Persan Polska S.A.

Opinie o Persan Polska S.A.

Jolanta

Witam, jak wygląda praca w systemie 4 na 4. Czy swięta Wielkanocne mają być wolne? Czy za pracę w święto np. Majowka są płatne nadgodziny? Co która niedziela jest wolna? Dziękuję za odpowiedź

@Jolanta

Miało być 4x4, a jest chaos. Raz pracujesz 5 dni i 2/3 dni wolnego, raz wychodzi że masz w danym miesiącu każdy weekend pracujący (sobota lub niedziela pracująca), a raz że idziesz na 2 dni, dzień przerwy i w niedzielę na 1 zmianę, ot co. Też zależy na jakiej zmianie... Dodatkowo super planiści namieszali (np. za dużo niedziel pracujących w miesiącu) i może zdażyć się tak że 3-4 dni wcześniej dowiesz się że w wolny dzień musisz przyjść do pracy, także z planowaniem wyjazdów czy lekarzy jest ciężko. Jeśli chodzi o święta to grafik jest do końca marca, jeżeli nowy zrobią do 20 marca to będzie cud. W święta i niedzielę jest dodatkowa premia 100zl.

Serpentyny a nie prosta.

Były pracownik kontroli. Uciekłem, póki mogłem. Bałagan, chaos i praca wykańczająca fizycznie i psychicznie. Grafik chaotyczny - praca po 12 h, nic nie zaplanujesz sobie do przodu bo nie wiesz jak będzie pracował w następnym tygodniu. Krzyki, (usunięte przez administratora) i zero bhp na produkcji, brak reakcji ze strony przełożonych. O sytuacjach mobbingowych u starszych pracowników i kierownictwa nie wspomnę. Bardzo złe warunki pracy. Pełno zwolnień, nie tylko nowych ale i starych pracowników.

Gosc

Witam Jakie mniej wiecej sa zarobki na stanowisku team leader kierownik

do admina

Witam. Mam pytanie. Dodatkowym pakiet medyczny w jakiej firmie ma firma Persan ?

@do admina

Medicover

@Abcd

Czy badania wstępne , okresowe również Medicover ?

@Kandydat

Tak. Medicover, ale też placówki współpracujące.

Izabela
@Abcd

a czy zniżki na dentystę też są w pakiecie ? niektóre firmy mają wynegocjowane lepsze warunki dlatego pytam

@Izabela

W pakiecie podstawowym nie.

Małgorzata
@Abcd

czyli podstawowy za darmo i za ten poszerzony się płaci ale nie trzeba? ciekawa jestem jak ostatecznie biorą... a system premiowy? z nim jak tu jest?

Kit

Po przejściu na zakład,po pracy w agencji,nie jest tak źle jak tutaj opisują ludzi,więc jest fajnie,z każdym kierownikiem zmiany da się dogadać,po prostu trzeba pracować,dla tego i przechodzimy do pracy,a nie przechodzić że by odbyć godziny,za to płacą nam wypłaty,więc taka moja opinia co do pracy w zakładzie, polecam!!!

Lipa

Jak się pracuje na mixingu ? Jaka są stawki ?

Slaw

Tragedia,nie pomagają w niczym są niewyrozumiali nie liczą się z problemami i nie poswicaja czasu, aby zbyć człowieka

@Slaw

No dziwne, że już znaleźli osobę na stanowisko, a ciągle wyświetla się nowa i ta sama oferta na pracuj.. Podejrzane, chyba nikt tak długo nie siedzi.

@mala

A jak wygląda praca na stanowiskach biurowych typu Spec. ds logistyki? Jakie zarobki?

nick

Witam, czy w firmie w pracy biurowej wymagany jest język angielski?

Czy w firmie jest dodatek do dojazdów? Jeżeli tak, to jakie kryteria trzeba spełniać?

Hey

Jako były pracownik tej firmy z działu wspierającego produkcję, nie polecam zatrudnienia. Chao jaki w niej panuje jest nie do opisania, co chwile zmiana zdań przełożonych, brak konsekwencji w ich działaniach. O tuszowaniu zgłoszonych spraw mobbingowych nie wspomnę. Brak ludzi, pieniądze śmieszne brak perspektywy na rozwój.

Biurowy

Brałem udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk biurowych (niezwiązane z produkcją/magazynem). Takiego bałaganu w dziale HR dawno nie widziałem - kompletny brak przygotowania do procesu rekrutacyjnego, pytania rekrutacyjne rodem z Państwowego Gospodarstwa Rolnego (tzw. PGRu). Dojrzałość i partnerstwo biznesowe nie istnieje - umawiasz się na kontakt w określonym przedziale czasowym - oczywiście cisza (podkreślam, że to nie mi, a wam zależało na tym, żeby zaprosić mnie do procesu rekrutacji). Zero przygotowania, ale również rażące braki w aktualnej wiedzy z dziedziny prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Generalnie słoma z butów wystaje w tym HRrze tak bardzo, że na rozmowę rekrutacyjną trzeba przyjść z gaśnicą, bo zadając trudniejsze pytanie rekruter/ka gotów jest popaść w samozapłon ze względu na braki w podstawowej wiedzy o stanowisku i firmie, do której rekrutuje. Serdecznie nie polecam nikomu, kto pracował w firmie o jakiejkolwiek kulturze biznesowej i chciałby kontynuować to doświadczenie.

Też Biurowa
@Biurowy

Może rekruterzy dostosowują poziom rozmów do rozmówcy, stąd ten PGR???? Też byłam na rozmowie, na stanowisko biurowe i niczego złego nie mogę powiedzieć o pracownikach HR, choć pracy nie dostałam...Normalna rozmowa i informacja zwrotna po procesie.

Pawełek
@Też Biurowa

Ostatnio rekrutuwakem sie tam wszystko fajnie rozmowa miła spokojna, zadzwonili do mnie ze są zainteresowani gdy powiedziałem aby zadzwonili za 2 dni bo muszę Sue zastanieic nie odezwali się więc nie wiem co mam powiedzieć Myślę że to jest ytixhe nie profesjonalne? W każdej firmie tak jest mówisz IKE chcesz zarabiać ,mowia ok jesteśmy za a potem nic i cisza

blablabla
@Pawełek

2 dni to dużo dla korporacji. Na miejscu kadrowych też bym nie dzwonił jeśli ktoś potrzebuje aż 2 dni na coś co może zweryfikować w ciągui chwili, no max 1 dnia.

Pawelek
@blablabla

To chyba ty tyke potrzebujesz Zanim pidejmiesz decyzje trzeba sie zastaniwic

Łucja
@Pawelek

Własnie, to w końcu poważna decyzja. Jestem ciekawa czy inni też nie mieli możliwości tak długo się zastanawiac? Czy zawsze trzeba od razu podejmowac decyzję o pracy tutaj?

UR

Witam, czy ktoś może opisać jaki panuje klimat w UR jak wygląda tak praca, będę miał rozmowę na stanowisko mechanika, czy warto podjąć tą pracę oczywiście z myślą o nowej lokalizacji?

@UR

Nie polecam. Brak funduszy na naprawy. Zakład jest niedofinansowany. Będziesz sie męczył

UR

Czy to wynika z tego że inwestują już tylko w nową lokalizację czy raczej w nowej będzie tak samo?

Łucja

Czyli co, taki mechanik nie ma za bardzo co robić?

Sławek

Maszyny na wydmuchu to ruiny a podajniki preform sypia jak rozrutniki obornika po całej podłodze.

Małgorzata
@Sławek

Jeśli to prawda to jak ustosunkowane jest do tego bhp? Nikt nie zgłaszał, nikt nie reaguje?

@Małgorzata

Nie ma w tej formie czegoś takiego jak bhp

A.
@Małgorzata

Tutaj bhp praktycznie nie istnieje, traktowane jest jak legenda o smoku wawelskim - wszyscy słyszeli, że coś takiego jest, ale nikt nie wierzy, że to prawda.

Kromak

pracowałem w firmie, ale obecny nowy system pracy nie jest dobry dla mnie. Mam małe dziecko Wiele opinii słyszałem od znajomych którzy obecnie tam pracują lub pracowali. Jest wiele osob które sobie chwalą i biorą dodatkowe godziny i takie które zmieniły pracę ze wzgledu na zmiany i relokacje. Nie rozumiem osób które płaczą ze jest tak źle. Nikt ni kogo na siłę nie trzyma, a praca nie jest zła, jest wiele dodatków i lepiej płacą. Pozdrawiam serdecznie

Strata czasu i nerwów. Jedna z najgorszych firm we Wrocławiu, nie mówiąc już o nowym dyrektorze (jedna wielka porażka). A mówiąc o walce z dyskryminacją spotyka się ją na każdym kroku gdzie tylko wybrani pracownicy dostają miejsca parkingowe z pominięciem produkcyjnych. Mógłbym napisać jeszcze więcej ale szkoda słów.

Mała

Witam wszystkich, Czy ktos z obecnych jest w stanie opisać atmosferę i poziom zaangażowania w szkolenie nowego pracownika w obszarach zakupów i logistyki? Mozna liczyć na pomoc i wsparcie działu per se oraz kierownika?

Gosia

Czy mógłby ktoś napisać kiedy zakład będzie w nowym miejscu i jak się będzie teraz pracować, bo w ogłoszeniach już podają 12h pracy? To już przesądzone? Jeśli tak to nawet nie składam cv

@Gosia

Odnośnie nowego miejsca to nie ma konkretnej daty. Większość pracowników już przeszła na 12h

Byly operator
@Gosia

Nawet gdyby nie bylo to 12 h nie skladaj. Chyba ze chcesz stracic czas i zdrowie psychiczne i fizyczne.

Pawełek

Jak wygląda praca w Persan jako operator kluczowy? Warto pracować w Persan

Nemo
@Pawełek

Wcale nie warto pracować w tej popierdułce to nie firma to jakiś dziwny wytwór jeśli chodzi o samą pracę na każdym kroku istnieje jakieś zagrożenie niby zakład chemiczny ale kompletnie nikt nie ma zielonego pojęcia o chemii i zagrożeń związanych z tamtejszą pracą począwszy od operatorów skończywszy na kierownikach i inzynierach procesu

Byly operator
@Pawełek

Wcale tam nie warto pracowac. Fatalne warunki pracy, kiepskie wynagrodzenie, brak bhp, brak narzedzi do pracy. Latasz jak kot z pecherzem po kilku halach bo brakuje operatorow kluczowych. I do tego wszędzie slyszysz jezyk naszych "braci" z Ukrainy. Co wiecej sa oni lepiej traktowani przez firme niz polscy pracownicy. Techniczny Ukrainiec nie lubi Polakow i utrudnia im szkolenie oraz uwaza ze powinnismy sie nauczyc ukrainskiego. Jest tez kierowniczka Ukrainka ktora kiedys powiedziala zebysmy sie uczyli ich jezyka bo to bedzie ukrainski zaklad. Niedawno przeprowadzono z nami ankiete w jakim systemie chcemy pracowac. Rzecz jasna nikt z Polakow nie chciał 4 brygad. I tak je zaczeto wprowadzac krotko po tym jak odszedlem z firmy. W sumie zrezygnowalem jeszcze w czasie okresu probnego. Nie jestem oslem ani wolem ani (usunięte przez administratora) a ta firma tak traktuje ludzi.Jak bydlo.

XYZ

Ciekawe kiedy ktoś coś zrobi z szanownia Panią koordynator. Terror jaki wprowadza i to jak traktuje ludzi jest (usunięte przez administratora) na który wszyscy przymykają oczy. Ludzie Boją się odezwać, a co dopiero pracować.

Kandydatka

Czy mógłby ktoś napisać kiedy zakład będzie w nowym miejscu i jakie będą godziny pracy? W ogłoszeniach już podają 12h pracy, czy to już przesądzone? Jeśli tak to nawet nie składam cv

Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Persan Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Persan Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persan Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persan Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Persan Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persan Polska S.A.