Techpak Group Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Techpak Group Sp. z o.o.

Pracodawca

Witamy serdecznie wszystkich odwiedzających nasz profil w serwisie GoWork.pl. Postanowiliśmy dołączyć do serwisu ze względu na ilość pojawiających się pytań i opinii. Poniżej odpowiedzi na dotychczas najczęściej pojawiające się pytania - na kolejne będziemy odpowiadać na bieżąco: 1. Techpak Group jest stabilnym pracodawcą dbającym o ciągłość zatrudnienia i przyjazne warunki pracy, dzięki czemu większość pracowników jest z nami od wielu lat. 2. Od kilku lat odnotowujemy najniższy wskaźnik rotacji pracowników. Jednocześnie, w związku z rozwojem, zatrudniamy nowych pracowników. 3. Pracownicy w Techpak Group Sp. z o.o. są zatrudniani w oparciu o umowy o pracę. 4. Informacji dotyczących wynagrodzenia na danym stanowisku udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych. 5. Oferta dla pracowników jest dostępna pod adresem: https://www.techpak.eu/kariera/ Wśród zamieszczonych opinii znalazły się również opinie negatywne na temat naszej firmy. W przypadku posiadania rzetelnych informacji o nieprawidłowościach, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: praca@techpak.eu. Każda wiarygodna informacja zostanie zweryfikowana i wyjaśniona, gdyż pomówienia wpływają negatywnie na dobre imię firmy, kadry kierowniczej i pracowników.

henr

Fajna praca, miła atmosfera, super ludzie. Jeżeli faktycznie chce Ci się pracować to można zarobić pracując z przyjemnymi osobami :)

tyyp

Super praca nawet produkcja, kiero zawsze na + i pozwalają pracowac po swojemu. Jak komus sie chce pracowac to i mozna zarobic.

Adam Nowy wpis

Słyszałem ze w techpaku kiepska atmosfera i kiepska płaca jeśli chodzi o produkcje/magazyn

Michał Nowy wpis
@Adam

Od kogo słyszałeś? Od pracownika czy tylko to takie plotki? Chcę się przyjąć i przydałoby się info o zarobkach. Te kiepskie wypłaty to na jakim są poziomie?

KAROL W Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak tam atmosfera w pracy warto składać CV? ktoś cos wiecej moze napisac o pracy na produkcji?

Karolina

@radaway, jesteś teraz pracownikiem w Techpak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tę firmę? Jak atmosfera panująca w pracy? @Iza, obecnie pracujesz w Techpak? Co Ty sądzisz o pracy w tym miejscu? Wcześniej pojawiła się opinia że praca w Techpak nie jest odpowiednia dla kobiet. Dlaczego? Skąd takie przekonanie? Czy są na forum jakieś panie pracujące w tej firmie i mogą się wypowiedzieć?

Radaway
@Karolina

Tak jestem pracownikiem. Mi tam dobrze. Atmosfera spoko

Lol Nowy wpis
@Karolina

Praca ok jak każda inna ,nie ważne co robisz ale z kim.90 procent załogi bardzo miłe osoby ,ale chyba tak już jest w każdym zakładzie .pozdrawiam tych przyjaznych a te 10 procent no to niech się zatrują własnym jadem .

Nie polecam bardzo zła atmosfera

Lol
@Pracownik

Potwierdzam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Techpak Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
henr

Obii

Liderzy są nawet spoko ,ale wśród pracowników jest cichy (usunięte przez administratora) zachowanie jak z podstawówki co niektóre starsze pracownice zachowują się jak by miały władze absolutną nad innymi (usunięte przez administratora) i pieniactwo oraz cichy (usunięte przez administratora) wcale mnie nie dziwi że ludzie uciekają od takiej atmosfery do innych zakładów pracy , lepiej pracować za mniejsze pieniądze ale chronić siebie przed takimi !

Czadowo
@Obii

Ale dlaczego z mojego wpisu zostało usunięte słowo (usunięte przez administratora)

@Obii

W Techpak Group Sp. z o.o. pracownicy zobowiązani są do szanowania godności i dóbr osobistych wszystkich współpracowników, do stosowania we wzajemnych stosunkach zasad współżycia społecznego oraz życzliwości i uprzejmości gwarantującej porządek i zachowanie dobrego samopoczucia. W przypadku naruszenia tych zasad, pracownicy mają możliwość zgłoszenia takiego faktu, dzięki czemu możliwe jest podjęcie działań zmierzających do wyeliminowania stwierdzonych nieprawidłowości i przeciwdziałania ich powtarzaniu się, zgodnie z przyjętymi w tym zakresie zasadami obowiązującymi w firmie.

tyyp

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik utrzymania ruchu w firmie Techpak Group Sp. z o.o.?

@Pytanie

W Dziale Utrzymania Ruchu pracuje kompetentny, wieloosobowy zespół. Kandydatów spełniających wymagania, którzy chcieliby do tego zespołu dołączyć, zapraszamy do wysłania CV na adres praca@techpak.eu:)

Pracodawca

Obecnie, w związku z rozwojem, prowadzimy rekrutację na stanowiska: Pracownik Magazynu, Operator Maszyn do Produkcji Opakowań Tekturowych, Operatorów Maszyn do Produkcji Tektury oraz Pracownik Utrzymania Ruchu. Zapraszamy kandydatów, spełniających wymagania, do aplikowania na wybrane stanowiska pracy w aktualnych procesach rekrutacyjnych: https://www.gowork.pl/praca/techpak-group-sp.-z-o.o. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej;)

Ab

Ludzie z grupami a każą im robić biegiem a jak chwilę staniesz to już brygadziści cie gonia przecież techpak powinien wysokie kary za to płacić że tak ludzi chorych z grupami gonią brak słów niedopomyslenia że brygadziści i szefostwo na takie coś pozwala

Czy Techpak Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bolo
Klient

Jak tam praca na wózkach widłowych? Jakie zarobki? Wiem tylko tyle ze na okres próbny (3miesiące) 2800 zł brutto/miesiąc. No kierowcy wypowiadac się ????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Techpak Sp. z o.o.?

Krasula

Szukają ludzi do pracy?

Kondziu

Były jakieś zwolnienia/ wypowiedzenia??

Jak wygląda podstawa w Techpak Sp. z o.o.?

Pytanko dymanko
@Pytanie

Również dołączam się do pytania

Karol

@pracownik a czego wynika ta zła atmosfera ?

Abcd

Ile można dostac na reke i kak tam panuje atmosfera?

Czarny
@Abcd

w zależności na jakie stanowisko aplikujesz. pomocnik najniższa krajowa. operator 2700-3600

Czarny
@Czarny

premia do 1200zł. ubezpieczenie za 1zł opieka lekarska pzu za 1zl

Marta
@Czarny

Mówisz o premi wakacyjnej i świątecznej? + 2600 na start netto?

Martyna

Jak tam sytuacja w firmie? Powodzi się ? warto złożyć cv ?

Ignacy
@Martyna

Dołączam się do pytania. Ktoś coś wie więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Techpak Group Sp. z o.o. - Września

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Techpak Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techpak Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techpak Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Techpak Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Techpak Group Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Techpak Group Sp. z o.o.