Inter-Mlecz Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inter-Mlecz Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Inter-Mlecz Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik.

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

W chwili obecnej na stanowisku kierowca pracuje ok 25 osób.

Czy Inter-Mlecz Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie wiadomo
@Pytanie

Może też można spodziewać sie pracy na czarno ? Kto wie?

Nowy wpis

@Pytanie

Osoby, które przejdą pozytywnie rekrutację od pierwszego dnia są zatrudnione na umowę o pracę oraz musza posiadać odpowiednie do zajmowanego stanowiska badania i kwalifikacje. Nie praktykujemy umów zlecenie.

Krzysiek

Witam. Ogłoszenie firmy Inter - mlecz pojawia sie nagminnie. Poszukują pracowników na magazyn w Warszawie. Szukam pracy .Czy warto sie w to ładować i ile można zarobić? Jak atmosfera w pracy? Dlaczego firma nie może znaleźć pracowników , słabo płacą czy mają duże wymagania od kandydatów ? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

BWoy65
@Krzysiek

Atmosfera słaba, niskie zarobki, duże wymagania, spora rotacja pracowników. Praca dla zdesperowanych.

Krzysiek
@BWoy65

Dzięki za odpowiedz. To może dlatego ciągle szukają. A powiesz na jakie zarobki można liczyć po okresie próbnym? Teraz nie wiadomo jak rozmawiać z pracodawcami. Do niedawna na magazynach można było zarobić około 3 tys na reke a teraz chyba ze 2 tyś bo czują że moga ugrać coś na pseudo pandemii.

jkl
@Krzysiek

dokładnie tak jak napisałes dzis nawet UDT nic nie daje

Beata
@BWoy65

Czym spowodowana jest wspomniana spora rotacja pracowników w Inter-Mleczu? Z czego wynika słaba atmosfera? Ile wynoszą zarobki w firmie? Określenie 'niskie' w sumie nie mówi mi za wiele :P

@Beata

Spora rotacja - taka opinia nie może zostać wydana na podstawie tylko ilość pojawiających się ogłoszeń o pracę. Widząc takie opinie przeprowadziliśmy badanie statystyczne, którego wyniki samych nas zaskoczyły bardzo pozytywnie. Pozwolimy sobie na ich prezentację: W chwili obecnej Firma zatrudnia 113 pracowników z czego: pracownicy zatrudnieni do 1roku stanowią 14% wszystkich zatrudnionych, od 1roku do 5lat to 38% i staże powyżej 5lat stanowią 48% wszystkich zatrudnionych. Jeśli chodzi o pojawiające się ogłoszenia są one wynikiem fazy wzrostowej Firmy. W tej chwili pracujemy nad rozbudową asortymentu oferowanego klientom, obszarem obsługi ( przyp. własna flota) co wiąże się ze wzrostem sprzedaży, a tym samym wzrostem zatrudnienia. Zatrudniamy na umowe o pracę, zarobki w zależności od stanowiska i nie odbiegają od standardów rynkowych .

Wiecie, czy Inter-Mlecz Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Tak, udostępniamy telefon i laptopy ale tylko na stanowiska które tego wymagają aby wykonać należycie prace. Wszyscy nasi pracownicy są wyposażenie w odpowiednie narzędzia, badania, kwalifikacje aby móc w sposób bezpieczny dla siebie oraz innych wykonywać swoje zadania.

Wiktor

Firma mająca dobre opinie i to pod każdym względem musi się jednak przygotować, że zawsze znajdzie się ktoś oczerniajacy.

Misiek
@Wiktor

pewnie marnie płacą bo bez przerwy szukają pracowników

Marcin
@Wiktor

Wituś nie przesadzasz? Skoro ktoś szuka pracowników od lat, chyba o czymś to świadczy cnie?

Beata
@Marcin

Przecież może to świadczyć po prostu o powiększaniu zespołu :) Lub po prostu dany pracownik się nie sprawdzał na tym stanowisku i szukają lepszego kandydata. Czy Ty jesteś może pracownikiem Inter-Mleczu? Jeśli tak, to może wypowiesz się na temat warunków pracy? Jak wygląda atmosfera, jak zarobki?

Wiesiek
Kandydat

Mam pytanie. Firma Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa poszukuje pracowników na mrożnie. Przynajmniej dali takie ogłoszenia. Czy jest naprawdę rekrutacja na to stanowisko , czy to taki sam fake i goowno prawda jak rekrutacja na magazyn suchy? Poza tym myśle że ta firma to (usunięte przez administratora) i metr mułu. Prostaki i buraki. Wysłałem do nich 8 razy CV i i tak go nawet nie otworzyli. A ogłoszenie było przez kilka miesięcy. Pewnie jakieś wyłudzanie danych ,chu*j wam w (usunięte przez administratora) Dziekuje za wszystkie odpowiedzi,

Czy w Inter-Mlecz Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Sranie
@Pytanie

A czy ty golisz sobie kuciapkę czy masz tam puszczę Amazońską?

ON
Kandydat

Witam Mam pytanie z 10 letnim stazem na magazynie zarobie na start w firmie 3 tys? Mam blisko i widze ogłoszenie oczywiscie po 8h praca?

Srako - Mlecz
@ON

Nic nie zarobisz. Ogłoszenie wisi od 8 miesiecy , możesz sobie wysyłać , nawet nie przeczytają twojego CV. Jakiś szwinel.(usunięte przez administratora)

Jaro
@ON

Nic nie zarobisz. Ogłoszenie jest fejkowe. Nie czytają nawet CV. Możesz sobie wysyłać . Powodzenia.

Czy można liczyć w Inter-Mlecz Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

BWoy65

Po 3 latach pracy

Zainteresowany

Ile można zarobić na początek w magazynie? 3000 na rękę będzie? Jak atmosfera?

Maciek

@Rabbit to bardzo niefajne zachowanie.

Rabbit

Podczas rozmowy telefonicznej ustaliłem z Panem kierownikiem że przyjdę na nieodpłatne,kilkudniowe szkolenie z innym kierowcą. Miałem zaraz otrzymać kontakt z numerem telefonu do kierowcy, zacząć pracę o godz 2 nad ranem i nic więcej nie wydarzyło. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

p

wita ma do pana pytanie czy moze pan mi cos powiedziec na temat dostaw produktow

Milos

Czy może ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć?

@Milos

MILOS< Firma ma mocno rozbudowana strukturę zatrudnienia. Zatrudniamy pracowników na stanowiska o różnych szczeblach kariery, od wysoko wyspecjalizowanych menagerów po osoby obsługujące magazyn o niższych kwalifikacjach. Wynagrodzenie uzależnione jest od zajmowanego stanowiska, zaangażowania, stażu i doświadczenia zawodowego. Minimalne wynagrodzenie to 2500 zł netto

bao

Najgorszy okres i praca w moim życiu. Kiepsko i nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. (usunięte przez administratora) Rotacja w firmie nie jest duża, ale do małych nie należy. Atmosfera sztywna, słabe zarobki, słabe wdrożenie i wytłumaczenie systemu firmy - wymagania ogromne, przeszkolenie pracownika prawie że zerowe. Nie polecam.

Kamil
@bao

Jak to się stało, że w ogóle trafiłeś do pracy w firmie Inter-Mlecz? Odpowiedziałeś na aktywne ogłoszenie o pracę, które umieścił pracodawca, czy może pracę w tej firmie polecił Ci znajomy? Napisałeś o sztywnej atmosferze, która panuje w tej firmie. Zastanawia mnie, co według Ciebie wpływa na to, że relacje pomiędzy pracownikami nie są luźne i koleżeńskie? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

@bao

BAO Dziękujemy Ci za przesłanie subiektywnej oceny naszej Firmy. Przyznamy się, że zaniepokoiła nas Twoja wiadomość, dlatego że nie docierały do nas wcześniej takie informacje. Bardzo cenimy sobie opinię każdego pracownika. Wysłana do nas wiadomość jest dla nas cennym źródłem informacji i stanowi bodziec do ciągłego usprawniania systemu wdrożeń nowych pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby nowozatrudnieni w naszej firmie, czuli się bezpiecznie i mogli w sposób profesjonalny zostać przygotowani do wypełniania swoich obowiązków. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, która nas mobilizuje do ciągłego rozwoju i podnoszenia naszych standardów. W związku z tym zapraszamy wszystkich przyszłych, obecnych i byłych pracowników do zgłaszania problemów i wyrażania opinii pod adres e-mail: jaroslaw.bil@intermlecz.pl

chlebuś

nie polecam, niemila atmosfera slabe zarobki Moje sugestie dla Inter-Mlecz Sp. z o.o.: nie polecam

@chlebuś

Atmosfera w firmie zależy w dużej mierze od nastawienia pracowników. W końcu, gdy wszyscy pracują zespołowo, praca potrafi być przyjemniejsza. Powiedz nam, w jaki sposób według Ciebie możliwe jest poprawienie atmosfery w Inter-Mleczu?

kandydat
@chlebuś

złożyłem aplikację na fakturzystę, możesz mi podać jakich zarobków mogę się spodziewać? Mam rozmowę w czwartek i nie wiem czy warto się wybierać. Co masz na myśli niemiła atmosfera? Szef ciężki, czy współpracownicy?

@kandydat

Trzymajmy kciuki, aby użytkownik @chlebuś postanowił szybko udzielić Ci odpowiedzi. Ale bądź jednak świadomy tego, iż Ty możesz mieć inne odczucia wobec pracodawcy, jakim jest firma Inter-Mlecz, niż on. Wynika to z tego, iż każdy ma zupełnie inne wymagania i oczekiwania. Pisałeś ten post już ponad miesiąc temu - czy zatem dostałeś propozycję pracy w tym przedsiębiorstwie? Opisałbyś nam to, jak odbywał się cały proces rekrutacyjny?

Patryk

Może trzeba wspólnie popracować nad atmosferą w firmie skoro inne tematy są w miarę pozytywne.

Teresa

Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Co jest powodem Waszego milczenia? Jak obecnie mają się sprawy w firmie? Czy Inter-Mlecz aktualnie rekrutuje? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w tej firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Inter-Mlecz Sp. z o.o.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter-Mlecz Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter-Mlecz Sp. z o.o.