2 Dodaj opinię
2 1115 350 5 1

Opinie o GoWork.pl

Filtruj opinie po kryteriach:

lol

Jeżeli ktoś ma predyspozycję do sprzedaży - mogę polecić.

Ania

Bylam z nimi juz 2 razy, placa wiecej niz promedica dlatego ich wybralam, firma jest OK - ale praca na miejscu w zaleznosci jak sie trafi

MALGORZATA35
@Ania

firma goda zaufana polecam

Tenia

Cześć.Mam podpisać z tą firmą umowę na wyjazd do Niemiec jako opiekunka. Masz jakieś doświadczenie w tej pracy przez tą firmę? Proszę odpisz

Piotr

Portal świetny ,w ciągu 2 dni dostałem ok. 10 CV,gdzie z całej reszty nazbierałem ok 5 ,pozdrawiam i życzę sukcesów

Tak2Nie

Polecam!

ewelina

Bylam z nimi za granica w niemczech, juz dwa razy, fatkycznie daja wieksze zarobki niz inne firmy, co do pracy to mialam 2 inne osoby do opieki najpierw ciezkiego upierdliwego dziadka z ktorym trzeba bylo sie nameczyc, ale pozniej juz poszlo lepiej... babcia byla mila, raczej chodzilo o pilnowanie zeby nie uciekla, nie zaslabla, tak robila wszystko sama, wiec ja dobrze wspominam, takich mi trzeba wiecej hehe

mary

witam, byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, nie minął nawet tydzień jak ponownie w internecie pojawiło się ogłoszenie na to samo stanowisko. Czy mam już nie czekać na telefon? Wydaje mi się, że rozmowa poszła mi bardzo dobrze. Czy mogę sama do nich zadzwonić i dowiedzieć się jaka jest ich decyzja, ewentualnie zapytać dlaczego mnie odrzucili?

Tak10Nie

Oliwia11111
@mary

Witam, byłam na spotkaniu w sprawie pracy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Najpierw rozmowa potem test. Test wypełniłam na 100% super.Pod koniec testu Pani która przeprowadzała ze mną rozmowę kwalifikacyjna poinformowała mnie że, obojętnie jaki będzie wynik dzisiejszej rozmowy zostanę o tym poinformowana. Minął miesiąc i żadnego telefonu. Proszę zwrócić uwagę na profesjonalizm Pani, która rekrutuje !!gdyby powiedziała mi że, będą odzywali się tylko z wybranymi osobami to by było ok, ale jak się mówi że, skontaktują się ze wszystkimi osobami które były zaproszone na rozmowę a tego nie zrobili uważam to za brak kwalifikacji. Jak może firma taka która rekrutuje dla innych firm być tak nieprofesjonalna w takim szczególe -mimo wszystko ważnym.

Tak7Nie

magda

Witam chcialabym sie dowiedziec czy ktos pracowal w tej firmie za granicä? bo ja wlasnie mam jechac do opieki do niemiec z tej firmy wlasnie przyslali mi papiery a w przyszlym tygodniu mam dostac umowe do podpisania ! czy sä godni zaufania? bardzo prosze o odpis:)

Tak2Nie

Piotr

Lokalizacja fajna, ale biuro wymaga remontu

lol

Jest bardzo spoko, fajna atmosfera

Robert Kobierski

Bardzo profesjonalna firma, uczciwie płacą i dobry klimat. Pracowałem przez 2 lata przy rekrutacji. Porównując z innymi firmami rekrutacyjnymi są świetni.

Tak1Nie

co powiecie o tej firmie mili pracownicy???

Super!

Kuba

Pracowaliscie u nich na call center ? zaasatnawiam sie nad taka praca dorywcza

Zostaw opinię o GoWork.pl - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie