PETRALANA S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PETRALANA S.A.

Xyz

Pytanie do osób zainteresowanych.Ile można dorobić pisząc pozytywne komentarze? Mam już parę przygotowanych

Abc
@Xyz

Odpowiedź dla zainteresowanych: pomyliliście portale ;). Szukajcie, gdzie indziej i nie zatruwajcie gowork.pl pierdołami ;)

matylda

nigdy nie mialam lepszej pracy niz, a pracuje jako babka na produkcji

Jacek
@matylda

No i super że ci się podoba. Powiesz z czego najbardziej jesteś zadowolona? Może z atmosfery? Ludzie się dobrze dogadują?

matylda
@Jacek

ludzie są spoczko, wiadomo, ze ktos sie taki trafia nieuprzejmy, a atmosfera jest tez super. wyplata ok, no nie mam do czego sie przyczeic ;)

Xyz

Fajnie że kobiety chwalą sobie pracę,tylko trochę szkoda że żadna w tej firmie na produkcji nie pracuje

maciejka

przedtem pracowałem w trzech innych firmach, ale w Petrze to zostane chyba na dobre, dobrze płacom i atmosfera w porzadku

julka
@maciejka

mnie tez sie tam podoba i dobrze placa, jestem zadowolona

Pracownik Biurowy

Rozmowa z dwoma paniami trwała nieco ponad 40 minut. Atmosfera przyjemna, bez napięć. Trochę o poprzednich doświadczeniach zawodowych, pytania o cechy i co zyska firma zatrudniając akurat mnie. Podkreślone zostało, że jeden z prezesów to bardzo nerwowy człowiek, że praca polega także na robieniu kawy i kserowaniu dokumentów. Zweryfikowana została także znajomość wymaganego języka. Pomimo informacji o feedbacku nie otrzymałam go więc raczej i pracy również nie. Rozmowa raczej nijaka. Jednej z pań niestety nie udało się ukryć zaskoczenia po usłyszeniu odpowiedzi dotyczącej oczekiwanych zarobków. ;)

Cechy pracownika; reakcja na stres i moje ulubione na każdej rozmowie - dlaczego akurat ta firma.

kajak

ja polecam

endriu
@kajak

także polecam

karyna

mi się bardzo dobrze pracuje, inni trochę mają więcej, ale uważam, że najlepsze to dopiero przede mną ;)

prawda
@karyna

wyplata jest taka, jak twoja praca - proste

jurczan
@prawda

zgadzam sie z Toba, jak dobrze pracujesz, to premie tez wpadaja

bartek

To moja pierwsza praca i muszę powiedzieć, że jest ok. Jak gadałem z kolegami, to mimo wszystko zarabiam trochę lepiej od nich

@bartek

podzielam te opinie, już drugi rok jestem w petrze i dobrz mi tu

mati
@bartek

jedni zarabiaja wiecej, drudzy mniej. wszystko zalezy od doswiadczenie i tego jak sie pracuje. ja tez mam dobrze placone

Malwina
@mati

nigdy nie narzekam, jest super

Patrykos

Pracowałem w tej firmie rok - było mi dobrze, niestety musiałem zmienić miejsce pracy, bo i miejsce zamieszkania się również zmieniło. Żałuję, że w mojej miejscowości nie ma takiej firmy jak Petralana....

Janusz
@Patrykos

szkoda, wlasnie takich osob zaangazowanych potrzebuje ta firma :(

Kamix
@Janusz

ludzie teraz strasznie wybrzydzaja na start bez doswiadczenia chca mega duzo zarabiac, rozumiem ze inflacja itp, ale przesada.. dostajesz wynagrodzenie adekwatne do swojego doswiadczenia i umiejetnosci

w końcu znalazłem jakąś sensowną robotę, podoba mi się w petralanie

Baśka Klaśka
@Marcin

za biurkiem też całkiem fajna robota w petralanie, polecam

Grzegorz
@Marcin

Co ci się tu konkretnie podoba i na jakim stanowisku pracujesz?

@Grzegorz

na produkcji pracuje, podoba mi sie atmosfera - jest o niebo lepiej niz tam gdzie wczesniej bylem

Maciek

No i fajnie, ja tam nie narzekam, dobrze jest

Hanka
@Maciek

dobrze mi sie tam pracuje, raz jest z gorki, a raz pod gorke, ale to chyba normalne

boa

wolne mam, to się wypowiem :P Nie zawsze jest kolorowo, ale no chyba każda robota taka jest :P bynajmniej ja lepszej pracy nie miałem :P

Bokser
@boa

we wszystkich pracach nie jest przeciez zawsze kolorowo, jest różnie, ale jak ktoś jest zadowolony to co komu do tego ;)

zarobiony

czasem jest trochę urwanie głowy, ale to dobra praca jest, polecam

klocek
@zarobiony

to fakt, ale to dobra praca

@klocek

tak, to prawda, to dobra praca ;) szkoda, ze tak malo chetnych jest

władek

misie podoba ;) fajna praca, nie wiem po co miałbym zmieniać

@władek

ja tez nie narzekam, bywalem naprawde w gorszych robotach. a tu nawet dobrze placa.

Karierowicz

Jak wyglądają zarobki ? Bo z rekrutacji z PuP wynika ,że to marna minimalna i brak socjalu. Nie wiem jak można być zadowolonym ?

Natka Pietruszki

Pracował w biurze i było dość przyjemnie. Polecam wszystkim :0

majne klajne
@Natka Pietruszki

ja na produkcji i tez nie narzekalem

Krystek

Niedawno zacząłem, ale bardzo na plus. Grunt że atmosfera jest ok

qwerty
@Krystek

tez uwazam ze dobra jest tam atmosfera

Praca bardzo fajna, koleżanki z biura jeszcze fajniejsze ;)

zadowolony

Do tej pory było ok, a po premii to już jest klasa

typ
@zadowolony

no premia jest luks. praca jak praca, trzeba sie starac

gulczas

fajna robota. kasa mogłaby być wienksza, no ale tera wszendzie drogo

Maria

Jak dla mnie wszystko zawsze było w porządku, w najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać pracy.

Gerard
@Maria

Pracowałem tam trzy lata - nie narzekałem.

Zostaw merytoryczną opinię o PETRALANA S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w PETRALANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PETRALANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 253.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PETRALANA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 131 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETRALANA S.A.?

Kandydaci do pracy w PETRALANA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETRALANA S.A.