o.m.c. pracownik
Kandydat

Odradzam wszystkim kandydatom na pracownika Utrzymania Ruchu pracę w tej firmie. Dochodzi w niej regularnie do naruszania przepisów prawa pracy oraz higieny pracy dotyczących prawa do 11-godzinnego nieprzerwanego odpoczynku dobowego oraz 35-godzinnego nieprzerwanego odpoczynku tygodniowego, nie krótszego niż 24 godziny, poprzez następujące czynności wykonywane przez bezpośredniego przełożonego lub inne osoby upoważnione: - zlecanie pracy w godzinach nadliczbowych w dniu wolnym od pracy będącym niedzielą lub innym dniu udzielonym w zamian za pracę w niedzielę wg. ustalonego wcześniej harmonogramu pracy, - oczekiwanie pracodawcy na kontakt z pracownikiem poza godzinami pracy, pomimo braku polecenia pełnienia dyżuru. Pracownik nie dysponuje wówczas swobodnie swoim czasem prywatnym. Kontakt poprzez telefon w postaci bezpośrednich telefonów, SMS-ów. Dodatkowo regularnie planowana jest praca w dniu wolnym wynikającym z przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy, czyli przeglądy techniczne maszyn, sieci i instalacji są wykonywane w soboty i nierzadko przesuwane są na niedziele. ----------------------------- Podstawa Prawna: 1. Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Art. 132 i art. 133 2. Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej (2012/C 326/02) Art. 31 ust. 2 3. Dyrektywa Rady z dnia 12 czerwca 1989 r. w sprawie wprowadzenia środków w celu poprawy bezpieczeństwa i zdrowia pracowników w miejscu pracy (89/391/EWG) Art. 4 ust. 1 i art. 16 ust. 3 4. Dyrektywa 2003/88/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 4 listopada 2003 r. dotycząca niektórych aspektów organizacji czasu pracy Art. 3 i art. 5

Paletyzer

G.D z utrzymania wytnij te pieczary to będziesz miał czym świnie karmić!!!

Ban

Kierownik produkcji nagminnie podsłuchuje na słuchawkach co ludzie mówią do siebie i o czym rozmawiają. Shiftowie tak samo. Liderzy są fałszywi i do ludzi mówią na shiftów i kierownika i odwrotnie. Odradzam kandydatom pracy tam.

Czy w firmie Aquila są regularne szkolenia pracownicze?

Tanapewno Nowy wpis
@Pytanie

Taa chyba jak sobie sam zrobisz heheh

były pracownik VPK / AQILLA Nowy wpis
@Pytanie

Tak robią szkolenia dla wybranych z góry pracowników z których chcą sobie zrobić (usunięte przez administratora) NIE MÓWIĄC O PRACY W OKRESIE URLOPOWYM PO 12H Żenada I BRAK SŁÓW

były pracownik Nowy wpis

chory zakład jak w radomsku nie polecam tam pracy NIC TYLKO METRY SIĘ LICZĄ

Czym Aquila zachęcają? Jakie mają dodatki?

Gsgdg
@Pytanie

Tak dodatkowe nadgodziny chcesz czy nie i na dodatek zabrana premia pod koniec miesiąca za byle pierdołe

Dodatki? Nowy wpis

Bieda i nerwica

Grzegorz
Kandydat

Co sądzicie o nowym kierowniku firmy. ? Plus/minus ile wynosi wypłata netto samej podstawy. ? Jak z wolnymi weekendami. ? Sporadycznymi nadgodzinami dla chętnych. ?

Bartling Polska Sp. z o.o.
@Grzegorz

Opinie o aktualnym kierowniku a starym dyrektorze z firmy Bartling którego zwolnili przez jego decyzje odzwierciedlaja prace w Aquili. Kolejna firma ktora doprowadzi do bankructwa albo skraju bankructwa

Iajbd
@Bartling Polska Sp. z o.o.

Lysy w rok stracil wicej ludzi niz wladek od poczatku.... Starzy operatorzy i wózkowi odchodza... Weekendy sporadycznie po 8 godz i zadko wolne.

Jakto?
@Iajbd

To władka już nie ma? Serio? Jakto? Sam czy go wyjechali? I gdzie jest ... żeby na niego przypadkiem nie trafić hahhaah

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bogdan

Brak profesjonalizmu na wideo rozmowie rekutacyjnej pan Bartosz powiedzial,, przychodze tu zarobic na tatuaz z jaszczurka lub wypad z dziewczyna do mielna,, selekcja z góry dziękuję za takie podejscie gdzie na rozmowie jest nasmiewanie sie z czlowieka a w oczy nie bylo by odwagi

o.m.c. pracownik

FRTYR

STO PROCENT PRAWDA !!!

Były pracownik UR
@o.m.c. pracownik

Zapomniałeś dodać o tym że nawet jak ktoś się zgodził na to wszystko to jak nie odebrał danego dnia telefonu to później były wielkie pretensje dlaczego nie został odebrany telefon co było następstwem różnych nie przyjemnych sytuacji .

UR
@o.m.c. pracownik

Zapomniałeś dodać że sam do tego zmuszałeś strasząc utratą premi. Z resztą nowy inżynier utrzymania ruchu robi to samo.

Zszokowany
@o.m.c. pracownik

Czesto jest tak ze zbytnio nie wieżę do końca w te oponie ale tu jest wszystko napisane prawdziwe, ale nie ma co bic piany,trzeba to zgłosić do Panstwowej Inspekcji Pracy, i nie tylko ,bo naruszane jest tam też prawo karne.

pan Nikt
@Zszokowany

Zgłoszenia do PIP były i co z tego? Pan i władca, lokalny zarządzający i tak robi sobie co chce, Dlaczego? Bo brak w Polsce oficjalnego rejestru nierzetelnych pracodawców.

Sklejarka

Grzesiu więcej kiepów

Wavko

Łysy kamizelkę włóż toz toż i bezpieczny nóż sklejkę zrób pokrec belką to zobaczysz różnice w naszej pracy i to nie maleńka !

Jajca

Pozdro dla prawdziwych a lamusy (usunięte przez administratora) zacięta

Paletyzer

G.D z utrzymania wytnij te pieczary to będziesz miał czym świnie karmić!!!

Roger
@Paletyzer

hahahahahha grzybka goni grzybek ale na maszynie nie wciśnij. A pieczarki hodowane są na gównie jak coś

ja to ja

Pan kierownik powinien się głęboko nad tym zastanowić w jakim kierunku idzie ta firma? Ciągle zapewnienia jak jest super i jak super będzie.Super nie jest nie zrobił nowy kierownik nic dobrego dla tej firmy wręcz odwrotnie.Męka panska z kimś takim współpracować nie da się :) Znamy już super karierę w firmie Bartling i jej (usunięte przez administratora) to samo dzieje się w aquili. Wszyscy rozumieją że podpierdalaczy w tej firmie nie ma końca na czele z Panem Michałem który chyba zapomniał do jakiej gra bramki :) mistrzowie są dla ludzi nie na odwrót.Wyzysk faworyzowanie tylko swoich znajomych. Fajnie by było jakby wszyscy byli równo traktowani i Pan kierownik razem ze swoimi mistrzami na czele miał odwage powiedzieć że nowi przyjmowani ludzie mają większą stawkę podstawową niż ludzie którzy pracujący tam. Chyba ktoś wyżej oprócz wyższego wykształcenia zapomniał że to my pracujemy na pańska wypłatę tego na studiach nie mówili? O szacunku? Trzeba wygooglowac w takim razie trochę się doedukować bardziej. Bhp jest nagminne łamane na kazdej z maszyn. Jeżeli w tej firmie nic się nie zmieni gwarantowany upadek w przecież miało być tak super. Jeżeli nie zostaną podjęte żadne kroki ku lepszemu kontrolę pipu zapewnimy tam co miesiąc.Niech każdy bedzie świadomy tego że w firmie jest osoba która nie przyszła tylko pracowac za tą niska zawrotna stawkę a działać dla ludzi ku lepszemu tylko i wyłącznie dla ludzi nie dla karłów. Zero spełnienia własnych słów kierownicy są tak śmieszni że nawet ich goście nie potrafią się opanowac że śmiechu,wstyd dla Polaków sto procent co Panowie tam stworzyli za Auschwitz 2 :)

Ban

;-)

gorzkie zale to na glebocku mozecie shiftuniuniuniom z brygadzistkom oglaszac napewno kazdego wysluchaja............

Berta

Panie M.G żebyś tak wszystkich traktował jak swoją rodzine misiaczkow a oni na ciebie ze pala i fałszywy hahaha dużo nie wiesz brygadzistki swej zapytaj

Skalp
Kandydat

Jestem zainteresowana pracą w firmie vpk jako operatorka maszyn, ale chciałbym się dowiedzieć czy dziewczyna, którą oskalpowało w miejscowości Radom pracowała w miejscu gdzie odbywa się szkolenie nowych pracowniczek?

zawszeprawda
@Skalp

Tak nie polecam firma wyłącza bariery bezpieczeństwa w Radomsku były one zakładane przed przyjazdem policji!!! Tym ludziom powinno być wstyd PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW

Mariusz

To prawda ze w firmie jest wyzysk?

Wyzysk
@Mariusz

Prawda

Mateks
Kandydat

Witam Państwa nie polecam za żadne skarby frimy Aquila płacą najniższą krajową wymagań mnóstwo tylko nie przekłada się to finansowo . Prezesi zarabiają setki tysięcy złotych przez miesiąc a pracownikowi dają głodową pensję jest to absurd na niespotykaną skalę odradzam każdemu kto ma rozum . Wyzysk i jeszcze raz wyzysk !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czarodziej
@Mateks

Skąd wiedza o zarobkach prezesów w tej firmie? Faktycznie płace operatorów cieniutkie ale przykładowo wymagania w stosunku do mistrzów zmiany nie są już takie duże a finansowo nie narzekają. Może uderzaj na to stanowisko zamiast narzekać, wszystko zrzucaj na brygadzistów i operatorów a jak nie dają rady to słówko do kierownika i korekta premii na koniec miesiąca. O tym nie zapomnij i będziesz THE BEST!

Olek
@Mateks

Jakie są zarobki na magazynie z góry dziękuję

rodriguezfrmccoin
Klient

Zadanie otwarte Z jaką prędkością km/h porusza się tekturnica jeżeli jej jednomianem jest 7? operator df jest niewidomy a operator mf jest równią pochyłą górnej mikrofali która przybiera wartość 1

Kamil A.

Odpowiadam za ludzi na swojej zmianie i jeśli jesteś jedną z tych osób to faktycznie jest to przykre bo masz pełno możliwości żeby zadziałać w tej sprawie z takimi zarzutami w moim kierunku, ale wtedy będziesz musiał/a za swoje słowa odpowiadać pod swoim imieniem i nazwiskiem ,a nie anonimem. Zrób więc coś żeby nie zamiatać tego pod dywan jak to napisane przez Ciebie zostało. Tyle w tym temacie.

Mechanik

kacper to juz jest nudne zamiast wypisywac te bzdury za robote sie wez

Roger

Chyba nie o tym shifcie mowa hmmmmm ........

Wieciekto

zgadzam się z tobą na sto procent!! Najlepsi ludzie z którymi tam pracowałem już ich nie ma bo zero możliwości rozwoju na zaangażowane stanowiska biorą samych niedouczonych (usunięte przez administratora) a kto mądry rezygnuje bo kto się będzie za takie pieniądze bawił w wieczne słucha(usunięte przez administratora).Swego czasu aquila była fajnym miejscem już nie pracuje 3 lata i nie żałuje ani troszeczkę! :) rzeczywiście zmiana H fajni ludzie zawsze pozytywnie no i nie ma co utrzymanie ruchu na plus pozytywne chłopaki! Dobry mistrz był Kamil chyba też opuścił burtę tego tonącego gowna i się nie dziwie! Było fajnie chłopaki zawsze na zmianie śmiesznie pozytywnie a inne zmiany (wiecie kto) lizanie dupci i kawka herbatka w sterowce kiedy inni ducha z siebie nie wyzioną.Pozdro fajne czasy były

Jest co wspominac
@Wieciekto

Był okres gdzie aquila była fajnym miejscem pracy ze względu na ludzi, gorzej już zaczęło się robić jak zostały wprowadzone premie za produkcję , ludzie zaczęli nierówna walkę , zaczęło się włażenie w (usunięte przez administratora) , a zwalnianie się pracowników zaczęło się w momencie kiedy to była świadomość że nadgodzin dużo i produkcja miesięczna była spoko a się okazywało że wypłata marna i tak o to ludzie się posypali . Pracowałbym nadal gdyby ci ludzie nadal byli a w szczególności chłopaki z UR - Kamil i Michał , pojęcia techniczne mają spore i do tego ogromne poczucie humoru , teraz w innym zakładzie rozwijają swoją wiedzę , zapewne by zostali gdyby dostali szacunek oraz odpowiednie wynagrodzenie . Nigdy nie zapomnę ( te wtyczki muszą być hermetyczne , ja gówna nie będę montował , bądź Andrzej czy to prawda że robisz drinki z wody spuszczonej z grzejników ????, Andrzej mam podjesc do tej stajni eugiasza ? . Można by tych hitów zakładowych wymieniać mnóstwo , był humor i fajnie się pracowało , ale czar prysnął .

JaPracuję

A więc tak... Firmę polecam nowym pracownikom, od kiedy zmienił się kierownik zrobił się prawdziwy (usunięte przez administratora). Ale nowy kierownik docenia nowych pracowników i daje im większe stawki niż mają obecnie pracownicy z umową na stałe... A co jeszcze lepsze to Ci doświadczeni już nie mają co liczyć na podwyżkę a nowy przy każdorazowej zmianie umowy dostanie podwyżkę... Masakra i jak tu się nie dorobić z taką stawka i przy pracy po 12h... :-)

czas pokaze

Brak szacunku do ludzi. Zastraszanie zabraniem premi bez powodu. Mobing i nie rownr traktowanie. Jak sie ma w rodzinie prezesa to taka osoba bez provlemow zostaje mistrzem i nikt problemu nie widzi. A podobno szata zdobi człowieka..... Nie tego.. nie polecam pana M.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquila - Skarbimierz