Daar Personal Service GmbH

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Wanda

Na stronie internetowej firmy Daar Personal Service GmbH można znaleźć informacje, że zapewnia ona umowę o pracę na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy. Czy w związku z tym przysługują Wam niemieckie świadczenia? Jak to wygląda w praktyce?

@Wanda

Szanowna Pani Wando, jak informujemy w ofertach pracy zamieszczonych na stronie internetowej, naszym pracownikom zapewniamy zatrudnienie na warunkach niemieckich. Podatki oraz składki odprowadzane są w Niemczech. Osobom zatrudnionym w oparciu i powyższą umowę przysługuje dostęp do niemieckich świadczeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

mikus

MAM ZAPYTANIE ;KTO TO JEST TEN P.DARIUSZ KTORY ZAŁATWIA GRUPY PODATKOWE ,Z TEGO CO ZAUWAZYŁEM NIE MA GO WPISANEGO W KONTAKTACH ,CZY TO JAKIS KSIEGOWY WASZEJ FIRMY CZY JAK?? PROSZE MI ODPISAC NA FORUM . JESTEM ZAINTERESOWANY WASZA FIRMA I BEDE SKŁADAŁ DO WAS PAPIERY ,A JAK TO JEST Z HOTELAMI CZY JA MUSZE CO TYDZIEŃ PŁACIC ZA HOTEL?? CZY WASZA FIRMA OPŁACA Z MOJICH DIET RAZ W MIESIACU,CZY JAK SIE TO ODBYWA.??A JESLI NIE POSIADAM PRAWA JAZDY?? TO NIE MAM SZANSY NA DOSTANIE U WAS PRACY??

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

adam

Witam,czy w trakcie urlopu bezpłatnego moge do agencji wysłać wypowiedzenie?

@adam

Witam, moze pan

Może ktoś napisze jak się pracuje?

Daar Personal Service GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Niemczech. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
adam

witam,chciałbym zapytać bo jestem przed rozliczeniem w polskim urzedzie skarbowym,i musze wykazac dochody w picie ZG,które uzyskałem u was,czy diety też doliczać czy tylko same wypłaty?

@adam

Witam, generalnie nie powinien uwzgledniac pan diet jako dochodu,ale prosze sprawdzic u doradcy podatkowego bo nie znam realiow w Polsce.

Zygmunt

Dlaczego w tej firmie nie ma zwrotów podatku a w innych jest? Strasznie dziwne rozliczenie wysyłajcie moim kolegą! Ja bym uważał panowie i dwa razy się zastanowił jakbym miał podjąć pracę.

Zygmunt

Nie wiedziałem, że zwrot otrzymuje z finazamtu, dziekuje za informacje. Fiinazamt zwraca zwrot na podstawie rozliczenia rocznego które Pan wystawia. A na rozliczeniu z tego co się orientuję w pozycji 4 "Einbehaltene Lohnsteuer von 3 " jest zero. Dlaczego?

DAAR

witam, zasadniczo wystarczy znajomosc jezyka na poziomie A1/B1 w wyjatkowych przypadkach B2-ale wowczas podkreslamy to w ogloszeniu. Czesto sie zdarza ,ze nasz potencjalny pracownik przez telefon odpowiada na zadane pytania w j.niemieckim a na miejscu nie potrafi wydusic kilku slow. Niestety zdarzaja sie takie przypadki i wtedy staramy sie znalesc prace w brygadzie gdzie nie jest wymagana znajomosc j.niemieckiego ale niezawsze jest to mozliwe.

Tob

Witam A w jakiej miejscowości Pan tak miał?Przy jakiej pracy

Hebiu
@DAAR

Chyba A2 B1 hehe. Widzę wielka wiedzę...

Igor

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnego do pisania na forum? Szkoda, nowi szukają oceny firmy przez pracowników.

ciekawy

Pytanie panie DAAR. Co to znaczy, że dieta jest nieopodatkowana przez jakiś czas? Od kiedy zaczyna być opodatkowana?

daar
@ciekawy

witam, deita jest nieopodatkowana przez caly czas trwania stosunku pracy.

Grześ
@daar

Nieprawda, dieta zostaje opodatkowana jeżeli pracuje się powyżej pół roku w jednym miejscu !

@Grześ

Witam, dieta dzienna do 44 eur jest calkowicie wolna od podatku,czesc diety powyzej 44 eur opodatkowana jest w wysokosci 25%z czego 12,5% placi pracownik- przez calay czas trwania stosunku pracy.

romek

witam,przepracowałem 2 tygodnie i ile wynosi czas wypowiedzenia?1dzien?2tygodnie?

@romek

Okres wypowiedzenia, jeżeli przepracował Pan do 2 tygodni wynosi 1 dzień. Powyżej 2 tygodni do 3 miesięcy wynosi 1 tydzień, natomiast powyżej 3 miesięcy do pół roku okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie.

DAAR

Witam, Szczerze mowiac kazdy moze stwierdzic ze ma problemy z autem i z dnia na dzien porzucic prace,nie jestesmy w stanie tego sprawdzic,do kazdego przypadku podchodzimy indywidualnie. W takich przypadkach jesli pracownik ma faktycznie problemy z autem informuje nas o tym kiedy moze wrocic do pracy i za ten okres otrzymuje urlop.

adamo

witam,jesli uszkodzi mi sie samochod i niestety bede musial zakonczyc prace z dnia na dzien,to czy zostana wyplacone przepracowane godziny?bo wiem ze jest adnotacja w umowie ze jesli sie porzuci prace macie prawo nie zaplacic

wlkp

Witam, czy istnieje strona z ofertami Daar P.S.?

@wlkp

Tak, zapraszamy na stronę http://daarps.de - zakładka "Dla kandydata" Informacje o aktualnych ofertach znajdziesz również kontaktując się z naszymi rekruterami - dane kontaktowe w stopce strony.

Luk
@wlkp

Nie warto tam składać!

Ciekway2

Wazniejsza jest stawka godzinna a nie dieta. Cieniutka firma z porownaniem z innymi dzialajacymi w niemczech

@Ciekway2

to zalezy (usunięte przez administratora) czy chce miec odprowadzane wyzsze skladki a co za tym idzie wyzsza emeryture-w tym przypadku korzystniejsza jest wyzsza stawka godzinowa. albo otrzymywac wyzsze wynagrodzeni tu i teraz-w tym przypadku korzystniejsza jest wyzsza dieta,poniewaz dieta jest nieopodatkowana.

?

Mam pytanie , Daar z Poczdamu to ta sama firma co w Weimar ?

DAAR

potwierdzama tak dzieje sie w przypadku gdy potencjalni pracownicy wypisuja w CV co im sie podoba ich fachowosc i to co mowia przez telefon odbiega od rzeczywistosci a w miejscu pracy jest to weryfikowane i sa odmeldowywani ,a my wysylamy ich w inne miejsce aby to dodatkow sprawdzic i dac im jeszcze szanse i historia sie powtarza.

Roki

Nie polecam tej firmy, kasa za mała, (usunięte przez administratora) Lepiej sobie sprawdźcie tą firmę przed podjęciem zatrudnienia, bo jest wiele lepszych agencji!!!

Daar
@Roki

tak ma pan racje,pewnie jako pomocnik bez znajomosci j.niem. chcialby pan zarabiac 20 eur!

DAAR

Jakoś wielu tu nie piszę, bo z naszej strony sprawy są załatwiane. Nie piszą bo dobrze zarabiają, średnio 2300-2900€ netto, dzięki temu, że staramy się naszym pracownikom o 1 klasy podatkowe w DE. Brednie Pan wypisuje, diety są nieopodatkowane tylko do pewnego czasu. Zachęcam do zapoznania się z prawem niemieckim, potem proszę się wypowiadać. Ale co do osób, które pracują 2 tygodnie, to na pewno dieta nie mogła być opodatkowana. Ilu jest tych "wielu" o których Pan pisze, może konkretnie ? Bo z "tych wielu" część wraca do nas i są zadowoleni ! Chyba są zadowoleni,tak nam się wydaje , bo nie sądzimy, że osoby niezadowolone wracają do wcześniejszego pracodawcy.

jon
@DAAR

pierwsza klasa podatkowa to raczej najgorsza bo kwota zwolniona z podatku najmniejsza i dostaje się ja z urzędu. Nie wiem dlaczego tak się tym chwalicie. :)

@jon

witam, z urzedu to przysluguje 6 kl. podatkowa i ze stawki godzinowej urzad podatkowy zabiera prawie polowe!

DAAR

My nie zakładamy, że każdy jest alkoholikiem! Skąd te wnioski? Zasady są takie, że trzeba przepracować min. tydzień by dostać zaliczkę. Firma nie wypłaca zaliczek na "zaś" bo mieliśmy przypadki, które opisaliśmy we wcześniejszym wpisie. Tylko tyle i aż tyle. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :)

nowak

nie podoba mi się wasze podejście do pracowników, jeżeli z góry zakładacie,że każdy którego zatrudniacie jest alkoholikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w Daar Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Daar Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daar Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daar Personal Service GmbH