Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Aneta

Byłeś tam ostatnio zbieram grupę ludzi by założyć sprawę tym (usunięte przez administratora) i niech płacą ludziom odszkodowanie . Ludzie z tamtad wracają z długiem.

@Aneta

Ja byłam w zeszłym roku. Nie wyrobili mi nawet nr sofi i po 3 tyg wyrzucili z dnia na dzień oczywiście ani euro nie zaacili do dziś. Zgłaszałam do związków zawodowych i Inspekcji w holandii ale nic to nie dalo.

@Sisi

Bo to polaczki w axidusie zgotowoli ten los polakom przyjezdzajacym z holandii.Zarabiają na wyrobieniu nr bsn i na lokacjach. Na lokakacjach same cpuny i kryminaliści.Takich oto przyjmuje zlodziejska firma Axipack

Adam i spadam
@Adam

ze ta bzdura jeszcze funkcjonuje czlowieku. to sam zaloze agencje jesli beda mi placili w holandii za wyrobienei numeru sofi / bsn i bede zwozil autokarami jednak bycie debilem nie boli co, wez pomysl troche :DD

@Adam i spadam

Debilem jesteś ty bi nie znasz sie na prawie holenderskim każda agencja pracy za nowego pracownika dostaje za wyrobienie nr sofii i nr bsn pieniądze od rządu.A co ciekawe Axidus nie wyrabia wszystkim nr bsn od pierwszego dnia czyli pracują na czarno.Proszę sie wyedukowac w internecie jest wszystko do czego służy nr bsn

Brielle

Tragedia nie polecam (usunięte przez administratora) trzeba placic za wszystko co piwinno byc za darmo na salatkach w brielle po pauzie przenioslam sie da carrierie tam bardzo polecam

Brielle
@Brielle

A ZA CO TRZEBA PLACIC CO POWINNO BYC DARMOWE TWOIM ZDANIEM? bo ja wlasnie zmienilem carierre gdzye bylo baardzo zle i straszna lokacja na axidus ta sama prace i jestem bardziej zadowolony

Paulaa

Witam jak teraz z pracą ? Nie chodzi mi o to co było kiedyś. Jak z zakwaterowaniem przejazdami do pracy no i zarobkami. Duża część nie poleca. Ale są także ci którym się podoba i nie narzekają. Głównie chodzi o pakowanie kosmetyków. Ale też poczytam opinie innych ;)

@Paulaa

Chcesz być na minusie pracuj w Axidusie.Omjiaj ta agencje szerokim łukiem

Aneta
@Paulaa

Nie polecam wrzuciłam po 7 dniach w czym dwa dni pracy bo nie ma pracy bo ciągle nowych przyjmują wyrabiają bsn zarabiają na tym 500-700 euro potem wywalają ludzi . Nie polecam za tydzień pracy 69 euro na życie na cały tydz

na kosmetyki
@Paulaa

suppper pracka, duzo godzin extra stawka bez wiekowki, fajny owoczesny zaklad zaobki 370-470 e tygodniowo po odjeciach mieszkania (107 euro) i ubezpieczenia (27euro) stala praca dobre godziny, praca na 2 zmiany swietna kantyna z obiadami za 1E dla pracownikow i najwazniejsze! bony podarunkowe do kruidvata xxx ja osobiscie polecam

Matejko

Ktoś wie czy świadectwo pracy jest wystawiane przez axidus? Jeśli tak to jak je otrzymać?

Gs
@Matejko

A co juz skończyłeś kariere nie ma świadectwa.. Długo robiles

antywłamaniowe RC4
@Matejko

wystarczy napisac na maila do nich i wysylaja w ciagu 3 dni

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
same negatywy

Axidus przyjmuje samą (usunięte przez administratora). Mieszkałem w Vlaadringen blok 13 ćpuny alkoholicy i ludzie po kryminale.Nie polecam

tester xd
@same negatywy

jesli tak trafiles to wystarczylo ZMIENIC LOKACJE Axidus to biuro pracy a nie agencja mieszkaniowa. mnie przeprowadzili w sobote od razu po zgloszeniu zmiany lokacji bez gadania

Paweł i Gaweł

widze coraz wiecej bzdur na temat opinii o agencjach na forach wszelakich :D:D dodalem sie do newslettera i smiechlem na nowe watki, temu zgwalcili siostre, ta nie ma pracy ten nie na wyplaty i tak o kazdym posredniku. merytoryka i autentycznosc 100% wiec stwierdzilem sie odpisze a co tam moze ktos odpowie na ten watek. nawet nie smiejac sie i starajac sie podchodzic realnie, jaki zwiazek ma gwalt na tytm czy agencja pracy jest dobra czy zla jesli juz to rozmiem ze na mieszkaniu wynajmowanym od agencji? swoja droga nie znam sprawy ale tylko na zdrowy rozsadek, kazdy pracownik ma bezposrednie nr kontaktowe do koordynatorow obiektow, do koordynatorow lokacji z ktorej jest miejsce wyajmowane, na koncu do agencji pracy ktora pracuje od samego switu do samego wieczora a na koncu jest przeciez policja... druga sprawa - ktos jest dwa tygodnie nie dostal wyplaty - ludzie wyplaty w wiekszosci agencji sa tygodniowe ale nie oznacza to ze w pierwszym tygodniu dostaniesz wyplate PRZYKLAD - jestes w poniedzialek w Holandii od wtoru w pracy powiedzmy do soboty a spodziewasz sie tej wyplaty w piatek tego samego tygodnia ktorego przyjechales? NO NIE dostaniesz ja w piatek w przyszlym tygodniu, ale koniec koncow masz jedna wyplate ktora ci wplynie jak juz nie swiadczysz pracy jesli nie masz godzin pracy - zmien agencje pracy jest bardzo duzo ale przed tym odpowiedz sobie na pytanie czy moze dostales czarna liste za zlewanie pracy za spoznienia czy cos takiego. nie trzeba nie byc cpunem i nie pic zeby nie miec pracy jesli jestes kiepskim pracownikiem to w zadnej agencji dobrze nie bedzie. pozdrawiam hejterow :)

Flip i Flap
@Paweł i Gaweł

Dziękujemy za wypowiedź a teraz wy_pierdalaj do biura Cypresbaan 39, 2908 LT Capelle aan den IJssel, Holandia

Specjalnie dla Cb
@Paweł i Gaweł

Taka prawda, a prawda zawsze boli.. pozdrawiam????

Bylemwiem
@Specjalnie dla Cb

W Axidusie zawsze na minusie.(usunięte przez administratora)i sam kryminal

@Paweł i Gaweł

Post napisany przez polaczkow werbujacych do axidusa

WOLNA UKRAINA

TRUDNO SIE NIE ZGODZIC

@Paweł i Gaweł

Axidus wysyła polakow bez ważnego ubezpieczenia i nr ban (usunięte przez administratora)

Adam i spadam
@Adam

haha ale bzdura ubezpieczenie w NL jest obowiazkowe Axidus ma Hollandzorg.nl i masz karte ubezpieczeniowa ktora co prawda przychodzi po czasie ale ja ubezpieczenie z partnerka mialem od zaraz nie siej fakenewsow druga sprawa parówo nie nr ban tylko numer BSN i kazdy u nich co srode jezdzi do urzedu gminy zeby taki nr wyrobic na to z reguly agencja ma czas do wyplaty pierwszego wynagrodzenia ale w praktyce (przepisy NL ) nie obliguja agencji bezposrednio do pomocy w wyrabianiu BSN wiec zanim napiszesz cos bzdurnego zweryfikuj informacje

Axidus czeka na mnie boje sie wyjazdu 100 euro za pokoj 5 osobowy 30 ubezpieczenie 30 za dojazdy praca na szklarni boje sie wyrokowców ćpunów alkohokików jestem abstynentem i wrogiem alkoholu zdrowy tryb zycia ile odloze boje sie ze moge kogoś pobic bo nie wytrzymam z pijakami 5 lat cwiczyłem sztuki walki 192 cm 110 kg wagi czy wogole warto mi tam jechac tu mam 4 tys netto na msc?

Matejko
@Marek

W 3mieś udało mi się przywieźć 10k. Nie ma tam psychopatów trochę zryte czaszki. Ludzie zazwyczaj nie starają się wchodzić sobie w drogę. I pamiętaj nie płać tych faktur bo pobieranie opłat za transport do pracy w Holandii jest nielegalne

Tae

Zgwałcili mi siostre na bungalach polacy piją alkohol ćpają (usunięte przez administratora)jak z nimi nie pijesz pobija cie i gnębia psychicznie pracy nie ma 2 dni w tyg By opłacic kwatere jestes (usunięte przez administratora) ja nim bylem trafilem do getta z siostra podpisalem pakt umowa to wyrok w obozie ucieklem po miesiacu nic nie zarobilem poprpstu bylo na minusie pokoje 5 osobowe bez okien ttagedia karaluchy szczury (usunięte przez administratora)

Ra
@Tae

Może sama chciała się ruchać?

Urbano19

jak to w calej holandii lepiej znac jezyk angielski niz nie, oraz lepiej jechac w parze sa pokoje wylacznie 2 osobowe wszedzie nie ma jedynek. bez angielskiego stawka do 11 euro podstawy z angielskim do 15 euro podstawy zarobki sa w przedziale 3500-500 euro na reke po oplatach jak czynsz i ubezpieczenie (tygodniowo wychodzi 107 i 24 za te dwie rzeczy) osoby pracuja roznie od prostych prac przy sortowaniu i pakowaniu az po bardziej skaplikowane i prace techniczne oraz biurowe ja pracowalem na lacznie 3 firmach gdzie angielski nie byl wymagany pakowanie sloikow z produktami, krojenie owocow na slatki, oraz przy pakowaniu sprzetu elektronicznego. ta ostatnia praca najfajniejsza bo nie produkcja. polecam zastanowic sie czy jedzie sie na krotko - tak jak ja zeby sobie cos zarobic i zjechac do PL czy na dluzej - bo jesli na dluzej to sugeruje byz zwiazanym z agencja tylko praca a zakwaterowanie miec wlasne (z jakas grupa znajomych na przyklad) wyplaty w piatki, bylem odbierany z domu do pracy zawsze przez kierowce auta lub firme busowa gtv, lepiej z kierowca autem sluzbowym luizna atmosfera szybszy dojazd do pracy. mieszkalem w w Warmenhuizen a pracowalem 20km dalej - dojazd do pracy do 30minut w korkach. warto miec wlasne butry robocze (z plastikiem lub blaszka na czubku) i konto revvoluta albo w euro wtedy bankowo przelew jest na koncie tego samego dnia. planuej wrocic za jakis czas jesli nie znajde pracy w polsce jestem z malej miejscowosci z podlasia i tu dosyc ciezko cos znalez. jak chcesz wiedziec cos wiecej chetnie udziele porady bezplatnej bo merytorycznych opinii jest jak na lekjarstwo o roznych firmach mailowo piotr.marek1@gmail.com PLUSY i MINUSY PLUSY -latwo sie dostac do pracy -duzo ofert tez bez jezyka -wyplaty co tydzien bez zadnych problemow -w miarte spoko towarzystwo w pracy i na zakladzie MINUSY -dojazd do pracy -pokoje 2 osobowe brak jedynek -czasem przesuna ci grafik i idziesz na popoludnie a nastepny dzien na rano wiec malo czasu na regeneracje

Byly pracownik

Axidus traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) jest to najgorsza agencja pracy w Holandii.Chcesz być na minusie zacznji prace w axidusie

hejter hejter hejter
@Byly pracownik

takie teksty to chyba jak w latach 90 tych tu sie przez lata (jak i wcalej Holandii ) duzo zmnienilo jesli chodzi o rynek pracy pracodnikow delegowanych osoby z Polski jest wiele ukladow zbiorowych i regul ktore agencja musi spelniac. nie ma kar, nie ma bycia na minusie. nawet jak nie chodzisz do pracy to masz przez to znizke mieszkaniowa wiec o czym ty mowisz chlopie, chyba ze jak pisze pracowales nei wiem w roku '99. ja przed wyjazdem sprawdzilem ta firme rzetelnie - a nie anonimowe hejty z neta. agencja jest zwiazkowa w polsce okap (ogolnopolski konwent agencji pracy) w Holandii nalezy do NBBU do zwiazkow zawodowych (ma swoich pracownikow tymczasowych w zwiazkach), uzyskali certyfikat ze nie ma u nich problemow z platnosciami nadgodzinami pensja nie na czas itp - ten certyfikat jest tu (usunięte przez administratora) powiem w skrocie - od momentu jak zaczeli byc sponsorem klubu sparta rotterdam chyba musialo sie zmienic nawiecej, jest duzo pracy u nich, sporo firm z polki exclusive - giant, heineken, i wiele innych ktore wystarczy wyczytac z ich ofert pracy a nie powiedza nic przecietnemu szukaczowi pracy w holandii. takze jak masz pisac kolejne komentarze o tej czy innej agencji oklepanymi frazesami (usunięte przez administratora) itp to zastanow sie co taki komentarz wnosi dla innych szukajacych pracy czy watku o danym zakladzie pracy czy firmie tej czy innej. dodam ze to opinia tylko moja i wypowiadam ja na podstawie wlasnych doswiaczen z ta firma, jasne ze nie kazdy trafi dobrze ale po to jest chyba ta strona zeby to opisac wieksza trescia niz jedno przeklenstwo.

bumbul
@hejter hejter hejter

jako caloksztalt zle nie jest pojedyncze przypadki sa ze cos komus nie pasuje jak dla mnie agencja jak kazda inna byle godziny byly i stawka wieksza najwiecej jak mialem na wyplacie po oplatach za pokoj i tp 470 ojrasuw najgorsza 270

@Byly pracownik

Dokładnie tak jest .

Nie polecam siedze tu tydzień ze znajomymi i tylko dwa dni w pracy byliśmy . Codziennie to nowi przyjeżdżają tu do pracy której nie ma ludzie tu nawet nie zarobicie na podróż do Polski. Z tego co zarobicie to tylko aby tu żyć na tydzień nic więcej . Nie polecam tej agenci tacy (usunięte przez administratora) pięknie ładnie przez telefon mówią jakie to place wszystko a to (usunięte przez administratora) prawda . Dają wam aplikacje do planingow pracy i komunikowania się z nimi śmieszni są nie odpisuja nigdy na wiadomości. Kary 1000 zł zapłacić za nie dostosowanie się do umowy ale jak nie ma pracy to oni powinni n karę zapłacić siedząc cu bezczynnie bez pracy i odwracając za kwaterę ubezpieczenie i podatek od tego dnia ha masakra . Ludzie jak to czytacie nie siedźcie tu ani dnia dłużej bo źle sakczycie z tą agencja.

Z całego serca odradzam tą firmę, jestem tu 2 tyg a tylko raz byłam w pracy, dzwoniłam do agencji w tej sprawie i wszędzie gdzie to możliwe pisałam to kazali czekać.. (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze, płacą marne grosze za które tak naprawdę ciężko jest wyżyć, nawet nie ma mowy o odłożeniu pieniędzy.... Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Korty

Witam Po jakim czasie od zakończenia pracy Axidus wypłaca wakacyjne ?

Aa
@Korty

Mi napisali ze od 4rech do 6tygodni Więc do 16tego marca lub wcześniej powinny być na koncie moim

Korty
@Aa

Dzięki za info

Klaudiusz

Witam BYŁEM UMÓWIONY na wyjazd 15lutego ale dziś to czego sie dowiedziałem o firmie zmieniło moje zdanie . Jutro dzwonie do gościa z którym gadałem i jade z K urwą przez ten telefon NIGDZIE NIE NAPISALI W OGŁOSZENIU ŻE SĄ PŁATNE TRANSPORTY Z ZAKWATEROWANIA DO PRACY . zresztą kij w nich gdybym nie poczytał tych komentarzy i tam na miejscu by mi wywineli jakiś numer to zęby by leciały nie ważne że bym poszedł grzać puche . mam cięzkie zycie radze sobie sam nikt mi nic w zyciu nie dał . nie mam nic do stracenia w takiej sytuacji

Też jadę 15 lut

Artur
@Klaudiusz

Panie Klaudiuszu, to co Pan napisał jest karalne. Takie zachowanie nie jest akceptowalne w Axidus jak i innych agencjach. Proszę poszukać pracy w innym miejscu, najlepiej zdala od ludzi, bo brakuje Panu jakiejkolwiek kultury osobistej. Gwarantuję Panu, że nikt nie chciałby z taką osobą mieszkać ani pracować. Proszę się nie dziwić, że Pana aplikacja została zatrzymana.

Sylwia
@Klaudiusz

Dobrze ze przeczytałeś komentarze przed wyjazdem. Ja nie miałam tyle szczęścia. Za wszystko kroją za mieszkanie 107€tyg.ubezp.dojazd do i z pracy. To są (usunięte przez administratora) ja już zgłosiłam do służb w holandii czekam na zakończenie sprawy i za agencje w pl też która kłamie i wyłudza tylko kasę potem chcą się wybielać (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Marta

Marta nie jedz tam.

@Artur

A ty co Axidowski naganiaczu. Karalne to jest to co robicie z ludźmi ale i za was się wkrótce wezmą. Kłamcy i (usunięte przez administratora) najgorsza banda.

Maciek
@Sylwia

Ja pracowałem na Kempen,to jest szklarnia,a raczej mówią szkółka ,praca która wykonują Panie nie jest jakaś ciężka,obrywanie liści z kwiatkow,pęków kwiatków.Nie zapomnę jak mi i koledze który tam został powiedzieli w biurze że "Będzie Pan zadowolony"Naciskałem przez 3 dni żeby wiedzieć jaką mam stawkę i była to stawka wręcz szalona 10.09 euro brutto.Po przepracowaniu 6 dni i wypracowaniu 47,5 godziny dostałem 305 euro na fazie A.Wychodzi na to że ryłem jak osioł za piendziesiat euro dziennie.Należy też wspomnieć że sobota jest płatna o pięćdziesiąt procent więcej.Byłem żetelnym pracownikiem ale za takie pieniądze nie będę pracował.Jadąc do biura należy się przygotować na sesję zdjęciową,tak robią tobie zdjęcie.Ktoś powiedział że dlatego żeby sprawdzić czy ktoś nie jest karany, bzdury.Gdyby tak było to by poprosili zaświadczenie o niekaralności.Jeśli ktoś jedzie z Polski to niech wam wyślą warunki umowy,stawkę za jaką macie pracować.

Artur
@Sisi

Wolę być jak to zostało określone „naganiaczem” niż posługiwać się absolutnie (usunięte przez administratora)językiem. Ja przepraszam bardzo, zdaję sobie sprawę z tego, że niektóre osoby pracujące w agencji nie mają ukończonej szkoły choćby średniej, ale nie to powód, aby tak skandalicznie się wyrażać. Minimum kultury zawsze musi być zachowane, a jeżeli nie, to proszę pójść do innej pracy. Nikt z takimi osobami nie chce przebywać!

@Artur

(usunięte przez administratora) to wasze pośrednictwo pracy i ca ta agencja Axidowska.jestescie jedna wielka banda okradającą ludzi z każdego grosza. A szkoły pewnie sam nie masz chociażby średniej. Z takimi osobami jak ty ludzie napewno nie chcieliby przebywać.

Patus
@Klaudiusz

Ty patolu i z takim kims mialbym jechac do Holandii. dla takich jak Ty to chyba nadzieji nie ma. na transport moj drogi patusowy kolego nie placisz ale oczywiscie przeczytana opinia w necie warta wiecej niz tysiace umow :D nie wstyd Ci pisac ze komus wpier*** przez swoja glupote? Nie zycze Ci zebys trafil do wiezienia bo to straszne miejsce ale tego typu komentarze bardziej obrazuja jak niezatrudnialynym Klaudiuszem jestes niz to co niby ta agencja ci zawinila? W zasadzie nei wyjechales z nimi nie pracowales, a twoj komentarz konczy sie na tym ze nie zrozumiales oferty bo cos nie bylo napisane w ogloszeniu. Masz ciezkie zycie kolego pozdrawiam xd

Gomud

Chcesz spać na euro paletach wybierz ta agencje.

Nikita

Witam Pytanie do osób które pracowały na "akcji świątecznej". Czy zostały Wam wypłacone bonusy za ten okres (czyt. 250 € po 4 pełnych tygodniach przy pełnej frekwencji +90 € zwrot kosztów transportu) ?

Jakobbbb
@Nikita

Wróciłem 17.01 dzisiaj dostałem wypłatę za ostatni tydzień pracy i 250 euro za bonus. Jednak jest to 250 netto a 307 chyba brutto, więc nie wiem o co chodzi ( miało być 250+90 ). Zostało mi też odjęte z ostatniej wypłaty 40 euro za "Vergoeding ET-uitruil huisvesting" ???? Jakieś odszkodowanie za (usunięte przez administratora) wie co w zw. z pokojem/domkiem

Sza sza
@Nikita

Powiem tak ja sie załapałem na ten okres świąteczny, ale jak zauważyłem co tam s dzieje ,jak wykorzystują ludzi mając ich w dipie to dałem wypowiedzenie. I powiem tak ten okres Świąteczny to była tylko jedna wielka sciema żeby zachęcić pracownika ,te 250 euro i 90 za dojazd za cholere nie będzie wypłacone bo agencja to przejmie dla siebie tak jak wakacyjne itp

bonusowo i to i owo
@Nikita

dostalismy co prawda pozno bo 4 lutego wiekoszc przyszla i jesczze 3 dni pozniej ten mniejszy bonek

bonusowo i to i owo

a ja dostalem wszystko wyplacone bonus za frekwencje bonus za zwrot za przyjazd wszystko ladnie wplynelo mi na konto i ci znajomi z ktorymi bylem tez wiec zasadniczo to trzeba zglaszac choroby i chodzic zgodnie z planingiem do pracy mowic mozna rozne rzeczy mi sie powiodlo i wracam tez na oferte wakacyjna takze jak widac sa i przypadki jak moj gdzie mozna dostac bonusa a poczatki nei byly wcale pozytywne trafilem zle na mieszkanie, mialem przekwaterowanie po paru dniach z lipnej kwatery na juz normalne warunki na poczatku wogole byl stres ale juz po praktytcznie tygdoniu wszustko mialem ogarniete duzo daje ta aplikacja na telefon gdzie wszystko zglaszasz wiec jak nie chcesz czekac na inforlinii lub gadac z kims z biura bez sensu to wystarczy w tej aplikacji pogrzebac i wiekszosc rzeczy jest do zalatwienia wiec o dziwo daje moja ocene jako pozytywna i z serdecznym pozdrowieniem witam tych ktorzy doczytali do konca :D

marekp

Pracowaliśmy z kolegą z początku tygodniówki były w miarę po 200/300 euro z mieszkaniem ujdzie chociaż to i tak przekręt bo tyle w kraju zarabiam później zaczął się cyrk tygodniówki po 100 euro zdarzało się ze to 100e było na opłacenie mieszkania i trzeba było dolozyc jeszcze z oszczędności praca po ponad 50h w tygodniu za 100 euro transport do pracy raz był raz go nie było a to kierowca nie przyjechał a to pojechał bo skończył wcześniej i na busa firmowego czekaliśmy 5h pod firmą śmiech pracowałem 3 miesiące odłozyłem 300 euro zyjąc skromnie nie paląc zielska i papierosów nie pijąc alkoholu jako młody chłopak zostałem (usunięte przez administratora) niesamowicie. Dodam że nie miałem stawki wiekowej bo miałem skończone 22 lata. Znajomy został dłuzej ja wrocilem do polski przeniosl sie do innej agencji i tam pracuje do dziś.

Ernest

witam ja pracowłem tam bardzo dawno temu jakieś 5 lat temu i nic nie jest lepiej . z całego serca ODRADZAM

Achiguza

Moze cos więcej powiesz opiszesz swoją sytuację z agencja itp ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.