Opinie o wonga.pl - Wonga.pl sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wonga.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wonga.pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wonga.pl Sp. z o.o. w Warszawa

opinia123

Brak mechanizmów i procedur chroniących pracownika. Problemu najlepiej się pozbyć i nie mówić o nim głośno. Dorabianie pozytywnej ideologii i „edukowania finansowego” klientów jest naprawdę zabawne. Nie wierzy w to sama organizatorka, przynajmniej to sobą reprezentuje. W firmie panuje brak transparentności i ten kto donosi ma najlepiej. Mobbing i brak szacunku do ludzi to równie częste sytuacje. Nie polecam tego miejsca. Zaczynając od callcenter, kończąc na dziale (o ironio) HR.

Nika
@opinia123

Jakie mechanizmy lub procedury masz na myśli? Bo pracownika to w sumie chroni kodeks pracy, co nie?

Nika

Jak Wam się pracuje w Wonga w ostatnim roku? Czy w związku z pandemią były jakieś zwolnienia albo czasowe obniżki pensji? Czy była możliwość pracy zdalnej? Zastanawiam się nad aplikowaniem, ale trochę się boje ze to może nie być stabilne miejsce, więc z góry dziękuję za aktualne opinie.

@Nika

Nie było żadnych zwolnień, ani żadnych obniżek, firma prosperuje na pełnych obrotach. Pracujemy z biura lub zdalnie nie jesteśmy zmuszani do przychodzenia do biura gdy są fale ale jeżeli ktoś woli pracować w biurze to oczywiście ma to zapewnione.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wonga.pl Sp. z o.o.?

Mala

tak, ale wtedy są płatne

Maja

@Mala czyli brak niepotrzebnych nerwów?

Specjalista Ds. Windykacji

Nie mam zastrzeżeń do samej rozmowy kwalifikacyjnej, jednak proponowanie pracy na stanowisku specjalisty ds. windykacji za 2300 netto - w Warszawie, to jest ponury żart.

Brak trudnych pytań - zwykła pogadanka w luźnej atmosferze.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mala

u mnie w zespole same spoko ziomki, nikt na nikogo nie donosi. nie ma takich klimatow w ogole. szefowa, jak ttrzeba nas broni. nie ma palenie czarownic, błąd to błąd, każdemu może się zdarzyć

Czy w Wonga.pl Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

umowa o pracę

Hanna
@Mala

To cenne, że odpowiadasz. Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisku Senior Product Owner, gdzie mile widziany jest w portfolio minimum jeden produkt wprowadzony na rynek. Czy liczą się tylko i wyłącznie produkty bankowe? Będę wdzięczna za podpowiedź.

@pracownik a powiesz coś o praktykach więcej ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Wonga.pl Sp. z o.o.?

umowa o prace

Głównie umowy o pracę. Umowy zlecenie stosowane są podczas praktyk.

Szczerze odradzam. Śmieszna rozmowa rekrutacyjna z wyniosłą Panią kierownik oraz jej przydupasem. Pytania nie mające jakiegokolwiek zwiazku z pracą. Wysokie wymagania ale śmieszne zarobki 3200 brutto!

@Marcin

Czyli jakich pytan się spodziewać na rozmowie ?

Iza

Jakieś podpowiedzi o pracy w firmie? czy trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania żeby mieć szansę na pracę?

Czy Wonga.pl Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o prace obowiązuje

xxxxxxxxx

Generalnie pół na pół z kierunkiem ku dołowi, dużo kobiet "wyklętej" prowieniencji, które nie bardzo wiedzą co to szacunek - takie w typie minister Zalewskiej albo Rafalskiej. Generalnie nie chce się tu przychodzić. Owszem - biuro czyste zadbane, ale najgłośniejszą osobą na drugim piętrze jest pewna kobieta, której wydaje się, że jest gwiazdą tej firmy, a jest potwornie denerwująca i niektórych wręcz zwalcza. Zresztą, może ja jestem dziwny, ale przecież to firma pożyczkowa, jak dla mnie ociera się o lichwę, więc co to za przyjemność pracować dla kogoś takiego?

Xxxxx x n
@xxxxxxxxx

Mysle ze kolega mocno przesadza. Dziewczyny sa u nas wspaniale i pomocne. Meska czesc ekipy rowniez. Nie rozumiem wypowiedzi ale wszystkim nie dogodzisz... Pozdrowienia dla blyskotliwego kolegi, ktory organizuje wszystkim ciasta. Jedyne na co mozna narzekac to zbedne kalorie :-)

Krzysztof
@Xxxxx x n

Wiesz może, czy, aby móc pracować w firmie Wonga.pl na stanowisku windykatora telefonicznego należy mieć doświadczenie zawodowe na stanowiskach call center? Zakładając, że pracownik zostanie przyjęty to, czy może on liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed rozpoczęciem wykonywania swoich obowiązków? Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejmy i odpowiesz na moje pytania.

Wonga.pl
@Krzysztof

Dzień dobry, Doświadczenie w pracy na stanowisku Call Centre mile widziane ale nie jest obligatoryjne. Najważniejsza jest postawa i chęć późniejszego rozwoju. Po zatrudnieniu każdy pracownik przechodzi kilku dniowe szkolenie wprowadzające, na którym dowiaduje się podstawowych informacji na temat firmy, zasad windykacji, produktów oferowanych przez Wonga. Oprócz szkolenia czysto teoretycznego dochodzi jeszcze szkolenie stanowiskowe czyli obserwacja pracy innej osoby czy też wsparcie przy wykonywaniu pierwszych rozmów z Klientami. Jeśli pojawiłyby się dodatkowe pytania proszę pisać. Pozdrawiam Albert Łada Dyrektor Działu Windykacji

Maleńka

U mnie na rozmowie było normalnie Fajna rozmowa bez pokazywania kto tu jest góra. Podobał mi się swobodny styl rozmowy.

Katarzyna
@Maleńka

To wspaniale! Wobec tego z największą przyjemnością poznalibyśmy nieco więcej szczegółów na temat rozmowy kwalifikacyjnej w Wonga.pl. Mam na uwadze to, że od Twojej ostatniej aktywności na forum upłynęło już trochę czasu, ale może nadal czasami tu bywasz. A czy ostatecznie dostałaś od nich propozycję współpracy? Zachęcam Cię do tego, być opisała nam swoją aktualną sytuację.

Xoxo

Rozmowa rekrutacyjna należała do jednych z gorszych, na jakich miałam okazję być. Pytania merytoryczne co najmniej dziwne i na pewno nie miały na celu sprawdzenia wiedzy. Kwestie HR-cóż pytania o to czy mam przyjaciół, nie czuję sie w Warszawie samotna, czy moi rodzice są prawnikami są raczej nie na miejscu. Generalnie nie polecam. A jeżeli liczycie ze dostaniecie jakąkolwiek odpowiedź po rozmowie to nie czekajcie, bo jej nie dostaniecie.

Mirosław
@Xoxo

Negatywnie oceniłaś przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Nie było nic pozytywnego? Możesz napisać, ile trwała taka rozmowa i czy był to pierwszy etap? Jak myślisz, czy telefon do nich z zapytaniem o wynik rozmowy, zmienił by coś odnośnie Twojej rekrutacji? Każda opinia na ten temat może być przydatna w perspektywie kolejnych rozmów, dlatego proszę Cię o rozwinięcie tematu.

Ciekawa
@Xoxo

Mam dokładnie te same doświadczenia i pytano mnie o podobne kwestie. Wyszłam ze spotkania rozstrzęsiona i jednocześnie zszokowana, że takie pytania padają na rozmowach rekrutacyjnych. O dyskryminowanie w zatrudnieniu ze względu na sytuację rodzinną można pozwać potencjonalnego pracodawcę do sądu, myślicie że Wonga nie zdaje sobie z tego sprawy?

Dominika

@smutnaona, czy zastanawiasz się nad aplikowaniem do firmy Wonga.pl? jeżeli posiadasz doświadczenie w sektorze bankowym, to może Ci ono pomóc w aplikowaniu do tej firmy? Może wysłałaś już swoją aplikację, albo jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy możesz opisać swoje wrażenia? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Dominika

@Tymon, Aplikować zawsze warto, przecież wysłanie CV zawsze może zaprocentować w postaci otrzymania pracy. Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Wonga.pl? Dlaczego zwróciłeś uwagę właśnie na tę firmę? Czy może dlatego, że posiadasz już jakieś doświadczenie w podobnej branży?

opti_m

Rekrutacja prowadzona przez starszą kobietę w bardzo nieprofesjonalny sposób. Zamiast skupiać się na prowadzeniu konwersacji, osoba ta zapisuje całe wypowiedzi na kartce papieru. Po procesie rekrutacji brak informacji zwrotnej. Te czasy, kiedy pracownik błaga o pracę na kolanach i któremu nie należy się szacunek, już dawno minęły, a mam wrażenie, że wonga.com zatrzymał się w latach 90'. To nie buduje pozytywnego wizerunku na zewnątrz, drogi HR :)

Dominika

@anonymous, Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Forum nie jest miejscem na prywatne ocenianie konkretnych pracowników lub omawianie ich spraw prywatnych. Czy zastanawiasz się nad aplikacją do Wonga.pl? Co przekonało Cię do zainteresowania się ofertą tej firmy?

Proszę o opnie na temat nowego team leadera cc. Ponoć równie ciekawy jak poprzedni, który odszedł do konkurencji, tylko bardziej frustracje i kompleksy małomiasteczkowe wyładowuje. Czy to prawda?

Dominika

@Zeus, czy pod innymi aspektami ta firma jest również konkurencyjnym pracodawcą? Polecasz pracę w tym miejscu? @pracownik, polecasz pracę w tej firmie. Czy mógłbyś dodać coś na temat aktualnego pakietu benefitów? Czy obecnie są prowadzone jakieś nowe procesy rekrutacyjne? Czy jest możliwość pracy na część etatu? Jakie są możliwości rozwoju w ramach struktur firmy? Jeżeli chcielibyście dodać jakieś swoje spostrzeżenia, zapraszam do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Wonga.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wonga.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wonga.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wonga.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wonga.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wonga.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wonga.pl Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 197 ocen.
  • Stanisława żaryna 2B, BUD. D
    02-593 Warszawa