ONWELO Sp. z o. o.

Opinie o ONWELO Sp. z o. o.

Natalia

@Difina, opinie na temat pracodawców, zawsze będą zróżnicowane. Każdy pracownik ma inne priorytety oraz inaczej ocenia swoje wymagania. Zachęcam Cię do trzymania się głównego tematu i opisywania szczegółowych warunków pracy w firmie ONWELO. Czy w ostatnim czasie w firmie trwa rekrutacja dla nowych pracowników?

Natalia

@Miluś, czy możesz napisać coś więcej na temat trwających rekrutacji? Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Jak oceniasz początkowe warunki dla nowo zatrudnionych osób w firmie ONWELO? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy i podjąć decyzję o aplikacji. Wkrótce być może część z nich do was dołączy?

exDEV

Rekrutacja bardzo łatwa. Pierwsze miesiące były spoko, nowe zadania, nowe technologie, ale im dalej w las tym gorzej. Napięta atmosfera w projekcie, mierna organizacja projektowa pod kątem komunikacji, (usunięte przez administratora) analityczny, kolesiostwo (jak już ktoś wcześniej wspomniał),(usunięte przez administratora)). Czasem miałem wrażenie, że trafiłem to łagru, a nie startupu technologicznego, brak szacunku do zdrowia i życia prywatnego pracowników. Nieprzespane noce i (usunięte przez administratora) Stawki słabe. TOP1 na czarnej liście.

exDEV2
@exDEV

Potwierdzam

KlisterinBrodyGlister

Onwelo pomimo kilku drobnych mankamentów np. szkolenia, długie oczekiwanie na informacje pomiędzy oddzialami . Oceniam (z perspektywy pracownika) bardzo pozytywnie. Pieniądze, atmosfera i technologie to największe plusy z mojego subiektywnego punktu widzenia:). Pracuje tu ponad rok i pojawiały się (jak wszedzie) pewne problemy, napięcia. Muszę głównie o to pochwalić Onwelo że nigdy nie odczułem rozwiązując poszczególne problemy, większego stresu , ciśnienia że strony 'gory'. Dlatego ja osobiście ich polecam

Natalia

@Zawiedziony, wspomniałeś o obietnicach szkoleń w firmie Onwelo. Czy przez czas Twojej pracy w firmie, udało Ci się uczestniczyć w jakimś szkoleniu? Czy sygnalizowałeś taką chęć swojemu przełożonemu? Ambitny i zdolny pracownik zawsze będzie doceniony prędzej czy później. Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważnym ogniwem firmy i pokażesz, że zależy Ci na jej rozwoju, to łatwiej będzie Ci w negocjacjach!

zenek
@Natalia

buhahhahhahahahaahhahahaahahahahahhahahahahahhaahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahhaha

PracaJakPraca

Natalia, kim jestes?

Prawda
@Natalia

Natalia, siedzisz w dziale EB? Marketing? Ok...fajnie. Twoje opinie są zaiste bardzo "istotne".

Natalia

@matrix, dziękuję za podzielenie się na forum swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie ONWELO. Jednak czy możesz swoją opinię wyrazić w sposób bardziej szczegółowy? Napisz proszę coś więcej na temat atmosfery jaka panuje pomiędzy pracownikami w tej firmie. Co wpłynęło na to, iż napisałeś w swoim komentarzu, że "firma nie ma szacunku do ludzi"? Napisz proszę jaka konkretnie sytuacja wpłynęła na to, iż wyraziłeś taką opinię.

Natalia

@ObecnyDEV, jak myślisz czym są spowodowane opóźnienia w kwestii wypłaty wynagrodzenia przez firmę ONWELO? Czy te opóźnienia są może efektem opóźnień w zapłatach za usługę klientów? Czy może inne czynniki na to wpływają? Napisz coś na ten temat. @Zawiedziony, jak długo współpracowałeś z firmą ONWELO? Przez okres w którym nawiązałeś współpracę zawsze zdarzały się takie opóźnienia? Podziel się proszę swoimi informacjami na ten temat.

expm

Zdecydowanie potwierdzam powyższe i zdecydowanie odradzam współpracę

Natalia

@exDEV, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie ONWELO. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych szkoleń oferowanych przez pracodawcę? Czy pracując w tej firmie nabyłeś cennych umiejętności oraz wiedzę, która może być pomocna w Twojej dalszej karierze i rozwoju zawodowym? Pracodawca dba o te aspekty?

Natalia

Obecnie firma ONWELO poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie https://onwelo.pl/oferty-pracy,p3.html Czy ktoś z Was aplikował na powyższe stanowisko bądź ma taki zamiar? Może są wśród użytkowników osoby, które pracowały już u tego pracodawcy i mogłyby wypowiedzieć się na temat warunków pracy na stanowiskach, na które pracodawca prowadzi nabór? Zachęcam do wyrażania swoich opinii na ten temat.

Natalia

@DeveloperJava, fajnie, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie ONWELO S.A. Możesz jednak rozwinąć swoją wypowiedź? Co dokładnie miałeś na myśli pisząc, że w firmie "dużo zależy gdzie się trafi"? Proszę również, abyś wypowiedział się na temat jak pracodawca podchodzi do kwestii szkoleń? Czy pracując przez okres, który podałeś w swojej wypowiedzi, odbyłeś jakieś szkolenie, które pomogło Ci wdrożyć się do nowego miejsca pracy?

Natalia

@Henio, Twoja opinia jest na temat jakiego konkretnie stanowiska w firmie ONWELO S.A.? Czy mógłbyś nam szerzej opisać swoją wypowiedź na temat fajnego klimatu oraz dobrych zarobków w firmie?

Henio

(usunięte przez administratora) firma, fajny klimat dobra kasa dostosowana do poziomu umiejętności

roberto

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku test analyst w onwelo? Czego można spodziewać się na rozmowie z części technicznej i angielskiego ?

?

Pracując w tej firmie liczcie się z tym, że outsourcują swoich pracowników. Mają zaledwie kilka własnych projektów, reszta to body leasing i praca zewnętrzna. Do tego te fajniejsze, przyjemniejsze tematy zaklepują sobie zwykle ludzie którzy są tu od początku firmy (ludzie z comarch/atos i ich ziomale) - na te gorsze szukają juniora którego mogą sprzedać jako zwykłego developera (no i oczywiście przytną sobie na Tobie dość sporo). Fajnie pobyć tutaj rok, ale później to jest tylko (usunięte przez administratora) gdy firma stara się jak może, żeby płacić mniej niż rynkowo. Fajna atmosfera to oczywiście przykrywka dla problemów które są wewnątrz, to po prostu korpo które udaje startup. Pracując tutaj spodziewaj częstego szukania się po biurze z odpowiednimi osobami, ponieważ wszyscy od supportu po HRy potrafią olać mail, dopóki nie narobisz komuś smrodu nikt nie kiwnie palcem w Twojej sprawie. Od niektórych słyszałem że nie dostali nawet juniorskiej podwyżki po pierwszym roku, ale finanse są tutaj bardzo uzależnione od tematu jakim się zajmujesz. Na plus jednak mogę powiedzieć że ludzie którzy są tu na wyższych szczeblach mają kompetencję, widocznie tym dobrze płacą :) Więc jako podsumowanie - firma z tego co widzę szuka ludzi, którzy są najlepiej na pograniczu juniorstwa i może na nich przyciąć - płacąc im grosze a do klienta wysyłając za nich rachunki godne regulara.

Natalia

@QWE co oznacza dla Ciebie dziwna reakcja? Jaką kwotę i na jakie stanowisko zaproponowałeś? Możesz opisać tą dziwną reakcję? Zostałeś zatrudniony do firmy ONWELO S.A., że wiesz jaka panuje tam atmosfera? Jeżeli oceniłeś ją tylko po jednej wizycie w biurze to może to było tylko złudne wrażenie.

QWE

Byłem na rozmowie w krakowskim biurze tej firmy i powiem tak - oni chyba chcieliby płacić stawki jak w Ugandzie albo innej Somalii, bo na typowe dla rynku wymagania finansowe reagują dziwnie. Już w czasie rozmowy w necie migają się przy pytaniach o widełki, to piszą że ich nie mają :D Atmosfera jest jakaś sztuczna, niby luz i przyjazne podejście, ale coś śmierdzi w tle bo ci ludzie zachowują się sztucznie. W necie można łatwo sprawdzić, że nie oferują niczego innowacyjnego, tylko samo co dziesiątki innych firm, ale pewnie w niższej cenie.

elefant

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Onwelo, ale jako że miałem parę lepszych ofert, to nawet się nie zastanawiałem nad wyborem. Firma poszukuje "taniej siły roboczej", no i jakoś nie podobała mi się atmosfera tam panująca(dało się odczuć traktowanie mnie z wyższością przez wszystkich, mam na myśli rekruterek i menedżerów), ale to takie moje odczucia. Podziękowałem.

obeznany
@elefant

to chyba było bardzo dawno temu, poza tym, dlaczego kopiujesz wypowiedź z forów sprzed par dobrych miesięcy i wklejasz je tutaj jako swoje? Czyżby troll z konkurencji, z której kandydat zrezygnował na rzecz oferty z onwelo? Tak się składa że sam brałem udział w dyskusji na forum o nowych firmach IT na rynku i widziałem tą opinię. Nie miałem okazji z nimi gadać, ale od ludzi wiem, że są w porządku.

Natalia

@doświadczony a możesz powiedzieć coś więcej na temat tej merytoryki? Dostałeś się do firmy ONWELO S.A. po tej rozmowie kwalifikacyjnej? Piszesz, że firma zapewnia, że ciągła rekrutacja to rozwój. Jesteśmy ciekawi skąd wiesz, że nie jest, bo nie napisałeś czy byłeś ich pracownikiem.

doświadczony

Kiepska firma z nie do końca sprecyzowanymi wymaganiami. Ciśnienie na B2B. Rekrutacja bardzo przyjemna, ale merytorycznie leży i kwiczy. Karuzela ogłoszeń - czyli wielka rotacja na stanowiskach technicznych - średnio co 4-6 miesięcy na to samo stanowisko. Zarzekają się, że wszystko to w związku z rozwojem, ale fizycznie nie ma siły aby co chwilę przyjmowali kogoś, nie zwalniając (albo sam odszedł). Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ONWELO Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ONWELO Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ONWELO Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ONWELO Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ONWELO Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ONWELO Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ONWELO Sp. z o. o.