3 Dodaj opinię
3 42 179 5 1

Opinie o Scandagra Polska Sp. z o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

Aktualność
Konferencja ziemniaczana za nami!
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zainteresowanie ofertą SCANDAGRA. Do zobaczenia następnym razem!

Biel36
Nazwa działu: Handlowy

Scandagra równiez w 2018 roku ma bardzo rozczarowujące wyniki,niby na lekkim plusie ale...! Głównymi winowajcami jesteśmy my handlowcy.:(

Emilia
@Biel36

BIel, możesz bardziej rozwinąć temat pracy handlowców w firmie Scandagra Polska? Piszesz o złych wynikach tej firmy ze względu na pracę handlowców. Zcharakteryzuj proszę co konkretnie wchodzi w zakres obowiązków handlowców tej firmy, może dzięki temu uda się jakoś wyeliminować czynniki, które spowalniają proces handlu?

TakNie2
Kasik
@Biel36

Myślę, że skoro firma od tak długiego czasu ma takie złe opinie to raczej tak nagle się nic w niej nie zmieniło. Była okazja do pracy w tej fimie wiec swoje zdanie mam

WladPut
@Kasik

Potwierdzam - jak mamy sprzedawac jak zawsze mamy najdrożej na rynku i nie ma limitow kredytowych?

Aktualność
Koniecznie zajrzyjcie do zakładki Kariera na naszej stronie internetowej:  KARIERA W SCANDAGRA

Może okaże się, że szukamy właśnie Ciebie

Tak2Nie2
Nazwa działu: Handlowy

Handlowcy odchodzą, w magazynach echo, szefostwo tylko słupki ogląda.... Quo Vadis Scandagro?

Tak8Nie
Dariusz
@Kiedyś pracowałem

Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Scandagra Polska? W dalszym ciągu jest fala zwolnień na stanowisku handlowca, czy może sytuacja się unormowała? Mam nadzieję, że masz w dalszym ciągu kontakt z osobami pracującymi w tej firmie i mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania.

REKRUTACJA

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Doradcy Agrotechnicznego!

Szczegóły oferty oraz formularz aplikacyjny znajdują się na naszej stronie:

Jeżeli chcesz pracować z najlepszymi w branży, czeka na Ciebie miejsce pracy, w którym wspieramy Twój rozwój, a Twoje zaangażowanie otworzy nowe możliwości awansu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Tak4Nie3

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników forum,

Nie możemy przejść obojętnie obok miejsc, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej firmy, stąd też postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie merytoryczne komentarze, jak i konstruktywne słowa krytyki, ponieważ dzięki nim możemy wyciągać wnioski, by usprawniać funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa.

Należymy do jednej z największych firm rolniczych w Europie. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Dlatego dbamy o stały rozwój i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które udoskonalą naszą strukturę i ofertę.

Jesteśmy otwarci na dyskusję na forum i chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jednocześnie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi, powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Natomiast w sprawach trudnych, wymagających wyjaśnienia, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: sekretariat@scandagra.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Scandagra Polska Sp. z o.o.
Tak5Nie6
Ktoś cos
Nazwa działu: Handlowy

Tyle złych(prawdziwych) opinii,ze firma musiała zareagować? Zastanawiające

Tak10Nie

@Ktoś cos

Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za zainteresowanie, zwłaszcza w tym wspaniałym, świątecznym dniu. Jesteśmy zobowiązani reagować na wszelkie próby naruszania dobrego imienia naszych Pracowników i Firmy. Miłego dnia życzy SCANDAGRA Polska

TakNie4
@Scandagra Polska Sp. z o.o

Pracownicy odchodzą, w magazynach echo, Quo Vadis Scandagra?

Tak3Nie2

pracuje tu pare ładnych lat , pracować trzeba wszędzie i owszem są sytuacje stresujące . Duża zaletą tej firmy jest brak ciągłego moritoringu , raportów gps itp . Zarobki uważam za dobre , ale mogły by być zawsze lepsze Haha .

Tak7Nie10

Diff
@Pracownik

Z tym brakiem raportów mogłeś dać sobie na wstrzymanie, nie każdy jest wyrozumiały i nie każdy wie co to znaczy "dać sobie na wstrzymanie" jesli chodzi o raporty.sorry.

Tak10Nie1

Pracuje od kilku miesięcy na stanowisku PH i mimo iż miałem obawy słuchając różne opinie ????to stwierdzam , że pracuje się dobrze . Premie wypłacane są regularnie i jak ktoś potrafi sprzedawać to co chce firma to można być miłe zaskoczony na koniec miesiąca ????. Wiem jedna jaskółka wiosny nie czyni ale ...

Tak6Nie11

alaojzy
@Pracownik

No właśnie. Dobrzy pracownicy są doceniani.

Tak3Nie7

@Pracownik

Pracujesz kilka miesięcy i tak daleko wysuwasz wnioski że jest super super? Tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś trolem(usunięte przez administratora). A tym którzy twierdzą że jest dobrze przypominam o miesiącu czerwcu i ocenie pracy. Wróbelki ćwierkaja o cięciach pensji....

Tak10Nie1

Gren

Nic dodać nic ująć cały czas to samo firma usuwa prawdziwe opinie pracowników, żenada

Tak13Nie1

Bezrobotny
@Gren

To pracodawca może usuwać tutaj opinie ? Jeśli tak to ten portal jest do d..

Tak3Nie1

Gren
@Bezrobotny

Na to wygląda do niedawna były tutaj prawdziwe opinie o firmie, które odrazu uświadomiłby co to znaczy SCANDAGRA

Tak3Nie1

Nazwa działu: Handlowy

Drodzy Państwo, Patrząc na wypowiedzi ludzi z firmy życzlliwych i nie życzliwych firmie , mając na względzie nastroje w firmie z kontaktów z obecnymi handlowcami , biorąc pod uwage to co wyniosłem w pracy w tej firmie przez 18 lat i na rożnym szczeblu funkcyjnym i mając różne informacje nie mogę nic mówić ...

Tak1Nie3

@Jajcarz

W fi

@Jajcarz

A mam takie Infinito ze ....

Niezły handlowiec

I znowu to samo usuwanie postów..... Wycinanie tekstów z postów żal..... I jak potencjalny pracownik ma się dowiedzieć o atmosferze w Scandagra?

@Niezły handlowiec

Usuwając posty firma sama pod sobą dołki kopie, nie mam w naturze mowienia źle o byłym pracodawcy( tak firma tak przez krótki okres czasu była moim pracodawca) ale skoro, ktoś usuwa wypowiedzi innych to chyba nie do końca,a w zasadzie na pewno nie jest wiarygodny. Stąd wybierając potencjalnego pracodawcę, a w tym przypadku firmę Scandagra raczej skłoniłbym do kierowania się tym faktem i daleko idącym przemyśleniem, czy warto wchodzić w jej progi.

Tak26Nie

antyradar

Owszem część załogi została, ale stopniowo pomału następuje wymiana pracowników. (usunięte przez administratora) W tej firmie konstruktywna rozmowa nie działa. Można tłumaczyć, argumentować, udowadniać... Duża część osób na decyzyjnych stanowiskach w tej firmie ma głowy zalane betonem, nadal żyje w czasach kiedy to pracownik musiał się wysilać, by otrzymać posadę. Dziś bezrobocie jest niskie i firmy prześcigają się w pomysłach jak przyciągnąć do siebie pracowników. Tutaj o podwyżki walczy się miesiącami, albo wcale się ich nie dostaje, nawet jak człowiek ambitny i chce się rozwijać, albo ma jakieś zasługi dla firmy. No chyba, że to jeden z "kolesi" wtedy nie ma sprawy.

ROLNIK

CZY TA FIRMA MA SIEDZIBE W KAZMIERZU

Tadek

Czy warto startować na stanowisko informatyka ?

Ja
@Tadek

Warto. Dobre stanowisko w tej firmie.

T
@Ja

Na jakie zarobki można liczyć?

wapnoinawozy
@T

Dowiesz się od Macieja, jeśli zaprosi Cię na rozmowę. Z tego co wiem, to ostatni odszedł, bo nie mógł dogadać się w kwestii finansów.

A
@wapnoinawozy

Dowiem się.

ciekawski
@wapnoinawozy

Zarobki ?

an
@ciekawski

Ktoś zna kwoty zarobków na tym stanowisku ?

trojniak
@an

Hej, z 10000 netto (+\-). Ale nie polecam...atmosfera do (usunięte przez administratora)

T
@trojniak

No to walnąłeś kwotę z kapelusza. Co masz na myśli atmosfera ? Nie interesują mnie przedstawiciele, administracja, interesuje mnie konkretny dział informatyki.

były
@T

Za dużo drążysz jak na początek, nie spodobasz się w tej firmie na pewno. Tam trzeba zadawać jak najmniej pytań, od razu widzę że to nie dla ciebie miejsce. Oni najlepiej czują się w sprawdzonym gronie. Ale może sam będziesz mógł to ocenić.

Trochę
@były

Człowieku, teraz jest tyle pracy, że to pracodawca przychodzi do pracownika z ofertą. Praca to nie małżeństwo. Rozstać się można w każdej chwili ( dzisiaj w sumie w małżeństwie także). W żadnej robocie nie jest idealnie. Do pracy przychodzisz pracować a nie się (usunięte przez administratora) i narzekać na wszystko! Jeśli komuś nie pasuje to wypad i następny. Poza tym o dobrego pracownika każda firma dba i każda go weźmie po stawkach wyznaczonych przez pracownika. Sam wiem po sobie.

Klemens

Chcesz wejść w największe (usunięte przez administratora) lepiej nie próbuj

Tak15Nie

Handlowiec

Brawo Lola, a Marta tylko przynudza...

Tak25Nie

ObserVATor

No bardzo to wszystko zachęci ludzi do odpowiadania na liczne ogłoszenia, które od ponad miesiąca wiszą na stronie firmy. Niektóre to w zasadzie wiszą i wiszą od dawna, no ale nowe też doszły. Coraz trudniej znaleźć chętnych do pracy w "S", nie dziwi mnie to. Może gwiazdy administracji pohandlują trochę. Dla nich wszystko jest takie proste i takie oczywiste...

Tak59Nie
@ObserVATor

To, że Scandagra Polska często i długo poszukuje nowych pracowników można przecież uznać za jej plus. Tobie akurat praca w tym przedsiębiorstwie nie odpowiada, ale innym z kolei już będzie. Dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć, na jaką formę umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby? Zechcesz rozwinąć nam tę kwestię?

Czytoł ogłoszenie
@Marta

Przecia je napisane w ogłoszeniu: dajem umowę o pracę. Czy jakoś tak. I zatrudnienie satbilno je niby, tak gadoją. Ino trzeba być perfekt w paru sprowach, ale wykształcenie to już średnio na jezyka starca chyba. Za to trza autem śmigać po gospodach, że się ino kuzy za tym auteckiem, nie licha sprawa. Szukajta panocki, szukajta, aż znajdzieta, hej!

dla niej nikt
@Czytoł ogłoszenie

widzę że sława się niesie od Szczecina po gór szczytów tyle ma S.andagra zaszczytów

Tak15Nie

Taki żal...

Takie przykre jak samemu się odpowiada na swoje komentarze;););)

NocNick
@Taki żal...

Że Ty to piszesz :))) Założę się o każde pieniądze, że ten wierszyk przed Twoim komentarzem pisał kto inny niż wcześniejszy komentarz o Szczecinie i zaszczytach. O trumience też na pewno pisał kto inny niż to wyżej, widać przecież jak byk różnice w stylu. Każdy kto analizował na "polaku" jakikolwiek wiersz w życiu to wie, ale nie Ty. Pisze tu mnóstwo osób i jeszcze więcej to czyta i się z tym zgadza, co do Twojego umysłu w żaden sposób nie dociera. Niuchaj dalej, może coś wyniuchasz za 100 lat, ale przy Twoim jednotorowym toku myślenia... bardzo wątpię.

Tak14Nie

@NocNick

Wdawanie się w dyskusje o właśnie takim charakterze nie ma tu najmniejszego sensu. Jest to bowiem wątek, którego przeznaczeniem jest dzielenie się opiniami na temat szeroko pojętych warunków zatrudnienia w firmie Scandagra Polska. Może powiesz na początek, za co jesteś odpowiedzialny w strukturach tejże firmy?

Nicky
@Marta

Negatywnych opinii o firmie nikto nikt nie zmieni

Tak11Nie

@Nicky

Dobrze, że dołączyłeś się do powyższej dyskusji. Jednak nie do końca jasne jest to, o co właściwie chodzi w Twoim wpisie. Pracujesz może w Scandagra Polska? Jeśli to, to bylibyśmy Ci wdzięczni, jakbyś opisał Nam, jak Twoim zdaniem wygląda atmosfera między pracownikami tego przedsiębiorstwa. Można uznać ją za zdrową, czy niekoniecznie?

Tomasz
@Marta

Zależy, co rozumiesz przez pojecie zdrowej atmosfery. Ludzie plotkują. Tak jest chyba w każdej firmie. Więc... wszystko zależy od ludzi w danym dziale.

pow
@Tomasz

Plotki zawsze krążą jakieś typu ten to narobił dzieciaków, a tamten jak się napił na imprezie to zrobił to i tamto, albo ta czy inna to się chyba rozwodzi, a tamta z kolei to stara panna itd. Ale tak w zasadzie większość faktycznych wydarzeń w tej firmie jest o niebo ciekawsza niż najbardziej wymyślne ploteczki i to jest w tym wszystkim najlepsze. Zresztą jeżeli ktokolwiek sądzi, że jakieś plotki mogą być przyczyną tak wielu negatywnych słów o tej firmie, to już porządnie odpłynął.

@Tomasz

Poprzez zdrową atmosferę miałam na myśli chociażby wzajemny szacunek. Bardzo Ci dziękuję za tę odpowiedź. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Scandagra Polska? I czy pracodawca ten organizuje Wam co jakiś czas spotkania, bądź wyjazdy integracyjne?

Lola
@Marta

Czy wyrazem szacunku jest mówienie komuś "na takich pracowników chcemy stawiać" wiedząc, że taki ktoś zaraz będzie zwolniony? To się chyba nazywa hipokryzja? A ten pan co się tu zweryfikował i firmę zachwala to więcej jest poza firmą jak w firmie, nie wiem skąd on ma tyle wolnego. A jak już jest to się bardziej interesuje wszystkimi koleżankami dookoła pracuś jeden. Ciepłe posadki zawsze będą się bronić.

@Lola

Wysuwasz dosyć daleko idące wnioski. Może najlepiej byłoby, jakbyś opisała Nam resztę warunków, do jakich mają dostęp wszyscy pracownicy firmy Scandagra Polska. Czy dbają w niej o Wasz rozwój zawodowy, poprzez organizowanie jakichś kursów o charakterze cyklicznym?

Triity
@Marta

Cyklicznie w tej firmie to tylko %%%

Tak21Nie

Rolcky

Prawda, nie da się tego ukryć

Tak11Nie

Kamil Hejna

Zweryfikowany użytkownik

Dzień dobry, w dużej mierze obserwuję na tym forum frustracje i żale głównie zwolnionych pracowników, choć zapewne też kilku obecnych. Trudno się dziwić zwolnionym aby chwalili dawnego pracodawcę. Jeśli jest tak wam tu źle to dlaczego się męczycie w Scandagra? Rynek pracy jest chętny na pracowitych i na fachowców. Jeśli jest tu tak źle to dlaczego dwóch kolegów wróciło do nas po epizodach w innych firmach a co najmniej dwóch kolejnych chce wrócić? Firma po tak trudnym sezonie, zakończy rok z zyskiem. Co było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu, choć pewnie nie wszystkich pracowników oraz często niepopularnym decyzjom. Wesołych Świąt!

Tak48Nie

Santa Claus

Po komentarzach tylko z ostatnich dwóch miesięcy widzę, że byliście w tym roku znowu baaardzo niegrzeczni. Tyle czasu i nie wyciągnąć żadnych rozsądnych wniosków, fenomen. Jak to u Was się życzenia składa? "Merry, merry, do kolejnej afery", jakoś tak? A po Nowym Roku pewnie znowu będzie się działo, że hoł, hoł, hoł.

Kamil

Witam, jakie są warunki dla PH? Z góry dziękuję za odpowiedź

Fakty i mity
@Kamil

Jednym słowem: ciężkie. Prawdopodobnie otrzymasz ciężki rejon, bo te lepsze już od lat rozdzielone. Nowi ludzie są też pierwsi do odstrzału jak coś będzie szło nie tak. A raczej idzie W ostatnim rankingu firm Scandagra spadła na 716 miejsce w Polsce (poprzednio 580), a bywała ok. 400-550 miejsce dawniej. Także ja bym się zastanowił. Co więcej firma nie ujawnia zysku netto, w tym raporcie jest "brak danych". Taki kawał w związku z tym. Pracownik pyta się osoby odpowiedzialnej za finanse: Ile wynosi nasz zysk netto? W odpowiedzi słyszy: zysk netto, a co to takiego? Powiedzenia chłopie.

Nick
@Kamil

Podstawa to jakies 4 - 6 tysi brutto, zalezy jakie masz doswiadczenie, do tego premie, prowizje, bonusy + socjal. Jako narzedzia pracy otrzymasz auto, telefon i laptop.

@Nick

Ale się uśmiałem 4-6 tys brutto hahaaaa tyle to ja teraz zarabiam, bo przeszedlem z totalnego piekła do nieba i w końcu moja praca została doceniona. Tutaj nie licz na zbyt wiele chyba,że trafisz na dobrego podwładnego a jest tam tylko jeden taki, ale nie zaproponuje Ci na pewno tak wysokiego wynagrodzenia, podejrzewam, że osoba, która pisze o takim wynagrodzeniu pracuje tam od kilku lat, ale jeśli trafisz na mojego podwładnego nie licz na nic tak na prawdę, czyli jednym słowem nie warto. Teraz to w końcu chodzę z ogromną chęcią do pracy

A gdzie kawior? :)
@Kiedyś pracowałem

Też się zdziwiłem, że na początek niby tyle dają, jeszcze premii i bonusów pełno, to by ewentualnie braki w zyskach tłumaczyło, hihi. Ogólnie zgadzam się z raczej negatywnymi doświadczeniami, jedynie poprawię przedmówcę, że w porządku będzie jak się trafi dobry przełożony, bo podwładnym to jest się dla jakiegoś szefa albo szefowej. Ale w sumie tam czasem można się pogubić kto jest nad kim, a kto pod kim - bez skojarzeń ;)

@Fakty i mity

Pytam z ciekawości, doświadczenie mam w branży "zożowej". Jeśli chodzi o rejon to jest sporo ogłoszeń aktualnych więc to mnie zdziwiło. Największa niewiadoma to zarobki i plany bo nie chciałbym przejść z deszczu pod rynne. MInimum na początek?3500 brutto, czy bardzo się mylę? Dzięki za odzew, Panowie! :)

@Kiedyś pracowałem

Gdzie jest to niebo, jesli oczywiście mogę zapytać ? :)

@Kamil

W tej firmie nieba nie ma, a jeśli chcesz tam iść to na prawdę szczerze Ci odradzam, nie wiem gdzie pracowałes wcześniej, ale chyba właśnie tutaj stałbys zdecydowanie pod rynna

@Kamil

Ogłoszeń jest dużo bo albo ludzie są mądrzy i sami uciekają, albo wyrzucają ich bo się nie wykazują, jak ma się wykazać nowa osoba na terenie spalonym, bo własnie te ogłoszenia dotycza z pewnością terenów na których owa firma nie ma już szans na jakikolwiek handel, rolnicy poznali się co to jest Scandagra, w życiu nie widziałem tak pomyłkowej firmy

@Kiedyś pracowałem

Pisał Pan, że teraz pan pracuje w niebie, gdzie jest pan doceniany. Najbardziej interesują mnie mówiąc szczerze zarobki, bo pod rynna to chyba jestem - w tej branży mając podstawę 300 zł wyzsza od najnizszej krajowej i zakaz na auto poza praca...

@A gdzie kawior? :)

Premia źle naliczana i o jakicharakterze super zaletach tu mowa, tak teraz widzę, że źle ujalem, aczkolwiek każdy wie o kogo chodzi :-D

@Kiedyś pracowałem

To jeszcze tylko: jakie auta, jak z korzystaniem? Realne zarobki? Pozdrawiam! :)

@Kamil

Kia i fordy tez niektórzy posiadają, oczywiście elita od biurka i wyższa "pułka" mają lepsze fury, ale jak to się mówi ktoś musi ktoś musi zapieprzac za kogoś( taki sarkazm) lepiej nie przekraczać progów tej firmy

@Nick

Wynagrodzenie, o jakim wspominasz, można już z całą pewnością uznać za bardzo atrakcyjne. Po twoim komentarzu na pewno wiele osób będzie chciało strać się o pracę w firmie Scandagra Polska. Długi masz już tam staż pracy? Nadmieniasz o tym, że poziom zarobków jest zależny od doświadczenia. A czy firma zatrudnia osoby bez żadnego doświadczenia?

Pracowity

(usunięte przez administratora) W każdej firmie trzeba pracować, im sumienniej tym lepsze wyniki i profity. Jak mam dobre obroty i marżę to i premia słuszna wpadnie. W niektórych miesiącach nawet większa od podstawy. Umowa na etat i podstawowe narzędzia pracy są zapewnione. Kiedyś jeździłem fordem teraz kia.

cos
@Pracowity

Fordy fordami, Kia kią, nieznośnej atmosfery i z dnia na dzień braku chęci do pracy nikt nie zmieni :)

jaaaa

firma wielka pomyłka. Jakiś czas tam pracowałam,przykre doświadczenie.(usunięte przez administratora)

@jaaaa

To, że Pani z kadr (usunięte przez administratora) według Ciebie, nie potrafiła wystawić świadectwa pracy, nie oznacza, iż z tego powodu trzeba określać tę firmę jako wielką pomyłkę. Zdradź Nam proszę, jak długo na jakim stanowisku byłaś tam zatrudniona. Czy przyjmują tam do pracy osoby, posiadające znikomy stopień niepełnosprawności?

Podsumowanko

Czyli tak, jeden pracownik, który był strasznym leniem zrobił wam taką opinię, że nikt już u was pracować nie chce. Jemu też podobno się nie chciało, ale czarny PR wam zrobił i nadal robi, dziwne. Jeszcze podobno spuścił 3/4 poprzedniego zarządu, tam mawiają. Co więcej, panie "M", co to jedna z końcem maja swoją firmę założyła i ta co poszła do firmy na (usunięte przez administratora) to też słabe pracowniczki by wyszło, bo tylko tacy odeszli z tej firmy. Pan restaurator też był słaby najwyraźniej, ale nie przeszkadza wam to chodzić do niego i zapraszać do siebie. A w ogóle skoro tyle słabych osób przyjęliście, to chyba by trzeba zrobić zmiany w kadrach. Nie umiecie znajdować porządnych ludzi najwyraźniej. No to ja lecę, bo i tak muszę być tym jednym, jedynym co pisze komentarze, więc co tu będę więcej pisał.

killer

W tej firmie jest dokładnie to z czym walczy gowork. Płacz, manipulacje, niszczenie ludzi, układy itp. Dalsza część komentarza poniżej | | V Ciężko było się powstrzymać. Kumaci wiedzą o co chodzi. Nie polecam absolutnie nikomu, kto ma jakieś umiejętności i wiedzę. Skończycie u lekarza lub z nerwicą.

Tak20Nie

@killer

Powiem tak, zaczynając prace w tej firmie wydawało się być wszystko w porządku. Mili ludzie, złego słowa nie szło powiedzieć, chociaż już wtedy opinie o tej firmie nie były najlepsze i to okazał się wierzchołek gory lodowej. Wszystko co zostało przeze mnie przeczytane na tej stronie zanim zaczynałam tutaj parce okazało się być prawda, nic co tutaj jest napisane nie jest kłamstwem, wiem bo jako pracownik tej firmy można to stwierdzić. Na całe szczeście w porę udało się stąd zwiac, na prawdę decyzja przezemnie podjęta okazała się być najlepsza decyzja życiową, teraz wiem co to znaczy mieć życie rodzinne, mam czas na wszystko, wcześniej była tylko presja ciągle wypisywanie, wydzwanianie, tutaj nie będziecie mieć urlopu, coś takiego nie istnieje, zawsze musicie być pod telefonem, na prawdę szukajcie pracy gdzieś indziej, tam gdzie zostaniecie docenieni i tam gdzie Wasza wiedza i umiejętności będą się liczyć a nie tylko "marża" i "priorytety"których rolnicy nie chcą od Was kupować. Uwierzcie,ze są miejsca w których widać co to jest profesjonalizm, szacunek i tolerancja w Scandagrze o tym nawet nigdy nie słyszano.

Tak29Nie

@killer

Mam wrażenie , że cały czas tu pisze jedna i ta sama osoba . Przecież w tej firmie 70 procent załogi stanowią ludzie , którzy pracują tu od 10 lat . Nie rozumiem a właściwie rozumiem skąd te wpisy ????ludzie którzy tracą prace dzięki sobie temu co robią a raczej temu czego nie robią ????próbują / szukają zemsty . A jeżeli pracuja tu , to sadzać o poświęcony czas na wymyślanie tych głupot /: SZUKAĆ PRACY BĘDĄ i kolejny pracodawca będzie zły . Kiler ????sugeruje wizytę u terapeuty .

Zainteresowany
@Pracownik

Widać, że czytanie ze zrozumieniem jest ciężkim zadaniem. Nie trzeba być nie wiadomo kim,żebym zrozumieć sens większości wypowiadajacych się tutaj ludzi, a tymi ludźmi są osoby, które odeszły same z własnej nieprzymuszonej wOli. Nie uważasz, że gdyby w było wszystko ok, tak wiele ludzi odeszloby samych?

@Zainteresowany

Czasy niewolnictwa juz dawno minęły, dlatego ludzie maja prawo do zmiany pracodawcy. Jedni pracują miesiąc, inny rok a jest duża grupa ludzi, którzy pracują ponad 10 lat . Rotacja to nic dziwnego i Scandagra niczym się nie różni pod tym względem od innych firm.

@Zainteresowany

Kolego ale konkretnie kto odszedł z dobrych pracowników i nie przymuszonej woli ? Piszesz tu głupoty wiec możesz napisać konkretnie kto dobry odszedł z tej firmy i kiedy . Pracuje tu już długo i nie przypominam sobie o takiej osobie . Łatwo jest siedzieć za monitorem PC i szkalowadz ludzi z zarządu czy firmę /:ale trzeba mieć jaja , żeby coś zmienić w swoim życiu . Przemysl to ty czy inni którzy wypisują te głupoty , firma jest dobra i godna polecenia . Problemy są jak wszędzie , ale pracować trzeba .

Ha ha ha tyle w temacie

@Były pracownik

Zapewne tyle samo miałeś do powiedzenia w trakcie zatrudnienia, dlatego właśnie już nie jesteś pracownikiem.

Ale kto, ale co?
@Też pracownik

Mhmm, jedna osoba pisze wszystkie komentarze i jeszcze pod niektórymi wypowiedziami ponad 40 "lajków" zrobiła, tok myślenia godny tej firmy. Znam taką jedną, która gada wszystkim "10 lat tu pracuję i takie rzeczy się nigdy nie działy" - tak, tak, a świstak siedzi i zawija w te sreberka. Nie stresujcie się, co narobiliście i z kim zadarliście to wiecie najlepiej, a co ma się wydarzyć w kwestii przyszłości firmy i tak się wydarzy.

@Ale kto, ale co?

Cóż za mądre stwierdzenie, co ma się wydarzyć i tak się wydarzy ;) no łał niesamowite ;);)

xyz
@Też pracownik

A co miał ten ktoś napisać, kto następny będzie zwolniony i kiedy? Różne niespodziewane rzeczy się już wydarzyły, więc mi by nie było tak do śmiechu jak tobie. A poza tym to wracaj do roboty jak wciąż pracujesz w firmie, a nie siedzisz tutaj i odpisujesz każdemu z osobna.

Cosik
@Pracownik

Mam Ci podać imiona i nazwiska? No chyba sobie robisz jaja :) każde odejście z tej firmy było z pewnością dla każdej osoby najlepsza i najbardziej pozytywna życiową zmiana. Wiec dlaczego piszeaż o braku zmian w życiu? ;)

@Cosik

A to bardzo ciekawe dlaczego ludzie tam pracują po naście lat a tylko Ci ktorzy zagościli na chwile wyrażają swoje negatywne opinie. Bardzo ciekawe ile Ty tam pracowałeś I dlaczego zostałeś zwolniony , bo nie sądzę że za rzetelna pracę. Żal mi takich ludzi jak Ty.

Cosik
@Też pracownik

Dobrych pracowników się nie zwalnia, są mądrzy i opuszczają mury tej beznadziejnej firmy sami????

Ktosik cosik

True True trUE

Były Beduin

Panie gdzie piękny wiersz prawdy?

Tak23Nie

Marta

Naprawdę bardzo doceniam Twoją kreatywność, ale jest wiele innych miejsc, gdzie mógłbyś pochwalić się swoją twórczością. Tymczasem jest to wątek, w którym skupiamy się jedynie na opiniowaniu warunków pracy w firmie Scandagra Polska. Byłeś tam kiedykolwiek zatrudniony? Jeśli tak, to proszę, żebyś w sposób normalny wyraził swoje zdanie o tym pracodawcy.

Szczeciński produkt
@Marta

Droga Marto! Ile trzeba mieć żalu, ile trzeba było przyjąć gorzkich słów aby napisać owy utwór. Pomyślała?

@Szczeciński produkt

Wierz mi, staram się zrozumieć motywację powyższego wpisu, ale niestety - jest to bardzo trudne. Tutaj użytkownicy powinni opisywać warunki zatrudnienia w Scandagra Polska, a nie przedstawiać Nam swój talent poetycki. A Ty sam pracujesz w tejże firmie?

Pan Mazak

Marta gdzie jesteś?wyjdź z pod biura ????

Tak12Nie

Tak16Nie

Po owocach ich poznacie

Nie wiem o co tu do końca chodzi, ale w tej firmie byli ludzie bez winy, co w nich "kamieniami" rzucano, to się zgadza. I już ich nie ma...

Kicki
@Po owocach ich poznacie

Byli to prawda,ale to jest czas przeszły, wtedy było na prawdę dobrze, teraz nie ma tam dobrych ludzi

Zainteresowany

Marta, nie wcinaj się w wypowiedzi, chyba tylko Ty nie łapiesz podtekstów, inni czytają między wierszami i swoje wiedzą.Pozdro. Moje sugestie dla Scandagra Polska Sp. z o.o: Warto zrobić porządki

Tak27Nie

@Zainteresowany

@Zainteresowany Nie możesz zabronić mi udzielania się na forum. Jestem tu bowiem po to, by pomagać Wam w uzupełnieniu swojej wiedzy na temat pracodawcy, jakim jest firma Scandagra Polska. Twój poprzedni wpis mało wnosi do dyskusji, a zatem proszę, abyś go nieco rozwinął. Jaką posadę zajmujesz w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Profesor ciekawski
@Marta

Marta najpierw wyskakuje z ochroną danych osobowych, a następnie każdego wypytuje o stanowisko w firmie. A stanowisko dużo może powiedzieć o człowieku, że tak to ujmę. Czasem mam wrażenie, że Marta ma inne imię na "M" i pracuje w Scandagrze, ale pewnie mi się tylko wydaje, hihi.

Zostaw opinię o Scandagra Polska Sp. z o.o - Osielsko

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie