JobRun

Opinie o JobRun

Barbara

Witam, Pracuje ktoś w Niemczech, w pralni? Jak warunki pracy i zakwaterowanie? Będę wdzięczna za opinię. Wszystkim życzę dużo zdrowia.

@Barbara

Dzień dobry, Na chwilę obecną wakaty w pralni są zapełnione. Zapraszamy do kontaktu z nami jeżeli chodzi o pracę w Holandii. Kontakt do nas: https://www.jobrun.pl/kontakt/ Również dużo zdrówka życzymy. Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

Chętny

Witam, ile by kosztował przejazd busem z Ciechanowa do Dronten?

@Chętny

Witam, My jesteśmy firma rekrutacyjną. To pytanie proszę zadać firmie transportowej. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół JobRun

Bart

Jak wygląda transport do Holandii?

@Bart

Dzień dobry, Transport z Polski do Holandii opłacacie Państwo we własnym zakresie. My możemy pomóc w zorganizowaniu go. Wówczas przekazujemy informację firmie transportowej z jakiej miejscowości, dokąd dokładnie, w jakim terminie powinna dana osoba być na miejscu. I na naszą prośbę firma transportowa kontaktuje się z Państwem. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół JobRun

Mikolaj Mikolajewicz

Dzien dobry jestem zainteresowany wyjazdem do pracy w Holandii. Wyjazd planuje w tym roku , czy Macie panstwo oferty pracy na listopad. Czy odbywaja sie teraz Wyjazd do pracy, chcialem sie tez do wiedziec czy po przyjedzie do Holandi biuro kieruje na kwarantanna czy na test

@Mikolaj Mikolajewicz

Dzień dobry, Tak, są oferty pracy na listopad. W niektórych firmach, osoby z Polski są poddane 10 dniowej kwarantannie, w niektórych nie ma kwarantanny lecz są testy. Prosimy o przesłanie CV na maila rekrutacja@jobrun.eu Skontaktujemy się i przedstawimy aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół JobRun

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Czy ktoś się wybiera do " sortowania paczek"??

Daro

Napisz na dariuszgorzow@interia.pl też planuje jechać.

Damian

Cześć jeśli ktoś planuje wyjechać a ma obawy może śmiało do mnie pisać na djozer@vp.pl

K.z
@Damian

Katarzynaxmarzly7#gmail.com Ale widzę że firma jest ok

Dawid

Hej ,planuje wyjechac do holandi i szukam kogos na wyjazd bo tak samemu to jakos mi sie nie usmiecha jechac ,a w dwie osoby zawsze to inaczej.Ja juz pracowalem w NL i wiem jak tam mniej wiecej jest .Mam 24 lata i własne auto ,szukam osob bezproblemowych myslacych powaznie o pracy.Piszcie na mojego emaila to mozna cos poszukac i wyjechac .dawid59.1996@wp.pl

MarianAwaria

Witam , ja z zapytaniem jak wyglądają noclegi dla pracowników hurtowni warzyw i owoców w Westland dokładnie to poeldijk ? Pytam bo to mój pierwszy do pracy za granice , nie wiem czego się spodziewać. Czy pokoje zamykane na klucz bez obaw o jakieś kradzieże ?

piter
@MarianAwaria

hej i jak tam praca na tych owocach i warzywach?zakwaterowanie?

wyjazdowicz

jest mozliwosc zakwaterwania w pojedynczym pokoju za dopłata????

@wyjazdowicz

Witam, Jeżeli chodzi o pracę w Holandii, to raczej nie ma takiej możliwości. W przypadku pracy w Niemczech, są projekty gdzie są pokoje 1-osobowe. Pozdrawiamy, zespół JobRun

wyjazdowicz
@JobRun

czy posiadaja panstwo takie oferty?

@wyjazdowicz

Jeżeli trafisz do Arcen to tam są pokoje jednoosobowe. Tylko jest wspólna toaleta i kuchnia.

rba

witam mam pytanko dotyczace zakwaterowania,ilosc osob w pokoju, koszt itp.z gory dzieki za odpowiedz

@rba

Dzień dobry, Pracodawca holenderski zwykle zapewnia zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych. Sporadycznie są pokoje 1-os lub wiecej niz 2 osoby w pokoju. Pozdrawiamy serdecznie :) Zespół JobRun

@rba

Osobiście ci powiem, że tragedii nie ma z zakwaterowaniem, przynajmniej w Arcen. Domki holenderskie są po max 4 osoby na jednym. Są dwa pokoje jednoosobowe i jeden pokój dwuosobowy. Wspólna toaleta i kuchnia z „dużym pokojem”. Lokatorzy wiadomo, zależy na kogo trafisz, ale nie ma tragedii. Ludzie są jacy są, ale naprawdę polecam.

Pojechałam z tą firmą do pracy w Arcen z koleżanką. Koleżanka zadzwoniła do agencji w środę. W niedziele miałyśmy już się tam stawić. Agencja bardzo szybko załatwia prace. Oczywiście po przyjeździe do Arcen byłyśmy zatrudnione przez holenderską agencje, która jest godna polecenia przeze mnie. Lokacja nie jest jakoś 5 gwiazdkowa, bo niestety ludzie potrafią zniszczyć dużo rzeczy i zostawić po sobie brud, ale nie są to najgorsze lokacje jakie spotkałam. Praca bardzo dobra i pewna. Gdyby nie sprawy prywatne zostałabym tam jeszcze dłuższy czas. Ogólnie bardzo polecam.

Dawid

Jedna z lepszych agencji jaka znam, a troche juz jezdze i pracuje. Dzialaja szybko, odpowiadaja jasno na pytania. Polecam!

essa

Jeśli mam 19 lat i podana jest stawka 10 euro na pewno ja otrzymam? Wiem że są wiekówki w Holandii i mam obawy, a w umowie napisane mam że stawka od 9-12 euro w wieku 21 lat.

@essa

Witam, Wszystko zależy do jakiej pracy został Pan skierowany. Ponieważ jeden pracodawca holenderski oferuje różne prace. I w jednej są wiekówki, a w drugiej nie ma (czyli stawka jest taka sama dla wszystkich, niezależnie czy dana osoba ma 18 lat czy 25). Jeżeli taki zapis jest w dokumencie, który otrzymał Pan od nas, to ten dokument jest Skierowaniem do pracy za granicą (wg. polskiego ustawodawstwa, to tzw. Umowa na skierowanie do pracy za granicą). Tu opisane są ogólne zasady oferowane przez pracodawców holenderskich. A właściwą Umowę o Pacę podpisuje Pan bezpośrednio w Holandii z pracodawcą. Pytanie, o jakiej pracy rozmawiał Pan z rekruterem. Pozdrawiamy, zespół JobRun

Czy jest możliwość zabrania ze sobą zwierzęcia trzymanego w klatce?

Dzień dobry, niestety nie ma takiej możliwości. Najlepiej jechać samemu, popracować i ewentualnie w czasie późniejszym dowieźć zwierzaczka. Pozdrawiamy :)

Lesio

Witam chce wyjechac do Holandii do pakowania owocow czy ktos moglby mi cos napisac o tej pracy jak to tam wyglada poniewaz to moj pierwszy wyjazd

Lesio

Witam chcialbym wyjechac do Holandii do pakowania owocow czy ktos mi moze wyjasnic jak tam jest i jak wszystkie formalnosci wygladaja poniewaz chce wyjechac pierwszy raz moj mail(usunięte przez administratora)

@Lesio

Dzień dobry, Proszę o przesłanie na maila biuro@jobrun.eu nr telefonu do Pana. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania dotyczące pracy przy sortowaniu, pakowaniu warzyw i owoców oraz zasad, zatrudnienia, wynagrodzeń jakie oferuje pracodawca holenderski. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół JobRun

Widzę tu sporo pozytywnych opinii. Czy ktoś pracował przy sortowaniu owoców i warzyw? Jakie są rzeczywiste miesięczne zarobki po odliczeniu kosztów mieszkania i podatków? I jak z zakwaterowaniem i warunkami w nim?

Ela

Agencja w ogóle nie warta uwagi, znam lepsze, nie ma co się tam pchać. Pozdrawiam

Pracuś
@Ela

JA MAM POZYTYWNE ODCZUCIA , panie bardzo miłe , załatwiły mi prace i wszystko było ok . Na każde pytanie udzielają odpowiedzi

Ela
@Pracuś

Jak lubisz pracować jak wół za małą kasę to takiej osobie każda agencja przypasuje;] Pozdro

Judi
@Ela

Mozesz polecić jskies agencje pracy jesteśmy parą pracowaliśmy już w Holandii 2,5 roku mój mail judyta14041@gmail.com z góry dziękuję

Norbert

Jakie agencje pani poleca

Damian
@Ela

Dlaczego twierdzisz że agencja JobRun nie jest warta uwagi? Może to było tylko pierwsze wrażenie? Chodzi o warunki płacowe, proponowane stanowisko, zakwaterowanie? Napisz proszę jakich pensji można się tu spodziewać, będę wdzięczny.

@Damian

Panie Damianie my jesteśmy firma ktora prowadzi rekrutacje dla pracodawców zagranicznych, gł w Holandii i Niemiec. My Pana przedstawiamy do danego pracodawcy, z ktorym Pan bezposrednio zawiera umowę o pracę, ktory daje Panu zakwaterowanie i Pana ubezpiecza tam w miejscu pracy. Stawki sa rozne, w zalezności na jaka ofertę pracy Pan aplikuje. W przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji :)

Ava
@Ela

Każdy pisze znam lepsze agencje ale jakie? to już nie poda. A opinie większości agencji są złe.Wiec tska opinia nie jest pomocna

@Ava

Dzień dobry, Niestety w większości jest taka tendencja, że szybo w emocjach wpisuje się krytyczne uwagi, które nie do końca są prawdziwe i obiektywne. Możemy Państwa zapewnić, że my staramy się przedstawiać oferty pracy wiarygodnie, przekazujemy informacje takie, jakie otrzymujemy od pracodawców holenderskich czy niemieckich. W obecnej sytuacji pracujemy w trybie "home office" i niestety nie możemy przywitać Państwa w biurze. To dla bezpieczeństwa każdej strony. Liczymy na zrozumienie. Pojawiły się już oferty pracy w Holandii. Są to prace przy sortowaniu owoców, warzyw lub prace w szklarniach (warzywa, owoce, tu zrywanie lub prace pielęgnacyjne), prace na halach przy szklarniowych (sortowanie i pakowanie), są także prace przy pakowaniu kwiatów doniczkowych lub np. pakowaniu tubek od kosmetyków czy pakowaniu filetów drobiowych oraz także przy sadzeniu i później zrywaniu truskawek. Niektóre prace są od zraz lecz jest także sporo prac po świętach tj. od 14 kwietnia i później. Zachęcamy do kontaktu 518891884, 517017884. Podajemy maile, na które zachęcamy pisać (podać koniecznie telefon do siebie, oddzwonimy) bo rozmów mamy dużo, wiec czasem lepiej napisać w przypadku gdy nie można się dodzwonić. Zapraszamy do kontaktu. Z pozdrowieniami, Zespół JobRun

@JobRun

Witam, Od razu mogę każdego nakreślić, że praca związania ze szklarniami i warzywami pomidory ogórki, a także pracy związane przy kwiatkch pielęgnacja i sadzenie doniczkowanie to od 9 do max 11 euro na godz więc osobiście szału nie ma gdzie większość wymagają angielski na poziomie komunikatywnym i jakieś doświadczenie itp. więc takie pracy z reguły ja omijam, radzę bardziej ukierunkować ludzi na magazyny z językiem ang lub holenderskim, o ile ktoś zna tam stawki są większe do 13/h zależy czy ma się poszczególne uprawnienia itp., a pisze to tylko dlatego, że w nl siedzę coś koło 11 lat i znam rynek pracy w większości podstawowych prac.

Bajgon
@Ela

To szukaj pracy za wielka kasę, nie robiąc wiele w Polsce. Myślisz że po miesiącu uzbierasz na nowe bmw?

Hotelehotele

Razem z chłopakiem pracujemy w hotelach w Amsterdamie. Już jakiś czas. Jest spoko. Jak nam mówiono przed wyjazdem tak tu jest. Godzin wystarczająco dużo. Po pracy można odpocząć. Domki ok. Polecamy :)

Wojtex
@Hotelehotele

Można się z Tobą skontaktować w celu zadania kilku pytań? A może opiszesz tutaj coś więcej, zwłaszcza na temat atmosfery, podejścia do pracownika i pieniędzy. Też planuję wyjechać z dziewczyną do takiej pracy, oboje mamy 25 lat. Pozdrawiam :)

Robert
@Wojtex

Poczyniliście już jakieś kroki w kierunku wyjazdu do pracy za pośrednictwem firmy JobRun? Mógłbyś podzielić się z nami, dlaczego akurat za pośrednictwem tego biura chcielibyście wyjechać? Słyszeliście przychylne opinie, czy po prostu znalezione ogłoszenie o pracę odpowiada Waszym preferencjom? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Ziomek
@Hotelehotele

A przyjmują nadal na te stanowiska houskeepingu ? Jak zakwaterowanie ? Służbowe czy hotele pracownicze ? Pozdrawiam, zastanawiam się nad wyjazdem

@Ziomek

Dzień dobry, Póki co mamy tylko pojedyncze zapotrzebowania do housekeepingu. Tu sezon raczej rozpocznie sie za około 1,5 miesiąca. Tu nie ma hoteli pracowniczych, raczej zakwaterowania w domkach. Prosimy o kontakt z nami w terminie nieco późniejszym. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Niebo

Można wiedzieć jakie są stawki? Ani w ofertach ani na forum nie ma żadnych informacji

@Niebo

Dzień dobry, Stawki każdorazowo przedstawiamy podczas bezpośredniej rozmowy. My prowadzimy rekrutację dla różnych pracodawców zagranicznych i każdy oferuje wiele stanowisk pracy, na których są rożne stawki. Każdy z nich też ma rożne dodatki oraz rożne koszty. I podając jedynie stawkę za godzinę bez dodatków i kosztów, ta informacja byłaby niewiarygodna, musielibyśmy wymieniać rożne koszty lub dodatki i ogłoszenie byłoby nie informacją o pracy lecz kalkulacją. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu :)

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun