KÖNIG SE & Co KG

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Elektrycy z j.niemieckim poszukiwani! 
Stawka: od 18€brutoo+7€ netto

Pracodawca

 Aktualność

15 grudnia miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – zmienilismy nazwę i formę naszej firmy z KÖNIG GmbH&Co na KÖNIG SE&Co.

Przekształcenie w spółkę europejską (SE) podkreśla skalę naszej działalności i kierunek dalszego rozwoju.

Grupę KÖNIG od teraz tworzą:
KÖNIG Fachpersonal (dotychczasowe KÖNIG Personaldienstleistung) specjalizująca się w pośrednictwie pracy.
KÖNIG Profilsysteme – gałąź firmy skoncentrowana na produkcji profili.
KÖNIG Fachpersonal GmbH&Co Österreich (dotychczasowa REX Handelsgeselktschaft) –spółka-córka pośrednicząca w pracy w Austrii.

Na potrzeby tego nowego rozdziału zmodernizowaliśmy również nasze logo, które oficjalnie zaprezentujemy Wam na początku przyszłego roku.

Pracodawca

 Aktualność

Nowa oferta pracy dla elektryków na rok 2024
ATRAKCYJNA STAWKA i BEZPLATNE ZAKWATEROWANIE
Wymagany język niemiecki: poziom KOMUNIKATYWNY

Pracodawca

 Aktualność

Czy wiesz już, że przejście do nas opłaca się podwójnie?
Oprócz zatrudnienia na czas nieokreślony, gwarantujemy Tobie dodatkowo 300€ na start. Tą premię otrzymasz już po 2 miesiącach współpracy z nami. Wystarczy, że wybierzesz z naszej oferty interesującą Ciebie pracę i wyślesz nam swoje CV.

Do zobaczenia wkrótce!

Pracodawca

 Aktualność

Cieszymy się, że jesteś!

Dziękujemy za wszystkie wystawione na naszym profilu opinie – zarówno pozytywne jak i za konstruktywne słowa krytyki. Państwa zdanie jest dla nas niezwykle cenne.


Szanujemy każdą opinię i liczymy na merytoryczną dyskusję. Jesteśmy pewni, że Wasze wypowiedzi pomogą nam w dalszym rozwoju firmy oraz ulepszaniu naszej współpracy.
Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a Państwo mieli realny obraz naszej firmy.

Prosimy o utrzymanie odpowiedniego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające tajemnicę firmową oraz regulamin serwisu będą usuwane przez Administratora.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do ewentualnego kontaktu z nami pod adresem mailowym opinia@koenigkg.com.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

KÖNIG SE & Co KG