Scandagra Polska Sp. z o.o

Opinie o Scandagra Polska Sp. z o.o

Aktualność
Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy film o naszej Firmie.
Zapraszamy do obejrzenia!

nikt
@Hej

Jak wszystko tam..... Wielki przerost ambicji nad treścią wobec beznadziejnej kadry zarządzającej... I to prawda że niedawno były cięcia pensji...

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Sekretarka do firmy Scandagra Polska Sp. z o.o. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Ja to też bym chciał się zorientować w kwestii zarobków ale jako doradca agrotechniczny są teraz oferty, ale nie piszą w nich zbyt szczegółowo o zarobkach. pewnie już wszystkiego dowiem się na rozmowie ale nie wiem czy tutaj stawki wpisują się w moje wymagania finansowe. możecie podrzucić mi proszę widełki? byłbym wdzięczny

Kuba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Witam czy wiadomo ile zarabia magazynier ?

Jaki taki młodszy doradca ds. windykacji i oceny ryzyka kredytowego teraz zarabia i na jaka karierę ma szanse? Ciężko mi to wprost wyciągnąć z poprzednich komentarzy a od paru dni wystawiona jest taka oferta, na która planuje aplikować.

Firma Scandagra Polska Sp. z o.o szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca Agrotechniczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Agro

Jakie zarobki są możliwe na stanowisku doradcy agrotechnicznym?

@Agro

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Kwestie wynagrodzenia będą omawiane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, uwzględniając doświadczenia Kandydata. Zapraszamy do aplikowania!

Bielnik
@Agro

My mamy tak: Do 2.500.000 zl / podst. to ok 6.800 zl / netto; Powyzej 2,5 mln to pomiedzy 11.000 - 16.400 zl / netto

Agros
@Bielnik

W Kazmiezu wagowy ma 15 tys w sezonie tak mi powiedzial I byly pracownik potwierdzil to przedstawiciel napewno ma lepsze siano wie ktos jak sie dostac for Scandagra na przedstawiciela

@Bielnik

Kolego mówisz o scandagrze z tymi zarobkami?

@Bielnik

Kolego czy te zarobki nie wziąłeś z kosmosu? Jeżeli nie to zaraz aplikuje. Ja robie w tej branży ok. 1.6 mln. Na ile mogę liczyc

Luke
@Jarecki

z 5800 brutto + premie; samochod bez GPS

@Luke

Kolego może napiszesz coś więcej. A może prywatnie byśmy porozmawiali

Igrek
@Bielnik

Witam, jakie zarobki dla przedstawiciela handlowego przy sprzedaży na poziomie 12-15 mln zł netto/rocznie ???

Ozo
@Igrek

25 netto, vw artelna, apartament w Bristolu, co tydzień koguta w nagrodę za bycie Handlowcem miesiąca. Starczy?

Okokamery
@Jarecki

A to tak mozna sobie sprzedac srodki ochrony I pieniadze zamiast do kasetki wlozyc w kieszen ??????

@Bielnik

Hahah a moja wypłata wynosiła 1800zl dlatego trzeba było się ewakuowac z tej (usunięte przez administratora)

Ilona

1,8? a możesz w razie czego tylko dopisać na jaki okres w latach to przypadało i za jaką konretnie pracę?

@Ilona

Doradca agrotechniczny rok 2018, za czasów dyrektora RP

Bartek
@Bielnik

jooo, takie stawki to na pierwsze zamydlenie oczu kiedy wyciąga się handlowców z innych firm, żeby przyoszczędzić na kosztach wdrożenia i "przy okazji" podkraść listę klientów xD Potem już tak kolorowo nie jest a na jakiekolwiek zmiany czekasz i czekasz

Ilona

A dobra chociaż i tak zrozumiałe, że w tamtym roku to też za dobry pieniądz to nie był. Tylko przywołujesz fakt, że dyr był tu całkiem inny i teraz nie wiem czemu to podkreślasz, bo w temacie nie jestem. chodzi o to, że teraz to jest lepiej czy gorzej odnośnie tego?

@Ilona

Podkreślam to dlatego, że tak się nie robi, nie wy zyskuje się pracowników, trzeba było uciekać to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nie dało się mnie niestety ubłagać, decyzja o odejściu była stanowcza

Jestdobrze

Firma zmierza w bardzo dobrym kierunku! Stawia na rozwój, szkolenia, wzmocnienie wizerunku, wzrost organiczny, tworzenie fajnej atmosfery pracy. Naciski na wyniki będą w każdej firmie handlowej, która chce się rozwijać, ale dobrze się pracuje, gdy wszyscy gramy do tej samej bramki! Tutaj czuć, że jest się częścią fajnego zespołu!

Mariusz
@Jestdobrze

Szkolenia są dla wszystkich czy tylko dla tych co mają dobre wyniki i są tzw. rokujący? Ty ostatnio na jakim byłeś szkoleniu?

Wer

Dlaczego firma już drugi raz w tym roku szuka sekretarki? Czy praca na tym stanowisku jest tak wymagająca?

Pikus

Czesc wszystkim. Zbiera sie duza ekipa od nas do Poliszow. Ktos cos?

Pracuje od kilku miesięcy na stanowisku PH i mimo iż miałem obawy słuchając różne opinie ????to stwierdzam , że pracuje się dobrze . Premie wypłacane są regularnie i jak ktoś potrafi sprzedawać to co chce firma to można być miłe zaskoczony na koniec miesiąca ????. Wiem jedna jaskółka wiosny nie czyni ale ...

alaojzy

No właśnie. Dobrzy pracownicy są doceniani.

Niezły handlowiec

Pracujesz kilka miesięcy i tak daleko wysuwasz wnioski że jest super super? Tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś trolem(usunięte przez administratora). A tym którzy twierdzą że jest dobrze przypominam o miesiącu czerwcu i ocenie pracy. Wróbelki ćwierkaja o cięciach pensji....

Byly przedstawiciel regionu

Czyzby szykowala sie kolejna afera tym razem w Scandagra

Jarecki

Kolego a na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek z dosw

Wlasciciel firmy
@alaojzy

Juz wiemy Kim jestes zajelo nam to troche czasu ale w koncu sie udalo cie namierzyc przez dwa lata pracownik z kazmierza podszywal sie pod pracownika firmy w ktorej nigdy nie pracowal oczerniajac wlascicieli firmy oraz pracownikow lepiej zacznij zbierac na adwokata bo z pewnoscia ci sie przyda a jak dobrze z pewnoscià wiesz nas stac na najlepszego adwokata w polsce

Biuro Scandagra

Slyszeliscie o aferze w ADM Szamotuly mamy nadzieje ze nasi pracownicy nie sà zamieszani w tà sprawe prosimy o komentarze w tej sprawie pozdrawiamy naszych obecnych I przyszlych klijentow

Angelo
@Biuro Scandagra

Słyszeliśmy o wyrzuceniu 7 handlowców że Scandagry z dnia na dzień. Słyszelimy jak plotkarze z biura stracicie niedługo miejsca pracy :)

Czy jest możliwość w Scandagra Polska Sp. z o.o pracy na część etatu?

Dzik

Tak, w dziale handlowym.

Doświadczony

Witam jakie podstawy oferuje firma człowiekowi doświadczeniem w branży ?

@Doświadczony

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, pakiet profesjonalnych szkoleń, przyjazną atmosferę w młodym zespole chętnym pomóc w każdej sytuacji. Kwestie wynagrodzenia będą omawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikowania!

Aktualność
W obecnej trudnej sytuacji przypominamy o możliwościach jakie daje e-faktura. Zarządzaj swoimi płatnościami bez wychodzenia z domu!
Wejdź na stronę http://www.scandagra.pl/e-faktura/ i wypełnij formularz
E-faktura to bezpieczne i wygodne rozwiązanie!

Hehe

Pewnie blondyna obleci cały nowy region sama

Hej

Na rynku mowi sie o -12 mln zl za 2019. Co wy na to?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Scandagra Polska Sp. z o.o? Interesuje mnie praca jako Handlowiec, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 13 sierpnia.

W kwestii benefitów pozapłacowych SCANDAGRA Polska zapewnia dofinansowanie do Karty MultiSport, prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia świąteczne. Zapraszamy do aplikowania!

@Scandagra Polska Sp. z o.o

Pierwsze słyszę o takich benefitach

Alojzy

Każdy pracownik to ma. Nie jest to przymusowe.

Alojzy

Potwierdzam, takie są benefity.

@Alojzy

Mógłbyś napisać, jakiej wysokości są te świadczenia świąteczne? Za nieco ponad dwa miesiące rozpoczniemy okres świąteczny, dlatego myślę, że będzie to ważna informacja dla osób, które obecnie rozważają aplikowanie do pracy w tej firmie.

Biel36

Scandagra równiez w 2018 roku ma bardzo rozczarowujące wyniki,niby na lekkim plusie ale...! Głównymi winowajcami jesteśmy my handlowcy.:(

Emilia
@Biel36

BIel, możesz bardziej rozwinąć temat pracy handlowców w firmie Scandagra Polska? Piszesz o złych wynikach tej firmy ze względu na pracę handlowców. Zcharakteryzuj proszę co konkretnie wchodzi w zakres obowiązków handlowców tej firmy, może dzięki temu uda się jakoś wyeliminować czynniki, które spowalniają proces handlu?

Kasik
@Biel36

Myślę, że skoro firma od tak długiego czasu ma takie złe opinie to raczej tak nagle się nic w niej nie zmieniło. Była okazja do pracy w tej fimie wiec swoje zdanie mam

WladPut
@Kasik

Potwierdzam - jak mamy sprzedawac jak zawsze mamy najdrożej na rynku i nie ma limitow kredytowych?

Kiedyś pracowałem

Handlowcy odchodzą, w magazynach echo, szefostwo tylko słupki ogląda.... Quo Vadis Scandagro?

Dariusz
@Kiedyś pracowałem

Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Scandagra Polska? W dalszym ciągu jest fala zwolnień na stanowisku handlowca, czy może sytuacja się unormowała? Mam nadzieję, że masz w dalszym ciągu kontakt z osobami pracującymi w tej firmie i mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Scandagra Polska Sp. z o.o - Osielsko

• Jak się pracuje w Scandagra Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Scandagra Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandagra Polska Sp. z o.o?

Scandagra Polska Sp. z o.o