opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Persan Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 219 ocen
Opinie(438)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(438)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Badania
  • .
  • Równowaga
  • .
  • Zaangażowanie
  • .
  • Zespół
  • .
  • Rozwiązania
  • .
  • Kontakt

O firmie

Badania

Równowaga

Zaangażowanie

Zespół

Rozwiązania

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Persan Polska S.A.

Opinie

Opinie o Persan Polska Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Persan Polska S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kity

    16.07.2020 14:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)w czerwcu wypłata była 19,a w umowie jest wpisano że 15, teraz pytanie czemu inne firmy dostały normalnie wypłatę? A spotwork nie?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.10.2021 13:56

    Kandydat

    Bo pan Janusz nie jest bankomatem jak to potrafi powiedzieć pracownikowi jak się upomni o wypłatę trzeba zebrać ludzi i zrobić mu koło (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sławek

    13.09.2021 18:20

    Kandydat

    Witam. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie E&S Industry ? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Sławek
    ReviewUserIcon
    Marianna

    01.10.2021 23:21

    Były pracownik

    Witaj Sławku. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. W temacie posiłków dla pracowników to rekomenduję firmę Truvant z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Powodzenia w nowym miejscu pracy. Marianna.
    ReviewUserIcon
    Robert

    03.10.2021 00:18

    Były pracownik

    Witam Pani Marianno. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Truvant, której nazwę Pani wspomina korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert
    ReviewUserIcon
    Ten nie zatrudniony

    14.03.2021 13:57

    Kandydat

    Miałem rozmowę w firmie persan we Wrocławiu jako kontroler jakości, tyle pytań zadawali jakbyś startował na dyrektora ????????????po prawie miesiącu nikt nie zadzwonił czy przyjmą czy nie przyjmą, praca ciężka w nocy również a płacą żadna, żenada!!!! Nie polecam zero kultury, zero feedbacku
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.05.2021 07:03

    Kandydat

    Te same odczucia .
    ReviewUserIcon
    Szabla

    15.04.2021 08:39

    Były pracownik

    Moja opinia może być tutuaj mało popularna, ale myślę, że dużo się zmienia. Jest nowy dyrektor zakładu nowi kierownicy zmieniła się odrobinę struktura. Czy moja opinia jest pozytywna ? Ogólnie nie, myślę, że na tę chwilę jeszcze nie jest to dobre miejsce pracy. Panuje duży bałagan, decyzje zmieniają się z godziny na godzinę, koszty są cięte na czym się da. Ja na zarobki nie mogę powiedzieć złego słowa, na moim stanowisku były dobre i bardzo konkurencyjne. Dlaczego się zwolniłem ? Głównie moje własne bezpieczeństwo, które na ten moment jest w bardzo złej kondycji w zakładzie odbywa metamorfozę, ale wieloletnie zaniedbania i złe nawyki wymagają dużo czasu zanim będzie tam bezpiecznie. Dużo biegania stresu niepotrzebnych krzyków. Podsumowując: Wypłata- Pozytywnie Bezpieczeństwo- Negatywnie Współpraca- Negatywnie Porządek- Negatywnie Ludzie- Negatywnie Zmiany- Pozytywnie
    ReviewUserIcon
    Paletowacz

    09.11.2020 12:55

    Były pracownik

    Tyle lat minęło, a tam nadal nic nie lepiej... Aż mi się łezka w oku kręci. Dobrze, że uszedłem stamtąd z życiem.
    ReviewUserIcon
    Pierogo

    10.07.2020 15:07

    Inne

    Cięska praca za 13 PLN na godzinę, po umowy zlecenia, nie wiadomo co obiecują do Ukraińców, bo oni biegają jak szalony, nie polecam
    ReviewUserIcon
    Maciej

    02.08.2020 13:53

    Pracownik

    Ukraińcy mają dokładnie takie same stawki tylko oni potrafią i po 300 godzin w miesiącu (usunięte przez administratora) to i ok 4000 zł może i wyciągną ale jakim kosztem 25 dni pracy po 12 godzin .
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.10.2020 14:28

    Kandydat

    Tylko ze Ukraincy pracują na kole albo przy pakowaniu to mogą dziennie 16 godzin cxy 24 pracować nic ciężkiego
    ReviewUserIcon
    Przemek

    16.07.2020 12:13

    Pracownik

    Czy dalej na tak zwanych granulkach czyli " Krecie " - dodam bardzo AGRESYWNA CHEMIA , jedynymi środkami ochrony osobistej 1. Owijanie butów i nóg do kolan folią streach oraz zaklejanie ich szeroką taśmą klejącą . " Tak zaleca kierownik zmiany, operator kluczowy , i operator samego stanowiska " -3 osoby na zmianie łamią podstawowe zasady BHP. 2 Orchona rąk to to samo owinięcie ich folią i zaklejenie taśmą klejącą. 3. Zero ochrony na dłonie , bo te rękawice robocze przed niczym nie chronią a na pewno nie przed kretem . 4. Zero maseczek ochronnych . A to tylko jeden dział i jeden produkt . W tym zakładzie bezpieczeństwo pracownika nie istnieje , ja się cieszę żę uciekłem stamtąd.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    02.08.2020 13:51

    Pracownik

    Pytanie zadałem 2 tygodnie temu a odpowiedzi żadnej .
    ReviewUserIcon
    Romeo

    21.07.2020 14:50

    Kandydat

    O firmie nie krążą najlepsze opinie ale podobno da się tam przeżyć i całkiem dobrze zarobić jak się człowiek zaangażuje. I Czy to prawda że jedna z kluczowych odbywa stosunki ze swym przełożonym w różnych zakątkach firmy? Bo słyszałem że stara miłość nie rdzewieje a rozkwita
    ReviewUserIcon
    Tomek

    23.06.2020 12:43

    Inne

    Ta firma to zło najgorsze samo w sobie , omijajcie jak tylko możecie . Nazwać to można " OB OZ EM pracy dla ukraińców . Takiego wyzysku i nieludzkiego traktowania dawno nie widziałem .
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.05.2020 11:13

    Inne

    Czy w E&S Industry S.A. są szkolenia zewnętrzne?
    ReviewUserIcon
    Q

    19.05.2020 15:28

    Inne

    Tak są, w zależności od działu ale najczęściej wózki widłowe, windy itp
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    07.03.2020 11:37

    Inne

    Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie . Opinie napisane pod moją w pełni zasłużone . Ja się zastanawiam jak tam wytrzymują jeszcze Ukraińcy , bo tam się nie da pracować. Zero szacunku do człowieka i jego pracy
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    15.05.2020 09:48

    Inne

    Emilia , Przemek w kilku postach opisał cały bałagan oraz brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka . Tutaj nic nie trzeba dodawać czy odejmować , jak chcesz stracić zdrowie a może życie to idź i popracuj. Odpowiedź nasuwa się sama dlaczego na produkcji w praktyce pracują sami obcokrajowcy BO MUSZĄ , i dają sobą pomiatać chcą byc współczesnymi niewolnikami proszę bardzo .
    ReviewUserIcon
    HHL

    02.04.2020 08:16

    Inne

    Dodatek / premia podniesiona do 15%. Dobre i to. Chociaz w naszej branży mamy gwarancję że nie bedom zwalniać bo zamówienia pewniw skoczyły w góre.
    ReviewUserIcon
    Słabo

    08.04.2020 09:45

    Inne

    Serio? Twoje zdrowie i zycie wyceniono na jakies 150 zlotych... będziemy tam padać jak muchy. Juz lepiej isc na to l4
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.02.2020 09:34

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E&S Industry S.A.?
    ReviewUserIcon
    Przemek

    12.02.2020 13:40

    Inne

    To miejsce to jedna wielka a TRAGEDIA , o tym zakóadzie pracy nie da się nic dobrego powiedzieć. POLAKÓW do wyzysku na produkcji już nie ma to teraz WYZYSKUJĄ " Ukraińców " , ale i to im się ukróci. Aż wstyd tak potężna firma produkującą setki palet produktów dziennie a tak żyłuje na kosztach .
    ReviewUserIcon
    Marlena

    06.03.2020 09:27

    Inne

    Atmosfera jest taka że ciągle szukają ludzi ( (usunięte przez administratora) ) , nie wiem w którym wieku albo roku żyją , ale specjaliści za 3000-3500 zł BRUTTO czyli ok 2200-2500 zł netto dawno w tym kraju się skończyli obudź się kochane E& industry , ciągła rekrutacja nie sprzyja firmie. Czy warto cały czas wycierać D..Ę szkłem bo taniej i nie mieć żadnego szacunku do ludzi , u was to już chyba pozostali tylko najwierniejsi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik78

    23.01.2020 07:40

    Inne

    Brak wyplaty za Grudzien!
    ReviewUserIcon
    Pr 77

    23.01.2020 16:04

    Inne

    Jaka agencja?
    ReviewUserIcon
    PR98

    27.01.2020 17:05

    Inne

    Spotwork?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    24.01.2020 18:35

    Inne

    (usunięte przez administratora). Czas się tam zatrzymał jeszcze chyba w latach 80 . Ludzie tam pracujący to chyba (usunięte przez administratora), zaczynając od mistrzów zmiany , poprzez operatorów kluczowych , operatorów zwykłych a kończąc na mega niewolnikach pracownikach produkcji . Zarobki na każdym szczeblu zupełnie nieadekwapne do wykonywanych obowiązków . Chcesz się cieszyć zdrownim i dobrą psychiką , To E& S omijaj szerokim łukiem. Firma ta jakby mogła to by D..Ę szkłem wycierała bo taniej i wymyć możńa . Nie polecam , na żadnym etapie kariery , same wynagrodzenie pokazuje jaki szacunek mają do ludzi którzy mają kierować produkcją , czy obsługiwać maszyny , już nie wspominając o Fizycznych na produkcji eksploatowanych do granic możliwości. Po stokroć nie polecam !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.01.2020 14:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michał

    13.01.2020 18:39

    Inne

    Dla czego Pan kłamie na Pani Karoliny? To co Pan napisał to jest niemożliwe, nie wiersze Panu bo takiego nie było!!!
    ReviewUserIcon
    Norman

    09.01.2020 12:22

    Inne

    Macie już przelewy na kontach?
    ReviewUserIcon
    Gruby hajs

    09.01.2020 21:30

    Inne

    Tak mamy w hrywnach
    ReviewUserIcon
    Michał

    09.12.2019 18:11

    Inne

    Dzień dobry polecam firmy SPOTWORK pracuje już 3 lat, jestem zainteresowany i nadalej tam pracować jeszcze, dziękuję Panu Januszu za pracę))))
    ReviewUserIcon
    Maciek

    04.01.2020 13:30

    Inne

    Trzy lata , i dalej przez pośrednika i na śmieciowej umowie-zleceniu . Jak lubisz być okradany z 78 dni urlopu czyli prawie 4 miesięvy pracy to gratuluję tak dla skali porównawczej jest to kwota ok 10000 zł .
    ReviewUserIcon
    Vasyl Zagoryuko

    14.12.2019 16:52

    Inne

    Cześć pozdrawiam wszystkich, bardzo ładna praca na tym zakłade,polecam
    ReviewUserIcon
    Jacek

    11.12.2019 06:49

    Inne

    Lepiej sobie odpuścić(usunięte przez administratora),98 % pracownikó stanowią tam Ukraińcy , praca na produkcji ciężka i bardzo monotonna. O operatorach przynajmniej niektórycch krążą legendy są lepsi i gorsi tych drugich zdecydowana większość , kierownicy zmiany mają wszystko i wszystkich w D...E . Jak zależy Tobie na zdrowiu i normalnej pracy to to miejsce omijaj szerokim łukiem .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Persan Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Persan Polska S.A.

    Krakowska 112/116 50-427 Wrocław

    NIP:5272723910

    KRS:0000529846

    https://persan.es/pl/
    Branża główna: Chemia domowa
    ReviewUserIcon
    Shef21

    09.12.2019 18:02

    Inne

    Dzień dobry wszystkim bardzo zadowolony pracę w firmie, i bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    pwd

    04.12.2019 14:04

    Inne

    Byłam dziś w kadrach i podobno bony świąteczne majom być pod koniec tygodnia ewentualnie na poczontku przyszłego.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.11.2019 18:45

    Inne

    Firma jak najbardziej się rozwija, ale niestety nie inwestuje w pracownika. Pracowników we wszystkich działach jest za mało, w stosunku do ilości wykonywanej pracy, powierzonych obowiązków. Każdy pracuje w biegu, pod presją. Niekończące się nadgodziny, bałagan, brak ludzi, niska pensja, krzyki kierownictwa, wojny między działami, to codzienność w tej firmie. Rotacja pracowników jest jak najbardziej uzasadniona, bo większość po prostu nie godzi się na takie warunki. Ta część, która pracuje w większości też szuka pracy, bo pracownicy mówią o tym między sobą głośno.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    25.11.2019 15:35

    Inne

    Dlatego ja przez te krzyki , i wulgaryzmy ,mówiłem głośno o MOBBINGU i dalej będę twierdził że nic i tak z tym nie zrobią . Mi wystarczy jedno ogłoszenia na najpopularniejszym serwisie ogłoszeniowym poszukujące operatorów ze stawką (3000 zł) brutto czy inne stanowiska za podobną stawkę , Drogie E & S obudzcie się bo sami UKRAIŃCY produkcji wam nie pociągną i oni zaczną odchodzić do konkurencji która w wielu zakładach proponuje już na chwilę obecną od 4500 zł w górę , jedyny wasz + to umiejscownie zakładu i bezproblemowy dojazd ale tym niewiele ugracie . Dlaczego na produkcji praktycznie nie ma POLAKÓW ? Bo widzą co się tam dzieje i uciekają najszybciej jak mogą. Dlaczego szeregowi pracownicy produkcji zatrudniani są przez pseudo agencję pracy ? - Bo to agencja odpowiada za strój i BHP a nie wy . U WAS POPROSTU BEZPIECZEŃSTO I HIGIENA PRACY NIE ISTNIEJĄ .
    ReviewUserIcon
    Pracownik agencji

    29.10.2019 11:29

    Inne

    Dlaczego operator ze zmiany Pana S. mianuje się kierownikiem ? (usunięte przez administratora)Idąc tym tokiem myślenia pół zakładu byłoby kierownictwem, bo pół zakładu ją miało.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    04.11.2019 13:34

    Inne

    Czytając kolejne wypowiedzi , tylko utwierdzam się w przekonaniu iż E & S industry to jeden wielki " BAŁAGAN - W DOMYŚLE WIADOMO CO " , Brak jakiegokolwiek szacunku do ludzi i ich ciężkiej pracy . A ogłoszenia na (usunięte przez administratora) o poszukiwaniu operatorów produkcji czy specjalistów ze stawką niższą niż mają PRACOWNICY FIZYCZNI zatrudniani przez agencję to jakaś kpina. Firma która szanuje ludzi "KIEROWNIKÓW ZMIAN , OPERATORÓW" - zazwyczaj rekrutuje z rekrutacji wewnętrzych i nie ma problemu ze znalexieniem chętncyh . To samo dotyczy się specjalistów . Ale jak ta firma szanuje ludzi pokazują wynagrodzenia i sposób prowadzenia zmian przez KIEROWNIKÓW czy to op kluczowych.
    ReviewUserIcon
    Janek

    22.11.2019 16:51

    Inne

    Jak dasz odpowiednim osobom, to czemu nie...
    ReviewUserIcon
    Radek

    07.11.2019 11:43

    Inne

    Siemano! jak ze stanowiskiem kontroler jakosci komponentow? ktos cos?
    ReviewUserIcon
    Monika

    04.06.2019 13:29

    Inne

    Czy mógłby ktoś podać jakie są zarobki w R&D? Ponadto jakie są warunki, tzn czy to jestpraca w trybie zmianowym?
    ReviewUserIcon
    Zabulka

    01.07.2019 16:41

    Inne

    Prosze podaj namiary na lepszą firme bo myślałam o tej ale potrzebuje minimum 2300 netto,dzięki z góry
    ReviewUserIcon
    Anka

    27.10.2019 11:29

    Inne

    Co to za firma, ktorą tak chwalisz?podaj jakis namiar? Czym sie zajmują.
    ReviewUserIcon
    Prosto

    13.10.2019 12:33

    Inne

    Zaglondam tu co jakiś czas sprawdzić czy coś sie zmieniło... nic sie nie zmieniło... tylko komentarze coraz liczniejsze i odstraszające potencjalnych pracowników. Zakład ma bardzo duzo do naprawienia jeżeli chce istnieć...
    ReviewUserIcon
    Przemek

    15.10.2019 00:35

    Inne

    Ten zakład istnieje tylko dlatego że ma Tanią siłą roboczą z UKRAINY . W zakładzie na produkcji 90 % to Ukraińcy , 5 % to inne nacje , oraz może 5 % to Polacy którzy stamtąd uciekają jak widzą co się tam dzieje. Zostają tylko młodzi i desperaci . Tak jak napisałem można by dużo więcej napisać o tym zakładzie tylko po co .
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.10.2019 10:34

    Inne

    Czy można liczyć w E&S Industry S.A. na prywatną opiekę medyczną?
    ReviewUserIcon
    zoja

    09.10.2019 09:38

    Inne

    Jest, firma oplaca taka opieke tylko ty musisz zaplacic od tego podatek. Kożystam razem z dziecmi.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    02.10.2019 20:46

    Inne

    Za kilka dni jak będę miał czas , opiszę całą PRAWDĘ o tym kołchodzie ( (usunięte przez administratora) na produkcji ) A jest o czym pisać , oj jest , A dlaczego nie ma tutaj opini bo 98 % pracowników fizycznyh produkcji stanowią ukraińcy. Na chwilę obecną przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora) dla BIEDNYH LUDZI Z UKRAINY .
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.10.2019 14:19

    Inne

    Ja się tylko zastanawiam dlaczego Ci ludzie tam pracują? ... Jest tyle pracy do okoła. Nie wiedzą jakie są standardy w Polsce? Na Ukrainie to normalne ? ???? Pracowałem i nie polecam
    ReviewUserIcon
    Przemek

    03.10.2019 19:46

    Inne

    Tak jak napisałem daj mi kilka dni abym całoś ubrał w post i słowa , Chyba kilka postów niżej ByłyP napisał tylko o niewielkiej części tego co się dzieje . BHP w tej firmie to czysta fikcja ( będzie dużo o tym w poście ) , brak jakiejkolwiek organizacji pracy i w dużej mierze pełna improwizacja niektórych stanowisk pracy . O kulturze osobistej niektórych operatorów czy nawet operatorów kluczowyh już nie wspomnę , Wizyta PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY tam wręcz jest konieczna najlepiej z jakimś bardzo doświadczonym BHPowcem Pytanie jeszcze do Admina ( dlaczego zmoderował słowo " (usunięte przez administratora) " - przecież dokładnie tak o tym miejscu możńa powiedzieć. 7 godzin 20 pracy stojącej nie rzadko przerzucone przez pracowników pracującyh na kole albo na palecie 70,80 palet towaru przez zmianę. Dla porównania dodam że do tira wchodzą 33 palerty. To na tyle dzisiaj , kolejna porcja tak jak obiecałem w weekend . Pracowałem tam i wiem co piszę.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.10.2019 14:04

    Inne

    Nie polecam firmy. Standardów nie ma żadnych. Laboranci na sztucznych stanowiskach. Przychodzą blokują palety lub zatrzymują produkcję i dają czas na poprawę maszyny. Po wyjściu laboranta, kierownik każe włączyć maszynę i pakować wadliwy produkt. Przychodzi laborant wściekły że pakuję się dziadostwo, kierownik udaję zdziwionego i wydziera się na ludzi dlaczego takie coś pakują... Paranoja. Ale przecież norma musi być wyrobiona. O strefie "czystej" nie wspomnę. Nie ma tam czegoś takiego, no chyba że jest wizytacja. Ja jednej maszynie produkowany żel pod prysznic a trzy metry dalej udrażniacz do rur, który czuć na całą hale.Ukraina zmuszona do wąchania środków do WC,brak jakichkolwiek masek ochronnych (znajdują się na wizytację) jedynym plusem jest to, że wypłata była zawsze na czas albo nawet kilka dni prędzej. Raz przyszła dwa dni po. Lecz i tak wszystko trzeba było zawsze kontrolować bo większość ludzi miała źle wyliczone.
    ReviewUserIcon
    Miś

    05.07.2019 10:49

    Inne

    Wszystko wróciło do normy. Wynagrodzenie jest już na koncie - 5 dni przed terminem.
    ReviewUserIcon
    Kamil F

    14.06.2019 07:04

    Inne

    Cześć, czy w e&s na krakowskiej znajduję się kantyna dofinansowana przez pracodawce ?
    ReviewUserIcon
    seka

    24.06.2019 13:29

    Inne

    Tak jest, Bardzo dobre obiady. Pełen zestaw obiadowy kosztuje 8 zł. Połowę dopłaca firma
    ReviewUserIcon
    AK

    11.06.2019 16:21

    Inne

    Zgadza się. Wypłata już na koncie. Dziwne bo wcześniej była zawsze kilka dni przed terminem.
    ReviewUserIcon
    Aka

    11.06.2019 16:34

    Inne

    Tłumaczenie kadr BO PREZES WYJECHAŁ ZA GRANICĘ I NIE MIAŁ JAK ZATWIERDZIC PRZELEWOW. Smieszne,jakos w innych mniejszych czy większych firmach taki przelew można potwierdzić podpisem elektronicznym. Ale cóż. Ciul z tą firmą
    ReviewUserIcon
    seka

    24.06.2019 13:27

    Inne

    Tak jest, Bardzo dobre obiady. Pełen zestaw obiadowy kosztuje 8 zł. Połowę dopłaca firma
    ReviewUserIcon
    Karola

    11.06.2019 13:07

    Inne

    Kasa już przyszła. Dziwne bo nigdy coś takiego nie miało miejsca. Pracuje tu już 2 rok i nigdy wcześnej się nie spuźniali. Wypałata zawsze była na koncie kilka dni przed terminem. Miejmy nadzieje że to jednorazowe potchnięcie.
    ReviewUserIcon
    Żenada

    11.06.2019 10:10

    Inne

    Nieterminowe wypłacenie wynagrodzenia jest wykroczeniem, za które pracodawca może być ukarany karą grzywny w wysokości od 1 do 30 tys. zł. Kara może zostać nałożona zarówno na samego pracodawcę (jako podmiot), jak też na kierownika jednostki zatrudniającej pracownika. Pracownik, który nie otrzymał w terminie wynagrodzenia powinien zawiadomić o tym Państwową Inspekcję Pracy, która powinna wszcząć postępowanie kontrolne.
    ReviewUserIcon
    Żenada

    10.06.2019 18:47

    Inne

    Kiedy będą wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Żenada

    10.06.2019 19:24

    Inne

    A zawsze tak było? Czy tylko nie wyplacili tym którzy są krótko albo się zwolnili?
    ReviewUserIcon
    Operator

    10.06.2019 19:44

    Inne

    nikt nie dostał, chyba bo tak czytam te forum. zawsze było przed 10, jutro to ja żądam i w pracy mnie niema
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.06.2019 17:30

    Inne

    Gdzie jest nasza wypłata !!!!!??? Odradzam pracy w tej firmie bez dwoch zdan
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.06.2019 18:12

    Inne

    Też się zastanawiam, gdzie są moje pieniądze :/
    ReviewUserIcon
    Porażka

    10.06.2019 18:15

    Inne

    Wczasy pod gruszą zrobili - rachunki poczekają
    ReviewUserIcon
    Niezadowolny

    10.06.2019 12:41

    Inne

    Ja czekam nadal na wypłatę co to za firma że trzeba się martwić czy pieniądze przeleją na konto parodia
    ReviewUserIcon
    jeszcze pracownik

    10.06.2019 13:43

    Inne

    Też czekam na wypłatę mało tego według przepisów to już w piątek powinna być ewentualnie dzisiaj z samego rana. A to że kubków brak to nic nowego kadra ma to w (usunięte przez administratora) że ludzie padają jak muchy
    ReviewUserIcon
    Diabeł Tasmański

    10.06.2019 08:28

    Inne

    No z wypłatą się postarali - płacić dopiero w poniedziałek zamiast na weekend widocznie ten co to puszcza ma jeszcze na koncie. Na hali gorąco są dystrybutory z wodą, ale kubków brak. Powinni wydłużyć przerwę przy tych upałach
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.06.2019 15:52

    Inne

    Tragedia istna tragedia premie zabrali i nie daja z wypłatami się spóźniają mało tego kierownicy żądają większej produkcji a jak maszyna się zepsuję wina operatora

    Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.