opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Persan Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 219 ocen
Opinie(438)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(438)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Badania
  • .
  • Równowaga
  • .
  • Zaangażowanie
  • .
  • Zespół
  • .
  • Rozwiązania
  • .
  • Kontakt

O firmie

Badania

Równowaga

Zaangażowanie

Zespół

Rozwiązania

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Persan Polska S.A.

Opinie

Opinie o Persan Polska Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Persan Polska S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Klaudia

    25.02.2023 14:31

    Kandydat

    Ponowie swoje pytanie. Czy warto zatrudnić się jako operator kluczowy w firmie? Stawka podobno jest lepsza niż operator produkcji i operator techniczny plus dodatek za brygadę 550 zł brutto. Poinformowali mnie ze praca jest 2 dni dniówki 2 dni 2 dni nocki i 4 dni wolnego, a tu czytam opinie że zadko tak jest. Bardzo proszę o odpowiedź i informację
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    11.02.2023 00:27

    Kandydat

    I jeszce jedno pytanie. Czy po okresie próbnym jest jakaś podwyżka czy ta sama stawka?
    ReviewUserIcon
    Azzz

    23.02.2023 10:10

    Pracownik

    Zależy jakie wynagrodzenie dostaniesz na start. Zazwyczaj dają podwyżki, ale nie jakoś znaczące, możesz zapytać przy rozmowie kwalifikacyjnej. I umowa prawdopodobnie na dwa lata.
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    21.02.2023 22:02

    Kandydat

    Witam, jak wygląda praca w systemie 4 na 4. Czy swięta Wielkanocne mają być wolne? Czy za pracę w święto np. Majowka są płatne nadgodziny? Co która niedziela jest wolna? Dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.02.2023 10:06

    Pracownik

    Miało być 4x4, a jest chaos. Raz pracujesz 5 dni i 2/3 dni wolnego, raz wychodzi że masz w danym miesiącu każdy weekend pracujący (sobota lub niedziela pracująca), a raz że idziesz na 2 dni, dzień przerwy i w niedzielę na 1 zmianę, ot co. Też zależy na jakiej zmianie... Dodatkowo super planiści namieszali (np. za dużo niedziel pracujących w miesiącu) i może zdażyć się tak że 3-4 dni wcześniej dowiesz się że w wolny dzień musisz przyjść do pracy, także z planowaniem wyjazdów czy lekarzy jest ciężko. Jeśli chodzi o święta to grafik jest do końca marca, jeżeli nowy zrobią do 20 marca to będzie cud. W święta i niedzielę jest dodatkowa premia 100zl.
    ReviewUserIcon
    Serpentyny a nie prosta.

    10.02.2023 15:02

    Były pracownik

    Były pracownik kontroli. Uciekłem, póki mogłem. Bałagan, chaos i praca wykańczająca fizycznie i psychicznie. Grafik chaotyczny - praca po 12 h, nic nie zaplanujesz sobie do przodu bo nie wiesz jak będzie pracował w następnym tygodniu. Krzyki, (usunięte przez administratora) i zero bhp na produkcji, brak reakcji ze strony przełożonych. O sytuacjach mobbingowych u starszych pracowników i kierownictwa nie wspomnę. Bardzo złe warunki pracy. Pełno zwolnień, nie tylko nowych ale i starych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    06.02.2023 17:59

    Kandydat

    Witam Jakie mniej wiecej sa zarobki na stanowisku team leader kierownik
    ReviewUserIcon
    Kit

    31.01.2023 18:06

    Pracownik

    Po przejściu na zakład,po pracy w agencji,nie jest tak źle jak tutaj opisują ludzi,więc jest fajnie,z każdym kierownikiem zmiany da się dogadać,po prostu trzeba pracować,dla tego i przechodzimy do pracy,a nie przechodzić że by odbyć godziny,za to płacą nam wypłaty,więc taka moja opinia co do pracy w zakładzie, polecam!!!
    ReviewUserIcon
    do admina

    30.12.2022 22:05

    Kandydat

    Witam. Mam pytanie. Dodatkowym pakiet medyczny w jakiej firmie ma firma Persan ?
    ReviewUserIcon
    Abcd

    02.01.2023 17:55

    Pracownik

    Tak. Medicover, ale też placówki współpracujące.
    ReviewUserIcon
    Abcd

    30.01.2023 09:39

    Pracownik

    W pakiecie podstawowym nie.
    ReviewUserIcon
    Lipa

    24.01.2023 15:15

    Kandydat

    Jak się pracuje na mixingu ? Jaka są stawki ?
    ReviewUserIcon
    Slaw

    19.01.2023 21:13

    Inne

    Tragedia,nie pomagają w niczym są niewyrozumiali nie liczą się z problemami i nie poswicaja czasu, aby zbyć człowieka
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.01.2023 11:43

    Pracownik

    No dziwne, że już znaleźli osobę na stanowisko, a ciągle wyświetla się nowa i ta sama oferta na pracuj.. Podejrzane, chyba nikt tak długo nie siedzi.
    ReviewUserIcon
    @mala

    13.01.2023 18:32

    Kandydat

    A jak wygląda praca na stanowiskach biurowych typu Spec. ds logistyki? Jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    nick

    20.12.2022 12:43

    Kandydat

    Witam, czy w firmie w pracy biurowej wymagany jest język angielski?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    12.12.2022 16:16

    Pracownik

    Czy w firmie jest dodatek do dojazdów? Jeżeli tak, to jakie kryteria trzeba spełniać?
    ReviewUserIcon
    Hey

    12.12.2022 14:27

    Były pracownik

    Jako były pracownik tej firmy z działu wspierającego produkcję, nie polecam zatrudnienia. Chao jaki w niej panuje jest nie do opisania, co chwile zmiana zdań przełożonych, brak konsekwencji w ich działaniach. O tuszowaniu zgłoszonych spraw mobbingowych nie wspomnę. Brak ludzi, pieniądze śmieszne brak perspektywy na rozwój.
    ReviewUserIcon
    Biurowy

    13.09.2022 08:58

    Kandydat

    Brałem udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk biurowych (niezwiązane z produkcją/magazynem). Takiego bałaganu w dziale HR dawno nie widziałem - kompletny brak przygotowania do procesu rekrutacyjnego, pytania rekrutacyjne rodem z Państwowego Gospodarstwa Rolnego (tzw. PGRu). Dojrzałość i partnerstwo biznesowe nie istnieje - umawiasz się na kontakt w określonym przedziale czasowym - oczywiście cisza (podkreślam, że to nie mi, a wam zależało na tym, żeby zaprosić mnie do procesu rekrutacji). Zero przygotowania, ale również rażące braki w aktualnej wiedzy z dziedziny prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Generalnie słoma z butów wystaje w tym HRrze tak bardzo, że na rozmowę rekrutacyjną trzeba przyjść z gaśnicą, bo zadając trudniejsze pytanie rekruter/ka gotów jest popaść w samozapłon ze względu na braki w podstawowej wiedzy o stanowisku i firmie, do której rekrutuje. Serdecznie nie polecam nikomu, kto pracował w firmie o jakiejkolwiek kulturze biznesowej i chciałby kontynuować to doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    blablabla

    09.11.2022 09:59

    Kandydat

    2 dni to dużo dla korporacji. Na miejscu kadrowych też bym nie dzwonił jeśli ktoś potrzebuje aż 2 dni na coś co może zweryfikować w ciągui chwili, no max 1 dnia.
    ReviewUserIcon
    Pawelek

    10.11.2022 10:46

    Kandydat

    To chyba ty tyke potrzebujesz Zanim pidejmiesz decyzje trzeba sie zastaniwic
    ReviewUserIcon
    UR

    08.07.2022 18:19

    Kandydat

    Witam, czy ktoś może opisać jaki panuje klimat w UR jak wygląda tak praca, będę miał rozmowę na stanowisko mechanika, czy warto podjąć tą pracę oczywiście z myślą o nowej lokalizacji?
    ReviewUserIcon
    .

    04.11.2022 00:48

    Pracownik

    Nie ma w tej formie czegoś takiego jak bhp
    ReviewUserIcon
    A.

    04.11.2022 04:19

    Pracownik

    Tutaj bhp praktycznie nie istnieje, traktowane jest jak legenda o smoku wawelskim - wszyscy słyszeli, że coś takiego jest, ale nikt nie wierzy, że to prawda.
    ReviewUserIcon
    Kromak

    26.10.2022 10:08

    Były pracownik

    pracowałem w firmie, ale obecny nowy system pracy nie jest dobry dla mnie. Mam małe dziecko Wiele opinii słyszałem od znajomych którzy obecnie tam pracują lub pracowali. Jest wiele osob które sobie chwalą i biorą dodatkowe godziny i takie które zmieniły pracę ze wzgledu na zmiany i relokacje. Nie rozumiem osób które płaczą ze jest tak źle. Nikt ni kogo na siłę nie trzyma, a praca nie jest zła, jest wiele dodatków i lepiej płacą. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.10.2022 11:32

    Pracownik

    Strata czasu i nerwów. Jedna z najgorszych firm we Wrocławiu, nie mówiąc już o nowym dyrektorze (jedna wielka porażka). A mówiąc o walce z dyskryminacją spotyka się ją na każdym kroku gdzie tylko wybrani pracownicy dostają miejsca parkingowe z pominięciem produkcyjnych. Mógłbym napisać jeszcze więcej ale szkoda słów.
    ReviewUserIcon
    Mała

    16.10.2022 05:33

    Kandydat

    Witam wszystkich, Czy ktos z obecnych jest w stanie opisać atmosferę i poziom zaangażowania w szkolenie nowego pracownika w obszarach zakupów i logistyki? Mozna liczyć na pomoc i wsparcie działu per se oraz kierownika?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    05.10.2022 23:15

    Inne

    Czy mógłby ktoś napisać kiedy zakład będzie w nowym miejscu i jak się będzie teraz pracować, bo w ogłoszeniach już podają 12h pracy? To już przesądzone? Jeśli tak to nawet nie składam cv
    ReviewUserIcon
    112

    08.10.2022 12:06

    Pracownik

    Odnośnie nowego miejsca to nie ma konkretnej daty. Większość pracowników już przeszła na 12h
    ReviewUserIcon
    Byly operator

    10.10.2022 17:08

    Były pracownik

    Nawet gdyby nie bylo to 12 h nie skladaj. Chyba ze chcesz stracic czas i zdrowie psychiczne i fizyczne.
    ReviewUserIcon
    Pawełek

    10.09.2022 11:05

    Kandydat

    Jak wygląda praca w Persan jako operator kluczowy? Warto pracować w Persan
    ReviewUserIcon
    Nemo

    08.10.2022 17:51

    Były pracownik

    Wcale nie warto pracować w tej popierdułce to nie firma to jakiś dziwny wytwór jeśli chodzi o samą pracę na każdym kroku istnieje jakieś zagrożenie niby zakład chemiczny ale kompletnie nikt nie ma zielonego pojęcia o chemii i zagrożeń związanych z tamtejszą pracą począwszy od operatorów skończywszy na kierownikach i inzynierach procesu
    ReviewUserIcon
    Byly operator

    10.10.2022 17:07

    Były pracownik

    Wcale tam nie warto pracowac. Fatalne warunki pracy, kiepskie wynagrodzenie, brak bhp, brak narzedzi do pracy. Latasz jak kot z pecherzem po kilku halach bo brakuje operatorow kluczowych. I do tego wszędzie slyszysz jezyk naszych "braci" z Ukrainy. Co wiecej sa oni lepiej traktowani przez firme niz polscy pracownicy. Techniczny Ukrainiec nie lubi Polakow i utrudnia im szkolenie oraz uwaza ze powinnismy sie nauczyc ukrainskiego. Jest tez kierowniczka Ukrainka ktora kiedys powiedziala zebysmy sie uczyli ich jezyka bo to bedzie ukrainski zaklad. Niedawno przeprowadzono z nami ankiete w jakim systemie chcemy pracowac. Rzecz jasna nikt z Polakow nie chciał 4 brygad. I tak je zaczeto wprowadzac krotko po tym jak odszedlem z firmy. W sumie zrezygnowalem jeszcze w czasie okresu probnego. Nie jestem oslem ani wolem ani (usunięte przez administratora) a ta firma tak traktuje ludzi.Jak bydlo.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Persan Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Persan Polska S.A.

    Krakowska 112/116 50-427 Wrocław

    NIP:5272723910

    KRS:0000529846

    https://persan.es/pl/
    Branża główna: Chemia domowa
    ReviewUserIcon
    XYZ

    07.10.2022 18:21

    Były pracownik

    Ciekawe kiedy ktoś coś zrobi z szanownia Panią koordynator. Terror jaki wprowadza i to jak traktuje ludzi jest (usunięte przez administratora) na który wszyscy przymykają oczy. Ludzie Boją się odezwać, a co dopiero pracować.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    05.10.2022 23:25

    Kandydat

    Czy mógłby ktoś napisać kiedy zakład będzie w nowym miejscu i jakie będą godziny pracy? W ogłoszeniach już podają 12h pracy, czy to już przesądzone? Jeśli tak to nawet nie składam cv
    ReviewUserIcon
    Bodcbjmanj

    07.09.2022 23:57

    Pracownik

    całkowite naruszenie wszelkich praw i warunków umowy, brak im tylko weryfikacji PIP, nie rozumiem jak w ogóle działają
    ReviewUserIcon
    na szczęście były

    04.03.2022 11:33

    Były pracownik

    Agresywni prymitywni ludzie. Szkoda nerwów na zadawanie się z (usunięte przez administratora). Ludzie przychodzą tu i kiedy widzą jak będą traktowani, rzucają to w diabły jeszcze przed końcem okresu próbnego. Każdy, kto ma do siebie szacunek, kto ma doświadczenie z innych firm, kto wie ile jest wart odchodzi stąd po paru tygodniach i dzieje się tak na produkcji, na szczeblu technicznym, w jakości i na szczeblach kierowniczych. Jest tyle firm we Wrocławiu, w większości są jakieś niedociągnięcia, ale nigdzie nie ma takiego (usunięte przez administratora). i agresji wśród współpracowników i potwierdzą to wasi byli pracownicy w nowych miejscach pracy. BHP leży, codziennie można wpasc pod wózek, mimo, że się uważa, takich macie wózkowych i jeszcze do ciebie pyszczą w niepolskim języku, o obwiązywaniu nóg folią przy produkcji granulek opowiadają juz chyba sobie nawet w Sewilli.
    ReviewUserIcon
    Kot

    07.05.2022 23:42

    Pracownik

    A dlaczego zwolnili?
    ReviewUserIcon
    Kargul

    05.09.2022 22:52

    Były pracownik

    A taki był ładny, hamerykański.... a tak serio? zwolnili czy sam uciekł?
    ReviewUserIcon
    Kity2

    13.08.2022 21:50

    Pracownik

    Za bardzo wesoło jest w tym zakładzie,plus będę jescze wesoło bo będę 4 brygadywka,od 1 września,a ludzie którzy tam pracują,to pomału stąd odchodzą,i tak jest i w moim przypadku.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    22.08.2022 20:55

    Kandydat

    A kiedy dokładnie zakład się przenosi? Od stycznia czy wcześniej?
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    15.04.2022 22:19

    Kandydat

    Jestem zainteresowana pracą na stanowisku specjalisty BHP albo kierownika BHP w tej firmie. Jakie jest podejscie do tych tematów w firmie?
    ReviewUserIcon
    Szczery

    01.05.2022 08:12

    Pracownik

    Żadne. :) poprzednio dwóch bhp-vow się zwolniło, bo bali się prokuratora
    ReviewUserIcon
    Jack

    04.08.2022 12:00

    Kandydat

    A czy przez agencje tez pracuja przy chemii czy tylko jakies lekkie bezpeiczne prace typu prace magazynowe?
    ReviewUserIcon
    Tutek

    19.07.2022 08:24

    Kandydat

    Witam. Widziałem ogłoszenie na operatora Technicznego. Napiszę ktoś czy warto wogóle aplikować? Jakie są warunki?
    ReviewUserIcon
    Tutek

    22.07.2022 10:26

    Pracownik

    no właśnie nie było nic podane
    ReviewUserIcon
    Kapitan Bomba

    18.01.2022 10:04

    Kandydat

    Witam aplikowałem do wiemy Persan na operatora maszyn produkcyjnych. Z tego co czytam to opinie są w większości negatywne. Ktoś może się wypowiedzieć jak jest teraz?
    ReviewUserIcon
    Byly wh

    14.03.2022 21:34

    Były pracownik

    Darujcie sobie pracę. Osoby bez doświadczenia zarządzają produkcja i ludzmi. Brak kultury i wychowania oraz narzędzi do pracy. Daleka (usunięte przez administratora) Nic się nie styka wieczne rozbieżności. Jeżeli nie masz co robić w domu chcesz pracować charytatywnie po godzinach wysłuchiwać przełożonych po godzinach z wiecznymi problemami ze ich to nie obchodzi ma być i koniec oraz cofnąć się w czasie i rozwoju ta praca jest dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.07.2022 12:33

    Pracownik

    Prawda
    ReviewUserIcon
    Danielo

    27.05.2022 00:29

    Były pracownik

    Ogromna rotacja Pracownicy odchodzą na potęgę Niepewność Nerwowość Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Były

    15.06.2022 06:22

    Pracownik

    jest i to bardzo dużą szansa
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.07.2022 12:32

    Pracownik

    Bo są niepewni jutra
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.07.2022 12:30

    Pracownik

    Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam zostałem potraktowany w bardzo nieładny sposób. Nie można przyjmować do pracy i zwalniać bez powodu, ze względu na hiszpańskie widzimisie. Rotacja w firmie ogromna, co świadczy o czymś. Pracownicy są niepewni jutra. Naprawdę nie polecam bo nie wiesz na czym stoisz. Starasz się a dostajesz wilczy bilet
    ReviewUserIcon
    gość

    30.06.2022 03:24

    Kandydat

    A jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu
    ReviewUserIcon
    nigdy przez agencje

    10.05.2022 22:10

    Pracownik

    dlaczego w Polsce zatrudniają ludzi przez agencję która (usunięte przez administratora) cię z pieniędzy bo ci się nic nie należy nigdy przez agencję w Polsce
    ReviewUserIcon
    Przemek

    06.10.2019 23:39

    Inne

    Witam miałem w weekend opisać cały ten BAŁAGAN i co się dzieje w E&S Industry , zakład produkcyjny Wrocław ul.Krakowska 112-116 . Doszedłem jednak do wniosku iż szkoda mojego czasu i newrów aby w pełni szczegółowo opisać jak tam JEST. Forma pracy - Ciężka praca fizyczna , nierzadko ponad ludzkie siły , bardzo monotonna. Organizacja pracy i stanowisk pracy - Zerowa pełna improwizacja. BHP - Nie istnieje , takim jaskrawym przypadkiem jest owijanie butów folią strech oraz zaklejanie szeroką taśmą klejącą tak wygląda BHP na tzw granulkach czyli " KRECIE" , w innych miejscach też nie jest lepiej. Kultura pracy niektórych operatorów czy operatorów kluczowych pozostawia wiele do życzenia to samo można powiedzieć o kierownikach zmiany . Słowo "MOBBING" - aż ciśnie się na usta ,przekleństwa i krzyk to dla niektórych norma , oni maja taki tembr głosu i sposób bycia . Czystość i jakość , pomieszczeń socjalnych ( Szatnie , Toalety , Prysznice oraz Kuchnie pozostawia wiele do życzenia potrafią być niesprzątane przez kilka dni. Czekam aż firma dostanie certyfikat PRZYJAZNA ŚRODOWISKU - to będę się śniał przez kolejny cały rok , marnotrawienie wielu tysięcy butelek plastikowych , korków , folii strech to niestety tam norma i to na każdej zmianie. Myślę że przez całe swoje życie nie wyrzucę tyle plastiku do kosza jak ta firma marnotrawi podczas 8 godzin produkcji. Nie mówiąć już o wylewaniu gotowego produktu w kanalizację . Możnaby było napisać dużo więcej o tej firmie tylko tak jak pisałem szkoda mi czasu i nerwów , oraz muszę wykurować rękę po poparzeniu chemicznym jakiego doznałem ostatniego dnia pracy. Ja doradzam omijanie szerokim łukiem BARDZO CIĘŻKA FIZYCZNA PRACA , za niestety mizerną stawkę godzinową a na produkcji zatrudnienie przez pośrednika z umową zlecenie . Zyczę miłego Dnia i Tygodnia pracy .
    ReviewUserIcon
    Dawid

    01.07.2021 12:50

    Kandydat

    Jakie wynagrodzenie jeśli można zapytać
    ReviewUserIcon
    Osk

    16.02.2022 11:56

    Pracownik

    Nic nie zmieniło
    ReviewUserIcon
    X

    15.02.2022 14:32

    Były pracownik

    Najgorsza produkcja jaką widziałam, na cały zakład może 3 osoby mówią po polsku, więc pokażą Ci jedną rzecz do roboty i tyrasz jak (usunięte przez administratora) Praca ciężka fizycznie, przełożeni i część współpracowników to agresywna (usunięte przez administratora) Brakuje podstawowych rzeczy, np zamiast ręczników papierowych/szmatki do wycierania są pocięte koszulki. Wchodząc na teren zakładu można odnieść wrażenie jakby wchodziło się na opuszczone tereny Czarnobyla, w wielu budynkach są powybijane okna zaklejone plandeką, wszystko jest przestarzałe, zapachy chemii w wielu miejsach tak intensywne, że ludzie po kilku tygodniach pracy mają wysuszony, krwawiący nos. Odradzam.
    ReviewUserIcon
    pytanie

    06.12.2021 14:19

    Pracownik

    hej a co z premia na swieta w rym roku? bedzie? Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    jura

    17.12.2021 08:45

    Pracownik

    Tak, byly paczki dla rodziny i przelew 500
    ReviewUserIcon
    Extra

    23.01.2022 00:39

    Pracownik

    Czasem coś wpadnie jeszcze
    ReviewUserIcon
    Wojtas

    22.12.2021 21:12

    Kandydat

    Kochani, nie narzekajcie na to, co macie teraz. Jest naprawdę dobrze. Od Nowego Roku zaczniecie tęsknić do dawnych czasów. Nowy kierownik szybko was uswiadomi, ile jesteście warci, szybciutko was w szeregu ustawi. Dowiecie się, dlaczego o niektórych przełożonych mówi się przez CH. Wasz nowy kierownik nie urwał się z choinki, ale musiał odejść z Danfoss, gdyż dopuszczał się niedozwolonych metod kierowania zespołem pracowniczym, który określany jest jako (usunięte przez administratora) Możecie o nim poczytać na forum danfoss szukając osoby lider montaży, taka bowiem pełnił funkcję. Jak
    ReviewUserIcon
    nicky

    23.11.2021 11:07

    Pracownik

    cześć, jestem nowym pracownikiem, napiszecie jak wygląda u Was przerwa świąteczna , czy jest wtedy postój zakładu, czy w ramach swojego urlopu trzeba o nia zadbac i czy nowi pracownicy dostaną bony/premie świąteczne?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    15.11.2021 18:08

    Kandydat

    Cześć, napiszcie coś proszę o pracy i płacy na sanowisku inspektora jakości - fajna atmosfera? Jakie obowiązki? Praca na linii,czy w labie?
    ReviewUserIcon
    Złe Doświadczenie

    05.11.2021 08:05

    Były pracownik

    Krótko i na temat o tej „firmie” / Powiem tak , takiego syfu i braku organizacji jeszcze w życiu nie widziałem. Kierownik wydziera się na operatora kluczowego , nowy operator zostaje bez wsparcia na produkcji za co zbiera reprymendę . Z każdej minuty trzeba się rozliczać , wyliczać każda minutę czemu maszyna była zatrzymana. Pracując w tej firmie można się cofnąć o 30-40 lat wstecz , wszystko jest wypełniane na kartkach . Jeden komputer na cała produkcje. Jeżeli chcesz zmarnować czas i przechodzić przez wielki stres i kupę papierologii to podejmij się pracy w tej firmie. Brak szacunku do ludzi. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Dziad

    04.10.2021 22:00

    Pracownik

    Widziałem na pracuj ogłoszenie na specjalistę BHP. Jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie? Jakie stawki? Jakie nastawienie dyrektora? Z tego co można tu przeczytać w poprzednich postach to raczej BHP jest na bardzo niskim poziomie.
    ReviewUserIcon
    Dziad

    11.10.2021 23:03

    Kandydat

    To faktycznie raczej kiepsko to wygląda. A jak dyrekcja? Nastawiene na poprawe czy ingorancja?
    ReviewUserIcon
    Ona

    16.10.2021 08:30

    Pracownik

    W firmie której jest aż tak źle zawsze jest bardzo duża liczba negatywnych komentarzy... A tutaj nie ma tragedii. Poza tym trzeba też napisać że budują nowy zakład więc za rok opuszcza te stare mury...

    Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.