Daar Personal Service GmbH

Opinie o Daar Personal Service GmbH

Zygi

Witam, pracuje w DAAR Personal już trzeci miesiąc jako elektryk przemysłowy , do tej pory nie miałem z ta firmą żadnych problemów poza jednym niedomówieniem odnośnie noclegu. Zamawiałem pokój jednoosobowy a wylądowałem w dwójce, ale Pani Malwina okazała się w porządku i po tygodniu załatwiła mi jedynkę. Więcej uwag nie mam , umowa niemiecka OK i kasę yeż przesyłają regularnie. Ogólnie polecam Zygi

@Zygi

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie kilku chwil na napisanie komentarza.

Darek

Czytam opinie i część z nich wzięta jest chyba z d**y!! Pracowałem w DAAR przez pół roku, później zatrudniła mnie bezpośrednio niemiecka firma do której byłem oddelegowany. Zawsze kasa na czas. Nie było żadnych problemów. Jeśli ktoś ma jakieś kwalifikacje i chęci do pracy to nie ma problemu. Zaznaczam, że jak startowałem mój niemiecki był mocno słaby. Nigdy nie było kłopotów z kontaktem z kimś w firmie. Załatwiają mieszkanie, wypłacają zaliczki itd itd ogólnie firma na plus. Ktoś, kto chce pracować będzie zadowolony ze współpracy z DAAR. Polecam!

@Darek

Marcin Z

Jeszcze nie mogę wiele napisać na razie praca jest w miarę ok, z zaliczką wpadka napisałem 150 dostałem 100 diety mam 30 dziennie , dobrze że żona jest Niemiecką księgową więc lohn rozpracuje mi w 3 sek .

@Marcin Z

Jan Jendernalik

Przepracowałem trzy miesiące i nie mam powodu narzekać. Praca spoko, pieniądze zgodnie z umową i na czas. Podatku jeszcze nie rozliczyłem, ale babka która mnie zawsze rozlicza twierdzi że jakiś zwrot będzie z tej firmy, więc nie wiem od czego to zależy. Jak na razie jest ok - zobaczymy jak będzie dalej.

@Jan Jendernalik

Daar Personal Service GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Niemczech. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
rudi

Jestem zdania ze jest to jedna z wielu firm godnych polecenia. Bardzo mila i profesjonalna rekrutacja przeprowadzona przez pania Malwine.Jednym slowem goraco POLECAM!!

@rudi

Darek (misza)

Szanowni Państwo ! Piszcie opinie, które przydadzą się potencjalnym pracownikom DAAR. Ja taką opinią chce się podzielić i mam nadzieję, że wystawiona opinia będzie moim zdaniem obiektywna. Pracę w DAAR zaproponował mi kolega z Dolnego Śląska. Wstępnie ustaliłem, że pojedziemy razem. Następnie odbyła się rozmowa telefoniczna z Panią Malwiną, która omówiła warunki pracy i sprawy logistyczne. Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu wszystkiego - nastąpił wyjazd. W Niemczech bez problemu trafiliśmy do zarezerwowanego hostelu. Pracę mieliśmy 17 km od hostelu. Więc bardzo blisko, dojazd zajmował nam około 20 minut. Pracowaliśmy na budowie od 7 - 18, zdarzało się, że było krócej. Zawsze w czwartki wypełnialiśmy druki na zaliczki, które na czas były przelewane na konto. W maju trafiliśmy na długi weekend - mimo to od 23 kwietnia do 9 maja wypracowałem z kolegą 100 godzin w 12 dni. Do Polski wróciłem 10 maja i bez problemu dostałem rozliczenie. Wiec moja ocena Agencji DAAR jest bardzo dobra. Wszystkie warunki uzgodnione telefonicznie były zgodne z rzeczywistością, również bardo dobry kontakt z DAAR. Warto jeszcze wspomnieć, ze podczas pracy i w hostelu spotkaliśmy sporo rodaków, którzy pracują bezpośrednio w Niemieckich firmach i po rozmowie okazało się, że zarabiają o wiele mniej niż płaci DAAR - bo są w 6 klasie podatkowej. BEZ PROBLEMU POLECAM RODAKOM DAAR !!!!!!!!

@Darek (misza)

Pracuję i będę procował nadal polecam a barany zawsze będą baranami

@anonymous

Arek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Arek

Rafal

Polecam firme Daarpersonal traktują człowieka jak człowieka nie jak malpe od zarabiania pieniędzy,(usunięte przez administratora)

Toyo77
@Rafal

Sprawdź rozliczenia wypłaty ile masz nadgodzin policzonych czy się zgadza ze stanem faktycznym co przepracowałeś w danym miesiącu

@Rafal

Adam Sztabkowski

moge polecic firme Daar. solidni, jak mialem przestuj w poprzedniej firmie to zmienili mi na lepsza firme, wczesniej mialem mniej nadgodzin a teraz nie ma na co narzekac, soboty tez pracuje no i nie ma zeitkonta bo tak to w innych firmach sie odkladaja te nadgodziny na wieczne nieoddanie i potem sobie czlowieku czekaj a pieniadze niewidzialne sie staja.kontakt bez zarzutu, pieniadze na czas.

@Adam Sztabkowski

Rafal Ski

Polecam prace w Daar Personal. Pomocni i mili dysponenci w polaczeniu w wyplata zawsze na czas daje to pozytywna opinie i checi do pracy. Pozdrawiam

@Rafal Ski

Adrian 2+'(

Witam jakieś informacje na temat trockenbau ? Jestem zainteresowany !!!

@Adrian 2+'(

Szanowny Panie, posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec. Niezbędne do podjęcia pracy na tym stanowisku jest doświadczenie zawodowe w branży oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Zapewniamy umowę o pracę na warunkach niemieckich, wynagrodzenie godzinowe oraz dietę za przepracowany dzień. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą proszę o kontakt lub przesłanie CV.

@Adrian 2+'(

Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszą firmą: www.daarps.de/de

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę Daar Personal Service GmbH dla pracy jako Spawacz TIG są dla was satysfakcjonujące?

Michał Li

Jak szukasz pracy i nie masz kosmicznych wymagan to bedziesz zadowolony z pracy i zarobkow.Wiadomo agencje sa rozne ale z nimi juz drugi raz jestem na kontrakcie i jak do tej pory odpukac nie mam uwag.

@Michał Li

Mariusz65

Mi zaproponowali powrot i wrocilem bo mialem dobre wspomnienia zawsze wszystko gralo a z innymi agencjami to mialem batalie.wiec jak czlowiek znajdzie już cos do rzeczy to lepiej sie trzymac jak to mowia lepszy wrobel w garsci. Pozdro!

@Mariusz65

SQ

Dzień dobry, prace przy wykończeniówkach (prace remontowe) lub też inne blisko Turyngia/Wesgreußen /Oldisleben mają państwo? Jeśli państwo posiadają to proszę o kontakt fallko123@gmail.com

@SQ

Dzień dobry, aktualnie posiadamy ofertę przy pracach ogólnobudowlanych w okolicach Norymbergi. Skontaktujemy się z Panem jeżeli będziemy posiadali ofertę we wskazanym przez Pana regionie. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Daar Personal Service GmbH

@SQ

Rafi B.

Bardzo solidna agencja pracy.Mysle że aktualnie jedną z lepszych na na rynku niemieckim. Z niczym nie ma problemu wszystko można załatwić. Polska obsługa p.Malwina no i szef Polak wporzo facet. Jeśli ktoś zna trochę niemiecki naprawdę polecam agencję. Ja pracowałem u nich 3 lata byłem zadowolony .Niestety zepsułem sobie kontakt na własne życzenie. Alkohol. Szef jest cięty na ten temat .Pomimo to polecam . .Rafał

@Rafi B.

Damos

witam. Mam doświadczenie na stanowisku 15 lat jako ślusarz. Pracowałem na różnych maszynach hydrauliczne i mimośrodowe, i nadal pracuje w tym zawodzie. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe 12 lat. Szukam pracy Lipsk lub Drezno. Język niemiecki, to tak słabo,ale wszystkiego idzie sie nauczyć. Kontakt moj damosss1982@gmail.com

@Damos

Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszą firmą > https://www.daarps.de/de

Piotr Bereska

Polecam wszystkim firme niezłe pieniądze i na czas dobry kontakt z koordynatorem tylko szkoda że mnie zwolnili na L4 szczerze polecam wszystkim!!!

@Piotr Bereska

Andre

Witam ,jakie ś okresy wypowiedzeń u was?

@Andre

Zapraszam, do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Piotrek

Szczerze polecam. Atmosfera i kontakt z personelem firmy bardzo fajnie mi przebiega. Na stawkę nie narzekam. Uwazam, ze jako spawacz dobrze u nich zarabiam, a wiem, ze moze byc lepiej, ale jak wiadomo czasu potrzeba. Roznie bywa w innych agencjach. Z tej nie zrezygnuje tak szybko. Jestem zadowolony.

@Piotrek

Zostaw merytoryczną opinię o Daar Personal Service GmbH - Weimar

• Jak się pracuje w Daar Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Daar Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daar Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daar Personal Service GmbH