MEDiVET S.A.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Pytania do firmy MEDiVET S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
 Pytanie

Czy MEDiVET S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lukasz
Kandydat
 Pytanie

Witam Zastanawiam się nad złożeniem cv , mam doświadczenie w kompletacji zamowien , napiszcie w jaki sposób u Was rozdzielane są zlecenia do zbierania zamowien i jaka panuje atmosfera .Jest to praca w systemie 4 brygadowym ?

Pracodawca

@Lukasz

Witaj Łukasz, nasi Magazynierzy pracują na skanerach i w oparciu o algorytm, który rozdziela zamówienia w oparciu o różne kryteria np. harmonogram dostaw, zakresy temperaturowe, itp. Zespoły pracują na 3 zmiany, które zmieniają się w cyklu tygodniowym (rano, popołudnie, nocki). Wg ostatniej oceny, która odbyła się w 2022 roku, Pracownicy ocenili firmę na 91%, co oznacza, że 91% firm z naszej branży, o podobnej wielkości oraz w grupie ponad 2000 firm posiada niższe wyniki od nas. Frekwencja Pracowników w ankiecie wynosiła powyżej 80% i ankieta nie była obowiązkowa. Na pewno atmosferę mamy dobrą idąc po faktach ale indywidualna perspektywa, jak to w dużych firmach bywa, może się różnicować w zależności od oceniającego :), zostaje sprawdzić. Mamy nadzieję, że ta informacja będzie dla Pana pomocna i oczywiście zapraszamy do aplikowania.

MK
Inne
@MEDiVET S.A.

I każdy pracownik pracuje na wszystkie zmiany czy można przykładowo nie pracować nocek? Ja osobiście źle znoszę zarwane noce, stąd to pytanie. Czy zatrudniani magazynierzy musza mieć uprawnienia na wózki widłowe? Obsługiwane są również ręczne paleciaki?

Nowy wpis

Pracodawca

@MK

Witaj MK, niestety nie ma możliwości wyboru zmian. Dbamy o to, aby cały Zespół Magazynów był traktowany tak samo i zatrudniamy tylko osoby, które te warunki są w stanie zaakceptować. Uprawnienia nie są wymagane u wszystkich Magazynierów. Zależy czy aktualnie szukamy kogoś do wysokiego składu czy nie. Ręczne paleciaki także mamy. Pozdrawiamy

LO Nowy wpis
Inne
@MEDiVET S.A.

To może dopytam jeszcze, czy każdy z pracowników ma zawsze do dyspozycji wózek lub paleciak w razie potrzeby? Czy może zdarzają się sytuacje jak w marketach czy dyskontach, że na cały zespół jest kilka sztuk wózków / paleciaków i obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" (względnie zapisy)? Przy większej liczbie pracowników różnie bywa z dostępem do sprzętu..

Nowy wpis

Pracodawca

@LO

Witaj LO, park maszynowy jakim dysponujemy jest optymalny i dostosowany do potrzeb każdej lokalizacji. Podlega on regularnym przeglądom serwisowym i UDT, jest również sukcesywnie wymieniany na nowy, a w nowo otwieranych magazynach sprzęt jest zupełnie nowy. Nasze Zespoły na jednej zmianie liczą maksymalnie do kilkunastu osób i jest jasny podział zadań, więc kilka wózków zaspokaja nasze potrzeby. Z Twojej wypowiedzi wynika, że masz raczej doświadczenie na dużych halach, gdzie zespoły są rozbudowane. Zapraszamy zatem do nas :)

Pytanie
 Pytanie

Czy firma MEDiVET S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Artur
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry W związku z pojawieniem się przez państwa oferty pracy(oddział Bydgoszcz)stanowisko magazynier chciałbym zapytać na czym w państwa firmie polega praca na w/w stanowisku

Pracodawca

@Artur

Dzień dobry Panie Arturze, pomimo tego, że praca na naszych magazynach wiele nie różni się pewnie od innych firm, to kluczowe jest to, że nasze magazyny muszą działać w zgodzie z prawem farmaceutycznym i pomyłka może kosztować nie tylko kilka tysięcy straty ale nawet życie czyjegoś zwierzaka, gdy lek nie dojedzie na czas albo pomyłka w pakowaniu wykluczy jakiś zabieg. Dlatego to, co jest dla nas kluczowe to dokładność i odpowiedzialność w czytaniu etykiet farmaceutycznych, aby każdy produkt miał poprawne miejsce na magazynie ale także, aby zamówienie, które wychodzi do weterynarzy było na 100% poprawnie skompletowane. Na ten moment nie ma potrzeby obsługi wysokiego składu ale od jesieni 2024 będziemy mieć już wybudowany nowoczesny duży magazyn i wówczas w miarę potrzeb i chęci aktualnych pracowników, takie uprawnienia będą wyrabiane. Zapraszamy do aplikowania

KB
Inne
@MEDiVET S.A.

Podepnę się do pytania. Czy firma finansuje w całości szkolenie i egzamin na wózek widłowy swoim pracownikom?

Pracodawca

@KB

Witaj KB, do tej pory tak robiliśmy. Jednocześnie podpisywana była z Pracownikami umowa lojalnościowa. Kursy były jednak organizowane w miarę potrzeb firmy, nie na indywidualną prośbę Pracownika.

Doradca Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Byłem już na wielu rekrutacjach , ale ta należy do najsłabiej przygotowanych Panie M i M wydaje się ,że jak już przyjdą to już wielka rekrutacja a tu zonk pytania takie , że śmiech zbiera dodatkowo każda chciała być mądrzejsza od drugiej. Polecam zatrudnić kogoś jeśli się nie wie jak rekrutować.

Pytania

Podstawy z internetu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Michal
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć na stanowisku kompletacji, czy warto aplikować?

Pracodawca

@Michal

Dzień dobry Panie Michale, póki co nasza firma posiada globalnie wewnętrzne zasady o poufności wynagrodzeń i ostateczne propozycje są ustalane podczas wyboru Kandydata. Natomiast aplikując warto podać widełki z oczekiwaniami. Ma Pan wtedy pewność, że jeżeli Pana doświadczenie będzie ocenione zgodnie z profilem osoby, której szukamy, to telefon pojawi się tylko, gdy także Pana oczekiwania finansowe wpasują się w poziom wynagrodzeń na wskazanym stanowisku. Także warto aplikować, ponieważ w razie kontaktu od razu ma Pan pewność, że Pana oczekiwania są w widełkach wynagrodzeń :) Życzymy przyjemnej dalszej części dnia i mamy nadzieję, że choć trochę ta odpowiedź będzie dla Pana pomocna.

Robin
Inne
 Pytanie
@MEDiVET S.A.

ale przecież wy zwalniacie ludzi doświadczonych po pięćdziesiątce ważne dla was są wyniki nie człowiek więc po co ta ściema ?

Pracodawca

@Robin

Dzień dobry Robin, wypowiedzenie jest generalnie przykrą sytuacją dla Pracownika i Pracodawcy i choć trudno się z nią czasem pogodzić, to firmy nigdy nie zwalniają osób, które mają taki poziom kompetencji oraz postawę jakie są niezbędne dla rozwoju firmy. Tym bardziej, że zatrudnienie nowej osoby to 3-krotność kosztów utrzymania obecnego Pracownika. Prawie połowa naszego Zespołu to osoby powyżej 45 roku życia, Pracownicy chętnie zostają u nas także będąc już na emeryturze i kontynuują pracę. A nie jest to częste na rynku. Bardzo cenimy także podczas rekrutacji osoby doświadczone i otwarte na nową wiedzę. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, choć takie pomawiające wpisy są nie na miejscu i mijają się z faktami.

Marta
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Chciałabym się doinformować czy prowadzona jest obecnie rekrutacja na stanowisku kompletacji zamówień w trybie zatrudnienia od zaraz w Bydgoszczy Pozdrawiam

Pracodawca

@Marta

Dzień dobry Pani Marto, tak, rekrutacja jest nadal w toku, także zapraszamy do aplikowania. Miłego dnia

Nick
Inne
@MEDiVET S.A.

Jak rozumiem, chodzi o stanowisko magazyniera, na które rekrutacja jest w toku jeszcze przez dwa tygodnie? Proszę napisać jakie uprawnienia pomagacie Państwo uzyskać i czy pracownik musi coś dopłacać? Gdyż jest to jedna z dodatkowych możliwości, którą wymieniliście w ogłoszeniu.

Pracodawca

@Nick

Witaj Nick, dokładnie tak, chodzi o aktualnie otwartą rekrutację. Na ten moment nie są potrzebne uprawnienia na wózki. Co jakiś czas, gdy takie potrzeby się pojawiają organizujemy szkolenia i firma pokrywa 100% kosztów. Warunkiem jest jednak, że Pracownik podpisuje umowę lojalnościową, zwykle na rok. Mamy nadzieję, że ta informacja jest pomocna. Pozdrawiamy

Czarna
Inne
@MEDiVET S.A.

A można tu pracować na pół etatu? Jak ktoś jest studentem i chciałby pracować głównie weekendami lub po południu, to jest opcja elastycznego grafiku? Studenci dostają tu też jakieś dni wolne na okres sesji?

Pracodawca

@Czarna

Witaj Czarna, nasze Magazyny nie pracują w weekendy ale jak najbardziej dodatkowa praca od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach jest możliwa. Szukamy teraz 2 osób na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, lecz są pewne plany rozwojowe, które niebawem mogą wymagać takiego wsparcia, o jakie zapytałaś. Dlatego zachęcamy do przesłania CV z informacją, że interesuje Cię praca w godzinach popołudniowych i wieczornych od poniedziałku-piątku. Miłego dnia

Anna P
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja /bądź będzie w najbliższym czasie/ w Częstochowie na magazyn w Libidzy lub w mag Hillwood?

Pracodawca

@Anna P

Dzień dobry Pani Anno, na ten moment nie planujemy rekrutacji do naszego magazynu w Libidzy. Niedawno przyjęliśmy kolejną osobę do Zespołu. Niemniej mamy dalsze plany rozwoju i w perspektywie kilku miesięcy warto się z nami skontaktować. A korzystając z okazji, życzymy Pani przyjemnego Dnia Kobiet :)

Jakub
Kandydat
 Pytanie

Planuję wysłać cv na Specjalistę ds. Obsługi Klienta. Proszę mi napisać, ile jest spotkań rekrutacyjnych i jaki one mają przebieg? Zastanawiam się, czy będę musiał brać wolne w pracy. No i kto poda, jakie warunki finansowe mogą zaproponować, ile ta kwartalna premia wynosi?

Pracodawca

@Jakub

Dzień dobry Panie Jakubie, dziękujemy za zadane pytanie. Podczas rekrutacji do Biura Obsługi Klienta w Bydgoszczy odbywa się jedno spotkanie rekrutacyjne online poprzez aplikację Teams. W spotkaniu bierze udział Kierownik Działu oraz osoba z Działu HR. Wybrane osoby są proszone o wypełnienie kwestionariusza zachowań zawodowych PI. Następnie podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu. W tym tygodniu zaczynamy obdzwaniać Kandydatów. Zachęcamy do podania podczas aplikacji widełek wynagrodzenia, które są dla Pana atrakcyjne. Kandydaci mają bardzo zróżnicowane potrzeby, dlatego dzwonimy do osób, które swoim doświadczeniem wpasowują się w profil naszego Kandydata + których oczekiwania są w zakresie widełek jakie możemy proponować przy podjęciu współpracy. Na ostateczną propozycję wynagrodzenia wpływa całokształt oceny Kandydata na tle pozostałych Osób, z którymi się spotykamy. Miłego dnia.

Mateusz
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy jest moze oferta pracy na magazyn aktualnie ? Posiadam uprawnienia UDT, mam spore doświadczenie w pracy na magazynie oraz jako operator wozka widlowego. Chciałbym u Państwa pracować wiele dobrych słów słyszałem na temat Państwa firmy. Pozdrawiam

Mikołaj
Inne
@Mateusz

Powinieneś zadzwonić bezpośredni do kadr, bo tam najszybciej znajdziesz info, czy są aktualnie przyjęcia. No i umów się na rozmowę rekrutacyjną, bo najwięcej dowiesz się u źródła. Mnie też ten temat interesuje. Dasz znać jak będziesz coś wiedział?

Pracodawca

@Mateusz

Witamy Panie Mateuszu, jest nam bardzo miło, że usłyszał Pan o nas dobre zdanie. Mamy świetnych ludzi w Zespołach i zawsze podkreślamy, że razem, dzięki profesjonalnej postawie, odpowiadamy za sukcesy naszej firmy. Poszukujemy obecnie Magazyniera do Radonic pod Warszawą oraz do rozbudowywanego Zespołu w Częstochowie. Jeżeli interesuje Pana jedna z tych dwóch lokalizacji, to prosimy o podesłanie aplikacji na adres rekrutacja@medivet.pl. Jeżeli interesuje Pana lokalizacja w Bydgoszczy lub Dębicy, to co prawda aktualnie nie poszukujemy ale za Pana zgodą w mailu na wykorzystanie aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych, będziemy mogli zachować kontakt do Pana. Pozdrawiamy

Mateusz
Kandydat
@MEDiVET S.A.

Tak interesuje mnie Czestochowa :) oczywiscie jak tylko dotre do domu wysle aplikacje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Pracodawca

@Mateusz

Wzajemnie życzymy udanego dnia :) Może się Pan spodziewać kontaktu ze strony Kierownika Magazynu

Mateusz
Kandydat
@MEDiVET S.A.

Wysłałem CV wieczorna pora :) mam nadzieje, że moja osoba Panstwa zainteresuje i zostane zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i rozpoczniemy współpracę :). Pozdrawiam

Pracodawca

@Mateusz

Panie Mateuszu, CV doszło i zostało już przekazane do Kierownika Magazynu. Pozostaje nam życzyć powodzenia :) i być może do zobaczenia w Zespole. Pozdrawiamy

Riki
Kandydat
@Mikołaj

Ja się też interesujesz to idź na rozmowę. Tam dowiesz się najwięcej.

taki zwykły pracaownik
Pracownik
 Pytanie

chcę zaprotestować!!! i chcę stanąć w obronie. Ciągle pojawiają się opinie ,które tylko "jadą po Medivecie" Czy nie ma wśród nas osoby , która się w końcu odezwie, że nie do końca jest tak jak piszą? Jest to fajna ,przyjazna firma, która jest ukierunkowana na pracownika, Lubię Medivet. Trzymajcie się i dalej do przodu!!!! jesteście NAJLEPSI!!!!

2
Mikołaj
Inne
@taki zwykły pracaownik

Czemu musisz stawać w obronie firmy? Nie widziałem tu negatywnych komentarzy. Wspominasz, że firma jest jest ukierunkowana na pracownika - to znaczy? :) Czy pod względem wysokości pensji też? ;)

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca MEDiVET S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Przeszkolony
Były pracownik
@Pytanie

Nikt nie odpowiada z firmy na to pytanie... pustka. Odpowiedz nasuwa się więc sama: Szkoleń brak!

Pracodawca
Pracownik
@Pytanie

Odpowiadając na pytanie odnoszące się do organizacji szkoleń - odpowiedź brzmi - TAK. Nie wyobrażamy sobie aby mogło być inaczej. Każde stanowisko wymaga innych kompetencji , które muszą być podnoszone ze względu na zmieniające się środowisko pracy , stawiane wymagania, przepisy. Pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, refundowanych kursach a także dofinansowywane są studia podyplomowe. Jesteśmy firmą, która rozumie ,że największą wartością są ludzie z odpowiednimi kompetencjami bo tylko wtedy możemy osiągać sukcesy.

1
Dejw
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda praca na magazynie w Częstochowie? 1.Godziny pracy? 2.Ile osób pracuje w magazynie 3.Możliwości awansu?

Pracodawca

@Dejw

Dzień dobry, odpowiadając na Pani/Pana pytania, nasz magazyn w Częstochowie pracuje na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (godz. 6-14; 12-20) oraz w soboty na jedną zmianę. Zmiany są układane tygodniami, tydzień poranna zmiana, tydzień popołudniowa. Na magazynie pracuje obecnie 10 osób + kilka osób z transportu. Na ten moment możliwości awansu są ograniczone, ponieważ mamy stałą kadrę kierowniczą. W perspektywie kilku lat będziemy jednak planować ścieżki rozwoju zastępców, ponieważ część naszej kadry będzie szła na zasłużoną emeryturę :) Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do ich zadania, na pewno odpowiemy.

Joanna
Inne
@MEDiVET S.A.

Czyli praca na magazynie w Medivecie jest od poniedziałku do soboty? Czy każda sobota jest pracująca? Co w sytuacji, gdy ktoś nie może wtedy pracować? :) I jeszcze jedno pytanko... jak liczone jest wynagrodzenie za sobotę? Jest wyższa stawka czy traktowana jest jak normalny pracujący dzień? :D

Ja
Kandydat
 Pytanie

Po dotarciu do ostatniego etapu rozmów kwalifikacyjnych na przełomie listopada-grudnia 2020 (pomimo, że nie udało się), uważam, że sam proces był na wysokim poziomie. Rozmowy merytoryczne, osoby odpowiedzialne za rekrutację miłe i rzetelne. Rozmowa przebiegała na zasadzie wspólnego poznania oczekiwań z obu stron. Nie były to jakieś suche pytania na zasadzie "sprzedaj mi ten długopis". Pierwsze wrażenie pozytywne. Ciekawi mnie ilość tych negatywnych komenatrzy z wcześniejszych lat? Czy coś się pozmieniało w tej kwestii czy nadal jest tak samo źle?

1

Pracodawca

@Ja

Bardzo dziękujemy Pani/Panu za komentarz. Są dla nas ważne, ponieważ słuchamy tych opinii i nawet jak są dobre, to stale śledzimy trendy, aby odpowiadać na potrzeby Kandydatów, rynku i stale się rozwijać. Zdecydowana większość naszych Pracowników jest z nami od 4-30 lat (70-80%), średnia to około 10 lat. Jeżeli tylko coś konkretnie jest zgłoszone to rozmawiamy i wprowadzamy zmiany, niemniej zauważyliśmy, że negatywny komentarz pojawiał się zawsze, gdy niestety firma się z kimś musiała rozstać, co nigdy nie jest łatwe dla żadnej ze stron. A czasem piszą osoby, które na pewno u nas nie pracowały, bo dane są kompletnie nie prawdziwe. Wtedy zwykle po prośbie o doprecyzowanie jest cisza. Zachęcamy wewnątrz do otwartych rozmów, mamy twa razy w roku anonimowe ankiety, jeżeli tylko pojawia się tutaj merytoryczny wpis, to też go weryfikujemy. Od zeszłego roku wprowadzamy też rozbudowane programy szkoleniowe z kompetencji miękkich dla wszystkich, nie tylko dla kadry kierowniczej. W ramach możliwości staramy się odpowiadać na potrzeby naszych Pracowników, ponieważ zależy nam na dobrej spokojnej atmosferze. Ocena firmy w oczach Pracowników za zeszły rok wynosiła 82 na 100, dlatego wnioskujemy, że zadowolona większość po prostu nie wchodzi na gowork.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy ktoś jest wstanie powiedzieć jak wygląda rozmowa wstępna na stanowisko kierownika magazynu? Ile pracowników magazynu pracuje na jeden zmianie ? Czy faktycznie kierownik pracuje od 8-16 na jedną zmianę? Wynagrodzenie netto? Pozdrawiam

Pracodawca

@Kandydat

Witaj, wstępny etap rozmów rekrutacyjnych już został zamknięty. Obecnie kończymy etap II. Więcej o całym procesie rekrutacji u nas możesz poczytać na naszej stronie w zakładce "Praca". Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami :) W odpowiedzi na Twoje pytania: - na zmianie pracuje 8 osób - Kierownik pracuje w godz. 8-16 - o wynagrodzeniu rozmawiamy z osobą, której złożymy ofertę współpracy Miłego dna

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w MEDiVET S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Jest to pytanie systemowe od GoWork, lecz chętnie na nie odpowiemy. Z rozmów z naszymi Pracownikami wynika, że cenią oni w firmie stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, także pod kątem wynagrodzeń, które zawsze są wypłacane w terminie, poza tym wartością są dla nas zespoły i nasi Pracownicy cenią sobie atmosferę współpracy, kolejną wartością jest profesjonalizm, ponieważ bez względu na staż, budujemy zespoły w oparciu o kompetencje. Stawiamy też coraz bardziej na rozwój indywidualny, dlatego od zeszłego roku wprowadziliśmy programy rozwoju kompetencji miękkich, które będziemy kontynuować i rozwijać. Powyższe wartości są spójne z tym jak działamy jako firma, ponieważ jesteśmy na rynku od blisko 30 lat, rozwijamy się stopniowo ale w sposób przemyślany i stabilny, co daje poczucie bezpieczeństwa dla naszych Pracowników. Sukces na rynku zawdzięczamy także profesjonalizmowi a ten bierze się z kompetencji i wiedzy naszych Specjalistów. Zespół zawsze osiąga więcej niż pojedyncze osoby, dlatego wspieramy pracę zespołową i inwestujemy w rozwój. W dobie pandemii zorganizowaliśmy także kursy radzenia sobie ze stresem i relaksacji, ponieważ praca zdalna jest zupełnie nową rzeczywistością w jakiej musieliśmy się odnaleźć a zależy nam na wspieraniu naszych Pracowników.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może powiedzieć jaka panuje atmosfera w firmie, jak szefowie podchodzą do pracowników? Czy biorą pod uwagę opinie i propozycje pracowników dotyczące nowych rozwiązań, ulepszeń? Czy jest możliwość awansu? I jaką flotą samochodową dysponują w przypadku Doradcy. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

4
Pracownik
Kandydat
 Pytanie

Witam, mam pytanie do osób pracujących/ które pracowały. Chodzi mi o ofertę Doradca Kluczowych Klientów ds. Zwierząt Hodowlanych, jakie podejście do pracownika, czy plany zdolne do osiągnięcia, jakie prowizję oraz podstawa?

1
przedstawiciel
Pracownik
@Pracownik

Witaj. Obecnie pracuję w obszarze zwierząt hodowlanych. Nie mam większych problemów z wyrobieniem budżetów. Plany są dostosowywane do aktualnej sytuacji na rynku. Wszyscy mają u nas zadaniowe podejście poza okresem wdrożenia, gdzie jedziesz w teren z osobą doświadczoną. Obecnie trochę się zmieniło i jest nowa osoba odpowiedzialna za dział zwierząt hodowlanych. Co do zarobków, to napisz ile Cię interesuje. Dam znać czy jesteś blisko czy daleko na swoim przykładzie. Wynagrodzenia są niejawne, więc nie wiem jak zarabiają inni przedstawiciele. Generalnie masz podstawę i premię za realizację budżetów miesięcznych, rozliczaną kwartalnie. Podstawa premii dzielona jest na 3 i każdy miesiąc rozliczany jest niezależnie. Jak w razie wpadki nie wyrobisz w jednym miesiącu planów, to za 2 pozostałe i tak możesz dostać premię. Myślę, że to uczciwe podejście.

Pracownik
Kandydat
 Pytanie
@przedstawiciel

4000 netto podstawa? Nie jestem świeżakiem, kika lat w tym temacie już jestem

Pracownik
Kandydat
@przedstawiciel

Powiedz mi też co sprzedawane jest na tym stanowisku bo na stronie głównie tematyka dotycząca zwierząt towarzyszących, a o gospodarskich zwierzętach mało napisane

Pracownik
Kandydat
@przedstawiciel

4000 netto podstawy

1
Pracownik
Kandydat
@Pracownik

Dzięki za informację, z ciekawości zaaplikuje moze się odezwą :) Odpisz tez na moją drugą część pytania jak możesz

Doradca
Pracownik
@Pracownik

Głównie koncentrujemy się na farmacji ale mamy też dodatki paszowe i pełne wyposażenie stanowiskowe jak narzędzia pracy weterynarza czy aparaturę medyczną. Nie wiem jakiego poziomu szczegółów szukasz.

Pracownik
Kandydat
 Pytanie
@Doradca

A jak z podstawą 4000 netto realne? Z prowizjami 6000-7000 miesięcznie da się zrobić?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może udzielić odpowiedzi na pytania @Pracownik? Sam jestem ciekaw jak to w firmie Medivet wygląda

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie MEDiVET S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Witaj, chętnie odpowiemy na Twoje pytanie. Będziemy jednak wdzięczni za doprecyzowanie, co konkretnie masz na myśli. Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w MEDiVET S.A.?

Greg
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku jesteś?

Zostaw merytoryczną opinię o MEDiVET S.A. - Śrem

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
MEDiVET S.A.
Przejdź do nowych opinii