Green Basket Sp. z o.o.

Opinie o Green Basket Sp. z o.o.

Aktualność
Szukamy pracowników sprzedaży.
Aplikuj wygodnie przez link:

@K...toś całkiem boski

Dziękuję za złożenie opinii. Czas pracy naszych pracowników reguluje ściśle kodeks i zakres obowiązków. Każdy pracownik ma przewidzianą 30 minutową przerwę (o 15 min. dłuższą niż przewidzianą kodeksem pracy). Pracujemy po 8 godzin dziennie, 40 godzin w tygodniu. Żaden z naszych kierowników nie rozlicza czasu pracy z zadań sekundowo. Dodatkowo, każdy pracownik ma elastyczność jeśli chodzi o przyjścia i wyjścia z pracy w wypadkach losowych. Jesteśmy ludźmi i rozumiemy własne potrzeby. Firma się bardzo mocno rozwija, aktywnie rekrutujemy oraz tworzymy nowe stanowiska pracy aby jeszcze sprawniej spełniać potrzeby naszych klientów.

Joasia Nowy wpis

cześć. w ofercie dla lidera magazynu wskazana jest możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Czy z tego może wynikać późniejszy awans na jakieś wyższe szczeble? Jakie?

Laura_Belaqua Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Ponad roku pracując tu w dziale handlowym, zostawię swoje pięć groszy, na potrzeby przyszłych pracowników: run, Forrest, run - jedyne, co mogę polecić. Dlaczego? A) Wytrzymują tam najbardziej fałszywi i podli. "Pracuj, tylko nie lepiej od nas" - jak ktoś ma choćby jakieś "shines of talent" jest popularny wśród kolegów lub poprostu chcę spokojnie i szczerze pracować, to ta osoba będzie nękana, nie mówię o tym, że obgadywana za plecami. Najgorzej z tego wszystkiego to, że zaczynają robić pod górkę, żeby dogodzić Jego Królowskiej Wielkości. W taki sposób ta firma straciła bardzo dużo zdolnych i oddanych pracowników. B) Jako ludzie pracownicy nie są szanowani. Kiedy o swojej godności Jego Królowska Wielkość nie powstrzyma się przypomnieć. Nie chodzi nawet o rzeczy, co się gada indywidualnie. Chodzi o spotkania, kiedy nawet opinii, sprzecznej z opinią Królowskiej Wielkości, nie można wyrazić. Chociaż wielu działań doprowadzili firmę do stanu, w którym jest teraz. C) Zapomnij o weekendach i jakiejkolwiek prywatności. Nie mówię nawet o narzuconych obowiązkach na "potrzebę firmy", na co będzie odpowiedź "Ty siebie ograniczasz". Lub jak chodzi z dodatkowymi zakupami, tyle tylko że "Nie musisz tego robić". O prywatności czemu mówię: musiałam zrezygnować z pozostowiania tam aktualnego telefonu i adresu (jak znalazłam nową pracę), tylko żeby nie mieli powodu do obgadywania dla własnego śmiechu. D) Oczywiście, nikt nie zapłaci Ci za nadgodziny, o ile nie zrobisz wyników - bajkowych i w ogóle nie zgodnych z rzeczywistością. I to przy innych obowiązkach (które nie są adekwatnie podzielone, moim zdaniem), jak dodatkowe zakupy, wyprzedaż towaru, co zalega na stanie i dyskusja o błędach z klientami, co samo w sobie jest stresujące, o czym nikt nie myśli (patrz poprzedni punkt). E) Klienci nie zawsze podchodzą z szacunkiem do pracowników (kasjerek, magazynierów, handlowców). N.p. pamiętam jak stały klient z przeklęństwami zwracał się do koleżanki (na co żadna szanująca się firma nie pozwoliłaby, poprostu wprowadząc nagrywanie rozmów, co mam na obecnej pracy n.p.) lub nie zgadzał się faktury podpisać. Biorąc pod uwagę, że klienci są stali, to można podsumować, że takie zachowanie im się poprostu wybacza i pozwala. A o złodziejach i plotkarzach nawet szkoda gadać. F) CIĄGŁE KONTROLOWANIE, nawet w Twój wolny czas, co możesz spędzać tak, jak sobie zażyczysz (najgorszym błędem było tu zostawiać swój prywatny telefon - a nawet nie mówię o tym, że dawać jego komuś bez zgody pisemnej jest karalne grzywną, jak naruszenie zasad RODO). Nie mówię o czasie pracy, gdzie ludzie (od HR do kierowców i magazynierów) boją się jakikolwiek ruch zrobić bez zgody Jego Królowskiej Wielkości. Jeżeli "wolisz robić po swojemu", to będzie robione tak, żebyś tego pożałował. Bo sam za pewno nie poradzisz sobie, bo nie zrobisz wyników. "Robić po swojemu" tu jest najgorszym grzechiem, co można sobie wyobrazić. Na wszelkich stanowiskach. A ludzie nie są robotami, żeby robić tak, jak życzy im ktoś. G) Gdyby to jeszcze było dobrze płacone, ale dostajesz tu maksymalnie trochę powyżej krajowej. Nie mówię o tym, że pracowałam z językiem (niemieckim), który nikt tu dobrze nie zna, a średnia po rynku jest dwa razy wyżej. H) Ogromna rotacja. Ciągle brakuje ludzi na podstawowych stanowiskach, a my jako handlowcy nie nadążali wszystkich poznać. Podsumując, dodam tylko to, że trzymała mi tu chęć zdobycia doświadczenia w tym obszarze, co chciałam (pracując z niemieckim językiem, chociaż i tak dużo tu nie jest wymagane) - i za to mogę podziękować i dodać punkt. Jak chodzi o inne aspekty, to radzę szukać czegoś innego. Atmosfera ciągłego poniżania, lęku i beznadzieji, która nawet normalnie nie jest płacona. Zawsze będziesz się czuł tu ostatnim idiotą, który na nic się nie nadaje, mimo że się starasz - wolisz tak się czuć dalej? Chcesz pracy tam, gdzie nie jesteś szanowany ani jako człowiek, ani jako pracownik? To serdecznie zapraszam tu. P.S. Nie opowiem nawet o ostatnich dniach, kiedy mi zmuszono (to nie jest przesada) uczyć nową pracowniczkę. Co zamiast być wdzięczną i odnosić się do tego z szacunkiem, miała śmiałość mówić, co muszę i nie muszę robić. Chociaż to było poza moimi obowiązkami. Więc się cieszę, że teraz mam inną pracę, gdzie mogę spokojnie robić swoje. Piszę tylko na potrzeby przyszłych rekrutantów - bo nie dostałam tu szacunek, na który zasługiwałam. Chociaż i bedą gadać, że tak jest wszędzie. Nie, uwierzcie mi, nie wszędzie - dlatego idźcie dalej.

Znowu lidera szukają? We wrześniu już ktoś o te prace pytał a oferta na magazyn od początku lutego wisi. Widzę jednak, że to w związku z jakaś nowa organizacja pracy magazynu. co się ma docelowo zmienić? I z czego wynika ta chęć do zmian?

@mister beest Nowy wpis

Ta firma to jest naprawdę masakr.. połowa pracowników odchodzących starają się nie wspominać o współpracy z właścicielem, gość cały czas chcę ci oszukać na pensje, jak jesteś osobą zainteresowaną pracą i chcesz zapomnieć o rodzinie to zapraszam, ale proszę pamiętać im więcej będziesz ogarniał to ci nie pochwalą a więcej pracy dadzą

Twkefoniczna-451104066

Brak

Piszecie tu ostatnio o rozwoju i tym podobnych sprawach, tylko nie wiem czy to w kontekście każdego stanowiska? po prostu widnieje oferta na C+E i zastanawiam się jak za kółkiem tutaj można się jeszcze rozwinąć? Opiszecie mi pracę kierowcy? ile wynosi to atrakcyjne wynagrodzenie z opisu?

Nie jest źle

Witam ja również nie rozumiem tych wszystkich negatywów. Jeżeli przychodzisz pracować to zostaniesz doceniony masz możliwość rozwoju,awansu a jeśli masz podejście tylko żądające to w żadnej firmie niczego nie osiągniesz. Prezes stara się rozwijać firmę nie można niczego mu zarzucić. Czasami jest dynamicznie albo niewłaściwe osoby na stanowiskach ale szybko jest to weryfikowane.

Jak wygląda kwestia awansu w Green Basket Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Sprzedawca?

Wyjadam pestki z winogron

Bez przesady z tymi negatywnymi opiniami. W firmie pracuje sporo fajnych osób z kilkuletnim stażem. Zdarzają się powroty po odejściach do innej pracy. Wsparcie zawsze jest, no chyba że ktoś oczekuje, że będzie polegało na zrobieniu roboty za niego. Czasami jest ciężej, sporo pracy i nerwówka, ale to taka branża - dostawy ze względu na asortyment (świeże warzywa i owoce) muszą być często, towar musi rotować, bo inaczej wyrzucasz. Dlatego w firmie cenione są osoby z inicjatywą, pomysłami, rozwiązaniami. Firma też się zmienia, sporo inwestuje w infrastrukturę i flotę, co dobrze świadczy o zarządzających. Jak ktoś chce idealnych, wymarzonych warunków, to niech otwiera swoje przedsiębiorstwo i zostanie Gazelą Biznesu.

ooo

Ooo posiłki są? chyba kiedyś jak widziałem tu ofertę na magazyn to tylko o napojach pisali. Ciekawie czy cos jeszcze dorzucili? Co składa się tak z ciekawości na te posiłki? I czy od kolejnego roku cos jeszcze będą wprowadzać? Jakieś konkretne zmiany?

Stary pracownik

Pracuję tu kilka lat. Praca jest OK. Ludzie w większości też. Można się dogadać. W tym roku zbudowali nową szatnię i stołówkę. Codziennie są ciepłe posiłki. W zimie pracy jest mniej, a w lecie więcej, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Ilu liderów w praktyce potrzeba? Rzuciło mi się w oczy kolejne ogłoszenie w zakładce z ofertami na to stanowisko, a widzę, że Pani wyżej pytała o taką ofertę z kwietniu. Stale powiększają się zespoły? Jest tu ktoś kto teraz pracuje jako lider i by opisał jak to wygląda?

Saulle

Będziesz na każde zawołanie. Będziesz robić po godzinach. Nikt ci nie podziękuje. Jak podziękują, to jutro zapomną i nikt ci w ewaluacji tego nie wspomni. Nikt cię nie doceni. Twoje zdanie nie będzie miało znaczenia. Za każdy błąd zostaniesz (usunięte przez administratora), ale nie zostaniesz doceniony za zasługi. Za twoimi plecami będzie knute i kombinowane. Szef nie będzie wiedział jak masz na imię. Być może spotkasz tu fajnych współpracowników. Być może ktoś powie ci "dobra robota", wyszkoli cię i zawsze wspomoże w problemach. Ten ktoś za dwa miesiące zostanie wyrzucony z pracy albo odejdzie. Przemyśl dwa razy.

Jaka jest umowa w firmie Green Basket Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Sprzedawca zatrudniają na umowę zlecenie?

Judasz

Ta firma to katastrofa, szkoda marnować czas chociażby na rozmowy rekrutacyjne. Przełożeni nie liczą się w ogóle z pracownikami. Brak komunikacji z kierownictwem, wynagrodzenia na bardzo Niskim poziomie, brak podwyżek i premii. Wszyscy wszystko obiecują a koniec końców nawet nie ma mowy o jakiejkolwiek rozmowy na temat swojej pracy. Niekompetentne kierownictwo, które nie zna obowiązków swoich pracowników. Szkoda ludzi którzy tam pracują bo się marnują i nie zostaną nigdy docenieni. Podsumowując, ta firma niczego soba nie reprezentuje. ŻENADA

@Judasz

@judasz Dziękujemy za złożenie opinii. Chcielibyśmy sprostować Pańską opinię. Wynagrodzenie w naszej firmie jest ustalane na rynkowym poziomie na wszystkich stanowiskach. W firmie funkcjonuje premia sprzedażowa dla pracowników działu handlowego oraz premia wynikowa dla pracowników magazynu. Premia ta zależy od osiąganego dochodu, więc może się zdarzyć że w poszczególnym miesiącu nie zostanie wypłacona. W firmie istnieje system rozmów okresowych, obejmujący pracowników magazynu i administracji, który wdrożyliśmy w 2022 roku. Nie wszyscy nasi pracownicy zdążyli przejść przez ten proces. Każdy pracownik może swobodnie komunikować się ze swoim przełożonym aby rozwiązywać wszelkie problemy i wątpliwości.

Ilona

odniesie się ktoś do tych komentarzy o niepłaceniu? pracownicy obecnie co mogą na ten temat powiedzieć? widzę, że pojawiło się ogłoszenie dla lidera magazynu i ciekawa jestem jak praca w ujęciu praktycznym może przebiegać na tym stanowisku. a co z szansą na awans? najpierw szukali kogoś od środka?

@Ilona

Dziękujemy za zapytanie, rekrutacja na lidera magazynu trwa, pierw prowadziliśmy proces wewnętrznie. Pozyskaliśmy jednego kandydata na lidera z wewnątrz. W praktyce stanowisko to opiera się na zarządzaniu zespołem 6-8 osobowym, dbanie o jakość i terminowość dostaw dla klientów. Zapraszamy do aplikowania.

Emi

Firma niestety nie płaci firmom współpracującym, zalega parę miesięcy

Emi

firma nie płaci firmom współpracującym - zalega bardzo duże pieniadze i nie reaguje, chyba jest w bardzo kiepskiej sytuacji - nie polecam kompletnie

Ilona
@Emi

Duże pieniądze to pojęcie dość względne, o jakich kwotach tu mowa jeśli już? I firmach przede wszystkim, na jakiej zasadzie odbywa się współpraca?

Aktualność
Szukamy pracowników sprzedaży.
Aplikuj wygodnie przez link:

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Księgowa w firmie Green Basket Sp. z o.o.?

Była ksiegowa

Hej Nie radzę się tam pchać. Zmieniają księgowych jak rękawiczki, bo nikt nie jest w stanie zapanować nad bałaganem jaki jest w tej Firmie. Ja odeszłam i nie polecam.

@Była ksiegowa

Dzień dobry, dział księgowości funkcjonuje od nas od 01/09/2022 r. Jest zatrudniona jedna Główna księgowa, a od 02/01/2023 Samodzielna księgowa. Zespół jest 2 osobowy, obie Panie pracują nadal i nie było w tym dziale żadnej rotacji pracowników.

Nie, reagujemy na nieprawdziwe wpisy.

Była ksiegowa
@Green Basket Sp. z o.o.

Hi a to co to jest :) Reagujecie usuwając nie pasujące Wam wpisy. Oj biedny ten Prezes z Tobą.

Jak widać, odpisujemy.

Grażyna
@Była ksiegowa

Hm, ja właśnie szukam info o posadzie w księgowości. Ale ciekawa jestem, jaką dają umowę na początek. Można liczyć na UoP na okres nieokreślony? I czy jest szansa, aby wraz ze stażem pracy w firmie dostać lepsza kasę?

@Grażyna

Dziękuję za pytanie. Na tę chwilę nie szukamy osoby do księgowości ani do działu rozliczeń. Standardem u nas jest na początku umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny, następnie na okres 1 roku. Przeszeregowania płacowego dokonujemy po pół roku od zatrudnienia na podstawie przeprowadzonej rozmowy rozwojowej, zgodnej z widełkami płacowymi. Pozdrawiam

K...toś całkiem boski

Firma tragedia, praca niemalże na akord, pod presją ze strony czasu i okiem (usunięte przez administratora) kierowniczki. Wypłata na poziomie 2,5tyś. a jak sie upomnisz o podwyżkę, bo tylko dowalają obowiązków, to usłyszysz, że jej nie dostaniesz. Zgadam się z poprzednikami co do niemalże sekundowego rozliczania czasu pracy. Zero empatii, a jak już poptrzebujesz się zwolnic, bo musisz coś załatwić w godzinach pracy (wiadomo, życie i czasem coś tak wypadnie) to masz wyrzuty mieć wyrzuty sumienia, że prosisz o wolne. Komedia. odradzam i odradzać będę. branża buraki/ziemniaki, a udają korporację którą nigdy nie będą. Klienci przychodzą i odchodzą, aż dziwne, że ten syf się jeszcze kręci.

@K...toś całkiem boski

Zostaw merytoryczną opinię o Green Basket Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Green Basket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Basket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Basket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Basket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Green Basket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Basket Sp. z o.o.