Persan Polska S.A.

Opinie o Persan Polska S.A.

Ten nie zatrudniony

Miałem rozmowę w firmie persan we Wrocławiu jako kontroler jakości, tyle pytań zadawali jakbyś startował na dyrektora ????????????po prawie miesiącu nikt nie zadzwonił czy przyjmą czy nie przyjmą, praca ciężka w nocy również a płacą żadna, żenada!!!! Nie polecam zero kultury, zero feedbacku

@Ten nie zatrudniony

Te same odczucia .

Szabla

Moja opinia może być tutuaj mało popularna, ale myślę, że dużo się zmienia. Jest nowy dyrektor zakładu nowi kierownicy zmieniła się odrobinę struktura. Czy moja opinia jest pozytywna ? Ogólnie nie, myślę, że na tę chwilę jeszcze nie jest to dobre miejsce pracy. Panuje duży bałagan, decyzje zmieniają się z godziny na godzinę, koszty są cięte na czym się da. Ja na zarobki nie mogę powiedzieć złego słowa, na moim stanowisku były dobre i bardzo konkurencyjne. Dlaczego się zwolniłem ? Głównie moje własne bezpieczeństwo, które na ten moment jest w bardzo złej kondycji w zakładzie odbywa metamorfozę, ale wieloletnie zaniedbania i złe nawyki wymagają dużo czasu zanim będzie tam bezpiecznie. Dużo biegania stresu niepotrzebnych krzyków. Podsumowując: Wypłata- Pozytywnie Bezpieczeństwo- Negatywnie Współpraca- Negatywnie Porządek- Negatywnie Ludzie- Negatywnie Zmiany- Pozytywnie

Paletowacz

Tyle lat minęło, a tam nadal nic nie lepiej... Aż mi się łezka w oku kręci. Dobrze, że uszedłem stamtąd z życiem.

Pierogo

Cięska praca za 13 PLN na godzinę, po umowy zlecenia, nie wiadomo co obiecują do Ukraińców, bo oni biegają jak szalony, nie polecam

Maciej
@Pierogo

Ukraińcy mają dokładnie takie same stawki tylko oni potrafią i po 300 godzin w miesiącu (usunięte przez administratora) to i ok 4000 zł może i wyciągną ale jakim kosztem 25 dni pracy po 12 godzin .

@Maciej

Tylko ze Ukraincy pracują na kole albo przy pakowaniu to mogą dziennie 16 godzin cxy 24 pracować nic ciężkiego

Przemek

Czy dalej na tak zwanych granulkach czyli " Krecie " - dodam bardzo AGRESYWNA CHEMIA , jedynymi środkami ochrony osobistej 1. Owijanie butów i nóg do kolan folią streach oraz zaklejanie ich szeroką taśmą klejącą . " Tak zaleca kierownik zmiany, operator kluczowy , i operator samego stanowiska " -3 osoby na zmianie łamią podstawowe zasady BHP. 2 Orchona rąk to to samo owinięcie ich folią i zaklejenie taśmą klejącą. 3. Zero ochrony na dłonie , bo te rękawice robocze przed niczym nie chronią a na pewno nie przed kretem . 4. Zero maseczek ochronnych . A to tylko jeden dział i jeden produkt . W tym zakładzie bezpieczeństwo pracownika nie istnieje , ja się cieszę żę uciekłem stamtąd.

@Przemek

Pytanie zadałem 2 tygodnie temu a odpowiedzi żadnej .

Romeo

O firmie nie krążą najlepsze opinie ale podobno da się tam przeżyć i całkiem dobrze zarobić jak się człowiek zaangażuje. I Czy to prawda że jedna z kluczowych odbywa stosunki ze swym przełożonym w różnych zakątkach firmy? Bo słyszałem że stara miłość nie rdzewieje a rozkwita

Ta firma to zło najgorsze samo w sobie , omijajcie jak tylko możecie . Nazwać to można " OB OZ EM pracy dla ukraińców . Takiego wyzysku i nieludzkiego traktowania dawno nie widziałem .

Czy w E&S Industry S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Q

Tak są, w zależności od działu ale najczęściej wózki widłowe, windy itp

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie . Opinie napisane pod moją w pełni zasłużone . Ja się zastanawiam jak tam wytrzymują jeszcze Ukraińcy , bo tam się nie da pracować. Zero szacunku do człowieka i jego pracy

Emilia
@Andrzej

@Andrzej mógłbyś podać konkretne argumenty przemawiające za tym, że E&S Industry nie jest miejscem godnym polecenia? Poszukujący pracy liczą na wytłumaczenie jakie są plusy i minusy czy mógłbyś w takim razie sprecyzować swoje opinie?

@Emilia

Emilia , Przemek w kilku postach opisał cały bałagan oraz brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka . Tutaj nic nie trzeba dodawać czy odejmować , jak chcesz stracić zdrowie a może życie to idź i popracuj. Odpowiedź nasuwa się sama dlaczego na produkcji w praktyce pracują sami obcokrajowcy BO MUSZĄ , i dają sobą pomiatać chcą byc współczesnymi niewolnikami proszę bardzo .

HHL

Dodatek / premia podniesiona do 15%. Dobre i to. Chociaz w naszej branży mamy gwarancję że nie bedom zwalniać bo zamówienia pewniw skoczyły w góre.

Słabo
@HHL

Serio? Twoje zdrowie i zycie wyceniono na jakies 150 zlotych... będziemy tam padać jak muchy. Juz lepiej isc na to l4

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E&S Industry S.A.?

Przemek

To miejsce to jedna wielka a TRAGEDIA , o tym zakóadzie pracy nie da się nic dobrego powiedzieć. POLAKÓW do wyzysku na produkcji już nie ma to teraz WYZYSKUJĄ " Ukraińców " , ale i to im się ukróci. Aż wstyd tak potężna firma produkującą setki palet produktów dziennie a tak żyłuje na kosztach .

Marlena

Atmosfera jest taka że ciągle szukają ludzi ( (usunięte przez administratora) ) , nie wiem w którym wieku albo roku żyją , ale specjaliści za 3000-3500 zł BRUTTO czyli ok 2200-2500 zł netto dawno w tym kraju się skończyli obudź się kochane E& industry , ciągła rekrutacja nie sprzyja firmie. Czy warto cały czas wycierać D..Ę szkłem bo taniej i nie mieć żadnego szacunku do ludzi , u was to już chyba pozostali tylko najwierniejsi (usunięte przez administratora)

Pracownik78

Brak wyplaty za Grudzien!

Pr 77
@Pracownik78

Jaka agencja?

PR98
@Pr 77

Spotwork?

(usunięte przez administratora). Czas się tam zatrzymał jeszcze chyba w latach 80 . Ludzie tam pracujący to chyba (usunięte przez administratora), zaczynając od mistrzów zmiany , poprzez operatorów kluczowych , operatorów zwykłych a kończąc na mega niewolnikach pracownikach produkcji . Zarobki na każdym szczeblu zupełnie nieadekwapne do wykonywanych obowiązków . Chcesz się cieszyć zdrownim i dobrą psychiką , To E& S omijaj szerokim łukiem. Firma ta jakby mogła to by D..Ę szkłem wycierała bo taniej i wymyć możńa . Nie polecam , na żadnym etapie kariery , same wynagrodzenie pokazuje jaki szacunek mają do ludzi którzy mają kierować produkcją , czy obsługiwać maszyny , już nie wspominając o Fizycznych na produkcji eksploatowanych do granic możliwości. Po stokroć nie polecam !!!

Dla czego Pan kłamie na Pani Karoliny? To co Pan napisał to jest niemożliwe, nie wiersze Panu bo takiego nie było!!!

Norman

Macie już przelewy na kontach?

Gruby hajs
@Norman

Tak mamy w hrywnach

Dzień dobry polecam firmy SPOTWORK pracuje już 3 lat, jestem zainteresowany i nadalej tam pracować jeszcze, dziękuję Panu Januszu za pracę))))

Maciek
@Michał

Trzy lata , i dalej przez pośrednika i na śmieciowej umowie-zleceniu . Jak lubisz być okradany z 78 dni urlopu czyli prawie 4 miesięvy pracy to gratuluję tak dla skali porównawczej jest to kwota ok 10000 zł .

Vasyl Zagoryuko

Cześć pozdrawiam wszystkich, bardzo ładna praca na tym zakłade,polecam

Jacek

Lepiej sobie odpuścić(usunięte przez administratora),98 % pracownikó stanowią tam Ukraińcy , praca na produkcji ciężka i bardzo monotonna. O operatorach przynajmniej niektórycch krążą legendy są lepsi i gorsi tych drugich zdecydowana większość , kierownicy zmiany mają wszystko i wszystkich w D...E . Jak zależy Tobie na zdrowiu i normalnej pracy to to miejsce omijaj szerokim łukiem .

Shef21

Dzień dobry wszystkim bardzo zadowolony pracę w firmie, i bardzo polecam

pwd

Byłam dziś w kadrach i podobno bony świąteczne majom być pod koniec tygodnia ewentualnie na poczontku przyszłego.

Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Persan Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Persan Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persan Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persan Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Persan Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persan Polska S.A.