Aquila

Skarbimierz

Aquila

Opinie o Aquila

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bartolini Bartłomiej

Robota ok,koledzy też spoko,jak dla mnie kasa może być jak stary premi nie utnie. Tylko kierownicywo niewłaściwe gość nie umie rozmawiać z pracownikami robi wszystko co można podciągać pod mobbing psychiczny na przyklad teksty takie ,zaraz ja psnu przypierdole,kto spierdo... produkcję . Ucina premię z byle powodu. Facet ma szczescie że jeszcze o mobbing go jeszcze nie oskarżył.

Jakim pracodawcą jest Aquila? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Lucjab

Nie polecam, kierownik drze pałe na każdego i bluzga na lewo i prawo. Ucina premię za byle (usunięte przez administratora) i pod koniec miesiąca szuka i węszy żeby mieć powód do ucięcia premi. Koledzy spoko a magazyn gotowego wyrobu to jakieś głąby, razem z naszym brygadzistą konfidentem Grzegorzem-Wiedźminem.

bajcul
@Lucjab 13.12.2017 10:42

uciekłeś Pawełku do Poligala to po co tu skamlesz byłeś najlepszy nie zastąpiony najszybszy wszystkim obrabiałeś (usunięte przez administratora) a teraz co? płaczesz jak gówniarz chowający się w necie a za 3 miesiace bedziesz skamlał jak to cie oszukali w Poligalu

Ktoś z Was obecnie pracuje w Aquila? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Kingsajz

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami istnieje nikomu nie znana kraina zwana Skarbimierzem. Jej pejzaż tworzą głównie zakłady produkcyjne. Panuje w jednym z nich nadszyszkownik WładekKilkujadek - odpowiednik współczesnego krasnoluda, metodami władzy różniący się jednak zasadniczo od króla. WładekKilkujadek z pomocą zaufanej świty trzyma swoich "operatorów" za twarz, by przypadkiem żaden z nich nie wykrył tajemnicy Aquilsajz. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się eliksir, pozwalający krasnoludowi zyskać rozmiary nadczłowieka i zamieszkać w krainie lordów, obfitującej w rządy, żarcie i inne atrakcje. Przypadkiem alchemik Grześ samodzielnie uzyskuje Aquilsajz. Po wypiciu go przenosi się do nadludzkiego świata. Tymczasem operatorzy Kilkujadka odkrywają sekret Grzesia. Nadszyszkownik wysyła swoich brygadzistów, by doprowadzili ich do porządku, ucinając każdemu premie. Po wielu przygodach pracownicy wracają do normalnych postaci i do swoich obowiązków. Koniec.

WładekZajadek

Przez tego człowieka odechciewa się pracy w tej firmie. O ile lepsza była by praca jakby go nie było, mniej stresów i nerwów. A tak ludzie przez niego się zwalniaja i nikt nie chcę tutaj pracować. I dyrekcja się potem dziwi, że nie mogą znaleźć chętnych do pracy.

WładekNieludziak

W pełni potwierdzam i popieram opinie na temat Pana kierownika z Aquila Brzeg. Brak szacunku wobec pracownika. Zero profesjonalizmu w zarządzaniu. Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. Bluzga na lewo i prawo. Typowy człowiek któremu słoma z butów wystaje.

WładekNiejadek

Jeszcze tak nieprofesjonalnego kierownika nie spotkałem nigdzie i nigdy. Gardzi ludźmi jest bardzo wulgarny. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, żeby opisać we właściwy sposób takie zachowanie i traktowanie. Przerost formy nad treścią, graniczący z mobbingiem. Jak ktoś jest odporny i chce pracować za nie za duże pieniądze to proszę bardzo.

Spocone skrzydla lorda

Lord M. im więcej je w swoim gabinecie tym wiecej durnych pomysłów ma, a że chłop coraz większy bęben ma to i utnie premie wam na mikołaja hahaha :D , j.....ć tam po 12h i włazić mu w (usunięte przez administratora) tylko garstka ludzi potrafi a on to wykorzystuje i smieje sie prosto w twarz wam, parobki parobki parobki pod spoconymi skrzydlami sloniny lorda beda (usunięte przez administratora) do konca tej zjebanej firmy , konfitury i spoleczniaki, atencjusze szukajacy atencji nie wiadomo gdzie u kogo. Ja to bym zwolnil brygadzistow, bo to holota bezmozgow :D jak i cala reszta z lordem spoconym skrzydelkiem na czele

Ze Skarbimierza

Bałagan, chaos, pomiatanie ludźmi. Obcenie szukają człowieka do utrzymania ruchu i Szanowny Pan Kierownik nie ma za grosz uczciwości i odwagi powiedzieć o tym człowiekowi który sprawuje ta funkcję, żeby mógł za wczasu szukać pracy. Robi szopki przy zwalnianiu ludzi, nie podaje powodów zakończenia współpracy, używa wulgaryzmów w trakcie wymiany zdań. Absolutnie człowiek, który nie powinien piastowac funacji Plant Managera. Jest tyle firm na strefie i w okolicach, że AQ można ominąć. NIE POLECAM! !!

gal

Zatrudniłem się na odbiór towaru, na początku gdy szedł rozruch to jeszcze było w miarę ale jak już uruchomili to od razu na full. Pierwsze wózki były z firmy macierzystej ze Wrześni i nie miały ograniczeń prędkości, ale jak przyszły nowe z blokadami to wydajność spadła o polowe a przecież nikt się nie wyrobi prędzej niż może wózek jechać to było chore. Dla tego wytrzymałem tylko 3 tygodnie, inni tylko jak przyszli w 1 dzień i zobaczyli surowiznę to od razu uciekali. Jak zakład startował to jeszcze nie było systemu przeciwpożarowego a przecież robiliśmy tekturę z papieru więc nie było bezpiecznie dla tego radzę się 2 razy zastanowić nim tam się ktoś zgłosi na wózek lub produkcję. Jeszcze jedno zaczynasz z rana o 7 lub 8 a kończysz nawet o 20 tak że lepiej sobie katering zamówić albo nie wychodzić z firmo bo tylko spać w domu. Żonaci o rodzinie mogą zapomnieć.

Zostaw opinię o Aquila - Skarbimierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquila