MEDiVET S.A.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

"Ciekawi ludzie", to cykl wywiadów, które pozwolą Wam lepiej poznać Zespół MEDiVET. Poznajcie Karolinę, która jest Kierownikiem Działu Jakości i Bezpieczeństwa Dystrybucji. Prywatnie działa w Veterinary Foundation - Poland i skutecznie zmienia Świat, kawałek po kawałku. Przekonajcie się sami :) 

http://www.medivet.pl/sites/default/files/ciekawi_ludzie_karolina.pdfPracodawca

 Aktualność

Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie MEDiVET S.A.

  

Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszej firmy, dlatego podjęliśmy decyzję, że będziemy aktywnie prowadzić naszą stronę na GoWork, aby odpowiadać na wszystkie nurtujące Państwa pytania na bieżąco ale także przybliżyć działania, które nasza firma podejmuje.

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych, jak i byłych Pracowników. Będziemy czytać wszystkie komentarze – konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas zawsze punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Prosimy Państwa o zwrócenie uwagi na to, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Specjalnie dla Państwa, aby przyśpieszyć i ułatwić komunikację z nami, uruchomiliśmy adres e-mail: gowork@medivet.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

MEDiVET S.A.