Techpak Group Sp. z o.o.

Opinie o Techpak Group Sp. z o.o.

Witamy serdecznie wszystkich odwiedzających nasz profil w serwisie GoWork.pl. Postanowiliśmy dołączyć do serwisu ze względu na ilość pojawiających się pytań i opinii. Poniżej odpowiedzi na dotychczas najczęściej pojawiające się pytania - na kolejne będziemy odpowiadać na bieżąco: 1. Techpak Group jest stabilnym pracodawcą dbającym o ciągłość zatrudnienia i przyjazne warunki pracy, dzięki czemu większość pracowników jest z nami od wielu lat. 2. Od kilku lat odnotowujemy najniższy wskaźnik rotacji pracowników. Jednocześnie, w związku z rozwojem, zatrudniamy nowych pracowników. 3. Pracownicy w Techpak Group Sp. z o.o. są zatrudniani w oparciu o umowy o pracę. 4. Informacji dotyczących wynagrodzenia na danym stanowisku udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych. 5. Oferta dla pracowników jest dostępna pod adresem: https://www.techpak.eu/kariera/ Wśród zamieszczonych opinii znalazły się również opinie negatywne na temat naszej firmy. W przypadku posiadania rzetelnych informacji o nieprawidłowościach, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: praca@techpak.eu. Każda wiarygodna informacja zostanie zweryfikowana i wyjaśniona, gdyż pomówienia wpływają negatywnie na dobre imię firmy, kadry kierowniczej i pracowników.

henr

Fajna praca, miła atmosfera, super ludzie. Jeżeli faktycznie chce Ci się pracować to można zarobić pracując z przyjemnymi osobami :)

tyyp

Super praca nawet produkcja, kiero zawsze na + i pozwalają pracowac po swojemu. Jak komus sie chce pracowac to i mozna zarobic.

Klarysa Nowy wpis

Hej. Chciałabym aplikować na pracownika pomocniczego przy produkcji opakowań. Zastanawia mnie jakie kolejno są stanowiska. Chodzi o awans :P Czy można go otrzymać jak ktoś sumiennie podchodzi do pracy?

kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak wyglada praca na produkcji? praca na 2 zmiany idzie sie narobic czy bardziej luzno?

Kornela Nowy wpis

Jakie wymogi na operatora? Patrzcie, weszłam dosłownie w ofertę, która jest z tego miesiąca, i już mi się nie wyświetla cała, tylko tak jakby do archiwum wleciała xD To chyba szybko tam muszą przyjmować, albo to jakis bład jest.

Klaudia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

@Pracodawca Jaki jest system pracy jedno, dwu czy trzyzmianowy? Praca nadaje się dla drobnych kobiet? Dziękuję za odpowiedź.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Techpak Group Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kluczowych Klientów bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jest oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. kluczowych klientów. Widzę, że pracuje się tutaj w trybie stacjonarnym i mobilnym. Firma wymaga od pracownika prawa jazdy kat B. Czy w związku z tym można liczyć na jakieś służbowe auto? :) Z racji tego, że jest tutaj zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, chciałbym wiedzieć na jak długo można ją dostać? :) Czekam na informacje od Was ;p

Na ich stronie wiszą ogłoszenia ze jest poszukiwany operator produkcji. Pytanie do kobiet. Praca nie jest dla was ciężka fizycznie? Pracuje się cały czas na jednej maszynie czy są zmiany co 1h/2h? Obsługa jednej maszyny przez cały dzień jest bardzo monotonne

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Techpak Group Sp. z o.o.? 8 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik magazynu. Ktoś z Was aplikował?

Paulina

Dzień dobry szukam pracy od zaraz zakwaterowaniem proszę dać znać jak najszybciej życzę miłego wieczoru

Yyy

Praca spoko tylko kierownik magazynu stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Nawet wysyła pracowników w czasie pracy do marketów po promocyjne artykuły

@Yyy

Ale to zjawisko, o którym piszesz to na czym innym polega. Robienie zakupów dla przełożonego w czasie pracy nie zalicza się raczej. A to się często zdarza, że się skarżysz na to?

Jestem pod wrażeniem, firma wymieniła wszystko, co ma do zaoferowania pracownikom, i jest tego bardzo dużo. Premie, dofinansowania przedszkola, do studiów itp. Czy to wszystko pokrywa się z rzeczywistością? :) Chciałbym celować do pracy na magazynie, niby link z ofertą znalazłem, ale nie otwiera się. Czyżby wygasła, bo już nie szukają nikogo, czy to błąd strony? Są wakaty do obsadzenia? Jak tam w ogóle zarobki na magazynie? BHP przestrzegają? Płacą jak? Ktoś tu napisał, że kasa kiepska, ale dla każdego to może znaczyć co innego, podzielicie się widełkami?

Witam, pytanie mam odnośnie stanowiska Pracownika Utrzymania Ruchu. Na jaka pensję można średnio liczyć oraz jak wygląda praca w sensie warunki, wyposażenie pracownika w narzędzia itp.

Xxx

Szukają Specjalisty ds. Kluczowych Klientów. Miał ktoś z was do czynienia z tym stanowiskiem? Lub jeszcze lepiej, pracował jak ktoś taki?;-) Fajnie, że się tutaj udzielacie, ale o tym stanowisku nie widzę konkretnych informacji;/ W fercie czytam, że to praca mobilna. Każdy posiada swoj samochod sluzbowy, czy trzeba sie dzielić z innymi pracownikami na stanowisku? Obowiązki brzmią jak dla Przedstawiciela Handlowego, czego sie troche obawiam. Tez mieliscie takie odczucia?

konieczko

Czy starszy pracownik ma na umowie chociaz te 4600 brutto?

Kamil
@konieczko

z tego co wiem ledwo 3350zl netto starsi/doswiadczeni pracownicy

Były

W tej firmie bardziej szanują ukraińców niż Polaka. Omijajcie szerokim łukiem tę firmę. Polaków mają gdzieś

Izabela
@Były

Aha, a niby czemu tak jest? Czym się objawia ten większy szacunek dla nich? Jakieś lepsze warunki dostają czy tak po prostu gadasz dla gadania?

kryształ

Na jaka pensje może liczyć świeżo zatrudniony operator maszyn?

Iwona
@kryształ

Cześć, zdecydowałes się może pomimo braku odpowiedzi aplikować na to stanowisko? Dowiedziałeś się może czegoś o warunkach? :)

Słyszałem ze w techpaku kiepska atmosfera i kiepska płaca jeśli chodzi o produkcje/magazyn

@Adam

Od kogo słyszałeś? Od pracownika czy tylko to takie plotki? Chcę się przyjąć i przydałoby się info o zarobkach. Te kiepskie wypłaty to na jakim są poziomie?

Asia
@Adam

Od kogo słyszałeś? Chcę się przyjąć.

Edyta
@Asia

A na jakie stanowisko chciałaś? Dołączyłaś już może?

KAROL W

Jak tam atmosfera w pracy warto składać CV? ktoś cos wiecej moze napisac o pracy na produkcji?

@radaway, jesteś teraz pracownikiem w Techpak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tę firmę? Jak atmosfera panująca w pracy? @Iza, obecnie pracujesz w Techpak? Co Ty sądzisz o pracy w tym miejscu? Wcześniej pojawiła się opinia że praca w Techpak nie jest odpowiednia dla kobiet. Dlaczego? Skąd takie przekonanie? Czy są na forum jakieś panie pracujące w tej firmie i mogą się wypowiedzieć?

Radaway
@Karolina

Tak jestem pracownikiem. Mi tam dobrze. Atmosfera spoko

Lol
@Karolina

Praca ok jak każda inna ,nie ważne co robisz ale z kim.90 procent załogi bardzo miłe osoby ,ale chyba tak już jest w każdym zakładzie .pozdrawiam tych przyjaznych a te 10 procent no to niech się zatrują własnym jadem .

Nie polecam bardzo zła atmosfera

Lol

Potwierdzam

henr

Zostaw merytoryczną opinię o Techpak Group Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Techpak Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techpak Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techpak Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techpak Group Sp. z o.o.