Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

mariano braziliano

firma od wielu lat na rynku na obecna chwile wrocilem w kwietniu umowe mialem 3 miesieczna od stycznia kontakt z biuem przez aplikacje wiekszosc bezobslugowo jak chodzisz do pracy lapiesz sie na roznorakei bonusy i nagrody jakby loterie ja dostalem za frekwencje 150 euro duzo nie duzo ale nagrody zadnej nie wygralem telefon telewizor kttos tam zgarnal czy to fejk czy nie nie mi oceniac opisuje swoja sytuacje bylem sam poznalem ciekawych ludzi kwatery zwiedzilem w sumei 3 i taka zaleznosc - im wiekszy budynek tym wiecej chlewu pijakow i brudasow, a im mniejsze mieszkanie tym fajniej i mozna sie dogadac z ludzmi co do pracy nei narzekalem na brak godzin ani na wyplaty jesli chodzi o kwestie fionansowe oprocz kilku braku godzin co wyjasnilem w pozniejszym czasie nie mam wiekszych zastrzezen dojazd do pracy troche dlugi ale to juz chyba standardy w holandii (podrozaly bardzo wynajmy mieszkan i agencje szukaja w normalnych cenach co sie wiaze ze jest dojazd) o frazesach ze agnielski lepiej znaj niz nie nie bede pisal bo w NL jest tyle pracy ze dla kazdego cos bedzie. te najlepiej platne to ortderpickerka, wszelkie hale kwiatowe (o ile sa dostepne) szklarnei z pomidorami (ale uwaga omijac te tureckie, wybierac tylko niderlandzkie) zamierzam wrocic po wakacjach bo teraz bedzie mlodziezowa nagonka i ciezej o spokojna pracke z tym tlumem wyjezdzajacych swoje minimum zarobilem i jestem zadowolony z pobytu w Holandii. warte uwagi i zwiedzania rotterdam euro maszt, ogrod keuenhof pelen tulipanow ( o ile traficie pogode) oraz walibi world taki park rozrywki. ta wielka plaza bylem zawiedzony - full ludzi nazywa sie scheveningen

jest ok

Wszystko zależy od tego, co sobą reprezentujecie przy pierwszym wrażeniu. Jak jest ok, to będzie ok :-) Pracowałem w firmie Vezet, Dojazd darmowy ( z kolegami samochodem firmowym ), miałem jedynkę, lokatorzy jak najbardzie ok :-) Po odjęciu wszelkich opłat tylko razbyło 385, reszta over 400. Piszcie co chcecie, znam przynajmniej 30 osób zadowolonych. Aaaaaa, nie jestem podstawiony z opinią. Jak nie wywijasz od początku, to będzie ok :-)

Uwaga na tą Agencje pracy wysyla ludzi bez waznego ubepieczenia do pracy jezli bedziecie mieli wypadek to was wyrzuca z lokacji i placicie w wlasnej kieszeni.(usunięte przez administratora)

Madusopien

chwale sobię prace w Holandii. w sektorach AGF jest sporo roboty waro znać angielski i mieć prawo jazdy w Axidus pracuję od lutego na ten moment sobie chwalę zaczalem od produkcji teraz zbieram zamowienia chcesz wiedziec wiecej napisz do mnie. jak dla mnei agencja jak agenca, praca jest, za prace placa, wiec jesli szkuasz pracy od zaraz to mysle ze warto na poczatek a wszysrtkie historie o tej firmie sprzed 5 czy 10 lat to wiecie kazdy o kazdym moze cos zlego napisac nie postkalem si ez chamstwem czy (usunięte przez administratora) natomiast spotkalem sie z informacja ze osoby zostaly wyrzucane za nie chdozenie do pracy i czeste imprezy

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Na naturze pracuje jeszcze ta dupodaja Klaudia? Kiedyś blondyna teraz nie wiem. Pustak jakich malo, koleżanka Nataleczki z ompaku co każdym (usunięte przez administratora) obrabiały......

Jednak was .pies

Jednak was pies axidusowskie szuje najgorsze (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)w Holandii noe jedzcie tam bo nic nie zarobicie co najwyzej na powrót do Polski

natalia krakowska

ja pracuje i jestem z partnerem zadowolona mamy juz swoje lata i praca nam sie podoba poczatkowo pakowanie produktow spozywczych, po czasie zbior zamowien drogeria cala holandia i czesc polakow w niej mieszkajaca ma atrakcje przyciagajace mlodziez w roznym wieku ktorzy nie zachowuja sie poprawnie w Holandii ja nie moge zlego slowa powiedziec ta ta firme a jestem juz drugi miesiac z partnerem.

ToJa

Axidus, to dramat. Straszne przekręty. Nie poznałem osoby której normalnie by zapłacili. Każdemu coś brakowało i nie było to 1€ ;) krótko mówiąc, to co człowiek uczciwie zarobił oni sobie przywłaszczają. No bo jak inaczej nazwać to, że za tydzień pracy (5dni) na normalnych zmianach jeśli chodzi o godziny ludzie dostawali śmieszne pieniądze w przedziale 130€-170€. Dodatkowo jakieś faktury za transport ludziom którzy nie byli kierowcami. Zakwaterowanie to szkoda gadać. Na "sławnej 13" nieład, brud iiii robactwo które pogryzło mojego znajomego. Ogólnie nie radzę tam jechać nawet żeby zobaczyć. No i kontakt z biurem które jest zamknięte na potrzeby i skargi ludzi chcących się skontaktować. A osoby tam pracujące to moim zdaniem zostały zatrudnione na zasadzie wyliczanki, albo chybił trafił. Zero zrozumienia, zero pomyślunku, zero jakiejkolwiek empatii. "Każdy sobie rzepkę skrobie," czy jakoś tak ;) N I E P O L E C A M

@ToJa

Szczera prawda choćbyś chciał pracować i się starał i tak znajdą na ciebie haczyk z zazdrości i zawiści te małpy nie ludzie

@ToJa

Robią z człowieka wariata a sami są (usunięte przez administratora) choćbyś chciał i się starał z zazdrości cię usuną (usunięte przez administratora) ich

Madzia

Nie polecam tej agencji. A jeżeli ktoś pisze pozytywne opinie to zgodzę się tu, że pewnie firma je pisze. (usunięte przez administratora) naprawdę. Za wszystko sobie liczą nawet ponadto,oszukują na godzinach niby "pomyłki" mało godzin częste rezerwy. solaris tygodniowy tragiczny.. Za brak godzin.. Nie słuchajcie ludzie co będą wam gadać w biurze. Do pracy jeździ się godzinę jak nie dłużej, a powrót to już w ogóle tragedia kończy się np po 4h, a czeka się na transport 2h a do domu wraca się 3h poważnie pisze.. Robią problemu jak mają przyjechać po ludzi którzy skończyli pracę. takie jaja się tam wyprawiaja, że szok Ja się dziwię że jeszcze nikt tej firmy nigdzie nie zgłosił i że ta firma jeszcze funkcjonuje.. Nie polecqm

@Madzia

Szczera prawda to (usunięte przez administratora) są nie ludzie zazdrosne i zawistne żebyś nie zarobił i nie osiągnął sukcesu tylko żeby oni się napasli

sprawiedliwy

Sugerujcie się ludzie opiniami bo później będziecie żałować Zasłużona 1 gwiazdka!

Samozwańczy gwiazdor
@sprawiedliwy

Sugerowałeś sie opiniami ludzi Tych wyrzuconych bo olewali prace czy tych robiących burry czy jednak tych ktirzy wyjechali do uczciwej pracy Na jakiej podstawie przyznajesz „zasłużona” 1 gwiazdkę? Na tego typu portalach powinny byc opinie pracownikow lub byłych pracownikow z opisem a nie Twoja gwiazda czy siedem Byles pracowales czy tylko slyszales ze jest dobrze albo zle

@sprawiedliwy

Na jakim dziale pan / pani była bo planuję wyjechac i sie zastanawiam czy warto

@Samozwańczy gwiazdor

Nawet jak tam pracujesz i chcesz pracować to i tak cię przekręca bo już to mają we krwi te małpy

@Samozwańczy gwiazdor

Z zazdrości i zawiści cię przekręca bo to są świnie nie ludzie choćbyś chciał i się starał

Chcesz zacząć na minusie zacznji prace w axidusie.Kłamcy i (usunięte przez administratora)

@Adam

jak 460 ojro to minus to ok. Bardzo pomocna opinia od Ciebie taka merytoryczna i na poziomie. Z pewnoscia wiele osob sledzacych watek pracy w holandii by axidus uzna ja za gamechanger xdxd osobiscie powiem ze jesli ktos jedzie z nastawieniem pracy to ma ja od poniedzialku do soboty mieszkanie kosztuje 109 na tydzien ubezpieczenie 28 transport darmowy wszelkie opinie ze agencje zarabiaja nie wiem bo osoba przyjedzie z polszy, za wyrobienie sofika/bsn, ze sa na minusie to mozna sobie miedzy bajki wsadzic. przy czym nie twierdze ze nie mozesz byc na minusie bo technicznie jak nie pracujesz a mieszkasz tylko to jest taka ewentualnosc ale jak wspomnialam na poczatku wystarczy pracowac ps. nie trzeba znac angielskiego zeby sie dostac, ps2 maja wiele pokoi dla par ps maja tez pokoje dla grup ps maja darmowy internet na lokacjach ps warto miec auto sluzbowe jak ktso sie bardzo martwi ze nie bedzie godzin dodatkowo ze swojej strony polecam jednak znac angielski jakos a2 lub wyzej wtedy jest ogolnie w Holandii mnogosc prac ciekawszych niz zwykla produkcja, zarowno technicznych jak i uwaga biurowych agencje rowniez posiadaja takie prace czesto nie publikuja stanowisk pojedynczych i na miejscu dostajesz do zastanowienia lepsza lepiej platna propozycje pracy na koniec dodam ze niedlugo ruszaja tez prace szklarniowe jesli ktos ma checi robic przy tomatosach lub paprikosach - wiadomo nie kazdy lubi pozdrawiam Ciebie Adam :D

@Ewa

Komentarz napisany przez biuro.

jabłko

Komentarz napisany przez naganiacza usprawiedliwiający agencje.

Stare polskie przysłowie mówi ” Chcesz być ciągle na minusie zacznij pracę w Axidusie ” ???? unikajcie tej agencji jak ognia !

Goscii

Witam, ta firma to jakieś kpiny. Obiecali złote góry a zaoferowali pracę na spłatę domku i opłaty na dojazd do pracy czyli robisz za darmo. Na umowie Axidus gwarantuje od 1 do 40 godzin pracy w tygodniu, większość czasu siedzisz w baraku. Opiekunowie totalnie zaćpani 24/7, nie potrafią podjąć rzetelnych decyzji. Do pracy (o ile już jest) jedziesz ok 2 godziny a powrót do 3 godzin. Baraki położone na zadupiu zdala od sklepów. Najbliższy sklep około 5km. Ogólnie odradzam firmę, mowię to ze swojego własnego doświadczenia. Dodam że nie piłem i nie jarałem żadnego (usunięte przez administratora) bo nie było mnie na to stać.

Agnieszka

slyszalam o tym gwalcie przyjechalam z nadzieja a niestety nikt nie chcial. takze nie potwierdzam ze to jest aktualny news :( pozdrawiam

Byly
@Agnieszka

Wystarczy ze biuro Axidus rucha polakow w Holandii na kase

Najgorsza agencja pracy przez ktora pracowałem nie zapewniają pracy i każą placic za domek ubezpieczenie i dojazd do pracy.Ściągają ludzi aby wyrobić nr bsn oraz zarabiają na domkach.Omjiac szerokim lukiem ta pseudo agencje pracy.Agencja towarzyska od ruchania ludzi w (usunięte przez administratora)

....

Nie polecam... piszę w umowie że nie ma wiekowki co się okazuje przy wypłacie ze jednak jest dostając wypłatę to się zaśmiałam z nerwów oczywiście moja wypłata wyniosła 147 euro, brak słów. Przyjechałam tu zarobić a żyłam od wypłaty do wypłaty starczało mi na tydzień jedzenia aby zrobić obiad wziąć kanapki do pracy i jakieś picie i to szukałam aby jak najtaniej. Odradzam młodym osobom tu przyjeżdżać bo chcąc odłożyć to nawet tego nie zrobicie ????

....2
@....

niestety mylisz się bo wiekówki nie ma sprawdz pasek wypłaty i zobacz swoja pensję za roboczogodzinę a nie posługuj się wypłatą tygodniową. za pierwszy tydzie zawsze jest niższa bo nie pracowałes calego tygodnia. pensje na odcinku wyplaty masz rozbita i masz jasno napisane ile wynosi twoja stawka godzinowa. w umowie jak i warunkach jest jasno napisane ze wiekowki nie ma ja mam 20 lat i nie mam wiekowki. ewentualnie zglos blad do biura.

xavier
@....

mlodym osobom oplaca sie najlepiej bo masz malo skilla a zarabiasz normalnie. ciekawe jak ci wyszlo 147 euro za caly tydzien ale oczywiscie brak konkretow wiec sie nie dowiemy

Alicja
@xavier

To ile tak średnio na tydzień powinno wyjść?

Znający , były pracownik

Można odzyskać kasę z transport i nie tylko. Wystarczy 15 osób z pozwem zbiorowym, dotyczy to również kwestii min wynagrodzenia.na tydzień., wyrównanie za.kazdy tydzień. Oczywiście jeszcze wyprostować.mozna.kreatywną księgowość. Ale trzeba chcieć, dobry adwokat, pozew zbiorowy i ruszą fala wewnętrznych kontroli z urzędu.

@Znający , były pracownik

to już jest nas dwóch

Bigus

To ta agencja to była w SuperVizjerze w Tvn nagrywana jak to (usunięte przez administratora) ludzi na kasie i na wszystkim. To ta agencja co ludzie spali na euro plaletach na magazynie Axidus to (usunięte przez administratora)

Omikron

Pracowałam miesiąc z mężem i ucieklismy stamtąd. Wynagrodzenie porażka jak mogę tak napisać. Godziny raz były raz nie. W ciągu jednego tygodnia byłam w 3 różnych miejscach pracy. Do tego co tydzień płatny transport do pracy jak dobrze pamiętam około 22 euro tygodniowo do tego zakwaterowanie około 100 i ubezpieczenie około 22. Podsumowując płacić co tydzień trzeba około 150 euro. W ciągu miesiąca miałam ogólnie po 30 godzin raz miałam 53 godziny w tym pracowałam w niedzielę 13godzin na słońcu bo to była praca na evencie (niedziela płatna 100%) dostałam solaris na kwotę 338 euro. To jest śmiech na sali. Natomiast za 36 h i 20 minut dostałam 192,85 . I powiedzcie sami czy to biuro jest godne polecenia? Zostaliśmy (usunięte przez administratora) Niby odkładane godziny urlopowe i wakacyjne nie zostały wypłacone. To nie dużo za miesiąc ale sam fakt. Warunki mieszkaliśmy na hotelu w małym pokoju z łóżkiem szafa i szafka pancerna plus mała lodówka mały telewizor. Wi fi było. Kanały były z 3. Łazienka to była porażka. Jak brało się prysznic wszystko w niej pływał. Dosłownie. Wspólna kuchnia. Opieka biura i koordynatora poniżej standardu o którym mówią przed podpisaniem kontraktu. Takie są moje doświadczenia i spostrzeżenia. Dodam tylko że

omikron srikron
@Omikron

nie kazdy jest pracowity jak widac. jesli szanujesz prace i jestes rzetelna to zarobki sa duze sam mam wiesci o 500 euro na tydzien - zbior zamowien, skrecanie rowerow i inne ciekawe. ale niektorzy przyjezdzaja by ponarzekac ze wifi nie dziala prawidlowo i mala lodowka. jak jedziesz na wkakacje to jedz do turcji albo grecji i wystawiaj takie opinie hotelom . praca na evencie (usunięte przez administratora) prawda bo tam byla praca tylko dla mezczyzn wlasnie dla tego zeby Pani nie mowila ze sloneczko swiecilo 13 godzin.

@omikron srikron

500 euro to w tej agencji pracy na miesiąc zarobisz a nie na tydzien

Siema

Ogólnie nie polecam firmy axidus Przed przyjazdem do Holandii obiecywali nam przez telefon pracę od 7-8 do 15-16, pracę w jednym miejscu, nic nie powiedzieli o kosztach za dojazd do pracy. Na miejscu po 12 godzinach jazdy trzymali nas w biurze 8 godzin żeby oglądać jakieś prezentacje,okazało się również, że pracujemy po 12-13 godzin, w innym miejscu a nie tam gdzie mieliśmy, rzucali nas po firmach, w pierwszy dzień pracy w jakiejś firmie czepiali się o to że mamy najniższą normę, nie wyrobili nam numeru sofi, w mieszkaniu grzyb na oknach, wchodził każdy kto chciał, w środku nocy zmieniali planingbwiec na dobrą sprawę nie wiedziałeś gdzie idziesz do pracy no wieczorem była jedna firma a rano już całkiem inna. Koszty za mieszkanie 107 euro tygodniowo, 25 ubezpieczenie plus 30-35 za dojazd do pracy. Jeśli ktoś nie chce się (usunięte przez administratora) w maliny to niech nie wybiera tej firmu

AXIDUS
@Siema

Siema, siema. czytałeś warunki parcy przed wyjazdem? Nic nie obiecujemy wszystko masz napisane czarno na białym. Jak mamy dużą grupę to czas oczekiwania w biurze jest dłuższy - przyznajemy. nr sofi wyrabiamy regularnie - także nieprawda . planing szczegołnie na początku gdy mamy duże zamówienia może się zmienić bo w końcu zależy nam żebyś zarobił jak najwięcej dziei czemu i nasza prwodizja będzie większa nie ukrywamy tego. pamiętaj że jesteśmy agencja pracy i obsługujemy wielu pracodawców. koszta podałeś w miarę poprawnie, więc jednak czytałeś warunki przed podjęciem pracy. pozdro i siema

Sylwia
@AXIDUS

Sofi wyrabiacie na bieżąco? Kpiny chyba sobie robicie

Gruby870
@AXIDUS

Hahha @AXSIDUS numer sofi nie wyrabiacie regularnie ponieważ sam się na tym przejechałem. Tłumaczycie się z powodu Pandemi są ograniczenia wcale nie prawda zmieniłem firmę i miałem na następny dzień zrobiony sofi a u was przez 2 tygodnie się nie doczekałem. Przed wyjazdem jest napisane ze jest zapewnione w ciągu tygodnia godziny pracy co po przyjeździe do Holandii okazuje się że niektórzy czekają po 6 dni na pracę. Sam byłem w takiej sytuacji. Co do kwatery to trafiłem dobrze.

@AXIDUS

Ludzie bez nr sofii pracują na czarno axidus specjalnie nie wyrabia nr ban pracownikom aby potem ich zwolnić i nie wypłacić pieniedzy

O NUMERZE SOFI
@Adam

chyba jesteś debilem jeśli na prawde wierzysz w to co napisałes. DLA CHCACYCH RZETELNEJ WIEDZY po pierwsze kazda agencja pracy ma umawiane spotkania w urzedzie gminy w zaleznosci gdzie ma swoja siedzibe. KAZDA agencja ma regularne wizyty (rowniez Axidus) i co tydzien kolejna grupa pracownikow wyrabia sobie ten numer (sprowadza sie to do podpisania 1 dokumentu) I NAJWAZNIEJSZE - jak byl covid to urzedy byly zamkniete - nikt nie wyrabial numeru sofi - jak nie ma miejsc bo sa opoznienia to z automatu "nowe" osoby czekaja na jego wydanie (usunięte przez administratora) prawda ze ktos specjalnie ci nei chce go wyrobic, bez tego numeru nie moze cie zwolnic! ma pelny obowiazek wyplacenia Ci wynagrodzenia dodatkowo jak jestes taki ąę to ostatecznie sam sie mozesz umowic na wyrobienie sofi tutaj: svn (kropka) nl urzedow gminy n aterenie holandii jest 19 gdzie mozesz to zrobic TEORETYCZNIE "od reki" jest to po prostu jak polski numer podatkowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.