Daar Personal Service GmbH

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Aktualność
Praca dla elektryków, monterów instalacji sanitarnych, monterów urządzeń chłodniczych oraz operatorów CNC.
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.

@mikus

Szanowny Panie, na naszej stronie internetowej zamieszczone są kontakty do personelu odpowiedzialnego za rekrutację oraz zatrudnianie pracowników. W przypadku pytań proszę więc o kontakt z nami. Jeśli chodzi o kwestię zakwaterowania, może Pan opłacać zakwaterowanie bezpośrednio u osoby, od której wynajmowane jest lokum. Jest też możliwość pomniejszenia diety o koszty zakwaterowania- wówczas firma rozlicza się z wynajmującym. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem obligatoryjnym (w zależności od oferty pracy). Jeśli spełnia Pan inne warunki oferty pracy- znajomość języka niemieckiego, doświadczenie zawodowe, zachęcam do złożenia CV.

Zbynio67

Ja polecam Daara jestem bardzo zadowolony ze wspulpracy. zarobki dobre na stanowisku spawacza. zakwaterowanie troche drozsze niz w innych agencjach ale warunki za to przyjemne pokuj mialem sam. generalnie bardzo ok!

@Zbynio67

Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie.

Dość stabilnie jeśli chodzi o agencje. Ogólnie to raczej sobie chwalę wypłata zawsze na czas, są zaliczki kontakt jak potrzeba. Można pracować jak ktoś chce pracować.

@Marek

Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie. Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne.

Onon

Mogę polecić pracuje już 3 miesionce. Zależy kto tam co chce.

@Onon

Bardzo dziękujemy za opinię o naszej firmie.

DA Nowy wpis

Witam, tak jak ktoś wskazał, widnieje tu parę ofert. ciekawi mnie kwestia dojazdu. W ogłoszeniu dla lakiernika jest napisane, że samochód jest wymagany na wyjazd oraz dojazd do pracy. a przy spawaczu ta opcja jest tylko „mile widziana”. Jak to wpływa na warunki zatrudnienia? lakiernik sam płaci za paliwo i tym podobne? a spawacz jak nie ma auta to co wtedy?

Tomek Nowy wpis
@DA

A w Polsce też sami przecież płacimy i ogarniamy dojazd do pracy. W czym problem? Nie rozumiem dlaczego ludzie w Niemczech chcą być traktowani jak dzieci, a w Polsce są wystarczająco samodzielni...

Nowy wpis

@DA

Dzien dobry, wlasne auto na dojazdy do pracy jest jak najbardziej dobrze widziane, choc jego brak nie musi przekreslac kandydatury jakiejs osoby. Zapraszam do bezposredniego kontaktu

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Daar Personal Service GmbH? Na GoWork.pl jest 2 listopada kilka ogłoszeń.

Pracodawca Nowy wpis

Dzien dobry, prosze do nas wyslac swoje CV lub zadzwonic i porozmawiamy o wszystkim. Zapraszamy!

Bartek.luckai@gmail.com

Ja pracowałem w firmie darr Ponad sześć miesięcy niedaleko Berlina jako spawacz aluminium to była moja pierwsza life Firma w której podjąłem pracę i Bardzo sobie chwalę., pieniądze na czas wszystko się zgadzało byłem bardzo zadowolony . nie mogę złego słowa powiedzieć .Polecam

@Bartek.luckai@gmail.com

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie kilku chwil na napisanie komentarza.

W firmie Daar Personal Service GmbH poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Pracownik magazynu?

Daar Personal Service GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Niemczech. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Krakuss

Pierwszy raz słyszę zeby kasa nie była na czas. Jesli ktoś ma dwie lewe rece to dobrze platnej pracy nie znajdzie, a po drugie jak słyszę ze ktoś przychodzi do pracy 1 dzien i mówi ze zna niemiecki, a potem sie go coś niemiec pyta a on udaje ze nie słyszy,bo nie rozumie,to jest dla mnie idiotyzm. Pracy dla fachowców jest dużo, tylko tych fachowców znających język jest garstka i taka jest prawda.

@Krakuss

Janek

Pracuję w daar prawie 3 miesiące i jak dotąd kasę mam na czas a diety wypłacane co tydzień. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam powodów do narzekań.

@Janek

RAMBO

Pracowałem w tej firmie jako zbrojarz, w Niemczech za darmo pieniędzy nie dają jak wiadomo, firma tak jak zapewniała o diecie netto tak było, stawka godzinowa była zadowalająca. Otrzymywałem pieniądze na czas wszystko było w porządku. Otrzymałem też kindergelt w czym pomógł mi Pan Darek. Jedynym minusem było zakwaterowanie, które było dośc daleko od miejsca pracy. Ogólnie POLECAM tę firme!

@RAMBO

dindong

witam,a jesli przerwie stosunek pracy z dnia na dzien z przyczyn nie odemnie zaleza takie jak awaria auta....to zostaną wyplacone przepracowane juz godziny?czy raczej jesli nie wysłało sie wypowiedzenia to macie prawo nie zapłacic jako porzucenie pracy... pozdrawiam

@dindong

dzien dobry, w poczatkowym okresie - okres wypowiedzenia to 1 dzien

Zygi

Witam, pracuje w DAAR Personal już trzeci miesiąc jako elektryk przemysłowy , do tej pory nie miałem z ta firmą żadnych problemów poza jednym niedomówieniem odnośnie noclegu. Zamawiałem pokój jednoosobowy a wylądowałem w dwójce, ale Pani Malwina okazała się w porządku i po tygodniu załatwiła mi jedynkę. Więcej uwag nie mam , umowa niemiecka OK i kasę yeż przesyłają regularnie. Ogólnie polecam Zygi

@Zygi

Darek

Czytam opinie i część z nich wzięta jest chyba z d**y!! Pracowałem w DAAR przez pół roku, później zatrudniła mnie bezpośrednio niemiecka firma do której byłem oddelegowany. Zawsze kasa na czas. Nie było żadnych problemów. Jeśli ktoś ma jakieś kwalifikacje i chęci do pracy to nie ma problemu. Zaznaczam, że jak startowałem mój niemiecki był mocno słaby. Nigdy nie było kłopotów z kontaktem z kimś w firmie. Załatwiają mieszkanie, wypłacają zaliczki itd itd ogólnie firma na plus. Ktoś, kto chce pracować będzie zadowolony ze współpracy z DAAR. Polecam!

@Darek

Marcin Z

Jeszcze nie mogę wiele napisać na razie praca jest w miarę ok, z zaliczką wpadka napisałem 150 dostałem 100 diety mam 30 dziennie , dobrze że żona jest Niemiecką księgową więc lohn rozpracuje mi w 3 sek .

@Marcin Z

Jan Jendernalik

Przepracowałem trzy miesiące i nie mam powodu narzekać. Praca spoko, pieniądze zgodnie z umową i na czas. Podatku jeszcze nie rozliczyłem, ale babka która mnie zawsze rozlicza twierdzi że jakiś zwrot będzie z tej firmy, więc nie wiem od czego to zależy. Jak na razie jest ok - zobaczymy jak będzie dalej.

@Jan Jendernalik

rudi

Jestem zdania ze jest to jedna z wielu firm godnych polecenia. Bardzo mila i profesjonalna rekrutacja przeprowadzona przez pania Malwine.Jednym slowem goraco POLECAM!!

@rudi

Darek (misza)

Szanowni Państwo ! Piszcie opinie, które przydadzą się potencjalnym pracownikom DAAR. Ja taką opinią chce się podzielić i mam nadzieję, że wystawiona opinia będzie moim zdaniem obiektywna. Pracę w DAAR zaproponował mi kolega z Dolnego Śląska. Wstępnie ustaliłem, że pojedziemy razem. Następnie odbyła się rozmowa telefoniczna z Panią Malwiną, która omówiła warunki pracy i sprawy logistyczne. Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu wszystkiego - nastąpił wyjazd. W Niemczech bez problemu trafiliśmy do zarezerwowanego hostelu. Pracę mieliśmy 17 km od hostelu. Więc bardzo blisko, dojazd zajmował nam około 20 minut. Pracowaliśmy na budowie od 7 - 18, zdarzało się, że było krócej. Zawsze w czwartki wypełnialiśmy druki na zaliczki, które na czas były przelewane na konto. W maju trafiliśmy na długi weekend - mimo to od 23 kwietnia do 9 maja wypracowałem z kolegą 100 godzin w 12 dni. Do Polski wróciłem 10 maja i bez problemu dostałem rozliczenie. Wiec moja ocena Agencji DAAR jest bardzo dobra. Wszystkie warunki uzgodnione telefonicznie były zgodne z rzeczywistością, również bardo dobry kontakt z DAAR. Warto jeszcze wspomnieć, ze podczas pracy i w hostelu spotkaliśmy sporo rodaków, którzy pracują bezpośrednio w Niemieckich firmach i po rozmowie okazało się, że zarabiają o wiele mniej niż płaci DAAR - bo są w 6 klasie podatkowej. BEZ PROBLEMU POLECAM RODAKOM DAAR !!!!!!!!

@Darek (misza)

Pracuję i będę procował nadal polecam a barany zawsze będą baranami

@anonymous

Arek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Arek

Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszą firmą: www.daarps.de/de

Rafal

Polecam firme Daarpersonal traktują człowieka jak człowieka nie jak malpe od zarabiania pieniędzy,(usunięte przez administratora)

Toyo77
@Rafal

Sprawdź rozliczenia wypłaty ile masz nadgodzin policzonych czy się zgadza ze stanem faktycznym co przepracowałeś w danym miesiącu

@Rafal

Adam Sztabkowski

moge polecic firme Daar. solidni, jak mialem przestuj w poprzedniej firmie to zmienili mi na lepsza firme, wczesniej mialem mniej nadgodzin a teraz nie ma na co narzekac, soboty tez pracuje no i nie ma zeitkonta bo tak to w innych firmach sie odkladaja te nadgodziny na wieczne nieoddanie i potem sobie czlowieku czekaj a pieniadze niewidzialne sie staja.kontakt bez zarzutu, pieniadze na czas.

@Adam Sztabkowski

Rafal Ski

Polecam prace w Daar Personal. Pomocni i mili dysponenci w polaczeniu w wyplata zawsze na czas daje to pozytywna opinie i checi do pracy. Pozdrawiam

@Rafal Ski

Adrian 2+'(

Witam jakieś informacje na temat trockenbau ? Jestem zainteresowany !!!

@Adrian 2+'(

Szanowny Panie, posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec. Niezbędne do podjęcia pracy na tym stanowisku jest doświadczenie zawodowe w branży oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Zapewniamy umowę o pracę na warunkach niemieckich, wynagrodzenie godzinowe oraz dietę za przepracowany dzień. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą proszę o kontakt lub przesłanie CV.

@Adrian 2+'(

Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszą firmą: www.daarps.de/de

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w Daar Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Daar Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daar Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daar Personal Service GmbH