Opinie o GFL Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GFL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GFL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GFL Sp. z o.o. w Błonie

Jakie wartości są cenione w Green Factory Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Z mojego punktu widzenia jest to ciągła szansa rozwoju. Zaczynałam w firmie pracę jako asystent spedytora międzynarodowego, obecnie jestem koordynatorem projektów, zarówno marketingowych jak i sprzedażowych. Pracuje z profesjonalistami, ale to również osoby które doceniają wysiłek i zaangażowanie w pracę.

@Karolina

Jeśli chodzi o to przejście między stanowiskami to zawsze taka ścieżka jest czy na jakie jeszcze można ewentualnie z tego asystenta awansować? Ile średnio to trwa?

@Grażyna

Ścieżki są różne. Zależy od pracownika i jego zaangażowania. W moim przypadku nie było to standardowe ale mamy wiele przykładów dyspozytorów którzy są obecnie kierownikami czy operatorów wózków widłowych którzy również pełnią kierownicze funkcje. Firma daje dużo możliwości ale też trzeba chcieć i pokazać swoje kompetencje.

Urszula
@Karolina

I ile osób tak mniej więcej ma szanse na awans, często są? Chciałabym po prostu wiedzieć, czy to jest realne, czy raczej tak, że to kwestia dwóch osób raz na kilka lat. I w ogóle czy preferują rekrutację z wewnątrz czy zewnątrz?

@Urszula

To wszystko zależy. Jeśli do potrzebnej roli nie udaje się znaleźć odpowiedniej osoby wewnątrz firmy lub jest to wysoko specjalistyczne stanowisko, wtedy rekrutacja jest zewnętrzna. Warto pamiętać, ze GFL to nie jest wielka korporacja, ale struktura organizacyjna jest bardzo dobrze uporządkowana.

Michał Urban

Pracuję w firmie od sierpnia 2020 jako inspektor bhp. Prowadzę szkolenia i rozmawiam z ludźmi, nigdy nie usłyszałem negatywnych komentarzy - wręcz przeciwnie (nie wiem jak było wcześniej, ale czytając poniższe opinie jestem w szoku). Wydaje mi się, że większość mija się z prawdą - na pewno ze stanem obecnym. Fakt odkąd przyszedłem dużo kierowników się zmieniło- być może to jest ta zmiana, która była konieczna. Atmosfera wśród pracowników śmiem powiedzieć niemal wzorowa, na tle mojego doświadczenia w innych firmach. Dział Hr należycie dba o pracowników. Wszelkie zgłoszenia do zarządu z mojej strony nigdy nie były lekceważone, choć było ich naprawdę nie wiele, gdyż poziom bhp stoi na wysokim poziomie. Pracownicy adm-biurowi, magazynierzy mają wszystkie udogodnienia jakie ja sobie obecnie mogę wyobrazić.- M.in dobrze wyposażoną stołówkę z porządną darmową kawę z expressu, lodówkę z produktami do degustacji. Magazynierzy karty lanchowe na darmowe posiłki. Multisport, ubezpieczenia grupowe, konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin. Imprezy integracyjne. Nikt nikogo nie pośpiesza. Warto przekonać się samemu. Ja osobiście polecam i mam nadzieje, że zdania nie zmienię :-)

Edyta
@Michał Urban

Co to za konkursy? Lubię takie akcje, opowiedz coś więcej o tym, na jakich to zasadach się odbywa :D

@Edyta

Konkursy plastyczne dla dzieci pracowników, również dla pracowników. Także sportowe - jednym z nich był tzw "rozrusznik", ile minut pracownik wybiegał, wyjeździł itp, tyle złotówek przeznaczała firma na cel charytatywny. Cyklicznie są organizowane konkursy, osobiście uczestniczę w tym procesie :)

@Michał Urban

@Michał Urban Dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że nasze działania mające na celu tworzenie przyjaznego dla Pracowników miejsca pracy przynoszą efekty, bo nam bardzo zależy na ludziach.

@Karolina

Genialne, motywacja pewnie rośnie dzięki temu. ;) Ciekawa jestem ile tutaj rekordzista uzbierał za jednym zamachem?

@Grażyna

Mamy szalonych rowerzystów, którzy wykręcili 3-4 godziny :)

@Michał Urban

Witam a czy jakieś dodatki na paliwo od pracodawcy są możliwe?

Czy pracownicy w Green Factory Logistics Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Szczerze uważam, że nie ma z tym problemów. Mimo, że jest to duża firma i tyle indywidualności to kwestia dogadywania się jest naprawdę na poziomie jak należy. Pozdrawiam.

Uważam, że tak. Po kilku latach pracy, myślę że GFL działa zespołowo, czy to w obrębie jednego działu czy międzydziałowo. Konflikty, jak wszędzie gdzie pracują ludzie, były, są i będą, ale odnoszę wrażenie że u nas jest dobrze wypracowany system rozwiązywania konfliktów. Szefowie zespołów z mojego punktu widzenia dobrze współpracują z pracownikami.

Joanna

W moim odczuciu - zawsze :) Atmosfera jest fajna i jak to bywa między ludźmi - wszystko zależy od nas. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiona/y do innych to nić porozumienia znajdzie się nawet w trudnych chwilach. Nie koloryzuję - bywa nerwowo, ale też nie pracujemy w bibliotece ;)

@Joanna

Fajnie, że potraficie się dogadać i że ogólnie atmosfera jest okej :) A czy jakieś integracje macie w firmie? :D

@Gabriela

Są integracje. Bywają ogólno-firmowe, najczęściej działowe i międzydziałowe. Plus organizowanie są wydarzenia typu wspólne biegi, gry zespołowe. Trochę się dzieje, zależy od chęci pracowników

@Karolina

No to fajnie, widac że firma się stara. Mam jeszcze pytanko czy macie jakies benefity w pracy?

@Gabriela

@Gabriela Stale pracujemy nad propozycją benefitową dla Pracowników, aby była ona atrakcyjna i odpowiadała na ich potrzeby. Obecnie dostępne są następujące benefity: opieka medyczna w Enel Med, ubezpieczenie wypadkowe w Uniqa, dopłata do kart Multisport, dwa razy do roku karty świąteczne Sodexo, dopłata do posiłków w ramach kart Lunchpass Sodexo, bezpłatna nauka języków obcych na platformie eTutor, program płatnej rekomendacji w procesach rekrutacyjnych, refundacja kursów na operatora wózków widłowych, bezpłatne szkolenia specjalistyczne uzasadnione potrzebami biznesowymi. Wróciliśmy też do organizacji imprez integracyjnych, które były wstrzymane w okresie pandemii. Organizujemy też konkursy z nagrodami dla Pracowników i ich dzieci.

@HR

Super. Bardzo dużo benefitów. Jeszcze spytam o umowy. Jakbym się chciał przyjąć to od razu dostane na czas określony? Czy muszę przepracować trochę na zleceniu?

@Kazimierz

@Kazimierz Zależy nam, żeby nasi Pracownicy mieli zapewnione poczucie bezpieczeństwa w zatrudnieniu, dlatego co do zasady zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Pierwsza umowa jest zwykle na czas określony. Rzadko stosujemy przy zatrudnieniu umowy zlecenia i wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

iks

Umowa o pracę

Edyta
@HR

Ile dopłacają do karty Multisport? :-)

Jerzy

Firma jest dobra ale dla tych którzy chcą pracować i nie boją się pracy!

Asdfg
@Jerzy

Chyba ten komentarz pisał jakiś kierownik, który boi się, że niedługo nie bedzie kim robić. Niestety to kłamstwo. Nie ma żadnego premiowania dla tych lepszych, wszyscy są liczeni do jednego wora i dostają tak samą kasę. Za to bardzo łatwo przychodzi górze karanie pracowników.

@Asdfg

sam sobie zaprzeczasz, może i do jednego worka ale premia wyliczana jest dla wszystkich :) nie które działy pewnie nie mają premii indywidualnej tylko działową. Pozdrawiam.

Grażyna

Czyli Ty to masz indywidualną, tak? Jak wygląda?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GFL Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Administracji Sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy Green Factory Logistics Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

HR

Oprócz programów rozwojowych podnoszących kompetencje pracowników jak np. akademia menedżera skierowana do kadry menedżerskiej, nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i konferencjach branżowych. Mamy też program wewnętrznych awansów, z którego wywodzi się większość naszej kadry menedżerskiej. Prowadzone są projekty rekrutacji wewnętrznej, w ramach których pracownicy mają możliwość zmiany działu. Dajemy również naszym pracownikom dostęp do bezpłatnej nauki języków: angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor. Obecnie jesteśmy w trakcie planowania działań rozwojowych na kolejny rok.

Xxx

Nie :) chyba że sam za nie zapłacisz

@Xxx

Czemu tak piszesz, skoro wyżej jest rzetelnie opisane co oferują i chyba z tego co widzę te szkolenia podnoszą jakoś kwalifikacje? Chyba, że masz na myśli to, jak ktoś wymyśli dla siebie jakieś indywidualne szkolenie, które nie wchodziło w zaplanowany zakres firmy? To wtedy się nie dołożą?

KZ
@Grażyna

Dołożą. Firma jest otwarta na rozwój pracowników. Jest szeroki program szkoleń związany z usługami, kursy językowe oraz szkolenia/warsztaty związane z dobrostanem pracowników, ale poza tym zarówno Zarząd jak i dział HR wspiera pracownika indywidualnie, oczywiście pod warunkiem, że jest to związane z firmą. GFL było i jest firmą przyjazną pracownikowi, ale dużo zależy od pracownika i jego podejścia do wykonywanej pracy.

@Xxx

Mi zostało sfinansowane szkolenie specjalistyczne z zakresu potrzebnego do pracy, a które nie wchodziło w program szkoleń. Myślę, że warto rozmawiać z przełożonymi.

@Karolina

A czego dotyczyło jeśli można wiedzieć?

z obszaru CSR

Nick123

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownictwo mało profesjonalne, zatrudniają głównie ludzi po znajomości. Zwalniają osoby po kilku latach pracy, tylko po to by wkręcić kogoś „swojego”. Dużo pracy, coraz więcej obowiązków a pensja minimalnie wyższa od najniższej krajowej. Brak szacunku dla drugiego człowieka. Jeśli szukasz firmy, gdzie się rozwiniesz i będziesz miał możliwość awansu/podwyżki - to nie tutaj :) szkoda czasu na pracę w tym miejscu.

@Nick123

Na takiem kumoterstwie daleko się nie zajedzie bo w pracy głównie liczą się kwalifikacje i doświadczenie. Ci zatrudnieni po znajomości też mają najniższa krajową, czy dostają więcej?

@Kazimierz

Jak widać tutaj doświadczenie nie ma dla nich żadnego znaczenia :) nie ważne, że pracujesz tam kilka lat, potrafisz robić wszystko - lepiej kogoś takiego zwolnić i zatrudnić osobę, która nic nie ogarnia ale jest przyjacielem/rodziną kierownictwa ;) Co do pensji - nie wiem. Nikt Ci prawdy nie powie, że ma więcej kasy..

@Nick123

A czy zwolnili kogoś 'za nic'? Trzeba należycie wykonywać swoją pracę.

Nick123

Oczywiscie ze zwolnili kogoś „za nic” :) I to nie jedną osobę ;) Ta firma to jedna wielka porażka.

Ktoś
@Nick123

Dużo osób pracuje tam od paru lat więc chyba nie jest tak źle.

@Ktoś

Tylko że ci wieloletni pracownicy zawalniają się jeden za drugim. Jeszcze nigdy w historii firmy nie było tylu odejść długoletnich pracowników co w przeciągu ubiegłego roku. Zatrudniani są nowi, mało kompetentni. Idealnym przykładem jest dział HR, na miejsce jednej ogarnietej osoby zatrudniono dwie nowe o których szkoda pisać...

Dobrym tego przykładem jest zwolnienie Kierownika magazynu w Błoniu, wieloletniego pracownika, który budował tę firmę. Został zwolniony na rzecz zatrudnienia koleżanki pana TŻ. Koleżaneczka krótko po rozpoczęciu pracy, zaczęła zatrudniać za pośrednictwem p. TŻ swoją rodzinę. Wszyscy o tym wiedzą, tylko nikt o tym głośno nie mówi. Władza przez co poniektórych w tej firmie jest źle wykorzystywana... ????

HR

@Nick Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie komentarzy. Nam podobnie jak Tobie zależy na dobru pracowników i firmy. Rozumiemy, że poprzednia osoba z działu HR cieszyła się Twoim uznaniem i sympatią. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, aby ustalić które nasze działania w Twojej opinii wymagają zmiany, bo tylko w ten sposób możemy usprawnić nasze działania w przyszłości.

KGC

Jestem Pracownikiem GFL, Za chwile pęknie 10 Lat. Samo to o czymś świadczy. Polecam firmę przede wszystkim ze względu na fajną atmosferę i ludzi, a przy tym dużo możliwości rozwoju. itd. Praca w Logistyce nie należy do łatwych i nie zawsze jest kolorowo jednak jest to element tej pracy, zawsze coś się dzieje co jak dla mnie to tylko plus.

KZ

Z czystym sumieniem polecam GFL jako miejsce pracy. Jestem wieloletnim pracownikiem i doświadczyłam rozwoju firmy. Przed i w czasie urlopu macierzyńskiego zostałam potraktowana tak jakbym była częścią fajnej rodziny, co większość pracodawców raczej by wykorzystała w inny sposób. W odpowiedzi na kilka opinii poniżej: Atmosfera w pracy jest pozytywna. Pamiętajmy że na atmosferę również pracują pracownicy. Osobiście idę do pracy z uśmiechem. Organizowane są różne wydarzenia żeby pomimo trudnych czasów covidowych jakoś zintegrować zespół. Targety są, jak wszędzie. Przecież to część pracy. Zwolnienia nigdy nie następują bez powodu. Jeśli GFL komuś podziękowało za współpracę, to znaczy ze miało powód. Osobiście nie doświadczyłam i nie znam sytuacji zwalniania ludzi kompetentnych po to by zatrudnić "swoich"

Były

Jeśli zechcą zwolnią cię 2 tygodnie przed świętami bez podania powodu. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś też tak tych pseudo kierowniczków i kierowniczki potraktuje w taki sposób.

HR

Ze względu na pandemię pierwszy etap rekrutacji to rozmowa telefoniczna lub w aplikacji Teams.

Trewor

Tydzień bez zwolnienia kogoś jest tygodniem straconym. Szkoda tylko że na miejsce tych co coś potrafili przyjmowane są łamagi. Dziwni ludzie siedzą tu na stołkach.

@Trewor

Dziwni ludzie? To delikatnie mówiąc.

@Trewor

Mam rozumieć, że w Green Factory co tydzień ktoś jest zwalniany? A z jakiego powodu? Kto może być spokojny o swoje stanowisko pracy?

Dostałem ofertę pracy w dziale finansowym. Jakie są opinie? Czy warto tu przyjść do pracy, czy lepiej zostać w Warszawie?

Justyna

Widzę, że Green Factory prowadzi obecnie kilka rekrutacji (jeżeli ktoś również szuka pracy). Mnie interesuje stanowisko przedstawiciela handlowego- liczę na to, że ktoś pracujący na tym stanowisku opisze mi zakres obowiązków oraz poda realne możliwości zarobkowe.

Czarek

Ludzie znający się na swojej pracy i zaangażowani w to co robią mają świadomość, że pracują w dobrej firmie!!

Tymoteusz

Dobra firma to wymagająca firma więc nie dziwią mnie te narzekania. Zawsze można zmienić pracę!

@Tymoteusz

A w czym firma jest taka DOBRA?????

Kazimierz

Ja też chciałbym dowiedzieć się pod jakim względem firma jest wymagająca. Czy chodzi o wysokość targetów do zrobienia i wpływ ich na uzyskanie premii? Chętnie o tym przeczytam.

Info
@Tymoteusz

Ta firma jest wymagająca tylko w zakresie przyspawania d. do stołka. W całej reszcie nie ma żadnych wymagań. Paniusie z PKP i innych firm pościągane bo pewnie tam nie dawały sobie rady... Tu wyfiokowały się na wielkie "menedżerki". :)))

@Tymoteusz

Jeśli twoim zdaniem tyle złych opinii świadczy o tym, że firma jest super to gratuluję ci inteligencji i nie zazdroszczę.

mixx

Pracował ktoś jako magazynier, pakowacz w Błoniu jako osoba zatrudniona przez agencje pracy Gi group i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zrezygnowany

Panie w firmie mają czas na wszystko tylko nie na prace będąc w firmie pierwszy raz czekać było trzeba godzinę aż pani wypali papierosa i dopije kawę logistyka dzwoni że towar pilnie potrzebny a w firmie rozluźnienie

Err

W tej firmie pod przykrywką wysokich standardów kryje się dziadostwo, chaos, brak kompetencji i organizacji. Chłopaki tyrają aż pot po jajach cieknie bo ludzi jest z każdym tygodniem coraz mniej. Ciekawe kiedy to wszystko pierdol..e .

Beata
@Err

Czemu ludzi jest coraz mniej? Sami się zwalniają czy są zwalniani? Chciałam też dowiedzieć się, czy są jakieś premie w Green Factory?

magazynier z przypadku

słaba atmosfera, szef wszystkich szefów Pan Tomasz Ż ma jakiś problem ze sobą ale doszukuje się go w innych . "Kierownik" ewidencji ? od czego on wgl jest? Tylu ludzi odeszło , naprawdę dobrych pracowników . Jeszcze więcej zwolnił bo nie pasowali mu do kolorów ścian . Brygadziści dobre chłopaki - jeszcze wytrzymują . Przykro

Ex magazynier

Zła atmosfera i brak szacunku dla ludzi z magazynu. Kierasy rozdają naganny jak rękawiczki z byle powodu. Za tą kasę nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o GFL Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GFL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GFL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GFL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GFL Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zdunowo 48
    09-142 Błonie