IPF

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Witajcie!

Cieszymy się, że odwiedzacie profil IPF na portalu GoWork. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy wszystkie komentarze na tym profilu i zawsze staramy się wyciągać wnioski, również te płynące z konstruktywnej krytyki.

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Nie ma tu miejsca na obrażanie, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Nasza działalność opiera się o wartości takie jak uczciwość, szacunek i konstruktywny dialog. Nie ma tu przyzwolenia na komunikację z pominięciem tak ważnych zasad.

Zachęcamy Was bardzo do dzielenia się opiniami na temat pracy w IPF. Wierzymy, że otwarta i rzetelna komunikacja wpłynie na wzrost zadowolenia pracowników oraz na dalszy rozwój naszej firmy.

Pozdrawiamy,
Zespół IPF

Pracodawca

 Aktualność

Nasi drodzy Pracownicy! Miło nam poinformować, że 25 maja 2020 r. z dumą rozpoczęliśmy pracę w nowej lokalizacji. Od teraz dysponujemy większą powierzchnią biurową, a adres naszej nowej siedziby to ul. Piekary 7 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!