Persan Polska S.A.

Opinie o Persan Polska S.A.

woj

Cześć. Pracuje na proszkowni. Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład nie przez pośrednika. Na początek ciekawa stawka po okresie próbnym podwyżka. Dodatkowo robie sobie uprawnienia na wózek widłowy. Wszędzie jest ciężko ale żeby żyć trzeba pracować. Fajną sprawą są oferowane dodatki. Inny zakład w okolicy oferuje podobny socjal?

Taz
@woj

Warunki są ok. ja pracuje na HHL

pracownikPWD
@woj

Proszkownia rozwija się w dobrym kierunku.Widac dobre zmiany

Kazimierz
@pracownikPWD

Mógłbyś napisać dokładnie, o jakie zmiany chodzi? Masz na myśli lepsze warunki pracy i wynagrodzenia? Nikt jeszcze nie wspomniał o dodatkach do pensji. Czy pracodawca zapewnia premie lub szkolenia branżowe? Inne osoby chwaliły atmosferę w pracy. A jakie Ty masz zdanie na ten temat? Z tego, co zaobserwowałem, to firma się rozwija i szuka nowych pracowników. Na stronie pracodawcy http://www.esindustry.eu/kariera jest dużo ofert pracy na stanowiska w różnych działach.

ola
@woj

łatwa praca a jak z urlopem nie jest ciężko żeby się dogadać

papa
@ola

Cześć. Pracuję na FC i jestem zadowolona. Pozdrawiam pozostałych pracowników

@woj

Co ci po tym socjalu. Za takie same warunki i przynajmniej pracę na jedną zmianę, bez nerwów, stresu i z przeszkoleniem pracy na pęczki

Zuzanna
@Karolina

W trochę niewłaściwy sposób rozumujesz. Dostęp do świadczeń socjalnych jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze pracy. Ale oczywiście szanujemy na forum Twoje poglądy. Z Twojej wypowiedzi w ogóle jednak nie wynika, czy byłaś kiedykolwiek zatrudniona w E&S Industry - wyjaśnij nam to zatem. A może orientujesz się, czy w najbliższym czasie planują tam rekrutację?

Przyjmując się do tej pracy na stanowisko operator maszyn zastanawiałam się dlaczego ludzie rezygnują po tygodniu czy nawet na następny dzień. "przeszkolenie" na to stanowisko jest śmiechu warte, a raczej brak tego przeszkolenia. A po tygodniu stajesz na maszynie i radz sobie sam. Taki jeden operator jak na taką linie ma za dużo na głowie. Nie za te pieniądze i nie w takich warunkach. Do tego sami Ukraińcy którzy w ciągu każdej godziny wychodzą na 30 minut na papierosa lub "do WC" a kiedy zglosisz to komuś wyżej, musisz wysluchiwac obelg i wyzwisk po ukrainsku. Jak ktoś jest fizolem, lubi 10000% sam stres w pracy i lubi tyrac jak wół to proszę bardzo. Ale za te pieniądze można znaleźć pracę w normalnych warunkach i nie z takimi nerwami.(usunięte przez administratora)Nie polecam

Wrocławianin

Nie poleca pracy w tej firmie jako operator produkcji można liczyć na 3000 brutto, a jako operator magazynów max 3200 brutt po okresie próbnym obiecują podwyżkę której oczywiście nikt nie dostaje chyba że zaczął od 3000 brutt to może wtedy dastanie 3200 ludzie którzy pracują tu od dwóch lat mają taką samą stawkę czyli 3200 brutto nie ma nawet podwyżek inflacyjnych tak zwanych co rocznych. W firmie pracują głównie ludzie ze wschodu czyli Ukraina, polaków można policzyć na palcach bo tak mało ich tu pracuje. Praca jest ciężka do tego przy chemii którą się wdycha cały dzień. Jeżeli chodzi o premie max można dostać około 200 zł brutto ale zazwyczaj jest to około 80 zł brutto. Zastanówcie się zanim podejmiecie współprace z tą firmom (usunięte przez administratora) teraz tylko większość ludzi rzuca wypowiedzenie bo nie ma żadnych perspektyw w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Jastrząb

od 2017 roku dużo się zmieniło, sporo pracowników z agencji zostało przyjętych do firmy. moim zdaniem większość z nich sobie na to zapracowała - to dobrzy operatorzy. Jest też dużo nowych osób - większość jest ok i są zadowoleni

Wieprzek

Słaba płaca nieciekawe warunki pracy coraz więcej osób (usunięte przez administratora) Raczej odradzam pracy w tej firmie bez problemu można znaleźć lepiej płatną prace cały czas mają rotacje dlatego zatrudniają ludzi. Brak możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Prochu 1991

Witam, Jaka jest sytuacja w dziale IT (Specjalista ds. IT)? Dzięki z góry za info!

Biurowy
@Prochu 1991

Świetna atmosfera to zdecydowany plus tego obszaru i całego zespołu :)

Martinos
@Biurowy

Przecież tam nie ma dzialu IT. Pracuje gostek z firmy zewnętrznej, nic nie robi i wiecznie narzeka. Nie sugerujcie się pozytywnymi opiniami... HR-owiec napisał :D

hehe
@Martinos

Ale polewka xD

nick

Cześć, ile sie zarabia w dziale jakosci?

Natalia

W najnowszej ofercie pracy opublikowanej na swojej stronie internetowej E&S Industry S.A. pisze, że oferuje m.in. atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią produkcyjną, dofinansowanie do wakacji, reklamowe produkty firmy czy dodatek za dojazd do pracy. Wydaje się, że te warunki są dosyć atrakcyjne. Czy macie może informacje, jak to wygląda w praktyce?

@Natalia

Benefity są ok. Podwyżkę otrzymałam po próbnym tak jak obiecali na spotkaniu

woj
@Natalia

Po okresie próbnym (po 3 msc) otrzymałem podwyżkę tak jak obiecywali. Z dodatku na dojazdy nie korzystam ale kolega ze zmiany dojeżdza z Jelcza i dostaje. Fajną sprawą są produkty firmowe co kwartał (raz już dostałem w grudniu ma być kolejna paczka) W sumie mogę polecić osobie która chce się rozwijać chce się uczyć na różnych stanowiskach.

ciekawy

mam pytanie moze ktos poiwedziec konkretnie czy da sie na p oczatku wyciagnac chociaz(usunięte przez administratora) netto na reke i jak wygladaja zmiany i specyfika tej pracy na stanowisku operatora bo widze ze ciagle szukaja.pozdrawiam.

Bacha

pojawiło się ostatnio ogłoszenie do działu R&D może ktoś przybliżyć warunki zatrudnienia i pracy?

Dla mnie jest ok i mi się podoba ????

..............................

popracuj chociaż mieś to pogadamy

Zawiedziony

W ogłoszeniu dejlarowali gwarantowaną podwyżkę po próbnym - (usunięte przez administratora)

............................
@Zawiedziony

ta cała firma to ściema nowy właściciel nowa nazwa i utrudnianie ludzią pracy na każdym kroku za stara nawą cussons więcej zarabiałem i to z 6,7 lat temu okulary i czepek to właściciel powinien założyć bo chyba nie widzi wyrażnie i czoło mu się przegrzewa wystarczy pomyśleć ale ja już od dawna wiem że 70 ludzi u góry nie ma mózgu najlepszy przykład okulary ochronne czy czepek przy pakowaniu na paletę przecież to koszty

bob

coś się zmieniło w firmie bo szukają pracownika? Po angielsku się mówi na produkcji? Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji zatrudnienie na umowę o pracę system premiowy – miesięczna premia produkcyjna dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej darmowe produkty firmy raz na kwartał fundusz socjalny szkolenia możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy https://www.pracuj.pl/praca/operator-produkcji-wroclaw,oferta,5562767

seba daj chleba
@bob

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, ten punkt to fikcja , w firmie nie ma systemu oceny pracowników więc niby na jakiej podstawie ma on dostać podwyżkę ? chyba tylko na zasadzie lubię , nie lubię. Zatrudnienie na umowę o pracę, piszą tak jakby cały Wrocław zatrudniał na śmieciówkach. System premiowy – miesięczna premia produkcyjna , czyli nigdy 100 %. dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej, ciężko spotkać kogoś z produkcji na stołówce, przerwy są tak krótkie ,że praktycznie nikt z operatorów nie jest w stanie dość do stołówki zjeść odpocząć i wrócić na stanowisko pracy . Darmowe produkty firmy raz na kwartał - tu nic dodać nic ująć. Fundusz socjalny jest w każdej firmie, więc nie powodu aby go tu nie było więc nie jest to plus tylko obowiązek pracodawcy. Szkolenia według E&S to np. szkolenie przy maszynie , będziesz miał szczęście jeżeli coś takiego cię spotka . Możliwość rozwoju i awansu - praktycznie nie ma.

@seba daj chleba

Prawda

............................
@bob

tak atrakcyjne wynagrodzenie (usunięte przez administratora) brutto ktoś jeszcze się nabiera premia do 5 procent co daje 80 zl śmieszne

Pracuś

Ten zakład produkcji chemii to jedna wielka prowizorka (usunięte przez administratora)Poza tym jeden pan z BHP pracuje tam 20 lat. To trochę za dużo. Może już by sobie odpuścił ten stołeczek.

@Pracuś

No i nie jest zbyt kulturalny

Perspektywy rozwoju

Ciekawe, że na tablicy ogłoszeń widać tylko oferty pracy na operatora produkcji, a na wyższe stanowiska już nie. Na wyższe stanowiska jest tylko rekrutacja zewnętrzna. Wniosek nasuwa się sam.

Klaudia

Jak wygląda praca w R&D, czy ktoś ma jakieś informacje? Jak atmosfera w firmie?

...................

a pracując w cussons poprzedniku e$s nosiliśmy okulary kiedy trzeba i strój był wygodny w miarę ogrodniczki ,buty ochronne, i tyle darmowe napoje dla ludzi bo robią w chemii i prawnie im się należy mleko i woda

...................

BHP nie ma nic do tego tylko kasa ktoś zarabia na okularach fartuchach i innych koneksie okulary należy stosować tam gdzie jest zagrożenie czy gościu który nakłada na linie puste butelki może mu wpaść płyn do oka albo na pakowaniu zamknięte już nie wiadomo to w toalecie powinno się kask ubierać i maseczkę bo tynk z góry może z paść i są bakterie idąc tą drogą

Natalia

@..................., rozumiem, że nie jesteś zadowolony z przepisów BHP panujących w firmie E&S Industry? Przecież przepisy BHP służą zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikowi i należy ich przestrzegać. Każda firma powinna dbać o bezpieczeństwo pracowników. Czy pomimo tej jednej kwestii, jest coś, co oceniasz w tej firmie pozytywnie?

...................

z dobrej firmy czyli poprzednia nazwa cussons zrobili kołkoz przez cussons 6 lat temu zarabiało się więcej jakiś głupi wymysł noszenia okularów i czepków wszędzie w toalecie pewnie też trzeba co panie bhp to jest takie udawanie bhp przez cussons nosiłeś kiedy było trzeba czy do zamkniętego płynu może wlecieć włos na pakowaniu śmieszne

Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Persan Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Persan Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persan Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persan Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Persan Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persan Polska S.A.