Grupa Pracuj

Adres: Prosta 51, 00-838 Warszawa

NIP: 5222540366 KRS: 0000407641

Rozmowy kwalifikacyjne w Grupa Pracuj

Programista C# 2018-11-08 09:04 przez programista_kandydat

Przebieg rekrutacji

Aplikowałem na stanowisko programisty .NET. Po wysłaniu CV bardzo szybka odpowiedź i umówienie się na rozmowę. Rozmowa bardzo miła, kulturalna, proste zadania. Uprzedziłem, że zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Dwie godziny po spotkaniu telefon z prośbą o kolejne w celu zweryfikowania umiejętności na starszego programistę. Następnego dnia kolejne spotkania i już pytania na poziomie weryfikujące wiedzę i sposób rozwiązywania problemów. Również pełna kultura i miła atmosfera. Szkoda, że się nie dogadaliśmy co do stanowiska i wynagrodzenia :)

Pytania

programista: realizowane projekty, proste algorytmy do napisania na tablicy, prosty fragment bazy do zaprojektowania, banalne zapytanie SQL, pytania o dobre praktyki podczas tworzenia oprogramowania - ogólnie ŁATWA starszy programista: realizowane projekty, konkretne pytania techniczne, pytania z zakresu projektowania systemów, wzorce projektowe - ogólnie ŚREDNIO TRUDNA

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

programista .NET, zdalnie 2017-07-10 23:03 przez flo

Przebieg rekrutacji

Jak na taką markę rekrutacja nieciekawa. Pierwsza wiadomość 2,5 tygodnia po wysłaniu CV - zaproszono mnie na rozmowę na Skype na jeszcze tydzień później. Rozmówca spóźnił się pół godziny, bo miał problemy techniczne. Nie dał znać o opóźnieniu. Był to przełożony pracowników zdalnych. Krótki test techniczny - trzeba było na bieżąco pisać kod w Google docs, więc średnio wygodnie, a on marudził, że formatowanie nieczytelne. Potem była rozmowa. Ciężko było wyciągnąć konkrety - na niezbyt oryginalne pytania (jakie obowiązki, projekt i technologie) odpowiadał naokoło, zastanawiał się, pomimo rekrutacji do konkretnego projektu mówił o tym, co się robi w innych zamiast w tym jednym... Zrobiło to na mnie wrażenie, jakby słabo znał projekt albo coś ukrywał. Rozmowa trwała ok. 1,5 godziny. Zatrudnienia mi nie zaoferowano i wcale nie żałuję, bo z taką komunikacją nie chciałoby mi się użerać. O odrzuceniu nawet mnie nie poinformowano.

Pytania

silnia w C#, dla zadanego problemu zaprojektować relacyjną bazę danych i napisać 2 zapytania do niej

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

telesales 2017-03-01 16:42 przez z

Przebieg rekrutacji

pierwszy etap : skype drugi etap, trzeci etap: rozmowa z kierownikiem i liderem (zależy od zespołu który jest Toba zainteresowany) czwarty etap: przedstawienie warunków współpracy

Pytania

miła rozmowa, fajna atmosfera, ale sama rozmowa długa, nie ma typowych pytań tylko raczej rozmowa i w trakcie rozmowy uzyskuja informację

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista sprzedaży 2016-09-28 22:20 przez yes

Przebieg rekrutacji

Rozmowa odbywała się w 2 etapach - z bezpośrednim przełożonym i z menadżerem regionu. Moje odczucia? Bardzo profesjonalne zachowania - aktywne słuchanie, szacunek, możliwość zadawania pytań, troska o dobry dojazd, terminowość odpowiedzi. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak przyjaźnie przeprowadzoną rozmowę. Piszę o tym, ponieważ w dzisiejszym świecie, nie można przymykać oczu na to, że się odzywają raczej malkontenci, co to tylko narzekają. Należy mówić też dobrze, odważnie i nie bać się tego, że może być po prostu fajnie, miło, uczciwie. Są takie miejsca i z mojego doświadczenia w tej firmie, potwierdzam, że to miejsce takie jest.

Pytania

Wszystkie pytania były zaskakujące - bo pyta osoba mi nie znana, i nie da się do takiej rozmowy przygotować, może poza tym by być sobą i mówić prawdę. Bo prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw, i potem są rozczarowania osób - myślę, że i tych co to tu na Gowork najbardziej narzekają na ciężki los.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

spec. ds marketingu 2016-08-02 16:17 przez OLA

Przebieg rekrutacji

Rozmowa prowadzona przez rekruterkę i szefową działu, ok 45 minut, miła atmosfera.

Pytania

Żadnych zaskakujących pytań. Rozmowa o ostatnim miejscu pracy i zainteresowaniach. Po 3 tyg rekruterka zadzwoniła, żeby poinformowac, że jednak nie prowadzą rekrutacji na stanowisko, w związku z którym przeprowadzili ze mną rozmowę.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Grupa Pracuj