IPF

3.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

IPF medical

IPF medical


IPF MEDICAL specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wywodzimy się IPF Group posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Gdańsku i Paryżu. Współpracujemy z prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

NASZE DOŚWIADCZENIE:

 • Doskonale znamy specyfikę rynku usług medycznych we Francji: rekrutujemy dla pracodawców zagranicznych już od ponad siedmiu lat,
 • Działamy sprawnie i skutecznie: świetnie orientujemy się w procedurach administracyjnych i posiadamy rozległą wiedzę praktyczną w zakresie komunikacji z francuskimi instytucjami,
 • Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert: współpracujemy
 • z ponad 90 placówkami medycznymi na terenie całej Francji,
 • Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę: zapewniamy zatrudnienie u rzetelnych i wiarygodnych pracodawców,
 • Dajemy realną szansę na rozwój zawodowy i zdobycie nowych umiejętności: rocznie wyjeżdża z nami ponad 80 osób,
 • Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania: uczymy języka francuskiego z wykorzystaniem nowoczesnych platform e-learningowych i autorskich metod nauczania.

CO ZAPEWNIAMY NASZYM KANDYDATOM?:

 1. Załatwienie wszelkich formalności – nie musisz martwić się o pozwolenie na wykonywanie zawodu na terenie Francji,  ponieważ bierzemy na siebie formalności związane z nostryfikacją dyplomu, skompletowaniem i przetłumaczeniem niezbędnych dokumentów. Kandydaci nie ponoszą kosztów tłumaczenia przysięgłego, jeżeli zdecydują się na zatrudnienie za pośrednictwem IPF medical przez okres 10 miesięcy. Możliwy jest również wyjazd na krótsze okresy z maksymalną przerwą w zatrudnieniu do 6 miesięcy.

 2. Kursy językowe – jeśli nie znasz języka francuskiego lub nie mówisz dostatecznie dobrze po francusku, pomożemy Ci przygotować się językowo do wyjazdu. Możesz skorzystać z jednego z intensywnych kursów skierowanych do personelu medycznego, które pozwalają opanować język francuski w stopniu umożliwiającym codzienną komunikację oraz wykonywanie zawodu, w tym pracę z pacjentem i kontakt ze współpracownikami. Możesz wybrać formę kursu najbardziej pasującą do Ciebie. Masz do wyboru:

  • kurs zdalny online zakładający pracę z wykorzystaniem materiałów dostępnych na platformie internetowej oraz zajęcia  z lektorem w formie wideokonferencji.

  • kurs stacjonarny bazujący na bezpośrednim kontakcie z lektorem i pracy w grupie 6-8 osób.

 3. Bezpieczeństwo – masz gwarancję legalnej pracy w sprawdzonych i wiarygodnych placówkach. Proponujemy zatrudnienie bezpośrednie na podstawie francuskiej umowy o pracę na czas określony (fr. CDD) lub nieokreślony (fr. CDI) zwykle z trzymiesięcznym okresem próbnym.

 4. Pomoc przy organizacji podróży – przejazd do nowego miejsca pracy masz zapewniony. Będzie to autokar, samolot lub pociąg (TGV) w zależności od lokalizacji pracodawcy i dostępności połączeń. W przypadku podróży własnym autem Pokrywamy koszty zgodnie z rachunkami za paliwo.

 5. Zakwaterowanie – zajmujemy się zorganizowaniem zakwaterowania na miejscu. W przypadku zatrudnienia bezpośredniego, w niektórych ośrodkach możliwe jest bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki lub w jej pobliżu przez kilka pierwszych miesięcy lub całość trwania kontraktu.

 6. Ubezpieczenie – będziesz objęty francuskim ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym.

Kandydaci nie ponoszą kosztów tłumaczenia przysięgłego niezbędnych dokumentów oraz kursu językowego, jeżeli zdecydują się na zatrudnienie za naszym pośrednictwem.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy na www.ipfmedical.pl

Jeśli zainteresowała Cię praca za granicą, prześlij CV na adres: rekrutacja@ipfmedical.pl lub wyślij aplikację online nawww.ipfmedical.pl

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami:

Ipf medical Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Rekrutacja:

Katarzyna Khoury Tel: +48 503 090 703 @: katarzyna.khoury@ipfmedical.pl
Magdalena Górska Tel: +48 506 704 985 @: magdalena.gorska@ipfmedical.pl
Kierownik projektu: Ewelina Pakuła Tel. 61 222 34 71 @: ewelina.pakula@ipf.jobs