Daar Personal Service GmbH

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Justyna

Witam Chciałabym podjąć prace w Państwa firmie,ale nie znam języka niemieckiego,a z zawodu jestem sprzedawczynią.Czy mają Państwo oferty dla kobiet?Na przykład przy pakowaniu butów do kartonów,etykietowaniu itp?Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Justyna

Dzień dobry, znajomość języka niemieckiego nie jest zawsze wymogiem koniecznym. Proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres praca@daarps.de, będziemy mogli się z Panią skontaktować i przedstawić oferty, które aktualnie będziemy posiadali. Pozdrawiam, Zespół Daar Personal Service

INFORMACJA W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19
W związku z licznymi zapytaniami pragniemy Państwa poinformować, że nadal istnieje możliwość podejmowania pracy na terenie Niemiec. Obecne przepisy pozwalają na przekraczanie granicy i możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie w tym zakresie. Na podstawie wystawianych przez nas zaświadczeń pracownicy mogą przekraczać granicę bez konieczności odbycia kwarantanny po powrocie do Polski. Na ten moment na terenie Niemiec nie ma konieczności odbywania kwarantanny po przyjeździe. Zatrudniamy wyłącznie na podstawie niemieckich umów o pracę, dzięki czemu pracownicy korzystają z ubezpieczenia zdrowotnego oraz pełnego pakietu usług medycznych.

Stale prowadzimy działania rekrutacyjne na poniższe stanowiska:

• spawacz TIG

• spawacz MAG

• spawacz 111

• elektryk przemysłowy

• elektryk budowlany

• hydraulik

• galwanizer

• tokarz manualny

Wszystkich zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 519 736 191
Marecki

to co ja moge powiedziec to ze kasa jest zawsze na czas i nie ma zeitkonta bo to zmora pracownika. robota jest i nadgodzin duzo to i mozna pozadnie zarobic. to moja druga robota w daar jako spawacz mag i nie mam z nimi problemow.

@Marecki

Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiam, Zespół Daar Personal Service Gmbh

Czy można się dogadać z kierownictwem w Daar Personal Service GmbH? Chcę aplikować do pracy jako Spawacz, dodali 1 stycznia kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl.

OL

Jeśli akceptujesz to co Ci Agencja proponuje to oczywiście możesz się dogadać. Problemy są jeśli nie odpowiada ci praca, do której cię wysyłają...bo nigdy nie wiesz do końca co będziesz robił na nowym zleceniu. I wtedy oni obiecują,że za chwile znajdą inną pracę ale bywa różnie. Długich zleceń nie mają. Większość na budowach, na rusztowaniach i generalnie tam, gdzie nikt pracować nie chce.

Dzień dobry, oczywiście, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji, na chwilę obecną posiadamy interesujące oferty dla Spawaczy, Elektryków, Lakierników, Hydraulików, Operatorów CNC, Ślusarzy, Stolarzy. Aplikować można na adres e-mail praca@daarps.de Pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service GmbH

@OL

Dziękujemy za opinię. Posiadamy zlecenia na terenie całych Niemiec zarówno długoterminowe, jak również krótsze. Informacja o długości zlecenia, jak również obowiązki na stanowisku przekazywane są zawsze przed rozpoczęciem zatrudnienia. W przypadku, kiedy dane zlecenie nie odpowiada naszemu pracownikowi, dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować inną ofertę. Miejsca pracy to zarówno hale, warsztaty oraz budowy. Preferencje pracowników są różne. Przed rozpoczęciem zatrudnienia ustalamy preferowane miejsce pracy.

Daar Personal Service GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Niemczech. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Aktualność
Praca dla elektryków, monterów instalacji sanitarnych, monterów urządzeń chłodniczych oraz operatorów CNC.
Od 13.01 lub 20.01.2020 (oferty pracy na terenie całych Niemiec).
Gwarantujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Aktualność
Nowe zatrudnienia od stycznia!
Oferujemy pracę na terenie Niemiec dla:

• elektryków (budowlanych oraz przemysłowych)

• operatorów CNC

• spawaczy (MIG/MAG/TIG/111/311)

• ślusarz

• hydraulik

• lakiernik

Posiadamy również oferty pracy dla:

• pielęgniarek

• opiekunek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48576040707 lub +48519736191
Jarek P.

Witam i polecam firmę Daar tym którzy chcą pracować .Już od kilku lat pracuję w Niemczech i jest to moja 3 agencja pracy i jak na razie nie byłem w lepszej.Wszystko bez problemu,zarobki jedne z najwyższych jak na agencję,kontakt z koordynatorem jest nawet w weekendy,jak potrzeba,z noclegami jest róznie,ale zawsze można poszukać sobie samemu,nie ma problemu(ja tak robię). Zaliczek nie pobieram więc nie wiem jak z tym jest.Pracuję w Daar od 11 miesięcy i jak na razie nie zmienię agencji.Pozdrawiam elektryków.

@Jarek P.

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zespół Daar Personal Service Gmbh

Szanowny Panie, proszę o więcej informacji jakich kwestii dotyczył problem. Dołożymy wszelkich starań, aby tą kwestię wyjaśnić.

Maria Zabłocka

Chciałabym polecić agencję Daar. Byłam przez tą firmę zatrudniona jako pielęgniarka w okolicach Hamburga i podejrzewam, że pracowalabym dłużej gdyby nie sytuacja rodzinna, która zmusiła mnie do powrotu. Nie przejmowałam się formalnościami, wszystko łącznie z nostryfikacja dyplomu było załatwione. Pracowałam na oddziale geriatrycznym, miałam świetny zespół, na zarobki również nie mogłam narzekać. Dosyć dobre warunki zakwaterowania, chociaż brakowało mi lepszego wyposażenia kuchni i pościeli. Generalnie jestem zadowolona, w Polsce bym tyle nie zarobiła, w Niemczech jest zupełnie inny standard.

@Maria Zabłocka

Pani Mario, dziękujemy za opinię. Oczywiście jeśli planowałaby Pani ponowne rozpoczęcie pracy w Niemczech zapraszamy do kontaktu. Dopasujemy ofertę pracy do Pani preferencji. Pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service Gmbh

Maro

Tak czy siak nie poleca tej firmy dużo osób

Hektor
@Maro

Kto już trochę "bujał się" po Rajchu wie, że takie "opinie" mogą być obroną przed 'konkurencją"...

Tony Jony

Pracuje jako elektryk w darze i moge polecic nie ma sie do czego czepic serio a robie tam juz 5 miesiecy.Byly wpierw troche problemy z noclegiem bo dostalem nowy nocleg ale to wszystko na dobre wyszlo wyplacalni som socjal jest a chyba o to tutaj chodzi.

@Tony Jony

Dziękujemy za pozytywną opinię.

beton

Chcialbym zapytac o prace na produkcji, pomocnik elektryka czy trokenbau ? jakie stawki warunki pracy itd dziekuje pozdrawiam

@beton

Szanowny Panie, ofert pracy przy produkcji obecnie nie posiadamy. Jeśli chodzi o stanowiska pomocnik elektryka czy też monter suchej zabudowy, możliwość zatrudnienia uzależniona jest w dużej mierze od poziomu znajomości języka niemieckiego. Niezbędna jest komunikatywna znajomość języka. Oferujemy niemiecką umowę o pracę. Stawkę godzinową oraz dietę za przepracowany dzień. Organizujemy zakwaterowanie. Proszę o kontakt z naszym biurem.

Błażej

Praca całkiem spoko. Kontakt z nimi dobry. W sumie nie mam się do czego się przyczepić. Jak na agencje polecam. Pracuje od maja i jest dobrze.

Milson
@Błażej

terz tak mysle jest ok

Jak jest z pakietem medycznym w Daar Personal Service GmbH? Można dołączyć rodzinę?

Toyo77

Najlepiej takie sprawy samemu załatwić bo musisz też rodzinę zgłosić w Polsce -NFZ

Oczywiście pracownik do ubezpieczenia może zgłosić również członków rodziny.

@Toyo77

Druk E-106 należy złożyć w oddziale wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia właściwym ze względu na miejsce zamieszkania w Polsce. Musi to zrobić osoba zainteresowana, nie pracodawca. Po jego zarejestrowaniu wydane zostanie tzw. poświadczenie, na podstawie, którego przysługuje pełny zakres świadczeń opieki zdrowotnej, jaki przewidziany jest w ramach publicznego systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

Czesław

Będziesz tak uprzejmy i rozbudujesz wyrażone przez Ciebie zdanie na temat firmy Daar Personal Service GmbH? Na chwilę obecną trudno nawet stwierdzić, czego konkretnie nie polecasz? Pracy za ich pośrednictwem, czy może miałeś zupełnie inną sytuację, która sprawiła, że zdecydowałeś się na tego typu wpis? Pomóż nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź.

@Czesław

Szkoda że firma Daar personal GmbH nie patrzy i nie słucha pracowników co chcą załatwić jakich dokumentów potrzebują no o prawie pracy też wiele do życzenia.pozdro wszystkiego dobrego

Jan

Niestety nie polecę firmy. (usunięte przez administratora)

Pio

Mam pytanie. Jak wygląda kwestia diet? Czy jest jakaś okreslona minimalna obecność w pracy aby diete otrzymac. Oczywiscie chodzi mi o kwestie prawną czy jest jakiś przepis prawny ktory to reguluje. Dziekuje i pozdrawiam

@Pio

Szanowny Panie, dietę otrzymuje Pan za przepracowany dzień. Wysokość przysługującej diety ustalana jest przed podjęciem zatrudnienia. Aby uzyskać szczegółowe informacje zachęcam do kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam

@Pio

Poczytaj prawo pracy niemieckie na internecie znajdziesz nawet po polsku pozdro

Jaka atmosfera jest między działami w Daar Personal Service GmbH?

Pracownik biurowy

Współpracę pomiędzy działami w firmie mogę określić jako dobrą. Atmosfera w firmie pozytywna. Pracuję od ponad roku i nie mogę raczej powiedzieć nic negatywnego. Oczywiście są momenty, kiedy pracy jest dużo i atmosfera jest napięta. Jednak to specyfika branży.

Olga

Witam. Mam pytanie... Czy jest szansa znalezienia u Państwa pracy dla pary z zakwaterowaniem, do którego moglibyśmy zabrać małego pieska?

@Olga

Dzień dobry, Istnieje taka szansa. W celu przedstawienia oferty oraz omówienia jej szczegółów proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem : +48 519 736 191 lub mailowy daarps@daarps.de Pozdrawiam

Anderson

Pracowałem ponad pół roku. Musiałem zjechać na kilka miesięcy bo żona rodzi ale jak będę wracał to raczej do tej samej firmy. Sami proponowali powrót. Najlepiej mieć swój samochód bo to później problem, niemiecki też trzeba ogarniać to będzie ok. Na poczatku po tygodniu mnie przenieśli ale później już na stałe w jednym miejscu.

@Anderson

Szanowny Panie, dziękujemy za pozytywną opinię. Oczywiście zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością podejmiemy z Panem współpracę po raz kolejny. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w Daar Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Daar Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daar Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daar Personal Service GmbH