Techpak Group Sp. z o.o.

Opinie o Techpak Group Sp. z o.o.

Obii

Liderzy są nawet spoko ,ale wśród pracowników jest cichy (usunięte przez administratora) zachowanie jak z podstawówki co niektóre starsze pracownice zachowują się jak by miały władze absolutną nad innymi (usunięte przez administratora) i pieniactwo oraz cichy (usunięte przez administratora) wcale mnie nie dziwi że ludzie uciekają od takiej atmosfery do innych zakładów pracy , lepiej pracować za mniejsze pieniądze ale chronić siebie przed takimi !

Czadowo
@Obii

Ale dlaczego z mojego wpisu zostało usunięte słowo (usunięte przez administratora)

@Obii

W Techpak Group Sp. z o.o. pracownicy zobowiązani są do szanowania godności i dóbr osobistych wszystkich współpracowników, do stosowania we wzajemnych stosunkach zasad współżycia społecznego oraz życzliwości i uprzejmości gwarantującej porządek i zachowanie dobrego samopoczucia. W przypadku naruszenia tych zasad, pracownicy mają możliwość zgłoszenia takiego faktu, dzięki czemu możliwe jest podjęcie działań zmierzających do wyeliminowania stwierdzonych nieprawidłowości i przeciwdziałania ich powtarzaniu się, zgodnie z przyjętymi w tym zakresie zasadami obowiązującymi w firmie.

tyyp

Super praca nawet produkcja, kiero zawsze na + i pozwalają pracowac po swojemu. Jak komus sie chce pracowac to i mozna zarobic.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik utrzymania ruchu w firmie Techpak Group Sp. z o.o.?

W Dziale Utrzymania Ruchu pracuje kompetentny, wieloosobowy zespół. Kandydatów spełniających wymagania, którzy chcieliby do tego zespołu dołączyć, zapraszamy do wysłania CV na adres praca@techpak.eu:)

Witamy serdecznie wszystkich odwiedzających nasz profil w serwisie GoWork.pl. Postanowiliśmy dołączyć do serwisu ze względu na ilość pojawiających się pytań i opinii. Poniżej odpowiedzi na dotychczas najczęściej pojawiające się pytania - na kolejne będziemy odpowiadać na bieżąco: 1. Techpak Group jest stabilnym pracodawcą dbającym o ciągłość zatrudnienia i przyjazne warunki pracy, dzięki czemu większość pracowników jest z nami od wielu lat. 2. Od kilku lat odnotowujemy najniższy wskaźnik rotacji pracowników. Jednocześnie, w związku z rozwojem, zatrudniamy nowych pracowników. 3. Pracownicy w Techpak Group Sp. z o.o. są zatrudniani w oparciu o umowy o pracę. 4. Informacji dotyczących wynagrodzenia na danym stanowisku udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych. 5. Oferta dla pracowników jest dostępna pod adresem: https://www.techpak.eu/kariera/ Wśród zamieszczonych opinii znalazły się również opinie negatywne na temat naszej firmy. W przypadku posiadania rzetelnych informacji o nieprawidłowościach, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: praca@techpak.eu. Każda wiarygodna informacja zostanie zweryfikowana i wyjaśniona, gdyż pomówienia wpływają negatywnie na dobre imię firmy, kadry kierowniczej i pracowników.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Techpak Group Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kluczowych Klientów bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Obecnie, w związku z rozwojem, prowadzimy rekrutację na stanowiska: Pracownik Magazynu, Operator Maszyn do Produkcji Opakowań Tekturowych, Operatorów Maszyn do Produkcji Tektury oraz Pracownik Utrzymania Ruchu. Zapraszamy kandydatów, spełniających wymagania, do aplikowania na wybrane stanowiska pracy w aktualnych procesach rekrutacyjnych: https://www.gowork.pl/praca/techpak-group-sp.-z-o.o. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej;)

Ab

Ludzie z grupami a każą im robić biegiem a jak chwilę staniesz to już brygadziści cie gonia przecież techpak powinien wysokie kary za to płacić że tak ludzi chorych z grupami gonią brak słów niedopomyslenia że brygadziści i szefostwo na takie coś pozwala

Bolo

Jak tam praca na wózkach widłowych? Jakie zarobki? Wiem tylko tyle ze na okres próbny (3miesiące) 2800 zł brutto/miesiąc. No kierowcy wypowiadac się ????

Krasula

Szukają ludzi do pracy?

Kondziu

Były jakieś zwolnienia/ wypowiedzenia??

Jak wygląda podstawa w Techpak Sp. z o.o.?

Pytanko dymanko

Również dołączam się do pytania

Karol

@pracownik a czego wynika ta zła atmosfera ?

Abcd

Ile można dostac na reke i kak tam panuje atmosfera?

@Abcd

w zależności na jakie stanowisko aplikujesz. pomocnik najniższa krajowa. operator 2700-3600

@Czarny

premia do 1200zł. ubezpieczenie za 1zł opieka lekarska pzu za 1zl

@Czarny

Mówisz o premi wakacyjnej i świątecznej? + 2600 na start netto?

Martyna

Jak tam sytuacja w firmie? Powodzi się ? warto złożyć cv ?

Ignacy
@Martyna

Dołączam się do pytania. Ktoś coś wie więcej?

Rysiek

Zastanawiam się czy złożyć CV może ktoś napisać jaka długość umowy na początek i jakie premie?

Konrad

Witam, może ktoś podać więcej szczegółów praca Operator, ile zmian jaka podstawa jakie premie?

CZARNY
@Konrad

Najlepiej takie sprawy wyjaśniać osobiście i ze sprawdzonego źródła. Podjedź i umów się na rozmowę

Bogdan
@Konrad

Udało Ci się dostać tę pracę, bo wśród aktualnych ofert nie widzę takiego stanowiska? http://www.techpak.eu/praca/ Jeśli tak, to może sam mógłbyś odpowiedzieć na te pytania, bo pewnie i inni poszukują takich informacji. Dzięki.

Srutututu

Witam, Jak wygląda praca w techpaku jeśli chodzi o tekturnice? Czy mógłby mi ktoś opisać charakter pracy, zarobki itp? Chodzi o pracę jako operator. Z góry dziękuję.

Norbert

Jak dobrze się pracuje to na wątku od dawna nikt nie zamieszcza opinii!!

Ciekawy Bob

Orientuje się ktoś jakie są realne warunki pracy? Jak wygląda wynagrodzenie. Chodzi dokładnie o stanowisko operator.

dudek

Jak już ktoś zacznie pracować i pokaże co potrafi to i zarobki mogą iść do góry. A poza tym to dobra firma , polecam pracę.

Miro

Witam zastanswiem sie nad pracą w techpaku moze ktos napisac jak tam placą i ile zmian?

Arbeitman
@Miro

Najniższa krajowa, 3 zmiany

Miro
@Arbeitman

To jestem zdziwiony słyszałem ze na nowej hali zatrudnili jakąś ekipę spoza Wrześni i dali im ponad 3 tys netto,dlatego zastanawiałem się nad przejściem do tego zakładu.

@Miro

pomocnik czy operator? praca 3 zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Techpak Group Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Techpak Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techpak Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techpak Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techpak Group Sp. z o.o.