na którą nie narzekam, bo serio warunki są naprawdę ok, a teraz w tym czasie trzeba to docenić.

Astra

Praca na dobrych warunkach, dobra umowa i wynagrodzenie.

Kamil

Planuje spróbować swoich sił w Hymon bo sporo dobrego słyszałem o tej firmie. Ktoś powie coś więcej?

Dawid
@Kamil

Pracowałem i według mnie w porządku. Dobre warunki do pracy, człowiek wie co ma robić i jakie są obowiązki.

Pablito
@Kamil

Dobra firma, płacą na czas, nie ma problemów z wypłatami. Co do ekipy to idzie się z ludźmi dogadać bez problemu.

damian
@Kamil

A co Ci szkodzi? Startuj :) Masz pewność dobrej kasy i porządnej umowy. Dostać się wcale nie tak łatwo bo chętnych sporo.

Kaka

Robota jak robota, człowiek wie co ma robić, wystarczy robić swoje i jest ok

Porządna firma, jakość naprawdę wysoka, profesjonalne podejście i bardzo dobry kontakt.

Daniel

Nie mogę przyczepić się do wykonania, bo wszystko zgodnie z umową. Polecam

Konrad

Specjaliści w swoim fachu. Znają się na rzeczy i można liczyć na pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Domino

Warunki pracy są bardzo dobre, wynagrodzenie zawsze z czasem, polecam.

Domino

Dobre miejsce do pracy, jasno określone warunki, człowiek wie jakie są jego obowiązki.

Roki

Praca nawet ok, przed wyjazdem do Danii pracowałem w Hymon i jak dla mnie praca w porządku

Kamil

Praca według mnie bardzo ok. Jasno określone warunki, człowiek wie co ma roobić i jakie są obowiązki.

Lii

Dlaczego nie wygodne opinie usuwane są odrazu???

Czym Hymon Energy Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jano

Wg mnie dobre zarobki i ogarnięci ludzie. Na atmosfere też nie ma co narzekać, bo jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Hymon Energy Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hymon Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 88 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hymon Energy Sp. z o.o.