NB-Polska VELUX

3 Dodaj opinię

Rozmowy kwalifikacyjne w NB-Polska VELUX

Business Development Manager - Inwestycje 2019-06-22 23:43 przez haal

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja ugrzęzła pewnie w ilości zgłoszeń.

Pytania

Po firmie Velux, bądź co bądź reprezentującej skandynawskie podejście do człowieka oczekuje się, ze w przypadku rekrutacji ten pewien standard będzie utrzymany. Nie mniej Odra i Nysa Łużycka wyznaczają strefę swojskiego podejścia firmy, gdzie nie trzeba dotrzymywać etapów o jakich się poinformowało niedoszłego pracownika. I to takiego co już współpracował z centralą w Danii, zajmował się projektem fabryki Velux w Gnieźnie, zna angielski a na studiach uczył się jednego z języków skandynawskich, pracował w multi kulturowym środowisku, ma doświadczenie handlowe i budowlane. Szkoda, smutne to. (google) Efter Velux, der repræsenterer den skandinaviske tilgang til mennesket, forventes det, at i tilfælde af rekruttering vil denne standard blive opretholdt. Ikke mindre, Odra og Nysa Łużycka markerer zonen for en velkendt tilgang til virksomheden, hvor du ikke behøver at holde til de stadier, som den medarbejder blev informeret om. Og det er det, han allerede har arbejdet med hovedkvarteret i Danmark, han har handlet med Velux-fabrikken i Gniezno, han taler engelsk og studerer på skandinaviske sprog, arbejdet i et multikulturelt miljø, har kommerciel og byggeri erfaring. Det er synd, det er trist.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Operator 2017-03-05 11:15 przez Jaro

Przebieg rekrutacji

Pytania proste ale dużo nie związanych z pracą i z doświadczeniem także raczej niewiele się dowiedzą o kandydacie. Dużo obiecanek: jakie to dobre płace, jakie świadczenia socjalne, możliwości rozwoju i szkoleń, praca tylko od pn do pt choć moi znajomi którzy tam pracują od lat zaprzeczają.

Pytania

M.in takie: - Dlaczego powinniśmy Pana zatrudnić? - Dlaczego sądzi Pan, że u nas będzie Panu się dobrze pracować? - Co by Pan zrobił jakby szef kazał wykonać polecenie pracy na maszynie na której Pan nie był przeszkolony? - Z czym kojarzy się Panu firma Velux? - Jaka byłaby dla Pana idealna firma? - Czy spędza pan aktywnie czas wolny? - Gdyby zobaczył Pan, że dwóch współpracowników się bije, jakby Pan ich rozdzielił? - Czego Pan oczekuje, jeśli chodzi o warunki pracy, kulturę organizacyjną firmy? - Jakie są Pana oczekiwania finansowe?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Operator 2015-06-24 21:18 przez Kinia

Przebieg rekrutacji

Nie było źle. Rekrutacja ogólnie niewymagająca.

Pytania

Bardzo dużo szczegółowych pytań, moim zdaniem wiele z nich tylko stresuje człowieka a nic konkretnego się z tego pracodawca nie dowiaduje.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Mechanik 2014-09-03 20:14 przez Tomek

Przebieg rekrutacji

Prosty

Pytania

Podstawowe zagadnienia z mechaniki. Tj: znajomość rysunku technicznego, schematy elektryczne - podłączenia gwiazda trójkąt, tablice z bezpiecznikami itd.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

pracownik 2014-01-25 23:21 przez olgiert

Przebieg rekrutacji

wszystko ok ale rzeczywistość jest inna , jak wszedzie i durni ludzie innemu nie da a sam nie skorzysta i mowa tu o kobietach bo sa fałszywe i sprzedawczyki

Pytania

zwykłe pytania zero skomplikowanych zagadnień i testów psychologicznych dla kogos kto ma mózg i potrafi z niego korzystac zaden problem owinąc pania z kadr

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

NB-Polska VELUX