Persan Polska S.A.

Opinie o Persan Polska S.A.

i

Jak tam atmosfera i zarobki w logistyce/zakupach? Nie widzę opinii, a wiem, że ostatnio było sporo ofert, zwłaszcza w zakupach. Ktoś się wypowie?

ciekawy

Hej, czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają zarobki na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju formulacji?

Byly pracownik
@ciekawy

Słabo. A do tego 'menadżerki' na najniższym poziomie, (usunięte przez administratora)to codzienność, nakład pracy ogromny, absolutny brak wsparcia. Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym pracy w R&D. Obu jak najdalej od Persan!

operator produkcji

Pracuję w firmie Persan od jesieni 2022, trafiłem tutaj w momencie wielkich zmian. Bardzo się cieszę, że moge być częścią tego zespołu. Oczywiście są pewne niedogodności związane z tym, że firma przenosi się do nowej lokalizacji, Ale zdaję sobie sprawę z tego, ze ten stan jest czasowy. wszystkie informacje o tym jak wygląda aktualna praca uzyskałem na rozmowie rekrutacyjnej. Nie było zaskoczenia. Wszystko jasne i klarowne.

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie Persan. Szok i niedowierzanie, że nowo powstała inwestycja jest równocześnie tak zacofana jeśli chodzi o produktywność. Brak klimatyzacji na hali produkcyjnej, brak wody i kubkow do pica, brak dodatkowej przerwy podczas upałów, slabnace kobiety Na lini produkcyjnej do tego praca w stroju pracownika ogólnobudowlanego- odzież robocza (ogrodniczki), czepek, kask i kamizelka. Wyciąkajace płyny ze zbiorników pod nogi choć wystają kable i oczywiście produkcja musi iść, nie ma nawet komu tego posprzątać. O bhp można zapomnieć. Praca operatora - tutaj warto zadać sobie pytanie na czym polega? Tutaj operator jest magazynierem, mechanikiem, automatykiem i pracownkiem produkcji. Dodam tylko, że brak odpowiedniego szkolenia stanowiskowego a wymagania z kosmosu. Nie warto wierzyć w żadne słowo padające podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy szkolenia. Zdecydowanie nie polecam.

Potraktowano mnie po trzech miesiącach jak " zbędne koło u wozu ". Wykonywałem swoją pracę rzetelnie i sumiennie. Umowa miała być przedłużona ale się nagle rozmyślono zostawiając oczywiście pracowników z ukrainy bo wiedziałem jakie tam robią przekręty narażając firmę na straty. Nie wierzcie w żadne słowa które padają na rozmowie kwalifikacyjnej. Brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika i wykonywanej pracy. Rasizm , nietolerancja i mobbing pod nazwą Persan.

Galina
@Marcin

Dokładnie tak. Ludzi się zwalniać. Bardzo źle warunki pracy. My nie (usunięte przez administratora)! Operatoru mają dużo gorzej. Majo ich za nic.

@Galina

Popieram w każdym znaczeniu nie potrafią szkolić uczyć się czeba samemu jest stosowany (usunięte przez administratora)przez operatorów zero pomocy nie polecam tej firmy Ukraina ma więcej dopowiedzenia niż Polacy w tej firmie nie polecam trafić na linie nr 2 proszę uważać na ta osobę z tej lini chodzi o persan Wroblowice ????

Nie polecam pracy w persanie ponieważ nie szkoła uczysz się sama z paczenia kierownicy nie ogarniają co się dzieje na chwali.BARDZO NIE POLECAM TRAFIĆ NA LINIE NR 2 do Pani Marty M jest wulgarna osoba i bardzo nie przyjemna ????

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada kwestia premii? Czy są one raz w roku czy częściej? Jest to jakiś procent wynagrodzenia ? Co do paczek z chemia jaka jest ich częstotliwość ? Dodatkowo jaki atmosfera na magazynie, w logistyce ?

Ciekawy

Qwerty

Jak wygląda praca na kontroli jakości?

Operator produkcji od jakiej kwoty brutto zaczyna? Agencja podaje tylko, że jest satysfakcjonująca.

Operator

4000 z hakiem brutto. Nie ma 4000 na rękę.

@Operator

A czy wiesz jak wygląda praca we Wroblowicach? Sądzisz, że warunki pracy będą lepsze niż w starym zakładzie?

fiona

Cześć :) Czy mogłby mi ktoś napisać jak wygląda typowy dzień pracy operatora produkcji? Jakieś plusy i minusy tego stanowiska? Dostałam propozycję pracy, przeszłam przez rozmowę pozytywnie ale biję się z myślami. Z góry dziękuję :)

Były operator

Pracowałam krótko ale wystarczająco żeby uświadomić sobie że nie warto. Brak odpowiedniego szkolenia. Brak jakiego kolwiek szacunku do nowo zatrudnionych operatorów. Pani kluczowa absolutnie nie jest pomocna do tego jest chamska i ma "swoich operatorów". O BHP można nie wspominać, w tej firmie nie istnie

Katja

Dyrektor jest nowy,a stanowisko operatora kluczowego to jest odpowiedzialna praca,musisz wszystko pylnowac,ale jak zawsze musie coś się spidolic,i wtedy to jest sranie w banie i latanie,a co do przenoszenia zakładu na nowe miejsce,to napewno szybko nie będę

Elżbieta
@Katja

A jak oceniasz nowego dyrektora i jego wpływ na pracowników? Co możesz o tym napisać? Jest wyrozumiały?

Igor
@Elżbieta

A co się stało z poprzednim ?

XD
@Igor

Wózek widłowy go przejechał

@XD

"Zabawne"... ;p A tak poważnie? Sytuacja losowa czy z warunkami tutaj problemy są?

@Małgorzata

Plotki są, że poszło o pieniądze, a dokładnie zdefraudowane pieniądze. A warunki pracy są tutaj po prostu złe. Bhp leży i kwiczy, starzy pracownicy są niedoceniani i niedopłacani, pracy jest multum, a na koniec dnia i tak jest wszystko rozpierdzielone. Audytorzy są albo ślepi albo dobrze opłaceni, że nie widzą tego co się w tej firmie dzieje. Ale najgorsze i tak jest podejście do pracownika, który traktowany jest jak kolejny nieznaczący trybik w maszynie - aktualnie jest plaga zwolnień.

Ja wiem bo go znam

Poprzedni Dyrektor Dawid był na poziomie. Był konkretny wymagał. Był za dobry

@Ja wiem bo go znam

rozumiem, czyli obecnie mało wymagają tutaj? padła też wzmianka o dużej liczbie zwolnień, to jak wygląda aktualnie sprawa uzupełniania wolnych miejsc? i czy są jakieś konkretne plany na kolejny rok jeśli o dalsze działania firmy chodzi?

Małgorzata

Na podstawie czego ta informacja? To jakiś wniosek z obserwacji czy komunikat był jakiś oficjalny? W jaki sposób takich informacji ludziom udzielają w firmie?

Bo jestem pracownikiem

@Marta

Aha no dobra. Czy ta lada chwila już minęła? Ruszyło wszystko? Jak się na niej pracuje obecnie? ile kobiet tam jest teraz?

...

Dramat, brak grafiku na kwiecień i dalej to jest jakaś kpina, osoby które się tym zajmują powinny ponieść za to konsekwencje... Wydadzą w ostatniej chwili i jeszcze dodatkowe zmiany wymyślą bo zawsze źle to ułożą...

Klaudia

Witam. Mam pytanie. Czym zajmuje sie operator kluczowy w firmie? Gdyż dostałam taka propozycje pracy, a rozmowa przedemna i czy warto? Zarządza ludźmi i zajmuje się dokumentacja czy tylko siedzi w biurze? I robi papiery. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Klaudia

Na siedzenie to raczej mało będziesz mieć czasu, papiery są wypełniane, owszem, ten zakład ogólnie jeśli chodzi o system zatrzymał się w czasie. Oczywiście, że zarabiasz więcej bo i odpowiedzialność jest większa, tak naprawdę kluczowy trzyma ten cyrk, żeby się całkiem nie rozleciał bo kierownicy często nie wiedzą nawet co się dzieje na produkcji. Co do szczegółów to może były operator jakiś się wypowie. Zawsze możesz podejść do rozmowy i wypytywać, najwyżej zrezygnujesz.

Klaudia

Bardzo dziękuję za odpowiedz. Praca wydaje sie ciekawa, tylko przeraża mnie dojazd do wróblowic z psiego pola, no chyba ze ktos również bedzie dojeżdżał z tych rejonów, no chyba ze zostaje autobus pracowniczy.

@Klaudia

Są autobusy pracownicze, na pewno będzie jakiś przystanek, który będzie dla Ciebie w miarę ok, na pewno na rozmowie już będą w stanie Ci powiedzieć szczegóły. Dojazdami bym się nie przejmował

Klaudia

Dokładnie. Mobilna jestem ale wiadomo jak to z paliwem no chyba ze bedzie ktos dojezdzal tez z psiego pola. A czy w persan bylo az tak źle skoro jesteś bylym pracownikiem?

Mirek

Na czym polega praca jako kontroler jakości? Jest to praca stojąca czy siedząca? Czy jest możliwość nadgodzin?

@Mirek

Jest to praca stojąco - biegająca ???? wątpię, że na nadgodziny będziesz mieć siłę.

Janusz

Pracowałem krótko. Szok i niedowierzanie, że w XXI wieku w europejskim kraju, podobno rozwijającym się, ludzie pracują na produkcji w takich warunkach. BHP tam to jeden wielki żart. Jest brudno i obskurnie.

@Janusz

rozwiniesz szerzej te wątpliwości swoje co do warunków bhp? co to znaczy, że jest brudno? zastanawiam się po prostu jak bardzo miałoby to być niepokojące. Opiszesz co ewentualnie widziałeś?

@Małgorzata

A jak ma być skoro się wybudowali i tam jest jakby Lusówko przeciez nik nie inwestuje co zaraz ma się zrównać z ziemią

Klaudia

I podobno świeta Wielkanoc boże Narodzenie firma miala wolne? Czy orientujecie się również skąd będą dojazdy jak firma przeniesie się do wróblowic? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje

Klaudia

Ponowie swoje pytanie. Czy warto zatrudnić się jako operator kluczowy w firmie? Stawka podobno jest lepsza niż operator produkcji i operator techniczny plus dodatek za brygadę 550 zł brutto. Poinformowali mnie ze praca jest 2 dni dniówki 2 dni 2 dni nocki i 4 dni wolnego, a tu czytam opinie że zadko tak jest. Bardzo proszę o odpowiedź i informację

Klaudia

I jeszce jedno pytanie. Czy po okresie próbnym jest jakaś podwyżka czy ta sama stawka?

Azzz
@Klaudia

Zależy jakie wynagrodzenie dostaniesz na start. Zazwyczaj dają podwyżki, ale nie jakoś znaczące, możesz zapytać przy rozmowie kwalifikacyjnej. I umowa prawdopodobnie na dwa lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Persan Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Persan Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Persan Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persan Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persan Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Persan Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persan Polska S.A.