Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Natalia

Z całego serca odradzam komukolwiek tam pracować. W zeszłym roku tam byłam i jak widać nic się nie zmieniło, byłam kierowcą i pracownikiem na firmie. Wyjeżdżałam 3 rano, wracałam 20 + tankowanie zawsze o 19, gdzie zawsze nie miałam kiedy tam zajechać i musiałam tankować z własnej kieszeni. 3 razy prosiłam o zmianę mieszkania ze względu na płatne parkingi w centrum Rotterdamu i ilość ludzi w mieszkaniu. 10 osób na kwaterze i jedna łazienka. Pomijając fakt, że to ja musiałam płacić mandaty za parkowanie, gdy nie wiedziałam, że nie wykupują miejsc parkingowych to mnie kosztowało przy odjeździe prawie 300€. Gdzie na tydzień dostawałam czasami po 290€ mimo, że od rana do wieczora pracowałam. Koordynatorzy mieli mnie i kolegę totalnie gdzieś, gdy pytaliśmy o numer Sofi, zmianę mieszkania czy cokolwiek innego, a gdy oni czegoś potrzebowali to telefony nawet o 5 rano. Nie polecam z całego serca do tej pory, widzę że ludzie nadal wystawiają negatywne opinie i mają 100% racji. ODRADZAM, pozdrawiam

hjkkhj
@Natalia

Tyle negatywnych opinii i jeszcze z tą agencją porządku nie zrobili

Krzyś

Najgorsza agencja pracy w jakiej kiedykolwiek miałem nieprzyjemność pracować. Odradzam i ostrzegam tych którzy jeszcze się zastanawiają. Ludzie tam pracujący to jest ten podgatunek z którymi nie chciałbyś/chciałabyś pracować i mieć do czynienia.Dla nich jesteś tylko elementem z którego muszą wyciągnąć jak najwięcej kasy a jeżeli będziesz upominał się o prawdę i był ponadto uciążliwy dla nich zwolnią cie bez podawania przyczyny lub uzasadnią w głupi sposób że nie mają miejsc pracy bo okres sezonowy się zakończył i nie mogę tylu pracowników zestawiać na rezerwy. Cytuje że tak było. Jedyny kontakt z kadrem to ten podczas podpisywania umowy. Niskie zarobki, opłata za paliwo 6 euro na dzień, kierowcy którzy potrafią cię nie zabrać po pracy i musisz czekać 3 godz. na kolejny aż ktoś łaskawie po ciebie przyjedzie. Zakwaterowanie: Dwa razy zmieniłem lokalizacje stanowczo na gorsze. pierwszym miejscem były domki kempingowe w których było zimno a wilgoć zostawiała na suficie mech. Pokój 3x2 zmęczony po pracy nawet nie mogłem wyprostować nóg jak siedziałem na łóżku. Druga lokalizacja, pokój w bloku, smród na klatce, największa meta w okolicy, 90 % ludzi którzy tam mieszkają to menele i cpuny. Strach było wychodzić o zmroku bo niespostrzeżenie wyskakiwał jakiś z zaułku z prędkością światła albo stoją przed blokiem w okręgu jak zoombie patrzą sie na ciebie tępym spojrzeniem i śliną cieknącą z mordy.Zazwyczaj nie dziele się swoimi spostrzeżeniami ale ludzie którzy tam tyrają to tacy co nie mają innej opcji, studenciaki (pierwszy raz w pracy), ludzie na posyłki i ci co lubią wchodzić w (usunięte przez administratora) Jeżeli zostawiłeś godność w Polsce jak większość to ok. Gdybym wcześniej zapoznał się z opinia, nie wyjechałbym, nie traciłbym czasu na tego pośrednika i nie dziwią mnie już te negatywne komentarze ale to tylko mój krótki epizod którego nie polecam doświadczać innym.

Greeqqq
@Krzyś

Zgadzam się ziomeczku z twoja wypowiedzią, ja tydzien przed dałem wypowiedzenie a 4 dni później wnie wyrzucili ze niby do pracy nie przychodziłem jak oni ani planingu ani nawet nie dzwonili kompletnie nic...Jeszcze zostawili mjie na wigilie beż pieniędzy tłumacząc się ze jie dostali moich godzin:) To zacząłem z nimi jechać krotko aż w końcu zadzwoniłem do jednej pani żeby mi coś doradziła, doradziła żeby im napisac ze zostanie to zgłoszone do odpowiednich służb,.wszystko zakaczylo się powodzeniem dla mnie ,wczoraj dostałem korekte z przeproszeniem za opóźnione wyplaty :)

Siema
@Greeqqq

Jakiś Priv?

Ostro wkurzony

Omijać z daleka w Polsce mowia jedno poczym przyjeżdża się do holandii i jest co innego ściągają ludzi i robią weryfikację na miejscu cofając ludzi do domu nie zważając na to że ktos wydaje duże kasę na aby wyjechać do pracy przyjeżdżasz a tam dziękuję do widzenia wracaj pan do Polski.

julcia

Przyjechałam z chłopakiem, pracujemy w Heteren przy pakowaniu kosmetyków. Jestem bardzo zadowolona, praca nie trudna, czysta i w miarę spokojna. Pracuję i mieszkam razem z chłopakiem, na czym nam najbardziej zależało, a że mamy prawko, to otrzymaliśmy samochód służbowy.To jest orderpiking czego się trochę obawiałam z racji znajomości języka, nie czuję się pewnie używając angielskiego, ale na szczęście mój poziom w zupełności wystarczy, zresztą tu nie ma wymogów językowych, wystarczy polski. Godziny pracy są, wyrabiamy nawet nadgodziny. Jak na razie jest ok, nie mamy większych zastrzeżeń, a dodam że wyjeżdżaliśmy z dużą niepewnością. Oby tak dalej, bo prawie miesiąc za nami, jeśli będzie tak nadal to rozważamy pozostanie w Holandii do końca roku, kto wie może i dłużej.

Dawid
@julcia

Witam, można się skontaktować na priv?

ciekawe
@julcia

Ciekawe bo pary razem nie pracują ( chyba nie mogą, nie wiem) ..... tylko mieszkają, i to dla Axidusa jest PRACA DLA PAR, więC skoro tu tak się mijają to pomyślcie jak z innymi sprawami się mijają... Może jesteście. byliście wyjątkiem, może jakaś grupa jest wyjątkiem, ale ogólnie PARY RAZEM NIE PRACUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K.z
@ciekawe

Dziwne bo ja z chłopakiem a idzie 3miesiac pracujemy cały czas razem ta sama firma I zmiana. Więc po co zbędne komentarze Mieszkamy razem pracujemy razem I jest dobrze... Gdybyśmy pracowali osobno to napewno by juz nas tu dawno nie było Pozdrawiam

@julcia

Mogę prosić o więcej infomacji

@ciekawe

Dostaliśmy propozycje dla pary,okazało się że osobno,ciekawe,napiszę jak podejmiemy pracę.Na wstępie twierdzę że to niewypał,bo w Ter aar za bungalow ponad 107 euro za pokój,mały 3X2 za osobę,dojazd do pracy prawie 6 euro za dzień od głowy.Płatne pralki suszarki 2.5 euro.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
agent tomek

jestem i dobrze zarabiam polecam dwie prace szczegolnie pakowanie kosmetykow albo salatki. moja dziewczyna jest na kosmetykach ja salatkach darmowy transport wypltaty co tydzien. pozytywna opinie mysle ze moze wyrazic sporo osob (widze ze co chwila dojezdza ktos do kogos) gadamy o tym na zakladzie ale zla opinie napisza tylko ci ktorych agencja wywalila za cos np nie przychodza do pracy potem wielkie zale. dla normalnych praconwikow nie ma co sie bac. dodatkowo wiem ze od sierpnia ruszaja z nowymi promocjami

K.z
@agent tomek

Darmowy transport czemu innych wprowadzasz w błąd jak za transport każdy płaci 6euro za dzień...

Robson
@agent tomek

A to Biedronka, że promocje? Nie słyszałem, żeby były. Może dlatego, że było głośno, bo ludzie nazekali na brak pracy, no w sumie praca była,żeby było z czego zapłacić za "apartament" agencji. Za mało wiesz koleżko

Remino
@agent tomek

Witam, możesz coś więcej napisać na temat pracy pakowania kosmetyków?

notak
@Remino

chłopie lepiej znajdź sobie inną agencje

Przemo
@agent tomek

Za transport płacisz a i tak po coebie nie przyjeżdża a jak dzwonisz na transport to cię olewają i robią problem

Kamiloo
@Remino

Tragedia ! chyba że zadowala cię 200 euro tygodniowo

przemek
@K.z

a mi akturat agencja placi za transport 10 euro dziennie a nie ja agencji

Maciek
@przemek

A czy masz dodatek ET eksterytorialnym,każdemu pracującemu się należy.Dodatkowe koszty utrzymania mieszkania w PL.Dodatek do ubezpieczenia też?Niech Polacy przeczytają jakie ulgi im się należą,polecam poczytać,zapytać księgowej.

Dominik Toretto

Mieszkanie to melina ściany brudne toaleta jak po wojnie spływ w wannie zapchany piekarnika brak mikrofali brak jakieś stare zardzewiałe patelnie aby i śmieszna gazówka podłogi usyfione wykładzina nadaje się do zerwania ogólnie do remontu a pieniędzy to 107 € na tydzień.Klatki w bloku tak obsikane że można zwymiotować wchodząc (naprawdę).Pieniądze to też kpina za 3 dni pracy 78€ na rękę a jeżeli Cię dają na różne firmy to istnieje duża szansa że Ci za któraś nie przeleją pieniędzy samemu trzeba pilnować ogólnie nie polecam chyba że naprawdę ktoś nie ma wyjścia a bonusy świąteczne to farsa wystarczy raz nie iść z powodu przeziębienia i przepadają a powodzenia nie przeziębić się gdy dają Cię na chłodnie a na następny dzień do (usunięte przez administratora) w szklarni .

Sza sza
@Dominik Toretto

Zgadzam się z opinią:)

Aktualnie pracuje przez tą agencje tak jak dwa miesiące wszystko było ok tak teraz próbują mnie (usunięte przez administratora) przy każdej wypłacie. Wróce tu jeszcze i opiszę jak sprawa się zakończyła.

masny beben

ja tam jestem zawodolony ze wspolpracy z nimi. duzo osob pisze wypociny na temat wielu agencji pracy ( a zwiedzilem juz 3 firmy pracy w Holandii) i w wiekszosci jest tak ze albo trafsoz dobrze albo trafisz zle a to ze agencja komus robiu cos na zlosc lub specjalnie z reguly wiaze sie z NIEZROZUMIENIEM przepisow warunkow lub zawartych umow. Ile ludzi tyle opinii jakby bylo zle to tyle osob (w tym ja) nie pracowalo by dla tego czy innego posrednika. w dzisiejszych czasach an wszystko jest hejt i negatywy wiec dla balansu ja napisze jako osoba zadowolona :) tak i w domkach jest internet - bezplatny - z ktorego wlasnie korzystam.

Wiatropylna
@masny beben

Oczywiście że jest internet ale chodzi tylko wtedy jak masz dzień wolny a wszyscy są w pracy

Kamil

Skończyłem współprace w święta i bardzo żałuje zmarnowanego czasu ale zaryzykowałem nie sprawdzajać wcześnie opinni i mam nauczkę na przyszłość. Z każdą wypłatą miałem źle policzone i za każdym razem dzwoniłem do biura gdy Paniom kończyły się argumenty typu ale... bo... przekierowywały mnie do kogoś innego ponieważ nie miały odwagi przyznać mi racji i poprawnie wypłacić solaris. A po drugie wilgoć wszedzie ! w pokoju i łazience wszędzie wszędzie 3 razy zmienili mi lokalizacje i wszędzie było tak samo a nawet jeszcze gorzej. Stanowczo odradzam

Przemo

Za ponad 50h z sobotą dostałem 290 euro dla niedowiarków i tych którzy jeszcze się zastanawiają mogę podesłać solarisy

101twarzy

Nie ryzykujcie i nie podejmujcie współpracy z tą agencją. Pracowałem tam i to jak oni (usunięte przez administratora) brak słów i czasu żeby to wszystko opisać. Przycinają z kasy w każdym tygodniu, do biura nie można się dodzwonić , zerowy kontakt po podpisaniu umowy. Częsty brak transportu z pracy, Pa to la tępe (usunięte przez administratora) o mniemaniu ludzi sukcesu itd. USUWAJĄ KOMENTARZE !!!

nikt

fajna firma, najgorzej na reke mialem 370 najwiecej 467 po odjeciu mieszkania ubezpieczenia i podatku. zbieram zamowienia bez znajomoisci anglika czy niemieckiego i zamierzam przedluzyc ta oferte. niemniej duzo osob patologocznych przyjhezdza ogolnie do holandii ludzie mysla ze beda mieli 500 euro tydzien w tydzien niezaleznie od tego czy pracuja czy nie :>D

Petarda
@nikt

to zalezy jak trafisz ale nie ttylko na orderpikerce takie stawki sa, wystarczy pracowac z nadgodzinami i masz luzo u nich 400 jurkow tygodniowo na reke sam przy krojeniu owocow robie.

Sza sza

Odradzam współpracę, nawet w tym śmiesznym okresie świątecznym jest to wykorzystywanie i (usunięte przez administratora) w biały dzień!!! A wypłaty hahahha śmiech na Ali. I nie patrzcie na to że ktoś napisze komentarz ze to osoba które piszą bo nie chce i. Się pracować to piszą osoby które pracowały w axidusie i wyszły w cholere na minusie

G.w. I c..j wam w ryj Axiidusy

Krotko powiem tak nawet nie jedzcie na konsultacje nic nie bierzcie z tej agencji ,liczą za wszystko a zasranh transport z GTV musisz dodatkowo placic osobno ,I np ja za sobote dostałem 26,99 euro to wychodzi 5.15 na godzinę..I zgadzam się z Innymj Uciekajcie z tad !!!

Marzenax77

Hej czy ktoś obecnie jest na ofercie świątecznej ?? Z terminów koniec listopada lub początki grudnia.. Czy jest praca w tygodniu czy więcej np rezerw i czy ktoś jedzie teraz na termin 13/14 lub 17/18 grudnia

Konop
@Marzenax77

Więcej rezerw - zdecydowanie, ludzie narzekaja na brak pracy

@Konop

A ty pracujesz poprzez ta agencje czy nie?

@Marzenax77

polecam wszystkim exodus dobra firma

@jaro

Czyzbys swa opinie wnioskowal ze pracujesz na ta chwile obecna u nich?

@Marzenax77

pracuje na salatkach, na razie jest ok, praca dosyc fizyczna ale zagryzam zeby i jakos leci :D

@jaro

Jaro to super że póki co jest ok a ty jechałem na ofertę świąteczna?? Czy normalnie

@Konop

Jeżeli jest tyle rezerw to nie ma sensu jechać...

@halmen

ale tez nie jest powiedziane ze ty zle trafisz...opinia nie rowna opini jest sa dobre jak i zle

@Marzenax77

Czy ty też się wybierasz 18 tego do NL?

@halmen

No zastanawiam się właśnie nad tym wyjazdem 18.. W tamtym roku byłam i cały termin miałam pracę udało się ale czy w tym powtórzy się być może.. No chyba że axidus weźmie pod uwagę że mam już u nich akta pracownika z tamtego roku i że żadnych nie było kłopotów z mej strony jak i z pracą było też ok to może znów by się udało dostać tam gdzie byłam w tamtym roku ????

@Marzenax77

Ile masz lat i skąd zamierzasz wyjechać?

Krzysiek1974
@Marzenax77

Przestrzegam Wszystkich ... uciekajcie jak najdalej od tej pseudo Agencji i nie wierzcie w dobre opinie pisane przez pracowników administracji. Na tydzień pracy składają się 2 dni rezerwy i 3 dni pracujące....czyli masz przepracowane 24 godziny pomnożone przez 10 EUR co daje nam kwotę 240 EUR BRUTTO... odliczcie od tego podatek, liczę tylko 20% pozostaje nam już tylko około 190 EUR Teraz odliczcie od tej kwoty mieszkanie 97 EUR, ubezpieczenie 25, dojazd do pracy ( 3 dni tj.około 18 EUR) prosty rachunek 190 - (97+25+18) = 190 -140 = 50 EUR Tak liczy AXIDUS, zarabia na swoje cele a ludziom pozostawia minimalną kwotę niezbędną na skromne przeżycie do następnej wypłaty. Jest to działanie zamierzone aby dojna "Krówka" nie uciekła z ich agencji oraz żeby nie miała możliwości ucieczki do Polski. Wierzcie mi , pracowałem w kilku Agencjach pracy ale z tak bezwzględnym i niewolniczym traktowaniem i okradaniem Polaków spotkałem się pierwszy raz w swoim Życiu i mam nadzieję ostatnim. Najgorsze jest to, że okradają nas Polacy żeby napchać kieszeń jakiemuś Holendrowi. Otwórzcie oczy oni bez nas są bezradni ich gospodarka upadłaby bez pracujących tam Polaków. A całej polskiej administracji i kadrze zarządzającej pracującej w Firmie AXIDUS życzę aby zaznali w Życiu takiej Biedy jak nowo pracujący tam Polacy. Apeluję nie pracujcie przez tą Agencję bo będziecie gorzko płakać... Pozdrawiam Wszystkich Uczciwych Rodaków (usunięte przez administratora) Krzysztof P.S. Nie jestem jakimś małolatem czy imprezowiczem lub palaczem marihuany. Jestem dojrzałym mężczyzną (45 lat) mam żonę i ukochane dzieci, które przez wyżej opisaną sytuację nie miały co jeść

@halmen

No hejo ja to hihi stary rocznik aż z 1977 no jeśli do 17 grudnia się ostatecznie zdecyduje to jechałabym z zachodniopomorskiego

@Krzysiek1974

Cześć wiesz no przykre to że taka sytuacja cię spotkała.. Są opinie różne dobre jak i złe.. Ja na pracę w tamtym roku akurat nie mogę narzekać byłam na ofercie świątecznej pracę miałam przez cały czas i tylko jedna rezerwa mnie spotkała na czas pracy a ogólnie całość robiłam czas oferty świątecznej tzn 16 grudnia 2018 akurat weszła niedziela za którą osobno miałam wypłacona a tak prawidłowo to od 17 grudnia do 12 stycznia okres oferty świątecznej i od 13 stycznia 2019n do 17 lutego to dodatkowo z mojego przedłużenia.. Prace miałam jeżeli wolne miałam to już tylko uzależnione nie od agencji tylko od zakładu gdyż pracowałam zmianowo.. 2 dni rano 2 popołudniu I po 2 nockach były 2 dni wolne

Jaro
@Marzenax77

Przyjechałem na święta ale nie wiem czy będę przedłużał. też czytam że dużo rezerw ludzie ogólnie siedzą na rezerwach, chociaż ostatnio chyba coraz mniej. Ja ogólnie pracuje codziennie miałem to szczęście. a Ty byłaś kiedyś w Axidusie?

@Jaro

No ja byłam na ofercie świątecznej w tamtym roku przyjad miałam do ich biura 14 grudnia 2018 podpisywanie papierów i wyrobienie Sofi 15 grudnia wolne bo po podróży byłam z innymi a od 16 już praca i do końca umowy pracę też miałam i nie było źle bo prace miałam cały czas w właśnie w Axidusie.. Szczęście miałam bo akurat robiłam na 1 zakładzie a nie ze byłam rzucania po różnych firmach dlatego po zakończeniu umowy świątecznej przedłuża łam jeszcze na 3 tygodnie.. Dlatego zastanawiam się nad pracą świąteczna teraz ale czy trafi się że będzie praca przez cały kontrakt to już hmm niewiadomą.. A że zapytam ty na jakiej jesteś lokalizacji zakwaterowany?????

Jaro
@Marzenax77

Na słynnym Vlaardingen 13. Słabo to wygląda bo jest dużo imprez co mocno wkurza ale poprosiłem o zmianę może coś znajdą innego. Jak już się uda to nie będzie na co narzekać. Szkoda tylko innych co na rezerwach są

@Jaro

Hihihi ja pierwsza lokalizację po przyjeździe miałam w Hoek van holland przy porcie no tam super było czysto bez głośnych imprez jak ktoś sobie popil to spokojnie u siebie bo hotel z kamerami na każdym piętrze w kuchni i nawet na zewnątrz i opiekun hotelu przeważnie był na miejscu kilka godzin a jeśli był poza hotelem wystarczyło telefon jak coś nie tak i już porządek robił na lokalizacji słynnego Vlaardingen 13 oj byłam (usunięte przez administratora) brud i strasznie zimnoooo byłam z bratowa ulokowane na ostatnim piętrze tak zwanym dachu hihi nawet do tej pory mam filmy jaka wilgoć i grzyb w oknach drzwiach itd i też pisałam po 5 dniach o przeniesienie zgłosiłam do biura że (usunięte przez administratora) smród i że zimno zdjęcia i filmy w emeilu dałam to z biura nawet był facet na kontroli i sam stwierdził że warunki są bardzo źle i po tym przenieśli nas na Schiedam waranda 202 tam no nie lepiej.... pisałeś o przeniesienie tylko módl się aby cię nie dali na Schiedam waranda 202 imprezy mega często i do późna dużo młodych nie stroniacych od % i używek innych (usunięte przez administratora) w kiblach i pod prysznicami jak się szło kąpać to tylko bez ściągania klapek.. Wymioty w kiblach w weekendy To podstawa.. Wiesz jeśli ma się prace codziennie to super ale warunki mieszkaniowe na większości lokalizacji poniżej godności ludzkiej.. Są lokalizację np domki i są super w Axidusie ale żeby tam być ulokowany to niestety megaaaa 1000% szczęścia i w czepku być urodzonym by tam trafić.

@Marzenax77

No właśnie też mnie straszyli że trafię na Schiedam ale ostatnio gościa od nas podobno przenieśli na de kwakel. Tam podobno jest spoko więc jak coś to będę prosił Polske o kolejne przeniesienie bo do Holandii nie ma szans się dodzwonić :D

@jaro

no ja jak zglaszalam przeniesienie to do biura w Holandii 2908 LT Capelle aan den IJssel Cypresbaan 39 najgłowniejsza siedziba to po zgloszeniu dali na schiedam warande 202 bo ogolnie w schiedamie maja wiecej niz jedna kwatere ale poszlam na warande pozatym oni maja po kilka lokalizacji w danym miescie wiesz to gdzie cie dadza to juz zalezne nie od polskiego axidusa az tak bo oni nie sa na miejscu i nie wiedza dokladnie gdzie juz w samej Holandii sa wolne kwatery najwiecej zalezy gdzie agencja w Holandii cie ulokuje tam gdzie bedzie akurat wolne miejsce tam cie wyśla..

@Marzenax77

No wiem wiem domyślam się że Polska ma mało do gadania ale jak jeszcze w Polsce byłem to mówili że jak coś się będzie działo to mam dzwonić. Próbowałem do Holandii ale nie odbierali to zadzwonilem i zagadałem czy da się zmienić powiedzieli że zgłoszą. Ale teraz to już nie wiem czy dobrze zrobiłem. No ale trudno zobaczymy jutro do roboty tylko to mnie trzyma tutaj :D

@halmen

wyjechales na ta oferte swiateczna?

@Marzenax77

Ja pojechałem od 18 grudnia i dzisiaj wracam . Jak najdalej od tego biura , ludzie mają dużo rezerw , co chwilę ktoś wraca do kraju. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) , trzeba wkońcu ukrucić ten proceder. Pracy brak wysłali mnie w jedną stronę 135km jakiś żart.

Hihi coś data przyjazdu ci się zmylila przyjechałes 18 i wracasz dziś 18

@halmen

I jak tam wyjechales juz czy dopiero wyjezdzasz ?? zdecydowales sie wogole na ryzyko pracy

WIKI
@jaro

HAHAHA NA DE KWAKEL SPOKOJNIE U MNIE W TAMTYM ROKU LA LOKACJI ZADZGALI CHLOPAKA TEZ MI SPOKOJ NIEWIESZ O CZYM PISZESZ POZDRO

What

Hahaha proszę Cię....

Wiki
@What

Biuro Ci tego nie powie ani koordynatorzy bo to jedna wielka szkoda jedź zobacz

Magdaaz
@Krzysiek1974

A ja się z tym nie zgadzam. Pracuje przez Axidusa i jestem zadowolona. Oczywiście bywałych jakieś nieporozumienia, ale natychmiast wszystko szybko się wyjaśniało. Biuro jak biuro, ale ja nie narzekam

xmen
@jaro

Przy sałatkach w Brielle ? Najlepszy zakład gdzie można trafić. Jaro ty chyba pracy fizycznej nie widziałeś !!! Praczy sałatkach jedna z lepszych i lżejszych prac , atmosfera dobra . Pozdrawiam kierownika.Pita !! P,S . AXidusa jednak nie polecam większość ludzi bez pracy !!

Jan
@Krzysiek1974

Dziękuję za pomoc. Jeżeli chciałby się Pan podzielić wiedzą i pomóc to proszę o kontakt na e-mail janchojnowski24@gmail.com. Pozdrawiam.

Damian 28
@Krzysiek1974

Może i dopiero teraz czytam twoją opinię ale jest to najlepszy i najprawdziwszy komentarz słowo w słowo który czytałem.Wszystko co piszesz jest prawdą a Polacy niech będą naiwni.Ku przestrodze

Ktos
@Marzenax77

Po przepracowanych dniach pracy zedytowali mój grafik i kazali jechać do domu że względu nie stawiania się do pracy gdzie nie bylem jeden dzień, dostałem 10euro za 5dni pracy nie polecam, niepozdrawiam ludzi z biura którzy wstawiają opinie o firmie dla pieniędzy:)

Pawel212

Zero kontaktu od 3 dni, każą się szykować na wyjazd, nikt nie odbiera telefonu w biurze. (usunięte przez administratora) nie polecam

roman

od tygodnia na ofercie swiatecznej jestem z narzeczona poswiecilem sie zeby zarobic na elektryke do nowego domu ale i tak wspolnie spedzimy swieta pracy full od najprostszej do takich bardziej technicznych z mozliwoscia zostana na dluzej jesli dostane bonus zgodnie z obietnica to przywieziemy kilkanascie tysi w miesiac do agencji nie moge miec zastrzezen bo na razie za krotko jestem i nic sie nie wydarzylo przyjechalem do pracy chodzie i na razie tyle mamy domek na 2 pary ale niektorzy szli tez na wieksze obiekty mieszkalne standard w miare zreszta co by nie bylo miesiac mozna sie przemeczyc wyplate dostalem tego samego dnia w piatek - to jest dzien pzrelewania wyplat

Miloszzzz
@roman

Witam, zapewne dostałeś już pierwszy payslip. Możesz mi napisać/wysłać na e-meila za co i ile potracaja co tydzień? Prawdopodobnie jadę w poniedziałek 13.12 ale coraz więcej wątpliwości się pojawia :-/ będę wdzięczny :-) milosz.kaczkowski@gmail.com

Axidus czyli (usunięte przez administratora) kierowany przez patologicznych polskich nieudaczników którzy w kraju nie potrafili się odnaleźć więc uciekli szukać lepszego życia. Ludzie z uzębieniem niepełnym podstawowym którzy za 30 eurocentów więcej poganiają was jak zwierzęta i nie potrafią mówić po polsku (a w kraju znaczą tyle że można się na nich zeszczac) i kobiety w centrali które nie potrafią nawet pisać poprawnie po polsku a myślą że są kimś (z Polski pewnie uciekły z kasy w Społem dymane przez kolegów ze wsi).

Patrycja

W życiu nie spotkałam się z tak beznadzieją firmą. Zero profesjonalizmu, mieszkanie z ćpunami oraz ludźmi agresywnymi to standard. Jeżeli chcesz zarobić i zaoszczędzić to takiej możliwości nie ma bo połowa twojej wypłaty ląduje u nich w kieszeni :) Z całego serca odradzam.

Arnold

Ale się Pan z biura zdenerwował

filokox

w porownaniu do innych firm fakt zarobki nei porazaja ale nie jest tragicznie, wezcie pod uwage szanowi panstwo ze praca jaka oferuja jest banalnie prosta wiec kokosow jak w salonie mercedesa w dubaju to sie nie spodziewajcie. zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. mila atmosfera, przyjazni pracownicy i ten w olsztynie i w maasdajku pomoga kazdemu jak potrafia. ja tam mam pozytywne odczucia i jesli wyjade ponownie to pewnei z nimi. a co do niegatywnych opini to jesli ktos jedzie jarac trawe i sie opierdzielac to nic dziwnego ze mu wychodzi 150 euro albo 300 glupie te wypowiedzi sa na forach czasem;] przypominam iz praca za granica to nie wakacje.pl ! pozdr.

wingog
@filokox

500 to minimum przez uczciwą agencję pracy w normalnych godzinach z sobotą.. Widzę że chyba też Cię objechali na kasę..

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.