JobRun

Opinie o JobRun

Dominika

Witam, jaka jest mniej więcej stawka godzinowa, czy jest gwarantowana ilosc godzin i czy może być potrzebna książeczka sanepidowska? Młoda Para zainteresowana pracą na magazynie, niebawem do państwa się odezwę, pozdrawiam ;)

@Dominika

Dzień dobry, Przy różnych ofertach pracy, są różne wymagania i są różne stawki. Teraz jest sezon, także godzin jest dużo, często są nadgodziny. Książeczka sanepidowska nigdzie nie jet wymagana. Zapraszamy do kontaktu 518891884, 517017884, 517362797 Czasem rekruterzy nie są w stanie odebrać, ze względu na dużą ilość rozmów. Wówczas prosimy wysłać CV lub informacje z tel do siebie na mail jobs@jobrun.eu Oddzwonimy :) Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Mirreek

Jobrun mowi jak jest. Opisuja jak wyglada praca, mieszkanie. Pomagaja zalatwic transport. Widac pomoc i zaangazowamie, co nie czesto mozna teraz spotkac. jest ok. Ja polecam!

Tomek 29
@Mirreek

Praca przy kosmetykach...jakie opinie ??

@Mirreek

Jak wyglądają mieszkania?

@Monika

Pozmieniało się u mnie niestety. Jeszcze nie pojechałam. Na początku lipca planuję.

Jaka macie opinie o zakwaterowaniach?

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd do Niemiec i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Hanna
@Wyjazd

Też szukam ogólnie pracy. Mógłbyś mi dać znać jak wyglądają tego typu wyjazdy? Na ile się jedzie przeważnie i ile mniej więcej można wyciągnąć przez ten czas?

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Patnat

Jak wyglada kwestia zakwaterowania? Jakie są warunki mieszkalne jak mniej więcej wyglądają pokoje oraz domki

Kacper

Cześć, jakieś młode osoby jadą na początku czerwca na sałatki może? @kacper.los jeżeli są takie osoby

Aga

hej mam 24 lata i też chcę wyjechać do Holandii najlepiej w tym miesiącu jeszcze czy jakaś dziewczyna byłaby chętna pojechać ze mną ? Jestem z poznania

Jeesol
@Aga

Hej, ja z przyjaciółką wyjeżdżamy z Poznania niedługo, odezwij sie na insta jessol_bby albo jessol.bby@o2.pl :)

aga
@Aga

Cześć mam pytanie wyjechałaś do Holandii? udało się ja też jestem z okolic Poznania pozdrawiam

Wiktoria

Witam wyjeżdża ktoś może na początku czerwca na sortowanie owoców i warzyw? Albo może ktoś tam już jest i napisze swoje odczucia.

Jeesol
@Wiktoria

Hej napisz do mnie na insta jessol_bby :) ja właśnie niedługo jade na sort

@Zuzia

Witam planuje wyjazd i chciałabym opinie na temat tej agencji bo przeczytałam opinie o Agencji Otto Work to się przestraszyłam. Planuję wyjechać Sama i też się boję. Opowie ktoś jak jest wyjechać z Agencji? Pozdrawiam

wercix

Czy jest potrzebne zaświadczenie i niekaralności ?

@wercix

Dzień dobry, Na wielu ofertach pracy nie jest wymagane. Natomiast czasem firma holenderska wymaga, wówczas wspominamy o tym podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Łódzkie ktoś wyjazd ? Czerwiec najlepiej

Magda
@Marta94

Odezwij się magdalenablaszczyk_75@onet.pl , też jestem z łódzkiego

@Magda

Hej napisałam do ciebie ma maila

Kamila

Witam, a czy jest możliwość podjęcia pracy tylko na miesiąc?

@Kamila

Witam, Każda firma holenderska preferuje gdy osoby pracowały jak najdłużej. Minimalny okres to zwykle 3 miesiące. Z innej strony nikt osób nie może zmusić do pracy, dlatego w praktyce wygląda to różnie. Natomiast na Pani miejscu warto zastanowić się czy wyjazd na 1 mc jest opłacalny. Koszt dojazdu do Holandii i powrót do Polski należny opłacić we własnym zakresie. Należy wziąć środki do 1-go wynagrodzenia, drobny prowiant. Ledwo co zacznie Pani pracować i zarabiać i nagle trzeba będzie zjeżdżać, Zachęcamy do kontaktu 518891884, 517017884, 517362797. CV najlepiej wysłać na jobs@jobrune.u Pozdrawiamy Zespół JobRun

Anonim007

Czy ktoś pracował przy owocach i warzywach? Jak wyglada praca? Proszę o opinie i z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam ktoś z Wielkopolskiego zdecydowany wyjechać do pracy przez tą agencje? Rozważam wyjazd pierwszy raz, może ktoś ma podobnie? priv901@wp.pl

@Paweł

Witam ja mam pytanie czy od razu się idzie do pracy w ten sam dzień czy na 2? I po jakim czasie można zjechać na Urlop? Pozdrawiam.

@Domi

Marta94 W Lipcu a Ty?

Ja myślałam o czerwcu

@Domi

Marta94 Tak jestem zainteresowana a co tam?

@@Domi

Kiedy wyjazd planujesz ? Skąd?

Hej odezwij się na maila ja w czerwcu myślałam macieek1994@o2.pl

@Nati

Witam a ja mam pytanie odnośnie konta czy mogła bym założyć konto w Holandi? A nie w Polsce. Albo jeśli by były tygodniówki to czy mogła bym otrzymać do ręki zamiast na konto? Pozdrawiam

@@Nati

Dzień dobry, Wynagrodzenia przelewane są wyłącznie na walutowy rachunek bankowy. Firmy holenderskie, dla których prowadzimy rekrutacje działają legalnie, zatrudniają legalnie i nie ma opcji, że będą wypłacały wynagrodzenia gotówką. Jeszcze 10 lat temu można było dość łatwo zażyć konto w banku w Holandii. Dziś to się zmieniło. Dużo osób z Polski i innych krajów otwierało konta bankowe, a wyjeżdżając nie zamykały ich i banki zaostrzyły procedury. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Ag Nes

Hej, chciałabym wyjechać do pracy na magazyn odzieżowy. Mam 30 lat, szukam dziewczyny w podobnym wieku, która również chce wyjechać. Mój email: bimyou@o2.pl

ewela

Mam 30 lat, szukam chętnej, zdecydowanej osoby na wspólny wyjazd, najlepiej kobiety w podobnym wieku. mail: ewelina6323@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun