Inter-Mlecz Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Mlecz Sp. z o.o.

Ktoś

najgorsza z najgorszych, praca teoretycznie na 2 zmiany, w praktyce 1 zmiana kończy o czasie, 2 zmiana pracuje 12-14 h, brak znajomości przepisów prawa pracy aż do bólu, aneksy do umów podpisywane w lutym obowiązują od stycznia. Kolesiostwo i pupilstwo na maxa, donosisz na kolegów masz lepiej, absolutny brak równego traktowania pracowników, bałagan i chaos. Kadra kierownicza to żart. Praca zaczyna się w niedziele ( na 2 zmianie) a w dokumentach oficjalnie w poniedziałek. Generalnie dno dna i 3 metry mułu

kisia

Odchodzą, odchodzą. Pracuje klika. Jak mogą wprowadzać produkty do produkcji jak to hurtownia? Chyba do sprzedaży. Zarobki słabo.

Lulu
@kisia 12.05.2016 13:06
Odchodzą, odchodzą. Pracuje klika. Jak mogą wprowadzać produkty do produkcji jak to hurtownia? Chyba do sprzedaży. Zarobki słab...

Bagno. Zarobki bardzo słabe. Wyzysk na całego. Niedziela to poniedziałek, praca w święta bez dodatkowej kasy. Jedna wielka klika .

Ostry
@Lulu 12.11.2016 00:09
Bagno. Zarobki bardzo słabe. Wyzysk na całego. Niedziela to poniedziałek, praca w święta bez dodatkowej kasy. Jedna wielka klik...

Ta firma to bagno. Kierownictwo stosuje mobing i zastraszanie

małaMi

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej u p.Małgorzaty, Ani dzień dobry ani do widzenia ani pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Widocznie kobieta z lasu wyszła. Nie potrafiła wyjaśnić ile będę zarabiać, do tego propozycja pracy za najniższa krajową a reszta na lewo, ale ile to wytłumaczyć nie potrafiła. Powinna się tej firmie przyjrzeć inspekcja pracy.

kij

Najniższa krajowa a resztę pod stołem, praca 3 zmianowa kasy za prace w swieta nie ma. Wyzysk i mobing.

sucz

odchodzi trochę z niej ludzi, może coś złego się tam dzieje?

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o.