Laboratoria Natury Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Laboratoria Natury Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

anonim Nowy wpis
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Róża Nowy wpis
Kandydat

Witam, co z jakaś elastycznością Pracodawcy? mam na myśli produkcję. Czy istnieje szansa, aby pod pewnymi warunkami można było pracować tylko o wybranych porach? Czy ktoś podejmował już ten temat?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy urlop w Laboratoria Natury Sp. z o.o. jest płatny 100%?

1
Rafal
Kandydat
 Pytanie

Witam jak praca się ma na felinie ? Jak ludzie jakie warunki i praca?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Gość:)
 Pytanie

Witam. Czy praca odbywa się na 3 zmianach pon.-pr.? Czy dochodzą do tego jeszcze weekendy? Jak wyglądają wynagrodzenia (podstawa plus premia) czy premie dostaje się co miesiąc??

Pracodawca

@Gość:)

Dzień dobry, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Laboratoria Natury zapraszamy do zakładki „Oferty pracy”. Znajdziesz tam wszystkie aktualne oferty pracy. Szczegółowe informacje dotyczące systemu czasu pracy obowiązującego w Laboratoria Natury Sp. z o.o. otrzymasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Gość:)
@Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Rozmowy to jedno rzeczywistość drugie. Miałem nadzieję na wypowiedzenie się w tej sprawie jakiegoś pracownika. No cóż...

ziks
@Laboratoria Natury Sp. z o.o.

A ktoś może chciałby dowiedzieć się wcześniej bo może wcale nie jest zainteresowany pracą na 3 zmiany i tym samym zaoszczędzi czas Wasz i swój

Jagna
 Pytanie

Jak wygląda praca w laboratorium, chodzi mi o kontrolę jakości, jak często przychodzi się w soboty, a jak jest z niedziela?

Jagna
 Pytanie

Hej jak praca wygląda w laboratorium czy macie wolne weekendy? Czy często trzeba iść do pracy w sobotę? A jak z niedziela, proszę o szczere info bo jest to ważna informacja dla mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Laboratoria Natury Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii