ITMAGINATION Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

Witamy na oficjalnym profilu ITMAGINATION, na którym zapraszamy do rzetelnego oceniania nas w roli pracodawcy. Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i odniesiemy się do opinii obecnych, byłych, a także przyszłych pracowników firmy. Poniżej kilka słów o nas dla wszystkich tych, którzy jeszcze nas nie znają, a szukają najlepszego dla siebie pracodawcy. 

ITMAGINATION to założona w 2008 roku jedna z czołowych firm technologicznych w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się w Europie Środkowo-Wschodniej, uwzględniona w rankingach Deloitte Fast 50 CE i FT1000: Europe’s Fastest Growing Companies przez Financial Times.

ITMAGINATION specjalizuje się w usługach i rozwiązaniach dla banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych firm z sektora commerce, budowlanego, energetycznego i technologicznego. Firma zrealizowała setki projektów dla blisko 90 średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata.

Poza siedzibą w Warszawie posiada również biura w Gdyni, Krakowie, Lublinie, Płocku oraz Wrocławiu. Pracuje w nich łącznie ponad 450 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

ITMAGINATION Sp. z o.o.