Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

kuba

Mogę polecić tego pracodawcę z czystym sumieniem. Ekipa w pracy bardzo zgrana-każdy nawzajem sobie pomaga. Praca od samego początku została mi bardzo dobrze wytłumaczona. Ogólnie jest bezstresowo.

Robert

Firma jest całkiem ok, nie nawalają jeśli chodzi o kasę w terminie, bardzo dobry kontakt z szefostwem- ja nie narzekam.

Suzi

Bardzo dobry kontakt telefoniczny, miła obsługa, ceny ok.

Dominik20

zamówienie idealnie spakowane, wszystko na czas. Na pewno polecę znajomym.

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

jaro

Całość przebiegu zamówienia ok! Szafeczka pasuje do mojego przedpokoju.

Jan58

Pracowałem w tej firmie dłuższy okres czasu ale z powodów osobistych musiałem zrezygnować z tej pracy. Ogólnie nabrałem doświadczenia w tej firmie, nie mam złych skojarzeń z tym pracodawcą. Szczególnie polecam młodym osobą.

Wanda
@Jan58

Ja przestrzegam wszystkich przed pracownikiem Bogdanem Sianko. on robi. fatalne meble omijajcie go szerokim lukiem to kretacz cwaniak i alkoholik i zly czlowiek .Do KAS wplynelo na niego ponad 20 donosow od jego bylych klientow.

byla klientka z zagranicy
@Wanda

Prosimy rowniez pisac na adres powiadomkas@mf.gov..pl. i podawac mozna takze i anonimowo gdzie nasz stolarz Pan Sianko od 2013 r wykonywal meble do dnia dzisiejszego a KAS. juz zrobi swoje. Z gory dziekuje za kazde powiadomienie i wpis.

Iwona Warszawa
@Wanda

Ja również przestrzegam przed tym pracownikiem a przede wszystkim człowiekiem -GLEJAK WYCOFANY !!!!!! Przeklinam GO !!!! On wie za co !!!!!!!!!!!!!!

byla klientka z zagranicy
@Iwona Warszawa

Na podziale majatku jesienia sie pozabijaja jak beda szly nakazy zaplaty.

znajomi
@Wanda

A najbardziej cieszy nas separacja ojca z synem . Wstyd Panie stolarzu w normalnych rodzinach tak nie ma !!!!

niezadowolony klient
@znajomi

(usunięte przez administratora) z Suraza . Podpisuje sie pod kazdym komentarzem jest to jak najbardziej. prawda .

Kaśka

ok.

Grzegorz

Wszystko na duży plus w firmie.

Jeremiasz

Bardzo fajny kontakt telefoniczny ze sklepem, pomocna obsługa sklepu internetowego.

Sylwek

Zamówienie zrealizowane na czas, wszystko bez większych zastrzeżeń.

Tomcio

jest ok.

@Tomcio

Nie wiem a kiedy mu dasz radę!!! Ty jak blad ? Dalej masz ok ?? :)

Dominik

Słyszałem, że w firmie jest całkiem spoko. Na święta są premie oraz inne dodatki. Ogólnie ludziska nie narzekają.

Ewcia

Polecam pracę w dziale handlowym, bardzo fajna ekipa, dodatki do pensji, szefostwo ok, liczne szkolenia stanowiskowe.

Lucek

Jeśli nie przesiadujesz ciągle na L4, przychodzisz do pracy to naprawdę możesz liczyć na premię-szef cię na pewno doceni.

tymon

Pracuję w tej firmie jako handlowiec-sprzedawca i jest jak najbardziej ok:)) Pensja na czas, młoda, zgrana ekipa:) tyle co potrzebuje.

Góral

Mega fajna praca, super ludzie, bardzo mi się tutaj podoba.

Rewelacyjna ekipa w pracy na produkcji, do pracy przychodzi się bez napięcia, kontakt z szefem na plus, pozdrawiam!!!

Edmund

Spoko kase wyciągam ostatni miesiąc ponad 3000 tys , na produkcji nie ma łatwo ale na koncie się zgadza.

Millenials
@Edmund

Milion w miesiąc? ????

Marioxx

Płaca na czas, fajna załoga nie ma co narzekać.

Ludwik

Szczerze polecam ten sklep.

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.