Opinie o GFL Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GFL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GFL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GFL Sp. z o.o. w Błonie

Agent

Nie polecam. W chłodni pracują sami twardziele. Kupa roboty , zimno , mała kasa i ciągły brak personelu. Podziwiam tych gości. Są jak wojownicy w krainie lodu, może to (usunięte przez administratora)dajacie się firmie za grosze ;) Odradzam , nie trać czasu.

@ooo

Istnieje ekwiwalent za pranie. Odzież podlega również wymianie.

Czy w GFL Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Osobna przestrzeń dotyczy raczej stanowisk samodzielnych. Tam gdzie jest zespół, przestrzeń jest wspólna. Nie ma tu znaczenia staż pracy. Takich przestrzeni w naszej firmie jest bardzo mało, ze względu na specyfikę naszej pracy. Wszystko opiera się na zespole

Adela Nowy wpis

Cześć. Właśnie widziałam w jednej z ofert, że w magazynie jest od 0 do 15 stopni. Partner jeszcze w takich warunkach nie pracował, myślę ze może by się przestawił, zwłaszcza, że o ubraniu roboczym pisaliście. Ale czy jest coś jeszcze na co lepiej zwrócić uwagę nim się zgłosi?

Agent

@Agent

No jak chłodnia to wiadomo, że jest zimno. Ale chyba firma zapewnia jakąś odzież roboczą do pracy w takich warunkach. Czy zapewniają kurtki, czapki, rękawice firmowe, czy pracownik sam musi sobie załatwić takie ochronne ubrania?

Tak, specjalizujemy się w chłodniach więc od początku wiadomo, że temperatura jest ok. 4 st.C. Odzież zapewniona od stóp do głowy od firmy

ooo Nowy wpis

ooo to super a jakie są warunki odnośnie przyznawania tej odzieży produkcyjnym i tak dalej? mam na myśli jakiś dodatek do prania i ogólnie co jaki czas zmieniają ją na nową? U mnie a zakładzie trzeba było zawsze zwrócić te starą na podmianę, tu też tak jest?

Pracownik Nowy wpis
@ooo

Istnieje ekwiwalent za pranie. Odzież podlega również wymianie.

Błoniak Nowy wpis

Ciągłe szukanie palet , 3/4 ekipy to ..... reszta jest ok . Brak ludzi do pracy , stawki jak na chłodnie bardzo małe . Większość ekipy pracuje tam z przyzwyczajenia .Zimą przy otwartych rampach dramat . Jest też magazyn z sałatkami z ekipą +50 i dziwny klimat - napieprzają jeden na drugiego . Socjal bardzo słaby . Trafiłem do firmy produkcyjnej gdzie firmie GFL brakuje jeszcze podejścia do ludzi no i kasa nie ma co porównywać . Praca w GFL w skali 1/10 _2+

Mapet

Zapraszają na rozmowę pracy później mówią zamale doświadczenie bo trzeba mieć miejsce dla tych (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GFL Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Administracji Sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Wojowników groszami się tu wynagradza? Przynajmniej tak teraz niedawno napisano. Ciekawi mnie zestawienie tego z aktualnymi zarobkami w biurze. jeszcze w tamtym roku ktoś pytał o pracę przy spedycji, teraz budowlańca może kogoś szukać? a nawet jeśli tak to jak płacą spedytorom?

Josef

Nie polecam firmy . Jeździsz wózkiem 12 H w chłodni . Przyjeżdżasz do domu i telepie Cię z zimna przez 2 H . Cały czas poszukują pracowników na magazyn . Zimno , małe zarobki ,atmosfera znośna . Jeżeli szukasz rozwoju to nie w tej firmie . Josef

@Josef

Tam z chłodnią wszystko w porządku jakby nie patrzeć? Masz jakieś przerwy w miedzy czasie ze względu na warunki w których pracujesz? i co ze strojem roboczym? Sam sobie zapewniasz czy jednak firma się angażuje?

Czy w GFL Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Witam, o których działach może być mowa? czy przede wszystkim jest to koniecznością? Czy gdyby ktoś preferował wydzieloną inną przestrzeń do swojej pracy to mógłby sobie na to pozwolić?

Są stanowiska samodzielne, które mają możliwość pracy w wydzielonej przestrzeni, ale jednak nasza praca to głównie praca zespołowa i zespoły siedzą razem na open space. Proszę wierzyć, ze w tej branży jest to ogromny plus.

@Karolina

Cześć, można poznać szczegóły odnośnie tych stanowisk, przy których istnieje możliwość na prace w osobnej przestrzeni? są to opcje dla osób poczatkujących czy tylko specjaliści maja te możliwość?

Z czystym sumieniem polecam firmę, bardzo dobry kontakt z dyrektorem HR, rzeczowe informacje, feedback po rozmowie rekrutacyjnej co w kulturze polskiej jest jeszcze mało znane. Rozmowa z docelowymi przełożonymi również pozytywnie.

Alutka
@Kandydat

O, no to fajnie się czyta takie wpisy. Feedback, to tylko informacja o wynikach, czy kilka słów o tym, co poszło źle, a co dobrze? To miał, czy rozmowa telefoniczna? I jak rozumiem, rekrutacja to dwie rozmowy, tak? A czym różni się każda z nich? Inne pytania padają u dyrektora, a inne u przełożonego?

Biały Man

Wykonując pracę u podwykonawców dla tej firmy trzeba się liczyć z brakiem odpowadzania składek do ZUS oczywiście nie u wszystkich ( pracodawców)oszukiwaniem na wypłatach przez pracodawcę jeden z pracowników otrzymał paczkę na święta Bożego Narodzenia ,2 kg mandarynek za osiem złotych,a tak ogólnie po za tym robota ok

@Biały Man

Napiszesz coś więcej o tym oszukiwaniu na wypłatach? O ile mniej końcowo wyszła? Czy jak zgłosi się firmie ze cos jest nie tak, to wyrównują różnice? To spoko, że praca ok, a trzeba zostawać czasem po godzinach?

Larysa
@Biały Man

To co z tym ZUSem w końcu? Napisane to zostało dla mnie niezbyt jasno. O jakie składki chodzi? pod jakimi warunkami? Jak to ma się do zawieranej umowy? Rozwienice to?

Czy na magazynie można dobrze zarobić? Przyjąłbym się jako operator wózka widłowego chętnie. Piszą o systemie zmianowym, coś jeszcze powinienem wiedzieć o pracy? Jak ludzie, kontakt z przełożonymi? Ponoć mają bogaty program socjalny, dopłaty do posiłków itp. Jak to wygląda dokładnie?

Czy w GFL Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jak najbardziej, zatrudnienie obcokrajowców nie jest nam obce :) komunikatywny polski jest jednak bardzo istotny w tym przypadku, ze względu na polskojęzyczną większość zespołu.

Tosia

Na pracuj.pl oznaczyli możliwość pracy zdalnej przy ofercie dla spedytora, w jakim trybie się dokładnie to odbywa? Są ustalone limity? Dla mnie im więcej takich dni tym lepiej. Zależy mi też teraz bardzo na dobrej atmosferze w firmie, jak oceniacie? I jakie są godziny pracy w biurze? Będę wdzięczna za wskazówki :)

@Tosia

Godziny pracy to 8:00-16:00. Co do pracy zdalnej, oprócz regulowanych KP 24 dni w roku, wewnętrzny regulamin GFL pozwala na 1 dzień pracy zdalnej tygodniowo.

Przewoźnicy i kierowcy zamiast narzekać że są obciążone za przewrócony towar bo giną im ,, tyczki " zabezpieczające powinni kupić od pana z pomarańczowego Mana,posiada sześć w garażu na stanie za ile kwestia dogadania chyba????

Paulinka

Strasznie kradną w tej firmie tyczki zabezpieczające ładunek korki od ,paliwa na placu ,drukarki ochrona się tym nieiteresuje a kierowców później obciążają kierowca mi opowiadał że w zeszłym roku w Niepruszewie oficjalnie wiadomo że kierowca z pomarańczowego MAN ma ich sześć w garażu i nimi handluje jakiś pan Kazimierz bo słyszałam rozmowę kierowcy powinni mu chyba kocuwe spuścić bo co chwilę słyszę że komuś coś zginęło a wszyscy wiedzą że to o bo się chodzi jeszcze i ty chwali!

@Paulinka

Pani Paulino, takie sytuacje bardzo prosimy zgłaszać do nas bezpośrednio, najlepiej telefonicznie na dział transportu lub mailowo na adres info@gfl.com.pl. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie wdrożyć konkretne działania.

Bronek PL

UWAGA Spedycja GFL Sp. z o.o. Zdunowo załadunki w BG Sofia DIMEX i rozładunek PL Słomniki NIE płacą za dodatkowe koszty przewoźnikom. Zlecenie transportu uzgodnione telefonicznie 1:1 towar dostarczony zgodnie z ustaleniami. Po rozładunku w Słomnikach jest całościowy zwrot == towar złej jakości. Spedytor ma (usunięte przez administratora) na przewoźnika i każe rozładować Mysłowice = 100 km lub Grójec = 220 km zapytany o dodatkowe koszty oświadcza, że nie ma na to zgody i nie interesuje go to. Po otrzymaniu zlecenia traktują przewoźnika jak by to był ich prywatny pojazd do prowadzenia. z tego co wiem to nie ja pierwszy. Nie dajcie się oszukać.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie GFL Sp. z o.o. na Operator Wózka Widłowego? 18 grudnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Niezależnie od stanowiska, wynagrodzenia wypłacane jest w cyklach comiesiecznych.

Jaki jest styl zarządzania w GFL Sp. z o.o.?

W mojej ocenie taki jaki powinien być - oparty na ludziach. Pracownicy mają swobodę i decyzyjność, wiedzą co mają robić i co ważne mają zaufanie kierownictwa i zarządu. Struktura nie jest zbyt rozbudowana, co ułatwia pracę.

Urszula
@Karolina

Co to znaczy, że struktura nie jest zbyt rozbudowana? Domyślam się, o co może chodzić, ale nie jestem pewna. Wyjaśnij, jak to nie problem.

@Urszula

Zarząd - kierownictwo - pracownik. Więc ścieżka decyzyjna jest szybka, nawet jeśli sprawa potrzebuje decyzji Zarządu.

Barbara
@Karolina

Czyli kontakt z kierownikiem jest dobry? W sensie czy jest on przychylny pracownikowi czy jednak raczej trzeba się podporządkowywać?

@Barbara

Osobiście nigdy nie miała problemu z dogadaniem się z przełożonym swoim bezpośrednim czy przełożonym mojego przełożonego. Obecnie moim przełożonym jest Dyrektor Sprzedaży, który traktuje pracowników jak zespół, nigdy nie odczułam żeby ktoś był ważniejszy, a ktoś inny mniej ważny. Wszyscy gramy do tej samej bramki i wszyscy pracujemy na wynik całego zespołu jak i firmy.

@Karolina

Obecnie? Czyli ktoś inny był nim wcześniej? Jeśli o przełożonych tu mowa kiedyś była wzmianka o awansach. Stanowisko dyrektorskie jest najwyższym z możliwych a czy biorą na nie kandydatów z zewnątrz czy jednak wszystko tu zamyka się w awansach?

@Grażyna

Po powrocie z macierzyńskiego zmieniłam dział, dlatego zmienił mi się przełożony. Pierwszymi osobami, które są brane pod uwagę są obecni pracownicy, dopiero potem organizowana jest rekrutacja zewnętrzna.

Czy Green Factory Logistics Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Tak, zapewnia.

Gabriela
@Marek

A czy można spodziewać się jeszcze jakichś innych benefitów w Green Factory? Jakich? Czy są one bezpłatne czy płatne? Czy obowiązują każdego, od pierwszych dni zatrudnienia w firmie, czy może dopiero po np. okresie próbnym?

HR

Tak, zapewniamy naszym pracownikom karty Multisport oraz opiekę medyczną w Enel Med, ubezpieczeni na życie Uniqa, karty świąteczne Sodexo i dopłaty do posiłków. Obserwujemy trendy rynkowe i staramy się odpowiadać na potrzeby zgłaszane przez pracowników.

Była

Jak se pobiegasz wokoło magazynu to będziesz mial maxi sport

@HR

A czy dodatek paliwowy jest możliwy jak ktoś ma daleko do miejsca pracy ?

@Marek

Czyli tak naprawdę nie jest możliwy i dlatego to pytanie zostało tak po prostu przemilczane? a jak daleko masz, że spytałeś? Swoją drogą widzę że te benefity wyżej wymienione to sprzed 2 lat są... coś do teraz zdążyli dorzucić ciekawego, wie ktoś?

@Grażyna

Na ten moment nie mamy dodatku paliwowego. Natomiast co do aktualnych benefitów to lista jest następująca: ubezpieczenie grupowe UNIQA, opiekę medyczną ENEL MED, karta Multisport, karta lunchowa Sodexo

@Karolina

Bardzo dziękuję. Co do dodatku to któryś z pracowników już wychodził z inicjatywą odnośnie wprowadzenia? Ile osób dojeżdża z daleka, jeśli sporo to czy nie brano pod uwagę firmowego transportu?

@Grażyna

Nie było takiej inicjatywy. Natomiast co do transportu firmowego, z uwagi na różne kierunki zamieszkania naszych pracowników oraz różne godziny rozpoczęcia pracy nie jest możliwe zorganizowanie takiego transportu.

PM

Witam chciałbym zapytać jak wyglada praca jako przewoźnik w firmie GFL. Pozdrawiam

Zuzanna

Szukam informacji o pracy jako Pracownik Magazynu. Mają aktualne ogłoszenie, ale nie podają pensji. Wiecie jaka jest kasa? I czy jest też opcja pracy w weekend?

@Zuzanna

Jak najbardziej praca w weekend jest możliwa. Najlepiej jakbyś wysłała CV lub zapytanie na adres praca@gfl.com.pl, skontaktuje się nasza koleżanka z HR i wszystko opowie. Nie praktykujemy podawania kwestii finansowych w ogłoszeniu o prace, wolimy porozmawiać na ten temat :)

Zostaw merytoryczną opinię o GFL Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GFL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GFL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GFL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GFL Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zdunowo 48
    09-142 Błonie