Mennica Krajowa (Mennica Skarbowa S.A.)

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy Mennica Skarbowa S.A.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Mennica Skarbowa S.A.? Chodzi o pracę jako Specjalista ds. Marketingu, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 8 grudnia.

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie Mennicą Skarbową S.A. oraz naszym ogłoszeniem na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu (z dn.8. grudnia 2022). Odpowiadając na pytanie, chcę podzielić się informacjami dotyczącymi benefitów pozapłacowych, które oferujemy naszym pracownikom. W Mennicy Skarbowej S.A. rozumiemy, że benefity pozapłacowe są coraz ważniejszym czynnikiem w przyciąganiu i zatrzymywaniu wykwalifikowanych pracowników. Dlatego staramy się zapewnić naszym pracownikom różnorodne korzyści, które przekraczają tradycyjne wynagrodzenie. Oto kilka przykładów: -> Prywatna opieka medyczna: Zapewniamy pracownikom możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, która obejmuje szeroki zakres usług medycznych, wizyt u specjalistów oraz diagnostykę. -> Karta Multisport: Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z kartęy Multisport, która umożliwia dostęp do wielu siłowni, klubów fitness oraz innych obiektów sportowych w całej Polsce. -> Program szkoleń i rozwoju: Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym poprzez organizację szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych. Staramy się zapewnić im możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania swojej kariery. -> Elastyczne godziny pracy: Dążymy do stworzenia elastycznego środowiska pracy, które umożliwia pracownikom dostosowanie harmonogramu pracy do swoich indywidualnych potrzeb i obowiązków. -> Środowisko pracy: Mennica Skarbowa S.A. stawia na atmosferę otwartości, współpracy i wzajemnego szacunku. Wierzymy w znaczenie dobrego klimatu pracy dla satysfakcji i efektywności naszych pracowników. Powyższe to tylko kilka przykładów benefitów pozapłacowych oferowanych w naszej firmie. Wierzymy, że inwestowanie w naszych pracowników i zapewnianie im korzyści poza wynagrodzeniem to kluczowy element budowania silnej i motywowanej załogi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty pracy jako Specjalista ds. Marketingu lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszych benefitów, zachęcam do kontaktu pod podanymi w ogłoszeniu danymi kontaktowymi. Pozdrawiamy Zespół MS

Pytanie
 Pytanie

Czy Mennica Skarbowa S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Jesteśmy dostępni dla Klientów w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na spotkanie, zależnie od możliwości Doradcy, także poza tymi godzinami. Zapraszamy do kontaktu -> https://www.mennicaskarbowa.pl/contact-pol.html

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mennica Skarbowa S.A.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Oferowane wynagrodzenie podstawowe jest zależne od różnych czynników, a przede wszystkim od posiadanych kwalifikacji. Na wszystkich stanowiskach oferowane wynagrodzenie jest wyższe od przeciętnego, oferowanego w naszej branży.

Ejo
Były pracownik
 Pytanie

A może jakiś wpis co tam macie w księdze kwasów?

Pracodawca

@Ejo

Nie prowadzimy takiej księgi. Niezależnie od stanowiska, stawiamy na rozmowę i w ten sposób wypracowujemy kompromisowe rozwiązania.

Agata
@Mennica Skarbowa S.A.

Skoro faktycznie taka księga nie jest prowadzona, to można spytać o ten kompromis z rozmowy? jakie przykładowe już udawało się wypracowywać wspólnie? I w jakich sytuacjach można liczyć na to że się pójdzie komuś na rękę?

Pracodawca

@Agata

Pani Agato, to raczej nie są tematy do opisywania na forum. Pozostaje mi zapewnić, że dialog z pracownikami i bardzo mocne ukierunkowanie na otwartą, transparentną komunikację z pracownikami – to dla nas kluczowe.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Logistyki .
Angela
Kandydat
 Pytanie

O jakiej mennicy jest mowa bo chyba jest ich parę w Warszawie?

Pracodawca

@Angela

Mennica Skarbowa S.A.

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają startowe zarobki oferowane przez Mennica Krajowa (Mennica Skarbowa S.A.)? Na Pracuj.pl pojawiło się ostatnio ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Pracodawca

@Pytanie

Oferowane wynagrodzenie podstawowe jest zależne od różnych czynników, a przede wszystkim od posiadanych kwalifikacji. Na wszystkich stanowiskach oferowane wynagrodzenie jest wyższe od przeciętnego, oferowanego w naszej branży.

Pytanie
 Pytanie

Czy za prośbą pracownika Mennica Krajowa (Mennica Skarbowa S.A.) umożliwia wypłate wynagrodzenia w częściach np. częściej niż raz w miesiącu?

Pracodawca

@Pytanie

Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z Regulaminem Wynagrodzenia, w określonym terminie. Niemniej jednak, w uzasadnionych przypadkach, przychylnie patrzymy na indywidualne potrzeby naszych pracowników i w miarę możliwości je uwzględniać także w tym obszarze.

Lolek
Kandydat
 Pytanie

Czy w tej firmie można liczyć na podwyżki?

Wyszukiwarka zlota
Inne
 Pytanie

To najdroższa firma wg takiej fajnej wyszukiwarki profesjonalnych dealerów. Jak można przepacac za taki sam produkt, tego samego producenta tyle pieniędzy? Najgorsze ceny, przeciętna dostępność.

Marian
Pracownik
@Wyszukiwarka zlota

Moim zdaniem warto zainwestować teraz w złoto w MennicySkarbowej, ponieważ teraz jest najbardziej opłacalne. Jeśli planujecie inwestycję, to jak najbardziej polecam to miejsce

2
Jan_Zbędny
@Marian

"Marian" to oczywiście opłacony wpis. Widać z kilometra. Szkoda, że te agencje od takich sztucznych wpisów zatrudniają ćwierćinteligentów za psie pieniądze, tylko się z tego śmiać.

Zamówienie
Inne
 Pytanie

Gdzie jest moje zamówienie? Czekam już 29 dzień ?!!?? Co telefon mówicie że jest opóźnienie

Jzz
Inne
 Pytanie

Kiedy dojdzie paczka!!?? Czekam i czekam, nie mogę się dodzwonić

Lepiej doplacic
Inne
 Pytanie

Warto dopłacić 500zl do Kugerranda w Mennicy Skarbowej niż kupić w innej firmie. Powód? Kapsel, do każdej monety jest dodawany dopadowany kapsel. To tylko pozornie jest zwykły kapsel. Ten kapsel ma jedną stronę i drugą stronę, można go otworzyć i zamknąć. Dzięki kapslowi moneta jest chroniona lepiej niż w szwajcarskim banku. Taki kapselek, niekiedy nazywany kapsułką jest przezroczysty, ma kolor świeżego, zdrowego powietrza.

Ingrid
Inne
 Pytanie

Czy korzystając z Bezpiecznego Skarbca możliwy jest dostęp do depozytu po godzinie 17?

Aneta
Pracownik
@Ingrid

Nie ma z tym problemu, prosimy tylko o wcześniejsze zgłoszenie takiej chęci.

Tex
Inne
 Pytanie

Państwo, którzy piszą tutaj o cenach, chyba nie potrafią zapytać zwyczajnie o rabat. A zapewniam - dają :) Ja wolę kupić pewny towar, i to wcale nie drożej niż u konkurencji, niż złoto z outletu gdzie każdą sztabkę i każdą monetę trzeba sprawdzać ze zdwojoną ostrożnością. Ale widzę, że po prostu konkurencja lubi sobie pokrzyczeć. Czyżby pustki w oddziałach?

Miro
@Tex

Potwierdzam, ja też zawsze pytam o upust ceny i zwykle wychodzę na tym dobrze :)

Paweł
Inne
 Pytanie

Ta firma to jakiś żart. Czy ludzie nie potrafią liczyć? Jak można iść do kantoru i kupić o 5% drożej euro niż w innym renomowanym kantorze. Tak właśnie tu jest ze złotem są średnio 5-7% drożsi niż inni.

Ja
Pracownik
@Paweł

Ej nie jestem kalkulatorem po wcześniejszej gonitwie za (usunięte przez administratora) !!!

Tomek
@Paweł

To prawda. Ceny wywindowane ale pseudomennica z końcówką S.A. i uncja kosztuje 400zł więcej niż u konkurencji.

Piotr
Pracownik
@Tomek

Hihi profesionalistki same dadzą radzę :D nie zawracać im głowy bo się obrażą hahahah

prusek
Inne
 Pytanie

Czy w Mennicy Skarbowej można negocjować ceny?

Krzysiekk
@prusek

Tak, wystarczy do nich zadzwonić. Ja co prawda kupuję trochę większe ilości, ale są bardzo kontaktowi.

Ceny
@prusek

Co więcej można kupić u nich na stronie Mennica Krajowa (to to samo co Skarbowa) i to znacznie taniej

Jacek
@Ceny

Też kupuje w Mennicy Krajowej, polecam bo właścicielem jest Skarbowa. Nawet rozmawiałem kiedyś ze sprzedawcą i jest to poprostu tańsza wersja sklepu.

Nowy
 Pytanie

Co masz dokładnie na myśli? Aplikowałem na stanowisko pracownika w dziale logistyki jakiś czas temu, i nie wiem do końca czego można się spodziewać po tej firmie. :/

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Mennica Skarbowa S.A.
Przejdź do nowych opinii