RS Components Sp. z o.o.

Opinie o RS Components Sp. z o.o.

Jasiek

Rzadko bywacie na forum. Ma to związek z dobrą pracą?

zainteresowana
@Jasiek

chetnie dowiedzialabym sie wiecej o tej firmie, ale tutaj cisza...

Dla mnie głównym walorem jest zgrany międzynarodowy zespół nastawiony na współpracę. Fajna nieformalna atmosfera pracy. Nie ma siedzenia po godzinach. Dobry pakiet benefitów socjalnych (świadczenie urlopowe, karty sportowe, prywatna opieka). Wynagordzenie na bardzo dobrym poziomie z umowy o pracę. Młoda, szybko rozwijająca się firma na rynku Polskim. Stabilna firma.

Prawdziwy pracownik

To bardzo interesująca opinia, która niestety nie w 100% zgodna jest z prawdą. Już w pierwszym zdaniu, gdzie mowa jest o zgranym zespole jest wiele do zarzucenia. Polski oddział traktowany jest po macoszemu, nie liczy się za bardzo w Europie i z tego tytułu współpraca z resztą Europy stoi na bardzo niskim poziomie. Co do atmosfery również wiele jest do zarzucenia. Za moich czasów było wiele niejasności dotyczących klarowności wynagrodzenia, systemu bonusowego co spowodowało wiele spięć na linii management - pracownicy. Benefity socjalne - tak. Ale czy to nie jest teraz standard? Wynagrodzenie - średnia warszawska z minusem. W przypadku sprzedaży dochodzi bardzo niejasny, pokręcony system premiowania. Dodatkowo bardzo dużo zmian wprowadzanych na szybko. Brak było czasem analiz potwierdzających słuszność tych zmian, przez co po kilku miesiącach naprędce było wycofywanie się z podjętych decyzji. Dochodzi brak możliwości rozwoju w strukturach europejskich firmy. Nie jest źle, ale szału nie ma. Ot, zwykłe, słabo zarządzane korpo lecące siłą rozpędu :)

Macio
@Prawdziwy pracownik

Kiedy tak pracowałeś? Bo widzę piszesz w czasie przeszłym. Jak obecnie wygląda sytuacja w sprzedaży w terenie?

Tom

Czy jest zatrudnienie na umowę B2B ? (dla tych co nie chcą płacić 32% podatku i czuć się łupanym przez rząd)?

Kamila

@Magda dlaczego uważasz, że w RS Components nie można realizować swoich ambicji i aspiracji? To wynika z organizacji firmy i braku wyznaczonej ścieżki kariery czy z innych czynników? Nie ma możliwości awansu? Firma oferuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników?

Tom
@Kamila

Ludzie co wy z tymi szkoleniami??! Każda firma na rynku daje 2 tygodnie szkoleń GÓRA. Jeśli pracowałaś/łeś już gdzieś to w sumie ogarniasz wszystko po tygodniu. A później pracujesz jak tzw. "młotek" - można to upiększać ale tak wygląda praca w korpo. Jeśli chcecie czarować się jak dzieci to spoko, ale prawda jest taka jak opisałem. Praca to praca. Idziesz robisz swoje jak najlepiej się da , zgarniasz kasę jaką wynegocjowałeś i idziesz do domu. Proste.. Pozdrawiam Bujających w Obłokach.

Lila

Sposób zarządzania zespołem jest pozbawiony jakiejkolwiek moralności i honoru. To powoduje jedną katastrofę za drugą. Ostrzegam wszystkich, trzymajcie się jak najdalej od tej firmy.

@Lila

Hej Lila,skąd ta opinia z doświadczenia czy ze słyszenia?

@Bob

Niestety z doświadczenia(((

@Lila

No to się popisałaś.Każdy może napisać taki tekst:( Ja pracuje w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony, a to co piszesz jest szczerze mówiąc obraźliwe- no i nie przypominam sobie nikogo o tym imieniu u nas w pracy więc, albo zalewasz ,albo na kimś chcesz się odegrać- dość dziecinny sposób i mało wiarygodny.

@Bob

Hahahahahahahahahahaha Też nie znam żadnego Boba i wiem kim jesteś. Napisałam czystą prawdę i to nie potrzebuje dodatkowych komentarzy. Żegnam.

@Lila

Lila- przepraszam ,ale jeśli obrażasz firmę publicznie i zarzucasz jej brak moralności, honoru i katastrofalne decyzje to jednak to wymaga dalszych komentarzy lub dowodów. Wydaje się ,że masz jakieś poczucie krzywdy, które jest niestety tylko Tobie wiadome, ale takie zachowanie nie rozwiązuje Twojego problemu, ani nie pomaga tym ,którzy w firmie pracują lub będą pracowali. To bardzo brzydkie i dziecinne. Hejt w sieci jest łatwy ,bo bezosobowy i bez konsekwencji, ale nie przystoi ludziom myślącym i jest bardzo szkodliwy. Życzę Ci mimo wszystko dużo szczęścia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie RS Components Sp. z o.o. na stanowisko Regionalny Doradca Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Dawid

Może wyssane z palca? A może więcej konkretów i to rozjaśni całą sytuację?

@Dawid

Przydałoby się, bo brzmi to jak zwykły hejt, a to mało merytoryczne :(

Magda

Typowe galery współcześnie nazwane korporacją. Dobre, aby się zaczepić, rozeznać i spadać czym prędzej. Aspiracje i ambicje... to nie tutaj.

Agi
@Magda

Galery? a w czym dokładnie? Chyba nigdy nie pracowałaś w prawdziwym korpo?

Bartek

Zastanawiam się jaki jest powód, że nie piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o RS Components Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RS Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RS Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RS Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RS Components Sp. z o.o.