AQUILA tektura falista

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AQUILA tektura falista

Kamil A.

Odpowiadam za ludzi na swojej zmianie i jeśli jesteś jedną z tych osób to faktycznie jest to przykre bo masz pełno możliwości żeby zadziałać w tej sprawie z takimi zarzutami w moim kierunku, ale wtedy będziesz musiał/a za swoje słowa odpowiadać pod swoim imieniem i nazwiskiem ,a nie anonimem. Zrób więc coś żeby nie zamiatać tego pod dywan jak to napisane przez Ciebie zostało. Tyle w tym temacie.

Mechanik

kacper to juz jest nudne zamiast wypisywac te bzdury za robote sie wez

Roger

Chyba nie o tym shifcie mowa hmmmmm ........

JaPracuję

A więc tak... Firmę polecam nowym pracownikom, od kiedy zmienił się kierownik zrobił się prawdziwy (usunięte przez administratora). Ale nowy kierownik docenia nowych pracowników i daje im większe stawki niż mają obecnie pracownicy z umową na stałe... A co jeszcze lepsze to Ci doświadczeni już nie mają co liczyć na podwyżkę a nowy przy każdorazowej zmianie umowy dostanie podwyżkę... Masakra i jak tu się nie dorobić z taką stawka i przy pracy po 12h... :-)

Kpina

Jak to mozliwe ze nowa osoba pracujaca na paleciarni na umowie stawke godzinowa ma 17 zl a inni pracuja po kilka lat i nie maja nawet 15 16 zl czy oni tak moga ?

czarodziej
@Kpina

Mogą, dlaczego nie...

@czarodziej

W kodeksie pracy są przesłanki opisujące taki przypadek : "Każdy pracownik, zatrudniony na podstawie umowy o pracę, ma prawo do równego traktowania w zakresie wynagrodzenia. Art. 183c Kodeksu pracy przyznaje zatrudnionym prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub pracę o jednakowej wartości."

czarodziej
@Agnieszka

Przesłanki ha ha...to by pasowało w tym przypadku...

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Aquila? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

JJ

Ja osobiście doświadczyłem 3 etapy procesu rekrutacyjnego: - pierwszy telefon - opowiadałem o sobie, dlaczego chcę zmienić pracę i dowiedziałem się troszkę o samym zakładzie, na czym miałaby polegać moja praca i jakich oczekuje wstępnych zarobków - drugi telefon (3 tygodnie po pierwszym) - dostałem proste zadanie do wykonania oraz umówiłem się na rozmowę kwalifikacyjną - spotkanie w siedzibie firmy - tak jak przy drugim telefonie otrzymałem zadanie do wykonania, przed menedżerem oraz dyrektorem handlowym opowiadałem o swoich doświadczeniach i spostrzeżeniach dotyczącej tej posady. - informacja o wyniku mojej rekrutacji - mimo zapewnień, że dostanę informację zwrotną niezależnie od rezultatu nie doszło do tego.

Konstruktor - Projektant

Przed rozmową 2 telefony - między nimi 3 tygodnie odstępu oraz zaproszenie na rozmowę jakoś po 2-3 tygodniach od tego drugiego telefonu, zadania próbne do rozwiązania (na rozmowie i w domu) oraz mowa o tym jaki to interesujący jest mój profil jako kandydata pomimo braku doświadczenia etc. Samo spotkanie w siedzibie firmy raczej miłe, dyrektor handlowy konkretny. Dostałem zapewnienie, że w przeciągu tygodnia odezwą się do mnie niezależnie od rezultatu. Oczywiście tak jak się spodziewałem - nikt nie zadzwonił.

Pytania odnośnie doświadczenia zawodowego, zaplecza umiejętności technicznych oraz oczywiście wynagrodzenia.

Jaka. ***

Witam, proszę o informację na temat przyjęć do państwa firmy na produkcję.

Jisste
@Jaka. ***

Składaj CV chopie jest idealna pora na przyjęcia do zakładu, a zarazem idealna na sprawdzenie nowych pracowników

Ktoś
@Jaka. ***

Szczerze powiem, że nie polecam, ponieważ od niedawna zarządza nowy kierownik(usunięte przez administratora) który nie ma zielonego pojęcia o tym jak powinna wyglądać produkcja. Ludzi teraz potrzebują, ponieważ już kilka osób złożyło wypowiedzenia. Nowi pracownicy którzy przychodzą, po tygodniu lub dwóch rezygnują widząc co się dzieje.

Stary Wyga

Ogólnie spoko, jak ktoś lubi tyrać za 1,8-2,0 serdecznie polecam Adam Małysz https://m.youtube.com/watch?v=EdZYgGH4JxY

@Stary Wyga

Rozumiem, że chodzi o 1800-2000 złotych? Gdzie takie stawki? Obstawiam, że magazyn Aquila.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Aquila?

KA

Po 3 latach

Wieśniak Piotrek J

Żelem widzę że jesteś bohaterem internetów szkoda że mi tego w oczy nie powiedziałeś jak jeszcze pracowałem w AQ

lubie placki

To prawda,że najlepszy technik wraca z długiej tułaczki w nasze szeregi?

Kamil A.

Jeśli to prawda to bardzo dobra wiadomość na pewno na plus bo jest naprawdę bardzo dobrym mechanikiem!

Ka cie krece
@lubie placki

Mam nadzieję że nie kucharz

lubie placki
@Ka cie krece

A który to kucharz?

Dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Agnieszka

@Max Szkoda, że nie napisałeś najważniejszego. Dlaczego nie polecasz pracy w Aquila? Atmosfera Ci nie odpowiada, czy coś innego?

UR

Co z tym utrzymaniem ruchu nie tak ? . Co się dzieje ? Coś się sknurzyło ?

Paletyzer

Bierze przykład z utrzymania nic nie robi

Bumbulator

Robot palet nie podaje

Paletyzer

Morfeuszowi strzela splicer A utrzymanie nic nie robi

Pro
@Paletyzer

Tak. Utrzymanie ma (usunięte przez administratora) jak zawsze

Gniewosz

Witam Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu ?. Jak wynagrodzenie ? Czy jest od kogo się nauczyć całego procesu ? Czy pracują kompetentni ludzie na tym dziale ?. Jak z atmosfera ?. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Zzz
@Gniewosz

Praca na ur wyglada nastepujaco: wszystkie soboty pracujace, a nawet niedziele. Pieniadze bardzo przecietne i bardzo latwo o utrate premii. Nie ma od kogo sie nauczyc calego procesu, ludzie nie sa kompetentni. Atmosfera srednia.

Migomatem
@Zzz

(usunięte przez administratora) prawda. Jak jesteś kumaty to przyjmujesz wiedzę którą mają chłopaki i się nia dzielą a trochę jej mają np. o różnych "mykach", procesie i całych układach co jak działa i co włącza następną rzecz itp. To że przesyłają im w większosci tępe strzały które klucza nie umieją utrzymać w ręce I pracują przez to tylko chwilkę bo z najmniejszą usterka nie potrafią sobie poradzić to swoją drogą bo takiego gagatka ciężko czegoś nauczyć. Pieniądze są dobre jeśli samemu się jest dobrym. Manager sam robił w utrzymaniu kiedyś więc wie co to znaczy i tych co coś ogarniają odpowiednio nagradza. Pracuje się w sobotę tylko wtedy jak ma się cały tydzień 1 zmianę. Wtedy sobota też 1 zmiana. Premie ciężko stracić chyba że się na prawdę da (usunięte przez administratora) Ale to już trzeba być glabem takim jak ten co pisał tą opinię nade mną i nie wie co się na prawdę dzieje. Ludzie są kompetentni bo jakoś to wszystko jedzie i nie ma co chwilę awarii i długich postojow bo chłopaki szybko radzą sobie z problemami. Atmosfera jest dobra jeśli samemu nie jest się pierdołą.

@Gniewosz

Witam W firmie pracuje jakas chociaz jedna osoba co zna caly proces od poczatku do konca i potrafi wyjasnic proces produkcji, elementy maszyny lub dzialanie ich i powiedziec jak wyglada dzial jakosci albo czy jest taki? Na pewno jedna osoba taka jest kierownik fabryki, ale z innych pracownikow jest taka osoba i jak jest to kto taki?

Migomatem
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) kogo nie zapytasz na produkcji to kazdy Ci opowie wszystko od A do Z.

@Migomatem

Trochę poniosło cię, delikatnie mówiąc. Większość nie zna swojej maszyny gdzie pracuje codziennie to co mogą wiedzieć o innych rzeczach? piszesz, że każdy opowie wszystko od A do Z, według mnie tylko jeden z brygadzistów produkcji byłby w stanie to zrobić (usunięte przez administratora)w poprawny sposób. Jednak jak pracowałem w Aquili to nigdy nie był odpowiednio traktowany wprost proporcjonalnie do swojej wiedzy, a inni przeciwnie. Na pewno nadal tak jest bo takie rzeczy się nie zmieniały w tej firmie. Jak ja pracowałem to była kobieta zajmująca się jakością pracowała w dziale jakości, ale kompletnie nie kompetentna osoba bez pojęcia o czymkolwiek. Migomatem możliwe, że teraz tak jest jak napisałeś, ale sądzę, że trochę przesadziłeś.

Ur
@Zzz

Święta prawda

Kumi9

W końcu wrócił ład , porządek i szybki rozładunek papieru w Skarbimierzu ! Adaś wrócił z chorobowego i wszystko jest na swoim miejscu . W żadnej Aquilli nie ściągają tak szybko papieru jak tam . Pozdrawiam Adaś .

Stabilizacja wewnętrzna
@Kumi9

Dzięki Adasiowi zmieniłem coś w swoim życiu i zaczęłem inaczej postrzegać papier , może się to wydawać śmieszne ,ale taki już jest.

Kuciak
@Kumi9

Dzięki Adasiowi jak jestem w sklepie to patrzę czy to trójka czy to piątka no tak juz mam a ludzie się rozumią i firma jest fajnie. :)

Najlepszy z najlepszych

Nieprofesjonalne podejście do kandydatów którzy chcą podjąć pracę , byłem zapewniony że dostanę odpowiedz z wynikiem rekrutacji i do tej pory cisza , nie wspomnę o tym iż byłem przed czasem spotkania,to i tak czekałem jeszcze 40 min dłużej

XYZ
@Najlepszy z najlepszych

Dokładnie, bardzo nieprofesjonalne podejście, również brak odpowiedzi z wyniku rekrutacji. Nie polecam tej firmy szanującym się osobom.

Mistrz z brodą Kamil

Zgadzam się w stu procentach jesli sobie zasłużyłeś, dzięki :)

KS

kolego chyba pomyliles osoby o jakich piszesz bo mi to pasuje do innego brygadzisty co tylko kazdego podwalal

Obserwator

Sporo ludzi na sumieniu masz czlowieku za swoje dziwne sztuczki. Jak widac biegle przegladasz opinie wiec martwi Cie twoje zachowanie, teraz jako obserwator bede czytal dalej kto opisze tutaj twoje zachowanie.

Mistrz z brodą Kamil
@Obserwator

Obserwatorze zacznę od tego, że nie znasz mnie więc skąd wiesz ile osób mam na sumieniu? Jak do tej pory to tylko dwie osoby piszące na mój temat z tego co widzę(ty jesteś trzecią osobą). Każdej osobie chętnie odpisuje bo uważam, że gdy ktoś o mnie mówi to mam prawo wypowiedzieć się na ten temat? Tym bardziej, że mam niezły ubaw czytając takie komentarze na mój temat włącznie z twoim i tym chętniej odpowiadam :) tak się składa, że czytam opinie często od jakiegoś czasu bo znajomy mi powiedział, że ktoś mnie ładnie przedstawił i nawet przyznałem rację tej osobie i uzupełniłem jego krótką opinię kiedy taki jestem :) potem kolejna opinia od jakże wiarygodnej osoby, która podpisała się 'kamilek', zostałem przez niego nieźle opisany, ale coś konkretów tam nie widać i faktów potwierdzających rzeczy, które mi zarzuca, ale jak głowa mała to może i dlatego mało się dowiedzieliśmy od tej osoby, a moja odpowiedź na jego opinie to nic innego jak IRONIA, ale jak pisałem wyżej nie znasz mnie i mogłeś tego jeszcze nie zaobserwować po moich odpowiedziach :) dlatego ci wyjaśniłem i po części ci odpowiadam bo to właśnie ty 'obserwatorze' napisałeś jako trzeci na mój temat i mało tego zdążyłeś już mnie tam ocenić i moje sztuczki :) chciałbym się dowiedzieć od ciebie co masz na myśli mówiąc o moich sztuczkach? Tylko proszę konkretnie sprecyzuj. Nie wiem jakim cudem wiesz co mnie martwi, ale chyba czytasz mi w myślach skoro jesteś przekonany, że się martwię tym. niestety, ale ta obserwacja coś nie wyszła ci :) trafnie jednak zaobserwowałeś, że przeglądam opinie i o tym już na początku pisałem. Nie mniej jednak jeśli nie masz ciekawszych rzeczy do roboty niż obserwacje wpisów na mój temat to dzięki za twoje zainteresowanie moją skromną osobą oraz czekam na kolejne twoje wypowiedzi, które na pewno ponownie mnie rozbawią jak tym razem, a to dlatego, że jesteś anonimem, nie pracujesz ze mną, nie znasz mnie i oceniasz mnie na podstawie innych anonimowych wpisów, które były tak samo zabawne jak twój, pozdrawiam i udanych obserwacji:)

Zostaw merytoryczną opinię o AQUILA tektura falista - Skarbimierz

• Jak się pracuje w AQUILA tektura falista?

Zobacz opinie na temat firmy AQUILA tektura falista tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQUILA tektura falista?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQUILA tektura falista?

Kandydaci do pracy w AQUILA tektura falista napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQUILA tektura falista