Fibris S.A.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię
ABC
Pracownik

Ciekawe czy w tym zakładzie istnieje fundusz socjalny i co się z nim dziejeeeeee

Nowy pracownik
Kandydat
 Pytanie

Jakie są opinie stanowiska przedstawiciela handlowego? Góra bardzo ciśnie o wyniki? Jak wygląda normalny tydzień pracy? Jaka atmosfera? Jakie dają auto i czy do użytku prywatnego także można go używać?

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Fibris S.A.?

Zobacz wszystkie opinie (360)

pracowik produkcji 2021-03-22 12:16 przez Zdzisław

Przebieg rekrutacji

miła, konretna rozmowa

Pytania

moje doświdczenie, problemy zdrowotne, praca na zmiany czy mi odpowida

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam poinformować, iż Fibris Spółka Akcyjna realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt dotyczy utworzenia działu badawczo-rozwojowego w siedzibie firmy, który pozwoli nam na innowacyjność na każdej płaszczyźnie naszej działalności. Od rozwoju technologii produkcyjnych, poprzez coraz bardziej innowacyjne sposoby uszlachetniania naszych produktów, na poszerzeniu oferty produktowej wcale nie kończąc. 

Całkowita wartość projektu to 2.740.400,00 zł z czego 1.114.000,00 to wartość dofinansowania jakie Fibris uzyskał z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Fibris S.A.