Kancelaria Podatkowo Rachunkowa Kuba Sp z o.o. Sp. k.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
Kariera

Samodzielny/a księgowy/a

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe, mile widziane studia związane z rachunkowością
•    Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości
•    Znajomość Microsoft Excel oraz programów księgowych: SAGE Symfonia, SALDEO
•    Odpowiedzialność, skrupulatność, otwartość na nowe obowiązki i wyzwania
•    Proaktywna postawa, inicjatywa w działaniu, proponowanie rozwiązań
•    Dobra znajomość bieżących przepisów niezbędnych do pracy na powyższym stanowisku
•    Samodzielność i umiejętność własnej pracy na wysokim poziomie
•    Śledzenie zmian w przepisach księgowych

Opis stanowiska:
•    Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i KPiR
•    Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT
•    Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów
•    Księgowanie wyciągów bankowych
•    Księgowanie raportów kasowych
•    Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (urzędy skarbowe, banki, GUS, urząd celny)
•    Ewidencja środków trwałych i naliczanie amortyzacji
•    Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Oferujemy:
•    Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem
•    Rozwój zawodowy
•    Stacjonarną pracę i stałe wynagrodzenie
•    Możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@biuro-kuba.pl lub za pomocą formularza kontaktowego powyżej.

www.biuro-kuba.pl