Opinie o N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy w Warszawa

Ja Nowy wpis

Firma jest stabilna i cały czas się rozwija (systematycznie pozyskuje nowe rynki). Atmosfera w biurze jest miła, sympatyczni ludzie, pracodawca dba o pracownika, zapewnia szkolenia i benefity. Polecam.

Wieloletni pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie od 5 lat i powiem szczerze, że nie narzekam. Są premie, integracje i wyjazdy. Każdy ma miejsce do podzielenia się swoimi opiniami i przekazaniem swoich pretensji. Firma cały czas się rozwija i dostosowuje do swoich pracowników. Słucha opinii więc czuc, że ma się wpływ na jej rozwój.

xxxxx Nowy wpis

Firma w porządku, zwłaszcza dla osób dopiero wchodzących na rynek pracy. Plusem jest atmosfera. Jeszcze nie widziałem, aby doszło do większych sprzeczek albo konfliktów. Pensja też wygląda przyzwoicie, do tego zapewniono kilka benefitów. Oczywiście idąc tutaj trzeba liczyć się z tym, że w lato będzie bardzo dużo pracy, bo wtedy jest środek sezonu. Biuro znajduje się w dość starym budynku - tutaj też nie ma co liczyć na luksusy. Ogólnie polecam.

Taki tam pracownik Nowy wpis

Cześć wszystkim, jeśli myślicie o pracy w tej firmie to śmiało zachęcam. - Dla tych co są na początku swojej drogi zawodowej, macie szansę poznać pracę w organizacji e-commerce w luźnej - startupowej atmosferze, mimo że wielkością operacji firma jest już podmiotem korporacyjnym. - Ci co doświadczenie mają większe, mogą tu poznać rzadko spotykaną kulturę pracy, gdzie każdy z każdym (tak z szefami też) i o wszystkim może porozmawiać, zaproponować coś czy podjąć dyskusję. Firma stawia na swoich sprawdzonych i zaufanych ludzi. Zanim pojawi się ogłoszenie o pracę, sprawdzane są możliwości wewnętrznych awansów i zmian stanowisk. Stąd też najczęściej (jak nie zawsze) ogłoszenia dotyczą stanowisk pierwszego szczebla, skąd można powędrować dalej w strukturze firmy, trzeba tylko przejawiać zainteresowanie i bycie pomocnym. Podsumowując: Gigantyczny plus to ludzie, atmosfera i rozwój dla aktywnych. Dla niektórych minusem może być nietypowa organizacja/struktura. Płaca godna ale nie nad wyraz, mocno oglądają się na średnie stawki rynkowe.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy? Czy kandydat na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. marketingu i Social Media powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Hardhet

Z pewnym rozbawieniem przeczytałem komentarze opisujące nietypową rozmowę kwalifikacyjną. Mnie ona się bardzo podobała - wskazywała bowiem na to, że pracodawca będzie oczekiwał szybkiego, logicznego rozumowania. Bez tego doświadczenie przecież niewiele znaczy. A że nie jest łatwo się dostać? Tak, ale w mojej opinii pracodawca pod pewnymi względami jest fenomenem na rynku pracy bo nie można tu narzekać ani na płacę ani na złe traktowanie pracowników ani na stanie w miejscu. Podejście do każdego pracownika jest indywidualne bo kierownictwo zdaje sobie sprawę, że sam przymus ekonomiczny nie da mu osoby autentycznie zaangażowanej. Z pewnością zostanę tu ile mogę.

Majki

Pracodawca godny polecenia. Dobre warunki, fajna luźna atmosfera. Płacowo jak na nasze warunki ok, w sezonie extra premie, także w barku nieco więcej niż "żubrówka biała" po wypłacie. Płatne zawsze na czas, na urlop sami wyganiają, cała pensja na papierze, bez kombinacji pod stołem. Co do zdziwienia, że na rozmowie ktoś zadaje może dla niego dziwne pytania, no cóż, trzeba jakoś zweryfikować przyszłego pracownika, w końcu to robota w handlu a nie zakład pracy chronionej. Jak kogoś to przerasta, to frytki i szprotki na głębokim oleju we Władysławowie czekają, nikt na siłę tutaj nikogo nie werbuje.

Nat

Polecam pracodawce

@Nat

To miło. ;) A dasz znać za co?

Powiem krótko przestrzegam przed zamawianiem w tej firmie, ceny prawie o 100 % wyższe niż u konkurencji to kłamią (usunięte przez administratora) Zamówiłem domek letniskowy w kwocie 15.000 zł ,rok oszukiwali mailowo i telefonicznie i zaproponowali na koniec kwotę 45,000 zł -- zrezygnowałem zamówiłem u konkurencji i po dwóch miesiącach domek stoi za kwotę 20.000 zł.

Olga

A nie pomyślałeś że może chodzić o jakość na przykład? To na pewno są najlepsze albo przynajmniej dobre domki?? Ktoś to oceniał ??

Klient

Dzień Dobry pisałem już dwa miesiące temu aby omijać z daleka firmę Ogrodosfera i piszę ponownie zamówiłem w marcu 2021 roku domek rekreacyjny za kwotę 23.300 zł z terminem realizacji maj 2021 r, po tym czasie termin był przekładany 11 krotnie i byłem oszukiwany tel. jak i mailowo co jest dowodem częściowa poniższa korespondencja mailowa Korespondencja z dnia 17 listopada 2021 r. tekst od firmy Ogrodosfera na podstawie otrzymanych informacji od producenta pragniemy przekazać, że dostawy materiału są już potwierdzone i pierwsza z nich powinna w najbliższych dniach trafić na jego magazyn. Nie możemy jednak potwierdzić czy nie nastąpią kolejne opóźnienia. Sytuacja na rynku budowlanym cały czas wygląda bardzo niestabilnie. Pragniemy również zaznaczyć, że wynikłe opóźnienia z realizacją Państwa zamówienia nie spowodują podwyżki cen zakupionych przez Państwa produktów jak i usług. Korespondencja z dnia 04. Stycznia 2022 r. tekst od firmy Ogrodosfera Jest nam niezmiernie przykro i chcielibyśmy bardzo przeprosić za wynikłe problemy z realizacją Państwa zamówienia. Z przyczyn niezależnych od nas, nie jesteśmy w stanie i nie możemy zrealizować zamówienia na wcześniej ustalonych warunkach. Pozostajemy przy realizacji zamówienia w nowej cenie ostatecznej 35.640 zł brutto. Tak firma ogrodosfera traktuje klientów 11 miesięcy zmieniała termin realizacji zamówienia, zapewniała telefonicznie i mailowo że cena się nie zmieni, proponowali nawet rekompensatę za opóźnienia w realizacji zamówienia i na koniec taka niespodzianka towar droższy o 12.340 zł !!!!! Nic tylko robić interesy z takimi przedsiębiorcami jak firma Ogrodosfera

@Klient

Witam. Spotkało mnie dokładnie to samo- zamówienie domku w styczniu 2021, realizacja na lipiec 2021, przekładanie terminów w nieskończoność. A teksty w mailach identyczne- nawet terminy 17 listopad i 4 styczeń. Domek który miał kosztować 34500 w styczniu już kosztuje 52200! SKANDAL!

@Kasia

Naprawdę to okropnie brzmi, te straty finansowe to przegięcie. Będziecie ich za to pozywać może?

Rekrutacja obsł. E-commerce

Przed rozmowa piszą abyś się przygotował z jednego z ich flagowych produktów :) i to jak najbardziej rozumiem, ale na rozmowie wymyślają śmieszne zadanka. ( Np. Lizak z gumą do żucia kosztuje 1,10 - lizak jest o złotówkę droższy- ile kosztuje lizak a ile guma do żucia; lub ile Polaków po godzinie 9:05 szło dziś do pracy - tu trzeba było opisać kroki jakie byś wykonał by się tego dowiedzieć ) Ja Rozumiem ze do swojej firmy poszukują pracownika myślącego, ale to stanowisko wymagało jedynie doświadczenia w E commerce … :) mało brakowało a kazaliby Ci pisać program.. Uf całe szczęście to bym potrafiła. Dla mnie ta rozmowa to była niestety stratą czasu. Kolejni, którzy obiecują się odezwać a tego nie robią. Może i atmosfera jest fajna i ludzie przyjaźni a także pomocni, ale już po trzech minutach przestało mi zależeć i nie starałam się. Jeżeli Firma ma aż takie wymagania zalecam w ogłoszeniu pisać wszystkie swoje oczekiwania względem przyszłego pracownika :)

Halina
@Rekrutacja obsł. E-commerce

Wow, to jestem zdziwiona tymi zadaniami. A jaka umowę zaproponowali i widelki finansowe?

Rekrutacja obsł. E-commerce
@Halina

Umowa o prace. Zapytali jakie są moje oczekiwania finansowe, nie przedstawili swoich.

@Rekrutacja obsł. E-commerce

A jak dokładnie zareagowali na Twoje widełki? Bo kiedyś widziałam przypadki, że kandydata wyśmiali :/

Daniel

Przestrzegam przed zamawianiem produktów w firmie pośredniczącej ogrodosfera !!!!! wystarczy pogrzebać w internecie i zamówić produkt u producenta który ma niższe ceny, i dotrzymuje terminu realizacji, ja niestety zrobiłem to po wpłacie zaliczki ;-(. Opis częściowy mojego zamówienia w Firmie Ogrodosfera Złożyłem zamówienie w marcu tego roku wpłaciłem zaliczkę 7000 zł za domek rekreacyjny który miał być prezentem dla mojej mamy na działce z terminem montażu maj 2021, w maju domek nie dotarł i termin montażu jest przekładany miesiąc po miesiącu, do dnia dzisiejszego czyli prawie listopada 2021 r domku nie ma, choć mama miała mieć prezent na wakacje!!! po rozmowie z pracownikami firmy obiecują że już termin jest ostateczny i domek dotrze na miejsce, po czym kilka dni przed, informacja że jednak towar nie dotrze na miejsce, to jest kpina jak firma traktuje ludzi. PRZESTRZEGAM PRZED ZAMAWIANIEM TOWARU W OGRODOSFERA !!!!

Agnieszka

Większość osób, które się tu wypowiadają, to klienci firmy N.Trade. No a mnie akurat firma interesuje jako pracodawca. To jakim pracodawcą jest ta firma? Może orientujecie się, czy odbywają się tam teraz rekrutacje? Na jakie stanowiska najczęściej poszukują? Dajcie mi znać, czy warto tu aplikować.

Doc32

zamówiłem 4 kwietnia domek dla dzieci, tego samego dnia opłaciłem i do dziś jeszcze nie otrzymałem towaru, a jest 1 czerwca. Dwa tygodnie temu obudzili się i napisali, że nie dotarł od producenta, poprosiłem aby wysłali mi taki, który mają na magazynie, zaproponowali mi i zgodziłem się, ale znowu od piątku czekają na kuriera, jest wtorek. Czy to znowu ściema?

@Doc32

Ja mam tak samo jak Pan

Klient

Witam . Zamawiałam domek Norwegia w styczniu 2021 r. Pierwszy montaż miał się odbyć 31.05.2021r, niestety tak się nie stało. Kolejny termin został wyznaczony na 15.06.2021 r, jednakże po raz kolejny zostaje przełożony na bliżej nie określony. Nadmieniam iż zaliczka została wpłacona już styczniu 2021 r. Brak profesjolizmu . Totalna ignorancja przez pracowników. Brak możliwości kontaktu z bezpośrednimi przełożonymi. Niestety trzeba dochodzić swoich praw poprzez powołane do tego instytucje.

mariawnot@gmail.com

Moja opinia jest następująca : 04.03.2021 zamówiłam 2 altany PAL705515alt i PAL701592alt.Przesyłka dotarła na wskazany adres w stanie niekompletnym , brak jednego segmentu do montażu altany o wymiarach 3,6x5m. Reklamacja w tym zakresie została uznana przez firmę ,ale nie ale brakujący segment nie został dostarczony pomimo upływu 14 dni związanych z reklamacją , ani też w ciągu 5 dni od jej rozpatrzenia . W opisie do reklamacji zauważyłam ponowne przesunięcie terminu dostawy z dnia 30.05.2021 na dzień 30.04.2021. To jest w żaden sposób niedopuszczalne . Oczywiście będę dochodzić swoich praw .

Kuba

Pracodawca dba o pracowników i daje możliwości rozwoju. Zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do pracy. Atmosfera w biurze jest bardzo miła a współpracownicy pomocni. Generalnie polecam :)

@Kuba

Cześć Kuba, czy mógłbyś przybliżyć mi w jaki sposób można się rozwijać w N.Trade? Czy chodzi o rozwój osobisty czy również i zawodowy? :)

Jan

Pracuję już 3 lata w firmie, nie mam zastrzeżeń. Przyjazna atmosfera, pracodawca dba o pracowników. Nowe osoby mogą liczyć na obszerne szkolenie wprowadzające.

@Jan

Czy w firmie N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy są zarobki uzależnione od stanowiska? Jaki jest okres próbny u tego pracodawcy? Czy wymagane jest konkretne doświadczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rafal
@Jan

Czy to pan jest tym (usunięte przez administratora)na którego czekam któryś dzień zeby dowiedzieć się coś o reklamacji ? Chyba się dobrze pracuje skoro klient w tej firmie sie nie liczy i dzial reklamacji ignorujemy po całości problemy klientow

Maciej

Praca w miłej atmosferze z profesjonalnym zespołem. Firma cały czas systematycznie rozwija się na rynku, a każda nowa osoba może liczyć na pomoc oraz odpowiednie szkolenie z podstaw obsługi klienta czy pracy w sklepie internetowym. Wraz z dalszą pracą w firmie skutecznie rozwijane są kompetencje pracowników.

@Maciej

Widzę, że pozytywnie oceniasz firmę N.Trade, a z Twojej opinii wynika, że pracodawca naprawdę dba o przygotowanie pracowników do pracy na stanowisku i ich rozwój zawodowy, a to się naprawdę ceni. Możesz powiedzieć, właśnie a propos rozwoju, czy firma oferuje jakieś dodatkowe szkolenia poszerzające kompetencje?

Iga

Dobrze się pracuje to i nie ma specjalnie potrzeby korzystania z forum!

agnieszka

Praca w tej firmie jest ok, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy - Warszawa

• Jak się pracuje w N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy?

Zobacz opinie na temat firmy N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy
3.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Stępińska 22 lok. 30
    00-739 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042