Inter-Mlecz Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

W chwili obecnej na stanowisku kierowca pracuje ok 25 osób.

Pytanie
 Pytanie

Czy Inter-Mlecz Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

4
Nie wiadomo
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Może też można spodziewać sie pracy na czarno ? Kto wie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Osoby, które przejdą pozytywnie rekrutację od pierwszego dnia są zatrudnione na umowę o pracę oraz musza posiadać odpowiednie do zajmowanego stanowiska badania i kwalifikacje. Nie praktykujemy umów zlecenie.

Krzysiek
Pracownik
 Pytanie

Witam. Ogłoszenie firmy Inter - mlecz pojawia sie nagminnie. Poszukują pracowników na magazyn w Warszawie. Szukam pracy .Czy warto sie w to ładować i ile można zarobić? Jak atmosfera w pracy? Dlaczego firma nie może znaleźć pracowników , słabo płacą czy mają duże wymagania od kandydatów ? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

BWoy65
Kandydat
@Krzysiek

Atmosfera słaba, niskie zarobki, duże wymagania, spora rotacja pracowników. Praca dla zdesperowanych.

Krzysiek
Pracownik
 Pytanie
@BWoy65

Dzięki za odpowiedz. To może dlatego ciągle szukają. A powiesz na jakie zarobki można liczyć po okresie próbnym? Teraz nie wiadomo jak rozmawiać z pracodawcami. Do niedawna na magazynach można było zarobić około 3 tys na reke a teraz chyba ze 2 tyś bo czują że moga ugrać coś na pseudo pandemii.

jkl
Kandydat
@Krzysiek

dokładnie tak jak napisałes dzis nawet UDT nic nie daje

Beata
@BWoy65

Czym spowodowana jest wspomniana spora rotacja pracowników w Inter-Mleczu? Z czego wynika słaba atmosfera? Ile wynoszą zarobki w firmie? Określenie 'niskie' w sumie nie mówi mi za wiele :P

Pracodawca

@Beata

Spora rotacja - taka opinia nie może zostać wydana na podstawie tylko ilość pojawiających się ogłoszeń o pracę. Widząc takie opinie przeprowadziliśmy badanie statystyczne, którego wyniki samych nas zaskoczyły bardzo pozytywnie. Pozwolimy sobie na ich prezentację: W chwili obecnej Firma zatrudnia 113 pracowników z czego: pracownicy zatrudnieni do 1roku stanowią 14% wszystkich zatrudnionych, od 1roku do 5lat to 38% i staże powyżej 5lat stanowią 48% wszystkich zatrudnionych. Jeśli chodzi o pojawiające się ogłoszenia są one wynikiem fazy wzrostowej Firmy. W tej chwili pracujemy nad rozbudową asortymentu oferowanego klientom, obszarem obsługi ( przyp. własna flota) co wiąże się ze wzrostem sprzedaży, a tym samym wzrostem zatrudnienia. Zatrudniamy na umowe o pracę, zarobki w zależności od stanowiska i nie odbiegają od standardów rynkowych .

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Inter-Mlecz Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, udostępniamy telefon i laptopy ale tylko na stanowiska które tego wymagają aby wykonać należycie prace. Wszyscy nasi pracownicy są wyposażenie w odpowiednie narzędzia, badania, kwalifikacje aby móc w sposób bezpieczny dla siebie oraz innych wykonywać swoje zadania.

Wiesiek
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie. Firma Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa poszukuje pracowników na mrożnie. Przynajmniej dali takie ogłoszenia. Czy jest naprawdę rekrutacja na to stanowisko , czy to taki sam fake i goowno prawda jak rekrutacja na magazyn suchy? Poza tym myśle że ta firma to (usunięte przez administratora) i metr mułu. Prostaki i buraki. Wysłałem do nich 8 razy CV i i tak go nawet nie otworzyli. A ogłoszenie było przez kilka miesięcy. Pewnie jakieś wyłudzanie danych ,chu*j wam w (usunięte przez administratora) Dziekuje za wszystkie odpowiedzi,

Pytanie
 Pytanie

Czy w Inter-Mlecz Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

4
Sranie
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

A czy ty golisz sobie kuciapkę czy masz tam puszczę Amazońską?

ON
Kandydat
 Pytanie

Witam Mam pytanie z 10 letnim stazem na magazynie zarobie na start w firmie 3 tys? Mam blisko i widze ogłoszenie oczywiscie po 8h praca?

Srako - Mlecz
Kandydat
@ON

Nic nie zarobisz. Ogłoszenie wisi od 8 miesiecy , możesz sobie wysyłać , nawet nie przeczytają twojego CV. Jakiś szwinel.(usunięte przez administratora)

Jaro
Kandydat
@ON

Nic nie zarobisz. Ogłoszenie jest fejkowe. Nie czytają nawet CV. Możesz sobie wysyłać . Powodzenia.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Inter-Mlecz Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

BWoy65
Kandydat
@Pytanie

Po 3 latach pracy

Zainteresowany
 Pytanie

Ile można zarobić na początek w magazynie? 3000 na rękę będzie? Jak atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Inter-Mlecz Sp. z o.o.