Opinie o Persan Polska S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Persan Polska S.A., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Persan Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persan Polska S.A. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Przemek

Witam miałem w weekend opisać cały ten BAŁAGAN i co się dzieje w E&S Industry , zakład produkcyjny Wrocław ul.Krakowska 112-116 . Doszedłem jednak do wniosku iż szkoda mojego czasu i newrów aby w pełni szczegółowo opisać jak tam JEST. Forma pracy - Ciężka praca fizyczna , nierzadko ponad ludzkie siły , bardzo monotonna. Organizacja pracy i stanowisk pracy - Zerowa pełna improwizacja. BHP - Nie istnieje , takim jaskrawym przypadkiem jest owijanie butów folią strech oraz zaklejanie szeroką taśmą klejącą tak wygląda BHP na tzw granulkach czyli " KRECIE" , w innych miejscach też nie jest lepiej. Kultura pracy niektórych operatorów czy operatorów kluczowych pozostawia wiele do życzenia to samo można powiedzieć o kierownikach zmiany . Słowo "MOBBING" - aż ciśnie się na usta ,przekleństwa i krzyk to dla niektórych norma , oni maja taki tembr głosu i sposób bycia . Czystość i jakość , pomieszczeń socjalnych ( Szatnie , Toalety , Prysznice oraz Kuchnie pozostawia wiele do życzenia potrafią być niesprzątane przez kilka dni. Czekam aż firma dostanie certyfikat PRZYJAZNA ŚRODOWISKU - to będę się śniał przez kolejny cały rok , marnotrawienie wielu tysięcy butelek plastikowych , korków , folii strech to niestety tam norma i to na każdej zmianie. Myślę że przez całe swoje życie nie wyrzucę tyle plastiku do kosza jak ta firma marnotrawi podczas 8 godzin produkcji. Nie mówiąć już o wylewaniu gotowego produktu w kanalizację . Możnaby było napisać dużo więcej o tej firmie tylko tak jak pisałem szkoda mi czasu i nerwów , oraz muszę wykurować rękę po poparzeniu chemicznym jakiego doznałem ostatniego dnia pracy. Ja doradzam omijanie szerokim łukiem BARDZO CIĘŻKA FIZYCZNA PRACA , za niestety mizerną stawkę godzinową a na produkcji zatrudnienie przez pośrednika z umową zlecenie . Zyczę miłego Dnia i Tygodnia pracy .

Wojtas
Kandydat

Kochani, nie narzekajcie na to, co macie teraz. Jest naprawdę dobrze. Od Nowego Roku zaczniecie tęsknić do dawnych czasów. Nowy kierownik szybko was uswiadomi, ile jesteście warci, szybciutko was w szeregu ustawi. Dowiecie się, dlaczego o niektórych przełożonych mówi się przez CH. Wasz nowy kierownik nie urwał się z choinki, ale musiał odejść z Danfoss, gdyż dopuszczał się niedozwolonych metod kierowania zespołem pracowniczym, który określany jest jako (usunięte przez administratora) Możecie o nim poczytać na forum danfoss szukając osoby lider montaży, taka bowiem pełnił funkcję. Jak

na szczęście były

Agresywni prymitywni ludzie. Szkoda nerwów na zadawanie się z (usunięte przez administratora). Ludzie przychodzą tu i kiedy widzą jak będą traktowani, rzucają to w diabły jeszcze przed końcem okresu próbnego. Każdy, kto ma do siebie szacunek, kto ma doświadczenie z innych firm, kto wie ile jest wart odchodzi stąd po paru tygodniach i dzieje się tak na produkcji, na szczeblu technicznym, w jakości i na szczeblach kierowniczych. Jest tyle firm we Wrocławiu, w większości są jakieś niedociągnięcia, ale nigdzie nie ma takiego (usunięte przez administratora). i agresji wśród współpracowników i potwierdzą to wasi byli pracownicy w nowych miejscach pracy. BHP leży, codziennie można wpasc pod wózek, mimo, że się uważa, takich macie wózkowych i jeszcze do ciebie pyszczą w niepolskim języku, o obwiązywaniu nóg folią przy produkcji granulek opowiadają juz chyba sobie nawet w Sewilli.

Katja

Dyrektor jest nowy,a stanowisko operatora kluczowego to jest odpowiedzialna praca,musisz wszystko pylnowac,ale jak zawsze musie coś się spidolic,i wtedy to jest sranie w banie i latanie,a co do przenoszenia zakładu na nowe miejsce,to napewno szybko nie będę

Elżbieta Nowy wpis
@Katja

A jak oceniasz nowego dyrektora i jego wpływ na pracowników? Co możesz o tym napisać? Jest wyrozumiały?

Igor Nowy wpis
@Elżbieta

A co się stało z poprzednim ?

Biurowy
Kandydat

Brałem udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk biurowych (niezwiązane z produkcją/magazynem). Takiego bałaganu w dziale HR dawno nie widziałem - kompletny brak przygotowania do procesu rekrutacyjnego, pytania rekrutacyjne rodem z Państwowego Gospodarstwa Rolnego (tzw. PGRu). Dojrzałość i partnerstwo biznesowe nie istnieje - umawiasz się na kontakt w określonym przedziale czasowym - oczywiście cisza (podkreślam, że to nie mi, a wam zależało na tym, żeby zaprosić mnie do procesu rekrutacji). Zero przygotowania, ale również rażące braki w aktualnej wiedzy z dziedziny prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Generalnie słoma z butów wystaje w tym HRrze tak bardzo, że na rozmowę rekrutacyjną trzeba przyjść z gaśnicą, bo zadając trudniejsze pytanie rekruter/ka gotów jest popaść w samozapłon ze względu na braki w podstawowej wiedzy o stanowisku i firmie, do której rekrutuje. Serdecznie nie polecam nikomu, kto pracował w firmie o jakiejkolwiek kulturze biznesowej i chciałby kontynuować to doświadczenie.

Też Biurowa Nowy wpis
@Biurowy

Może rekruterzy dostosowują poziom rozmów do rozmówcy, stąd ten PGR???? Też byłam na rozmowie, na stanowisko biurowe i niczego złego nie mogę powiedzieć o pracownikach HR, choć pracy nie dostałam...Normalna rozmowa i informacja zwrotna po procesie.

Pawełek Nowy wpis
@Też Biurowa

Ostatnio rekrutuwakem sie tam wszystko fajnie rozmowa miła spokojna, zadzwonili do mnie ze są zainteresowani gdy powiedziałem aby zadzwonili za 2 dni bo muszę Sue zastanieic nie odezwali się więc nie wiem co mam powiedzieć Myślę że to jest ytixhe nie profesjonalne? W każdej firmie tak jest mówisz IKE chcesz zarabiać ,mowia ok jesteśmy za a potem nic i cisza

Bodcbjmanj

całkowite naruszenie wszelkich praw i warunków umowy, brak im tylko weryfikacji PIP, nie rozumiem jak w ogóle działają

Elżbieta
@Bodcbjmanj

A jakie prawa konkretnie zostały naruszone? Dasz znać? Bo jakby rzucasz tutaj mocnymi słowami ale konkretów brak

Pawełek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jak wygląda praca w Persan jako operator kluczowy? Warto pracować w Persan

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior Project Engineer w firmie Persan Polska S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Marcin Szlązak Martin S School
(1 opinia)
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Wrocław
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(475 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
na szczęście były

Gigi
@na szczęście były

A co na to nowy dyrektor?

Szczery
@Gigi

Juz go zwolnilk hiszpanie

@Szczery

To jak wygląda sytuacja w firmie po zmianach w kierownictwie? coś się poprawiło z BHP?

Gigi

Serio?

Kot

A dlaczego zwolnili?

Kargul
@Szczery

A taki był ładny, hamerykański.... a tak serio? zwolnili czy sam uciekł?

Olo

Problemem firmy są ludzie którzy zarządzają poszczególnymi obszarami....jest mnóstwo nic nie wnoszących spotkań, omawianie po 10 razy tego samego....! Planowanie materiałowe i produkcyjne w tej firmie jest delikatnie mówiąc słabe, najlepsze są codzienne spotkania o 9:30 działu logistyki i główna ich atrakcją czyli pani Kierownik o swoich nieprzeciętnych gabarytach i skrzeczącym głosie, szkoda że nikt się nie spostrzegł wcześniej że to ona jest przyczyną wielu problemów w dziale Log.

Kity2

Za bardzo wesoło jest w tym zakładzie,plus będę jescze wesoło bo będę 4 brygadywka,od 1 września,a ludzie którzy tam pracują,to pomału stąd odchodzą,i tak jest i w moim przypadku.

@Kity2

A czemu 4 brygadówkę postanowili wprowadzić?

Gosia
@Kity2

A kiedy dokładnie zakład się przenosi? Od stycznia czy wcześniej?

UR
Kandydat

Witam, czy ktoś może opisać jaki panuje klimat w UR jak wygląda tak praca, będę miał rozmowę na stanowisko mechanika, czy warto podjąć tą pracę oczywiście z myślą o nowej lokalizacji?

@UR

Nie polecam. Brak funduszy na naprawy. Zakład jest niedofinansowany. Będziesz sie męczył

UR
@Ja

Czy to wynika z tego że inwestują już tylko w nową lokalizację czy raczej w nowej będzie tak samo?

@Ja

Czyli co, taki mechanik nie ma za bardzo co robić?

Kandydatka
Kandydat

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku specjalisty BHP albo kierownika BHP w tej firmie. Jakie jest podejscie do tych tematów w firmie?

Szczery
@Kandydatka

Żadne. :) poprzednio dwóch bhp-vow się zwolniło, bo bali się prokuratora

Jack
@Szczery

A czy przez agencje tez pracuja przy chemii czy tylko jakies lekkie bezpeiczne prace typu prace magazynowe?

Tutek
Kandydat

Witam. Widziałem ogłoszenie na operatora Technicznego. Napiszę ktoś czy warto wogóle aplikować? Jakie są warunki?

Anna
@Tutek

jakie wynagrodzenie było podane w tym ogloszeniu ?

Tutek
@Anna

no właśnie nie było nic podane

Kapitan Bomba
Kandydat

Witam aplikowałem do wiemy Persan na operatora maszyn produkcyjnych. Z tego co czytam to opinie są w większości negatywne. Ktoś może się wypowiedzieć jak jest teraz?

Pip
@Kapitan Bomba

Jeszcze gorzej

Sierżant Granat
@Pip

W jaki sposób gorzej, pod jakim względem? Jest jak było...

Byly wh
@Kapitan Bomba

Darujcie sobie pracę. Osoby bez doświadczenia zarządzają produkcja i ludzmi. Brak kultury i wychowania oraz narzędzi do pracy. Daleka (usunięte przez administratora) Nic się nie styka wieczne rozbieżności. Jeżeli nie masz co robić w domu chcesz pracować charytatywnie po godzinach wysłuchiwać przełożonych po godzinach z wiecznymi problemami ze ich to nie obchodzi ma być i koniec oraz cofnąć się w czasie i rozwoju ta praca jest dla Ciebie.

Małgorzata
@Byly wh

Brzmi to naprawdę niezachęcająco... Ale kiedy on aplikował, w sensie że teraz i dopiero sprawdza opinie o firmie czy o co chodzi? Bo to chyba na odwrót powinno być robione czy się mylę?

@Byly wh

Prawda

Danielo

Ogromna rotacja Pracownicy odchodzą na potęgę Niepewność Nerwowość Nie polecam

Iwona
@Danielo

Niepewność? Czyli pod żadnym wypadkiem nie ma tutaj szans na stabilne zatrudnienie?

Były
@Iwona

jest i to bardzo dużą szansa

@Były

To czemu ktoś tak pisze? A to umowa na czas nieokreślony jest możliwa, czy nie? :)

Iwona
@Danielo

A czemu ludzie tak odchodzą na potęgę? Jaki jest tego powód.

@Iwona

Bo są niepewni jutra

Ja

Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam zostałem potraktowany w bardzo nieładny sposób. Nie można przyjmować do pracy i zwalniać bez powodu, ze względu na hiszpańskie widzimisie. Rotacja w firmie ogromna, co świadczy o czymś. Pracownicy są niepewni jutra. Naprawdę nie polecam bo nie wiesz na czym stoisz. Starasz się a dostajesz wilczy bilet

gość
Kandydat

A jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu

Jaka jest kultura pracy w Persan Polska S.A.?

nigdy przez agencje

dlaczego w Polsce zatrudniają ludzi przez agencję która (usunięte przez administratora) cię z pieniędzy bo ci się nic nie należy nigdy przez agencję w Polsce

@nigdy przez agencje

A co się dokładnie stało, opowiesz? Myślałam że agencja zawsze bierze jakiś procent dla siebie?

Ewelina
@Przemek

Dziękuję za opinię . A miałam tam iść pracować na produkcji.

Nick
@Przemek

Przemek, a Ty byłeś pracownikiem E&S czy agencji?

Łukasz
@Ewelina

Czyli byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej? A jak Twoje wrażenia w porównaniu z tym, co napisał @Przemek? Jakie pytania zadawali?

@Nick

Wg mojej subiektywnej oceny nie ma to żadnego znaczenia przez kogo byłem zatrudniony , i jaką formę miała umowa . Patrząc z perspektywy czasu i będąc już u innego pracodawcy , spotkałem wiele osób które pracowały w E&S i tylko utwierdziły mnie w przekonaniu iż jest to niepoważny pracodawca ,który wykorzystuje na maxa ludzi , dla którego ZYCIE I ZDROWIE LUDZKIE nie satanowią żadnej wartośći . A BHP zatrzymało się w latach 70-80 ubiegłego wieku .

Ewelina
@Łukasz

Spotwork ( pośrednik który zatrudnia na podstawie umowy - zlecenia ), o nic nie pyta tylko bierze ludzi jak leci. Oby mieli dwie ręce i dwie nogi oraz chęci do pracy.

Olya
@Przemek

Potwierdzam ta firma to jedna wielka porażka .

@Ewelina

Nie polecam. Aczkolwiek pewnie by Cię przyjęli. Mało kto chce tam robić i większość po paru dniach ucieka.

Joanna
@Były pracownik

Jeden wielki bajzel , totalny (usunięte przez administratora)ludzi i bardzo duża rotacja. Zero szacunku do ludzi .

@Przemek

Jeszcze dodam że na ostatnie pieniądze ze SPOTWORKA czekam do tej chwili a miały byc najpóźniej 16 listopada . I jeszcze żeby to chodziło o ajkieś duże pieniądze . Ta firma to jedna wielka kpina tak jak i agencje ją obsłygujące .

Spotworker
@Przemek

Gościu a po co tutaj piszesz żale na spotwork ? Dzwoń do nich a nie wypłakujesz sie tutaj

@Spotworker

Bo macie nieuczciwego pośrednika i nic z tym nie robicie . Do tego jeżeli zgłaszało się pewne nieprawidłowości pośrednikowi to miał to(usunięte przez administratora) przydałaby się porządna kontrola PIPu taka z prawdziwego zdarzenia .

@Spotworker

Zwracam honor pośrednikowi SPOTWORK , w dniu wczorajszym pieniądze zostały wypłacone w gotówce . Szkoda tylko że musiałem się po nie fatygować osobiście ,jak poprzednie wypłaty przychodziły bezproblemowo na konto .

Major
@Przemek

Kolego, 'za komuny' w Pollenie przy Krakowskiej BHP stało na dobrym poziomie. Poza tym Dyrektor zakładu co rano robił obchód, i znał prawie każdego pracownika (łącznie z produkcją) po imieniu. Także ewidentnie cofnęli się w rozwoju, bo z tego co piszesz, to pod żadnym względem nie dorastają do pięt starej Pollenie.

Maciek
@Major

Wszystko fajnie opisane i na temat warto powrócić do wątku prawie po roku czasu . Bo dokładnie nic tam się przez ten rok nie zmieniło .

Dawid
@Przemek

Jakie wynagrodzenie jeśli można zapytać

Osk

Nic nie zmieniło

X

Najgorsza produkcja jaką widziałam, na cały zakład może 3 osoby mówią po polsku, więc pokażą Ci jedną rzecz do roboty i tyrasz jak (usunięte przez administratora) Praca ciężka fizycznie, przełożeni i część współpracowników to agresywna (usunięte przez administratora) Brakuje podstawowych rzeczy, np zamiast ręczników papierowych/szmatki do wycierania są pocięte koszulki. Wchodząc na teren zakładu można odnieść wrażenie jakby wchodziło się na opuszczone tereny Czarnobyla, w wielu budynkach są powybijane okna zaklejone plandeką, wszystko jest przestarzałe, zapachy chemii w wielu miejsach tak intensywne, że ludzie po kilku tygodniach pracy mają wysuszony, krwawiący nos. Odradzam.

pytanie

hej a co z premia na swieta w rym roku? bedzie? Ktoś coś wie?

jura
@pytanie

Tak, byly paczki dla rodziny i przelew 500

Antoni
@jura

To całkiem spoko! W ciągu roku zdarzają się jeszcze jakieś premie, czy tylko na święta tak jest?

Extra
@Antoni

Czasem coś wpadnie jeszcze

Wojtas
Kandydat

Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Persan Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Persan Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persan Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persan Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Persan Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persan Polska S.A.
2.7/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowska 112/116
    50-427 Wrocław
  • NIP: 5272723910 KRS: 0000529846

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Persan Polska S.A.