Opinie o GoWork.pl

Nie_Jest_Dobrze

Drogi serwisie, ile średnio trwa odp. od waszych adminów, jeżeli bierzemy pod uwagę, że coś złego dzieje się na profilu firmy? Mamy tu na myśli sprawę, gdzie samemu zgromadziło się pewne dowody i chodzi tylko o potwierdzenie czy to nie fatamorgana? Tydzień, dwa, trzy a może pięć? Dlaczego admini pozostają anonimowi z klientem, który regularnie płaci za złoty profil? Jak wytłumaczyć ten kryzys tożsamości? Piszę anonimowo, bo może to okaże się kluczem do sukcesu… Oficjalnie zgłoszone ponad tydzień temu.

@Nie_Jest_Dobrze

Szanowny Panie, zgodnie z informacją z regulaminu serwisu czas oczekiwania na odpowiedź administratora wynosi maksymalnie 21 dni. Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są mailowo i są rozpatrywane w kolejności ich nadesłania. Jeśli posiada Pan usługę Złotego Profilu, zachęcamy do kontaktu ze swoim Opiekunem. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

JacekK
@Nie_Jest_Dobrze

A co to jest ten złoty profil? Pojawia się czasem ta nazwa. Czy to usługa i na czym polega?

@JacekK

@JACEKK, Złoty Profil jest usługą, którą oferujemy przedsiębiorcom. Dzięki niej, firmy mogą stworzyć unikalne portfolio w serwisie GoWork.pl i rozpocząć komunikację z użytkownikami na forum. Więcej szczegółów znajduje się pod linkiem: https://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

sup

super firma

Prekariusz

Firma w dobrej formie i zaczyna się mówić o podniesieniu stawek dla moderatorów, bo podobno najsłabiej oplacana grupa pracownikow.

Pelikan
@Prekariusz

A co robią moderatorzy? Jaki zakres obowiązków?

@Pelikan

@Pelikan, moderatorzy pojawiają się na forach w serwisie GoWork.pl, by moderować dyskusję użytkowników. Ich celem jest dbanie o jakość merytoryczną poszczególnych wątków z opiniami. Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: kariera1@gowork.pl. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Bartas

Go Work to bardzo dobry serwis,bardzo pomyślany,i spełnia swoją rolę doskonale...wielu PRACODAWCOM się wydaje,że są prawą ręką Boga?Że są poza wszystkim i każdym?No niestety niekoniecznie.Nawet niebardzo...a ten portal to pierwszy krok ku ujawnieniu,ostrzeżeniu przed Januszami mającymi firmy.Brawo dla Was GoWork,oby tak dalej.Wreszcie jest ktoś,kto stoi po stronie tego uciśnionego szaraczka na dole!!!!

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa kwalifikacyjna : 1. etap tradycyjnie przez telefon 2 etap z dyrektorem HR pomimo mojego dużego doswiadczenia zawodowego i wiedzy nie byli zainteresowani zatrudnieniem, być może szukają taniej siły roboczej bo ja podałam stawkę adekwatną do zakresu obowiązków.

Tradycyjne podkreślanie pracy stacjonarnej

Grażyna

Jaką macie atmosferę w pracy. Widziałam sporo ofert pracy za granicą?

@Grażyna

Polecamy pracę w zespole GoWork.pl :-) Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmików relacjonujących, jak się pracuję w GoWork.pl https://www.gowork.pl/gowork.pl,1/o_firmie Więcej informacji dotyczących ofert pracy za granicą znajdzie Pani tu: http://www.opiekunka.gowork.pl/ Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

DLACZEGO GoWork podaje opinie anonimowych osób o nieistniejących firmach i pozwala identyfikować osoby których dane były w nazwach tych firm dawniej. Jeżeli każdy może podawać publicznie dane pracodawcy, nazwę na podstawie której można zidentyfikować byłego pracodawcę to dlaczego szkalujące osoby nie muszą podawać imion i nazwisk, tolerujecie cudownych donosicieli, tchórzliwych i opętanych nienawiścią, skrywacie ich adresy i numery telefonów? Portal Wasz Krzywdzi Ludzi! Jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym.

@anonymous

Szanowny Panie, Jeśli zauważył Pan na naszym forum wątek firmy, która zakończyła swoją działalność prosimy o przesłanie takiego zgłoszenia do naszego administratora na adres mailowy admin@gowork.pl – taki wątek nadaje się do archiwizacji. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

OnlyB2B

Witam, jak wynika z regulaminu Gowork - to m.in. opinie o pracodawcach. Nie będę się rozpisywał jacy sfrustrowani czy zwolnieni pracownicy piszą "obiektywne" opinie, gdyż mam inne pytanie: 1. Dlaczego opinie napisana przez tzw. niezadowolonego Klienta danej firmy (nie pracownika) nie jest przez administratora usuwana. To chyba nie to miejsce. Miało być "opinie o pracodawcach", a Klienta firma nie jest pracodawcą. Sporo takich wpisów. Można zrozumieć, iż niezadowolony - chcący pozostać anonimowym - Klient wybierze portal Gowork, gdyż dodanie opinii jest tzw. bez żadnych logowań, czy podawania jakikolwiek danych. I stąd mamy Galów anonimów itp. W Google, aby ddać opinię trzeba się zalogować do swojego konta, co potencjalnych "hejtowców" i flustratów troszeczkę może odstraszać, a w drugą stronę przyciąga osoby, które nie obawiają się wyrażania swoich opinie nawet gdyby doszło do konfrontacji. Idąc tym takiem myślenia, to również gdybym był Klientem - Gowork - mógłbym wyrażać na tym serwisie swoje uwagi, spostrzeżenia, opinie itp. na temat świadczonych usług przez Gowork, czy też nie jest to właściwe miejsce? Uważam, że z pewnością taka informacją będzie przydatna dla współpracujących w ramach B2B, którzy nie zatrudniają pracowników, a mają opinie od Klientów, a co najlepsze od pracowników których nigdy nie mieli. Dobre ... Czekam na info PS. A co dopracowników wyrażających opinie, to może warto zbierać od nich chociaż e-maile jak Google (ale na tyn wyczyn chyba portal Gowork nie "stać" w końcu zostałby administratorem danych i .... w końcu te RODO ... lepiej prowadzić plotkarski serwis :)

@OnlyB2B

Panie @ONLYB2B, Proszę zauważyć , że Pan również nie podpisał się swoim imieniem i nazwiskiem i ... szanujemy Pana do tego prawo. Zapewniamy naszym użytkownikom swobodę wyboru – jeśli chcą mogą podawać swoje imię i nazwisko. Co do zamieszczania opinii klientów o firmie, uważamy że z perspektywy osoby szukającej zatrudnienia taka informacja również może okazać się istotna . Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

@GoWork.pl

Dziękuję za szybką informacje. Dane mojej firmy jeżeli jest/będzie potrzeba zawsze mogę udostępnić. Dane osobowe w szczególnych przypadkach. Dla podkreślenia nie mam, nie miałem i nie będę miał pracowników. Uff, rzekło by się patrząc na wpisy. Odnośnie odpowiedzi. Z tego co wynika z jej treści to zrozumiałem, że serwis GoWork jest nie tylko dla opiniowania przez pracowników pracodawców, ale także dla wyrażania opinii przez Klientów, osób współpracujących i każdego kto ma dostęp do netu … na temat każdej firmy. Może warto o tym wspomnieć na stronie, czy regulaminie - chyba, że jest a nie doczytałem ☹ - np. Wszyscy wyrażajcie opinie, u nas zawsze będziecie Galami Anonimami. Stawiamy na zdrowy „hejt”. Wiem słabo wyszło, ale z marketingu jestem „noga”. A propos, nie odniesiono się do kwestii, aby przynajmniej „Ktoś” kto wpisuje treści na portalu podawał np. e-mail (oczywiście widocznego wyłącznie dla GoWork) lub się logował – tak jak to w Google opiniach. Pewno lepiej temat przemilczeć … Jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to gratuluje pomysłu. Już wiem po co jest ten serwis. Jeszcze raz dzięki. „Miałem oczy szeroko zamknięte (…).” Pozdrawiam Zawsze OnlyB2B

@OnlyB2B

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną wszyscy użytkownicy mają możliwość umieszczania wpisów na forum internetowym (i pracownicy i klienci). Tak samo jeśli chodzi o swobodę wypowiedzi. Podstawą do usunięcia/moderacji komentarza jest bezprawny, a nie negatywny wydźwięk wypowiedzi. Ograniczając użytkowników narażali byśmy się na konsekwencje z racji na ograniczenie konstytucyjnej wolności słowa. Odnośnie Pana uwag wobec zbierania adresów email, nie jest to konieczne z uwagi na prowadzoną działalność. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś uwagi w sprawie funkcjonowania naszego forum zachęcamy do podzielenia się nimi i wysłania wiadomości na adres: uwagi @gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

@GoWork.pl

Dziękuję. Teraz wiem, iż tak jak pisze w swoich odpowiedziach GoWork - a raczej pracownik - wszelkie "opinie mogą być dla (prz. aut. opiniowanego/firmy) źródłem cennych wskazówek". Tym "wspaniałym" cytatem kończę rozmowę w tym temacie.

Anita

Idealnych firm nie ma!! Trzeba polubi c pracę i będzie super!

@Anita

O ile szef lubi swoich- o ile ich w ogóle zna :)

Warszawianka

Strasznie mało płacą i do tego ciężko się pracuje

@Warszawianka

Dziękujemy za opinię. Gdzie dokładnie pracowała Pani w GoWork.pl? Prosimy o skierowanie swoich uwag na adres mailowy: uwagi@gowork.pl Dbamy o jakość zatrudnienia i dobre warunki pracy w firmie, a Pani opinia może być dla nas źródłem cennych wskazówek. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Ann

Napiszesz więcej ?

Warszawianka
@GoWork.pl

Szanowni Państwo, tuż przed wejściem w życie RODO pytanie gdzie dokładnie pracowałam jest dość ryzykowne. Jedno jest pewne, zarobki niskie a praca ciężka

@Warszawianka

Szanowna Pani, Udostępnienie przez Panią swojego miejsca pracy i opisu swoich uwag przesłane na wskazany wcześniej adres mailowy ma służyć wyłącznie wewnętrznym potrzebom doskonalenia jakości usług GoWork.pl i nie ma nic wspólnego z RODO. Owszem portal dba o bezpieczeństwo danych osobowych, gdyby miała Pani jakieś pytania w tym zakresie zapraszam do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych GoWork.pl – iod@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Xxx

Witam jestem bardzo rozczarowany tym portal a szczegolnie opiniami ktrore może każdy wystawić tzn przykładem sa pomówienia na mnie oraz oczernianie na forach zakładu wraz z inicjałami i przezwiskami pisałem do nich i dzwoniłem oni twierdza że maja na to 20 dni jak można zwlekać z czymś taki a ogolnie z automatu ktoś z gowor powinien to przeczytac przed umieszczeniem na forum jest to poprostu żenada dla porownania fb usunał takie coś w 15 min a oni potrzebuja 20 dni wstyd tyle mam wam do powiedzenia.

@Xxx

Dzień dobry, Dziękujemy za Pana opinię. Jeśli zaobserwował Pan na naszym forum opinię niezgodne z regulaminem, prosimy o niezwłoczne skierowanie szczegółowego opisu sytuacji (najlepiej załączając też link do wspomnianej wyżej opinii) do administratora serwisu na adres: admin@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.

Mucha

Pewnie I tak nikogo ta opinion nie obejdzie !!!Wiele jednak osob ma podobnie zdanie.Szukam pracy jako opiekunka !!! ( nie tlumaczka jezyka niemieckiego!!!).Interesuje mnie pensja( godziny pracy)?W ogloszeniach...pensja1500€ !!! Po opisie zlecenia...pensja od 850 do 1100 !!! Dla idiotów te ogloszenia?

Głodny Pająk
@Mucha

Uuu, pensja 1500 ojro to dobra, gdzie ją Muszko widziałaś? Daj namiary :) Ale tak przerzucam ogłoszenia na Goworku i się zastanawiam, gdzie ty widzisz te pensje 850? Tyle dostaniesz nie znając niemieckiego. Znasz cokolwiek? Jak nie to się ucz, chociaż te kilka słówek, no bo jak to ni to be, ni me w Dojczlandzie. Przepadniesz bez tego a potem w "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?" będą cię poszukiwać, bo się Muszka zagubiła po drodze. A Muszka po ulicy się plącze, bo szuka tej właściwej lokacji, ale zapytać nie może, bo niema jak Niemiec w świadomości Słowianina hahahaha. Ucz się i pracuj, i zarabiaj Muszko. A tak poważnie, kobito to nie rozumiem Twojego komentarza, bo jest.. mało logiczny ;)

BarbaraT
@Mucha

Ja nie mam podobnego zdania, a jeżdżę już jako opiekunka od 5 lat i wg mnie umiejętności językowe również powinny mieć znaczenie przy stawce.. komunikujemy się z podopiecznymi, a osoby które jadą bez języka owszem - pracują tak samo jak my ze znajomością języka, ale nie muzą rozmawiać z podopiecznymi, czasami bardzo dobrze, że ich nie rozumieją.. to są schorowani ludzie, często plotą głupoty, obrażają nas Polaków... i za to właśnie mamy większe pieniądze, że rozumiemy i możemy się bronić. Rodziny też płacą agencjom i wymagają języka! Jeszcze trochę i Niemcy zaczną zatrudniać Ukrainki, bo przyjadą za 800 euro miesięcznie i nie będą narzekać na stawki... Jestem przekonana, że wiele opiekunek się ze mną zgodzi!!

@Mucha

Dzień dobry, Na naszej stronie internetowej http://www.opiekunka.gowork.pl/ znajdzie Pani wiele aktualnych ofert. Zachęcamy także do kontaktu mailowego opiekunka@gowork.pl nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji na temat pracy w Niemczech. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Alfred

Cześć, pragnę podzielić się swoim wpisem w wyniku działania tego wspaniałego portalu jakim jest gowork. Otóż niniejszy portal daje możliwość umieszczania obraźliwych wpisów co osobiście po prostu kocham. Dlatego też pozwolę sobie na chwilę szczerości oczywiście bez obraźliwych wpisów, które Gal Anonim vel administrator gotów natychmiast usunąć. Otóż ten wspaniały portal dla Pań i Panów frustratów jako jeden z niewielu w internecie pozwala na umieszczanie wyważonych oraz inteligentnych opinii na temat krwiopijców pracodawców i tym podobnym. Jakże wspaniale, że istnieje grupa ludzi dobrej woli, która tak mocno podkreśla wartości związane z wolnością słowa. Dlatego też pragnę w tych kilku grzecznych i wolnych słowach wyrazić swoją opinię na temat tego altruistycznego portalu. Otóż chciałbym jednoznacznie i niewątpliwie stwierdzić iż grupa gowork kompletnie nie zna się na tym co robi (niektórzy nazwaliby ich kompletnymi amatorami ale oczywiście nie ja). Co więcej trzeba bezstronnie stwierdzić, iż: 1. gowork: nie umożliwia młodym ludziom rozwoju 2. gowork nie zachęca w swoich ogłoszeniach osób homoseksualnych do aplikowania (homofobia?) 3. gowork nie ułatwia aplikowania osobom innego wyznania (katotalibat?) 4. gowork jednoznacznie faworyzuje osoby białe (brak ogłoszeń dla afroamerykanów - rasizm?). Oczywiście serdecznie zachęcam do merytorycznej dyskusji. Jestem przekonany, że grupa gowork jako obrońca wartości zapisanych w konstytucji RP nie usunie ANI JEDNEGO SŁOWA z mojej wypowiedzi ponieważ byłoby to działanie zdecydowanie bezprawne. serdecznie pozdrawiam

@Alfred

Panie Alfredzie, każda opinia jest dla nas cenna, a konstruktywną krytykę traktujemy jako bodziec do zmian na lepsze. Bardzo nam jednak przykro, że nieznajomość zasad funkcjonowania naszego portalu sprawiła, że wyrobił Pan sobie o nas takie zdanie. W żadnym wypadku nie godzimy się na zamieszczanie obraźliwych wpisów. Wolność słowa, o której Pan wspomina sprawia, że na naszym portalu istnieje bardzo duża ilość wątków zawierających zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Jak wielokrotnie podkreślaliśmy, niezależnie od charakteru wpisu, tak długo jak jest on zgodny z regulaminem serwisu, nie zostanie usunięty. Słusznie zauważył Pan jednak, że dajemy możliwość umieszczenia wyważonych oraz inteligentnych wpisów na temat pracodawców. Jesteśmy jednak dalecy od używania w stosunku do nich pejoratywnych określeń. Nie wiemy na jakiej podstawie wysnuł Pan cztery, wypunktowane wnioski. W GoWork.pl zdajemy sobie sprawę, że tylko rozwój pracowników – niezależnie od ich wieku – jest jednocześnie rozwojem samej firmy. Nie wyobrażamy sobie faworyzowania jakiejkolwiek osoby przez wzgląd na wyznawany światopogląd. Zamiast tego głównym czynnikiem, którym kierujemy się podczas rekrutacji są kompetencje kandydata. Proszę nam uwierzyć, że okazuje się to dużo bardziej efektywne ;) Pozdrawiamy!

@GoWork.pl

A czy również są nieprawdziwe informacje ?

greg
@Alfred

Krytykujesz ale wychodzi na to ze sam nie jesteś lepszy.

JA
@Alfred

Ciekawe, ze portal typu najgorsza praca ma dokladnie bazodanowe identyczne tresci. dla mnie działalność go work przypomina działałność mafijną, zaplac nam a nie będzie złych opinii

karl
@Alfred

ciekawie napisane, ja faktycznie duzo pisze o innej firmie, u nas cala ekipa zyje tym co sie dzieje na watku firmy faktycznie trzeba przyznac ze jak narazie nie za wiele zmienilo sie w naszej firmie, ale co mozemy zrobic walka trwa

@JA

Szanowny Panie, Portal GoWork.pl nie ma nic wspólnego z firmą Najgorsza praca. Wartością wyznawaną przez GoWork.pl jest dbanie jakościowe i merytoryczne informacje o pracodawcach. Jesteśmy świadomi nielegalnego zaciągania danych z naszego portalu przez wyżej wymienioną firmę i podjęliśmy w związku z tym odpowiednie kroki prawne. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Nie polecam, moja znajoma mówiła że pracowała i stwierdziła nigdy więcej katastrofa .

@Ania

Pani Aniu, Dlaczego nie poleca Pani współpracy z GoWork.pl? Prosimy o skierowanie swoich uwag na adres mailowy: uwagi@gowork.pl Dbamy o jakość zatrudnienia i dobre warunki pracy w firmie, a Pani opinia może być dla nas źródłem cennych wskazówek. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą jako opiekunka w Niemczech?

@Karolina

Pani Karolino, zachęcamy do zapoznania się z opiniami innych forumowiczów (np.: Zohra, Janeczka90, MarysiaT). Na stronie internetowej http://www.opiekunka.gowork.pl/ również znajdzie Pani wiele przydatnych informacji. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Zohre

Pracowałam w Niemczech przez krótki czas, po podpisaniu umowy z GoWork. Współpraca trwała króciutko z powodów obiektywnych, poza kontrolą stron. Firma wywiązała się z umowy wzorcowo. Zastrzeżenia można mieć co do transportu door-to-door, ale od minibusów nie wymaga się wygody tylko niskiej ceny. Umówiłam się z GoWork, że następnym razem dostanę zwrót ryczałtem, a wybiorę sobie przewoźnika wg swojego gustu i potrzeb. To oczywiście kosztuje. Ogólnie - firma wywiązała się z umowy w zakresie pośrednictwa w znalezieniu pracy. A o to przecież chodzi!

Serwis działa poprawnie tylko dla osób które atakujących. Jesli jest sie ofiarą wymyslonych zarzutów nie jest to juz takie proste. Zostałem oczerniony przez osobe chora psychicznie która ujeła mnie z imienia w swoim chorym wpisie i co moge zrobic - czekac 21dni bo administrator ma duzo pracy. Zatrudnijcie wiecej administratorów jesli tak bardzo zalezy wam na jakosci usług.

@ja

Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie. Jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, dlatego wszystkie zgłoszenia staramy się rozpatrywać jak najszybciej. Wspomniany przez Pana okres 21 dni jest maksymalnym czasem oczekiwania na odpowiedź. Tak jak tłumaczyliśmy w rozmowie telefonicznej, prosimy o niezwłoczne skierowanie szczegółowego opisu sytuacji (najlepiej załączając też link do wspomnianej wyżej opinii) do administratora serwisu na adres: admin@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Rozsądny
@ja

Daj sobie spokój. Pewnie i tak powiedzą że jest zgodne z regulaminem i takie tam bla bla bla. Lepiej weź prawnika i na twardo to załatw. Jak było pomówienie/zniesławienie (kodeks karny) to administrator ponosi odpowiedzialność jak go powiadomiłeś o pomówieniu

greg
@Rozsądny

Masz dowody ?

@GoWork.pl

Wcale Wam nie jest przykro! Jest mnóstwo sytuacji, w których ani HR ani pomawiana firma nie ma jak się bronić! Nie ma logowania! A szkoda czasu na latami ciągnące się procesy i trudności z ustaleniem IP! A pomówienia są na porządku dziennym!!!

@Rozsądny

Szanowny Panie, jak najbardziej zachęcamy do kontaktu administratorem serwisu pod mailem admin@gowork.pl Nasi administratorzy z pewnością zajmą się rozpatrzeniem zgłoszenia o naruszeniu regulaminu serwisu. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

@anonymous

Szanowny Panie, Wszystkie zgłoszenia odnośnie do informacji pojawiających się na forum i naruszających regulamin prosimy kierować do administratora na wspomniany już adres: admin@gowork.pl. Ze względu na ochronę danych użytkowników forum, udostępnienie adresu IP odbywa się wyłącznie na wniosek organów ścigania. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

T

nie polecam, (usunięte przez administratora)

Kinga

W tym roku po raz pierwszy zdecydowałam się zostać na Święta Bożego Narodzenia na zleceniu - premia jest bardzo motywująca ;) Trochę mi jednak smutno ,że nie spędzę ich razem z rodziną :(

Tadek69
@Kinga

Kinga nie ma się co łamać, ja też zostałem na zleceniu, bo rodzina w porządku, czuję, że już jest moją rodziną. przy okazji zostawię komentarz, bo jestem bardzo zadowolony z wyjazdów z firmą gowork.pl - polecam cały czas, a za to też można dodatkowo zarobić i to niemałe pieniążki Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!!

re
@Kinga

Kasa albo rodzina. To twój wybór. Widocznie kasa dla ciebie ważniejsza..

kasia68

ja też byłam na spotkaniu w firmie, przyjęła mnie bardzo ciepła, młoda kobieta ;) wszystko mi wytłumaczyła, na wszystkie pytania odpowiedziała - to była rekrutacja na opiekunkę w Niemczech, dopiero zaczynałam z tą firmą, polecam!!!!!! pracuję z nimi już od 2,5 roku i wszystko się sprawdziło, a na dodatek z roku na rok jest coraz lepiej pracuję jako opiekunka, zawsze jeździłam na sprawdzone zlecenia wypłata na czas, a to najważniejsze ;)

MarysiaT

Witam wszystkich forumowiczów :) Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą, parę miesięcy temu poszłam do oddziału w Warszawie gdzie tak naprawdę nie miałam w ogóle żadnej znajomości niemieckiego, a doświadczenie przy opiece nabyłam tylko opiekując się rodzicami - przez całe życie pracowałam jako księgowa :) Nie dość, że zaproponowali mi herbatę i atmosfera była bardzo miła, to dość szybko konsultant się mną zajął, nie musiałam czekać. Dostałam darmowe materiały do nauki języka niemieckiego, zaczęłam też rozważać udział w kursie języka niemieckiego w Goworku, który jest bardzo drogi... ale konsultant zaproponował mi pomoc w zdobyciu refundacji kosztów kursu w urzędzie pracy, gdzie dość szybko otrzymałam odpowiedź pozytywną :) Miałam też okazję porozmawiać z konsultantami na temat ofert pracy, powiedziałam od razu czego oczekuję ;) Niecały miesiąc później byłam już na zleceniu, szybko znaleźli mi ofertę :) jestem bardzo zadowolona! POLECIŁAM GOWORK koleżankom, które spotkałam na terenie Niemiec - wiem, że wyjeżdżają i też nie narzekają. Wypłata na czas, szybko dostałam kartę ubezpieczenia EKUZ, a mój konsultant jest ciepłą osobą, czasami dzwonię, żeby poplotkować. :)

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 42 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.